Jump to content

mana audio "sisteema". Kaa to vareetu uzlabot? :)


klausiitajs
 Share

Recommended Posts

sveiki forumieshi! Veelejos uzzinat jusu viedokli par manu diezgan pavaajo audio sisteemu. Tajaa ietilpst 2 subi( creative inspire T3130 un varbuut mazaak paziistams ķīniešu subis - Havit HV-SF7100U) Taa kaa telpa ir neliela shie mazie subiishi dod pietiekamus basus. Piiktulji (ar RCA konektoriem) man likaas paraak klusi tapec tagad vinju funkciju pilda mans vecais TV (ja var ticeet uzraxtam- ar kkadu tur "digital sound" :D ) viss kopaa izskataas apmeeram shaadi-creatve subis + havit subis+ mans vecais tv...... :) kaut gan tagad viss mani apmierina domaaju vasaraa pirkt kkadas tumbinjas kuraam buutu rca input (apmeeram 40 eiriki) kaadas ir juusu domas?

Link to comment
Share on other sites

Verneris

Tu un tava audio sistēma un tavs milzīgais kāposts kā to uzlabot!

Link to comment
Share on other sites

klausiitajs

kkpd un kas par to ka daudz uzdrukaaju? Probleemas ar burtoshanu?

Link to comment
Share on other sites

jozhix

Domaaju ka vajag s90 iepirkt, vidiem. Esoshaa sisteema iisti nedavelk liidz hi fi liimenim. Naakamais solis jau buutu vadi, bet to pienesumu dzird ne visi. Tas jau bus hi end laucinsh.

Piedod, neizlasiiju, ka telpa maza. Tad s30 derees labaak pas s90.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Verneris

Tu vispār saproti, ko tu esi izdarījis? Kas tas par FTW vispār ir!!? Aizej pakaries un moš nākošajā dzīvē tev ar smadzenēm paveiksies vairāk!

Link to comment
Share on other sites

klausiitajs

tas vareetu buut viens no risinaajumiem...bet es domaaju vairaak par jaunu tumbu pievienoshanu. Normaalas shaada cenu kategorijaa butu microlab b77. Kada vareetu buut skanja vinjam?

labaak paklusee verner un beidz te raxtiit savu bulshitu

Link to comment
Share on other sites

Cik Tev, autor, gadu? Ja līdz 15, tad viss ir normāli.

Vienkārši, tur jebkas būs labāks, ja galvenais nav megabass... :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pa 40 EUR neko vairāk tur nevar uzlabot. Budžets krietni jāpaceļ, lai varētu runāt pa uzlabojumiem. 

Link to comment
Share on other sites

klausiitajs

megabass man tieshaam nav galvenais :). Gribu tikai speecigakas augshas.

un jaa man ir 15. Tapeec baigi kruto hifi nevaru dabuut....

Link to comment
Share on other sites

Tātad, kolēģi, - ko ieteiksim jaunietim, kuram ir 15 gadi un, acīmredzot, ļoti ierobežots budžets?

Paņirgāties jau mēs protam... 

Link to comment
Share on other sites

Jaunāks modelis par Z2300 esot Z623, arī THX certified.

Tomēr pat lietotas ss.lv ir stipri ārpus budžeta. :(

Link to comment
Share on other sites

Müller

ieteiktu to visu notirgot un iegadaties kadu lietotu pastuzi un s50 vai ko niknaku

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Microlab Solo 6C, 7C, 8C un 9C ir ļoti labs sākums.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Zin...

z-2300 neviens pie saprāta esošs zem 100 eur netirgos...

 

es liktu uz lietotu mūzikas centru.

microlab solo 6c arī labi "bumsī", bet nu nebūs šādā cenā

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
(labots)
z-2300 neviens pie saprāta esošs zem 100 eur netirgos...

 

Nu ko muldies ? Pats 2x tādus testiņiem iepirku pa 60 un 70eur. Ir cilvēki, kas no bērna prāta izaug un pārliet uz Hi-Fi un šie ir un paliek plastmasas grabuļi! Labs piemērs ir Gestapo ss links, arī pa savi 70eur kāds tos nopirka! Pa 100eur tie ilgi pūst ss, atliek nosaukt summu, ka šodien pērc un viss!

 

Un z623 nav salīdzināms, pakaļdarinājums paliek pakaļdarinājums! Ok, dažas noderīgas fīčas ir, bet skanējums ir cietis!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
kaut gan tagad viss mani apmierina domaaju vasaraa pirkt kkadas tumbinjas kuraam buutu rca input (apmeeram 40 eiriki) kaadas ir juusu domas?

Tad kāda velna pēc tu tēmu veido tagad, ne vasaras sākumā??

Par 40€ tev sanāk jaunas Edifier Studio R980T, bet vēl jau nav vasara...

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Silverrot

Nav tik svarīgi, ka tumbiņām/centram nav rca, bet ir piemēram 3.5 mm ieeja. Pēc tam var attiecīgi piemeklēt vadu no 3.5mm uz rca, kurš nav dārgs. Bet man šķiet, ka dažiem centriem var nebūt skaņas ieeja vispār. Tur jāskatās.

Link to comment
Share on other sites

jozhix

Dl: 'savukaart augsjas var uzlabot iekarot vados kristaalus. tie gan ir daargi'

 

Bet tie kristaali reaali straadaa!! Tikai neder jeb kaadi (tipa swaroswki), kristaali jaapiemeklee atbilstoshi klausiitaaja astrologjiskajai kartei, ar precizitaati liidz dzimshanas minuutei.

Veel ir viens triks, ko zina retais. Jjp gan jau ka man tagad oponees, jo tas nav vinja bizness, bet anyway... Struktureetais uudens! Parasti formula ir 100ml struktureetaa uudens prieksh 10cm diametra skaljrunja. Ja veel sho uudeni speciaali nokodee, tad vispaar sanaak neticama bauda!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...