Jump to content

Datu glabātuve ar automātisku logoff


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Meklēju datu glabātuvi, vienalga savs softs vai hostēts serviss ar ar automātiskās atslēgšanās funkciju. Līdzīgi kā internetbankām - ja neko nedari - izmet ārā un parole par jaunu jāvada.

Izmēģinājos google, microsoft, yandex, zoho risinājumus - pēc tab aizvēršanas sesiju atceras visi, daži pat pēc browsera aizvēršanas atceras... 

 

Uzliku pamēģināšanai owncloud - arī tur nav auto logoff. Bet varbūt var ko pielabot?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Lieto Incognito modi brauzerī - uzreiz, kā aizvērsi incognito tabus, atpakaļ pie sava mākoņservisa netiksi, bez paroles ievadīšanas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

itanium
ja neko nedari - izmet ārā un parole par jaunu jāvada.

nevertell ieteikums labs, bet šo diemžēl nenodrošinās.

Te gan, manuprāt, būtu jāaudzina sevi lockot ekrānu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Lieto Incognito modi brauzerī -

 

Jā, tas problēmu risinātu, tieši tāpat kā, ja useri nospiest logoff.

Diemžēl problēma ir ka nenospiež. Pie publiska pc ielogojās un tā paliek..... Nākošais nāk un skatās visu ko vajag un nevajag!   

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es īsti nesaprotu ko tu gribi, bet Synology NAS ārējā WEB piekļuves gadījumā var uzlikt user timeout laiku.

Link to comment
Share on other sites

1k€, nākošnedēļ varu izdarīt.

kaulēšanās par cenu netiek izskatīta, nauda vispirms, krēsli vakarā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

versatile

Programmele, kas vēro peli. 5min neaktīvs - logoff un dzēšam usera profilu.

Link to comment
Share on other sites

itanium
Pie publiska pc ielogojās un tā paliek..... Nākošais nāk un skatās visu ko vajag un nevajag!

Tas ir Kiosks un programmas aizvēršana nav variants?

Ja nu programmu drīkst aizvērt, tad izveido shortcut, kas ver pārlūku iekš Incognito mode + ieliect uzdevumu plānotājā bat skriptiņu, kas pēc X idle killos pārlūku.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

reāls speciālists, reāls piedāvājums. un nekāds pakomāts un nekādi pieci eiro pa Skype

Kāds pakomāts? Nēnu, lab, HansaB ķēmi tos pakomātus čakarē, bet, kas vainas idejai? IMHO pakomāti ir labākā lieta kas te ir ieviesta. Ja teu savaigās 4 retas skrūves, tad es no Liepājas viņas teu varu aizsūtīt, uz tavu Dilduciemu, pa 3€.

Vai es tagad ne pa ko cepos...

Ā nu jā, a par tēmu - es zinu cik šis kadrs tērē un kā. Tapēc 1k. Savādāk uztaisītu pa 2l Brāli. Ir 1kārši cilvēki kas nav pelnijuši manu "svētību" :)

Martas atlaide - 999€

 

P.S. Runa ir par dubulto grāmatvedību un exceli, takš skaidrs.

Labots - McB
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jā, betons ierullē..... (nezinu te smieties vai raudāt...)

 

Paskaidrošu - visam jānotiek servera galā. Nokonfigurēt usera pc nav problēmu- ir plugini, inkognito režīms. Bet te nav zināms no kura pc users pieslēgsies!

Link to comment
Share on other sites

Valduha

vispār betonam vajadzētu imunitāti.Nu vismaz uz kādu laiku.

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Paskaidrošu - visam jānotiek servera galā.

Smagi pārpratu - atvainojos!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
(labots)

Tik piebildīšu, ka visām internet bankām šis ir realizēts. Tā kā tehniski tas ir izpildāms! Tik manas zināšanas web jomā ir sliktas...

 

Kā minimums pietiktu ar webdav shāri, bez web gui varētu iztikt.


D_l, tavā linkā aprakstīts kā timeout linuxa terminālim uzlikt. Ne tas!

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

iekš samba var iekonfigurēt  deadtime - Number of minutes of inactivity before a connection should be terminated.

Webā ir konfigurējams servera sesijas timout.  

javascriptā var uzrakstīt kodu,  kas to dara klienta galā.

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

marrtins

1k€, nākošnedēļ varu izdarīt.

Skatos - cenas paceltas :sarkasms:
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Webā ir konfigurējams servera sesijas timout.

 

Par šo lūdzu sīkāk - kā to izdarīt? Kombinācijā ar ownCloud moš ir tas kas vajadzīgs!

Link to comment
Share on other sites

tas lietotājs pilnīgs cirvis? lai neklikšķina "remember me" un viss būs ok.

Link to comment
Share on other sites

nu es sapratu, ka ir kāds pamuļķis, kas uz publiskiem pc nejēdz izlogoties no mākoņa. bet ko dos īsas sesijas, ja tas pamaļķis būs kaut ko lokāli savilcis un nebūs izdzēsis pēc tam?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Google pasts šajā ziņā ir favorīts.Izlogosies un vienalga tevi atcerās ja nebūsi izņēmis ķeksi.

 

nekad nekas tāds nav bijis, tikai kaitinoši pat atķeksējot remember me prasa paroli 

Link to comment
Share on other sites

Failu glabātuve webā? Un tad ENAP pārbauda cache un %tmp%, izbrauc ar kaukādu Undelete softu, iegūst vajadzīgos pierādijumus kompja konfiscēšanai. Vai monitorē tavu pieslēgumu (jo tagad jau ir pierādijumi/pamatotasaizdomas orderim) un pieprasa datus datu centram.

Risinājumi šitādi vispār pat nav īsti tehniskas dabas, te juridiski jāpadomā ar galvu. Varu salīgt ka tur vispār ne1 nav apsvēris kā tā slēpšana notiksies, tikai murgo kautko par kaukādiem autologofiem un sazinko.

Tas ir tikpat debīli, kā lietot nelegālu softu no USB diska! Un stāstīt - nu ja "viņi nāks" - tad es atraušu nost. Uz tualeti ejot ar rausi nost? Seivosi visu, slēgsi ārā? :D

Vai arī - ja vini nāks - es neko nezinu, man tādu veikalā pārdeva. Vai arī, tas ir mans privātais kompis. NU UN? Tad uzliks sodu privātpersonai!!! Un privātpersonai jau varēs ieslēgt pelņas gūšanas nolūkus! :D

 

Ja neapmierina 999€ cena, tātad nevajag! Nevis man, bet tai firmai! Tā cena ir tikai indikācija, lai vispār saprastu vai viņiem to vajag!

Link to comment
Share on other sites

DjUbuntu

ownCloud => config.php => session_lifetime 

 

jebkuram php bāzētam softam var iepachot 

session_set_cookie_params(0);

pirms session_start

 

web serverii ar mod_headers var iemaukt, lai neizmanto keshu klients (expires -1) :>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...