Jump to content

Skaitos reģistrēts pie kkādas firmas


president
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Īsti nezināju kā pareizi nosaukt tēmu.
Daudzi noteikti zin, ka katru gadu no marta var saņemt nodokļu pārmaksu par iepriekšējiem 3 gadiem. Pirmo reizi šogad to darīju elektroniski.

Ielogojoties caur banku, tālāk man bija iespēja ielogoties kā fiziskai personai, kas būtu normāli un kā juridiskai personai (SIA). SIA nosaukumu neminēšu.

Kas pārsteidz. Pārsteidz tas, ka ar tādu SIA man nekad nav bijis nekāds sakars. Neesmu vēl paspējis nevienu uzņēmumu atvērt, kā arī strādājis tādā uzņēmumā , kas nodarbojās ar santehniku, neesmu.

Varu brīvi ielogoties. Redzu, ka ir diezgan liels parāds.

Zvanīju uz VID, šie neko nesaprot, un nemāk paskaidrot.

Kas tas varētu būt?


xkdy4u5ov15o5x4hxu.jpg

Link to comment
Share on other sites

president

No tevis konkrēti neko. No cilvēkiem kuri kko saprot, kas tā par kopējo ainu varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu nez vai vids tur vainīgs, es sāktu ar Uzņēmumu reģistru, tur vajag paskatīties, kas konkrētajam sija ir valdē, moš ar tavu pasi kāds piereģistrējis uzņēmumu :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

atsūti PM SIA nosaukumu vai numuru.. var paskatīties, kas valdē vai dalībā, lai gan to var jebkurš par dažiem €.. Visdrīzāk, izmantojot, tavus dokumentus ir reģistrēta SIA, tāpēc arī rāda pieeju.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk - cilvēkam briest (īstenībā jau ir) lieli mēsli, a šis forumā prasa padomu. Tak uzreiz jābrauc uz VID un jānoskaidro kas un kā jādara!

Link to comment
Share on other sites

president
(labots)

rubb, ja es saprastu, ka briest sūdi, es forumā neko nejautātu un rīkotos kā Tu saki.

Dokumentus nekad nozaudējis neesmu.

Paldies par atbildēm

 

P.S Ja arī kkādā fantastiskā veidā uz mani būtu reģistrēta firma, tad, ja pareizi saprotu, es nevarētu nokārtot nodokļu atmaksu, kuru nokārtoju vakar un kura ir pieņemta šodien.

P.P.S Tikko ielogojoties EDS sistēmā savā fiziķa kontā atradu lauciņu kur skaidri ir norādīts, ka neskaitos juridiska persona.

Labots - president
Link to comment
Share on other sites

... eds stabili gļuko elementārās lietās. esmu praktiski pārliecinājies....

Link to comment
Share on other sites

:hvz: varbūt kļūdos bet, imo nav obligāti, ka SIA ir uz Tavu vārdu. Ja esi valdes loceklis šajā sia, tad arī šamais parādīsies VID EDS.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

nē nē.. ne ar Lursoft, ne VID man nav saistība.. :D cik nu kā lietotājam.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl jau ir dzirdēts, ka fiktīvam uzņēmumam sareģistrē reālus cilvēkus kā feikos darbiniekus. Mēsli rodas tad, ja pēc tam grib kādu pabalstu saņemt un VID uzrādās ieņēmumi, kas ir tikai samaksātais nodoklis. VID jau neinteresējas, vai reāli alga tiek maksāta. 

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

lai gan to var jebkurš par dažiem €

 

 

cik nu kā lietotājam.

Es tā arī sapratu! :showoff:

Link to comment
Share on other sites

konkrētās SIA tiesību pārvaldnieks dzērumā pievienojis jaunu useri savam EDS. tas arī viss. VIDam gar to nekādas daļas.

Link to comment
Share on other sites

president

neliels apdeits no vid konsultantiem beidzot saņemts.

Izrādās man ši firmas amatpersona 2015 gada vasarā izdeva pilnvaru līdz 31.12.2016 iesniegt un parakstīt dokumentus eds sistēmā un šobrīd ši pilnvara ir aktīva un es pārstāvot uzņēmumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu paraksti, ko vari. :D

 

Bet ja nopietni, jautrs pasākums.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

versatile

Sliktāk ir, ja persona piedeklarēta arī kā valdes loceklis (pameklē lv.lv pēc firmas nosaukuma, komercreģistra datos) un noviltots paraksts - tad ilgi nāksies pierādīt, ka neesi kamielis, ja reiz pat pie EDS pieeja bija.

A ja esi kādam kādreiz parakstījis baltu lapu... Zinu arī tādus gadījumus - gatavo uzvalciņu, var nākties pa tiesām pastaigāt.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

president
(labots)

parakājos pa lursoftu. Valdes loceklis tur ir tikai viens. Kaut kāds Ukrainis :)

Konsultants saka, ka nekas traks tas nav, vienkārši jābrauc uz VID un jāuzsaka pilnvara. Es atkal viņam negribu piekrist. Kāpēc man jātērē laiks un nauda. Lai to dara valdes loceklis. Bet beigu beigās, tāpat noteikti nāksies pašam braukt :)

Labots - president
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...