Jump to content

DIY stacionārais galda dators no noutbuka daļām


desto
 Share

Recommended Posts

· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Ir atšķirība. ''Tēviju'' sargāt ir apņēmies kadirovs. Mums ir jāsargā Tēvzeme. Atšķirību jūti?

Nejūtu jo Tēvija un Tēvzeme ir sinonīmi...

 

 

 

es jau arī izteicu savas domas par tiem svētkiem, nevis tevi   pie tam ar lielu patiku atceros savus armijas biedrus, kas tos murgainos divus gadus ļāva pieciest visai ērti un bez lieliem ekscesiem   tā ka, miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts...
 

Ar cieņu izlasīju gan tavas domas, gan piedāvāto rakstu. Ir drusku cita attieksme pret to, bet to ko rakstīju augstāk, nebij veltīts tev, bet gan tam kas rakstīja tieši pēc tevis.

 

 

 

Donbasā arī tā daudziem šķita... 

Neesam Donbasā...

 

 

 

спокойно можеш валить, никто плакать не будет! пламенный превед путину и твоей отчизне... 

Вот ваша отличительная особенность - вырвать из всего текста маленький кусочек и на основании именно этого кусочка, который ни чуть не выражает даже части мысли, сформировать провокацию. 

Link to comment
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borja

    2

  • itanium

    2

  • ricijs

    2

  • desto

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

лавров, это ты? :>
ты берега не путай :>
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

учусь у лучших! киселев и компания...   bet taa - krievi ir dariijusji un turpina dariit visu, lai paareejaa pasaule vinjus neieredzeetu. un peec tam pasji kauc par "rusofobiju". meesli... 
 

 

Tas gan ir redzams... Krievijai vismaz kaut kas ir, bet kas ir Latvijai(neskaitot parādus, "zelta" tiltu un bibliotēku)? Un kas tad noveda Latviju līdz tādam stāvoklim? Krievija? Man gan tā neliekas, jo ja pacelt pēdējo 20-30 gadu valdībā esošos vārdus un uzvārdus, diez vai mēs starp tiem atradīsim daudz krievus. Nu tad sanāk latvieši Latviju izdemolēja un tagad sūdzās, ka tas viss ir krievu roku darbs?! Un vai tad tie paši latvieši neturpina arī tagad izdemolēt Latviju?

 

Man nekad nebija interesanti, kāda cilvēkam nacionalitāte - debīli ir visās. 

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
arī tiki pie apsveikumiem no sievas, vai ne?

Nē, kādi vēl apsveikumi, pat negaidu.

 

to, ka zuxters ir vate, nevajag lieku reizi pieraadiit...

Vai tad nav pofig, ko kurš svin???!!! Vienkārši nevaru izturēt, kad kārtējo reizi uzbrūkat parastam cilvēkam. Es vēl saprastu, ja viņš pats būtu uzsācis šo te visu stičku, izveidojis speciālu topiku tam visam un tā.

 

Citreiz vienkārši gribās cilvēciņu aizstāvēt, dēļ jūsu tupās domāšanas tikai vienā virzienā, aso vārdu izteikšanas, apsaukāšanas, utt, neskatoties uz to, vai viņš ir pelnījis/vainīgs vai nē, tad protams es arī nonāku vates pozīcijā jūsu uzskatā. Nav taču visi vienādi, tie, kas to ir pelnījuši, lai saņem, bet te džeks atnāk mierīgu prātu ar DIY kompi, bet panesās kaut kas šausmīgs. Fui!

Labots - Zuxters
  • Patīk 2
Link to comment
Veckalnins
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Ak, Latvija, kur tavi dēli...

http://www.vilki.lv/Vilkudiski/StobriJauKarsti/ak-latvija/

 

Vai tik šī aprunātā diena - 23. februāris - neiedibinājās sakarā ar latviešu strēlnieku(sarkano) uzvaru cīņā pār 'baltajiem'? 

 

Desto pats persõnīgi apgalvo, ka nezina šīs dienas nozīmi un izcelšanos, tā 'esot cēlusies' no krievijas, un VISS. Ja ir iespēja, iesaku tikt pie Aleksandra Grīna persõnīgi sastādītās grāmatas "Pasaules vēsture", kuru izdeva 'Grāmatu draugs',  un izlasi, KĀ tad īsti notika Ziemas pils ieņemšana 1917. gadā. Ja radīsies interese uzzināt sīkāk par vēsturi pēc iepazīšanās ar Ziemas pils ieņemšanas gaitu, tad iesaku palasīt par Latvijas pirmskara rūpniecību 20. gs. sākumā. Pēc tam sameklē informāciju par izvestiem/atgūtiem vagoniem ar rūpnīcas iekārtām. 

 

Ja par šo visu būtu informēts, tad neizteiktu šādus tekstus - " Krievijai vismaz kaut kas ir, bet kas ir Latvijai(neskaitot parādus, "zelta" tiltu un bibliotēku)? Un kas tad noveda Latviju līdz tādam stāvoklim? Krievija? Man gan tā neliekas,".

 

Un papildus palasi par Masleņķu robežincidentu un Liteni. Tur būs rakstīts par taviem 'darba kolēģiem'. 

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Ir atšķirība. ''Tēviju'' sargāt ir apņēmies kadirovs. Mums ir jāsargā Tēvzeme. Atšķirību jūti?

Laiks ieskatīties kaut vai latviešu valodas vārdnīcā… Tēvzeme - dzimtene; tēvija. Tēvija (poētisms) - dzimtene.

 

 

 

(..), pietiek palasīt pēdējo pāris gadu ziņas (notikumi Ukrainā), lai saprastu kāpēc.

Kad beidzas lasāmviela, tad pašķiram vēl pāris gadus atpakaļ - Gruzija, ko daudzi jau ir aizmirsuši.

 

 

 

Piedi&$āt topiku.

Free bumps!

 

 

 

Es vēl saprastu, ja viņš pats būtu uzsācis šo te visu stičku, (..)

(..), bet te džeks atnāk mierīgu prātu ar DIY kompi, bet panesās kaut kas šausmīgs. Fui!

Ja būtu nācis ar DIY kompi, tad pirmajā topikā nesūkstītos par to, kā viņu sieva kārtējo reizi abižojusi 23. februārī un kā viņš plānojis par to atriebties.

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Vai tik šī aprunātā diena - 23. februāris - neiedibinājās sakarā ar latviešu strēlnieku(sarkano) uzvaru cīņā pār 'baltajiem'?

Nu tu dod! Vēsture tāda, ka 23. februārī mierīga sieviešu demonstrācija (sieviešu diena) beidzās ar nelielu grautiņu un cara atkāpšanos.

Tālāk:

 

23 февраля - принятие ультиматума немцев

 

23 февраля 1918 г. в 10.30 утра Германия представила свои мирные условия, потребовав дать ответ на них не позднее чем через 48 часов.

Советское правительство должно было:

  • признать независимость Курляндии, Лифляндии, Эстляндии, Финляндии, Украины;
  • вывести свои войска с их территории;
  • заключить мир с Украиной;
  • передать Турции Анатолийские провинции (Батуми, Карс);
  • демобилизовать армию;
  • разоружить флот в Балтийском и Черном морях и в Ледовитом океане;
  • признать невыгодный для России русско-германский торговый договор 1904 г.;
  • предоставить Германии право наибольшего благоприятствования в торговле до 1925 г.;
  • разрешить беспошлинный вывоз в Германию руды и иного сырья;
  • прекратить агитацию и пропаганду против держав Четверного союза.

http://www.istorya.ru/articles/23fevr.php

Labots - Aigars
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Sataisījos šorīt iesūtīt bildes arī no sava "frankenšteina" projekta, resp. laptops sat tunera keisā, bet topikā jau saliktas čupas :(

Labākajās boot tradīcjās. Nu neko. Ne šoreiz. :(

P.S.

Kādreiz par tādu musoru vārnas dalīja un izlēdza no baznīcas uz pāris mēnešiem. Izskatās, ka foruma sētniekam nav sāls ko kaisīt.

  • Patīk 1
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Volter neviens jau par diy neko sliktu nesaka, kā arī kašķi uzsāka pats autors... Liec iekšā savu diy projektu, visi būs priecīgi, jo diy sadaļa pēdējos gados nabadzīga palikusi. 

 

Katrs svin kādus svētkus grib, bet nav jāapvainojas par to, ka vairākumam šī diena nav īpaša... Tāpat, kā Krievijā neviens nesvin 11. novembri, tā arī Latvijā nav iemeslu svinēt 23. februāri... 

 

P.S

Starptautiskā sieviešu diena 8. marts

Starptautiskā vīriešu diena 19. novembris

Labots - ricijs
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Dieva suņu brālības pārstāvis uzrakstīja īsti un konkrēti:  "tie kas svin 23.februārī svin arī 9.maijā. Abi datumi saistīti tieši un viens bez otra nepastāv!" , tā ir, bija un būs, tur neko neizdarīs. 

 

Starptautiskā vīriešu diena ir 19.novembris

Latviešu vīriešu diena ir 11.novembris (Lāčplēša diena (manā uztverē))

Starptautiskā sieviešu diena 8.marta (pašam agrāk likās, ka pārņemts no padomijas, bet tā nav).

 

Jebkurā gadījumā es pats brutāli, regulāri iztīru savu FB kontu no tiem, kas rešāro apsveikumus uz 23.feb. ar diezgan lielu regularitāti (dzēšot no kontaktu lista personas)

 

Atvainojos par offtopic.

Labots - HTC
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Krievijai vismaz kaut kas ir, bet kas ir Latvijai(neskaitot parādus, "zelta" tiltu un bibliotēku)?
Saņemies, uzraksti, kas, tas ir. Izņemot protams "святая углеводородица", to lūdzu nepiesauc.
Link to comment
Veckalnins
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

"Nu tu dod! Vēsture tāda, ka 23. februārī mierīga sieviešu demonstrācija (sieviešu diena) beidzās ar nelielu grautiņu un cara atkāpšanos."


 


Šo versiju es lasīju kkāda cilvēka komentārā pirms trīs dienām. :D;)


Labots - Veckalnins
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Es uzskatu, ka katram ir tiesības šai valstī svinēt visu, kas vien ienāk prātā un esmu pilnībā par to. Lai svin kaut Tutanhamona dzimšanas dienu.

 

Es esmu pret to, kad kāds kādam citam nosaka, kas ir jāsvin un kas nē.

 

Tas, ko es svinu ir tikai un vienīgi mana darīšana.

 

Dixi.

  • Patīk 2
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Es vēl saprastu, ja viņš pats būtu uzsācis šo te visu stičku

 

viss saakaas ar #28 postu
Izlasīju vēlreiz, tur nekā nav, nevienam viņš neuzbruka. Vienkārši, dažiem visur gribās saredzēt tieši to ko gribās.

 

 

 

ja tu plāties publiski, tad citiem ir tiesības izteikt savu viedokli publiski
Es jau ne par to, viedokli katram ļauts izteikt. Sašūmējos par to, ka te daži, nē, pat vairāki, ir tādi, kas nevis izsaka savu viedokli, bet uz reiz ar nazi skrien virsū, pat nepadomājot, vajag vai nē.
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

te dažiem tiešām ir apsveicams talants uz tēmu aiz*iršanu..

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

un tagad no stacionārā portatīvo... :)

 

gadījums ar 23.februāri, saucās "разрыв шаблона", kopš Daunbasas un Lugandonijas tie ir garām...

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Ja jau katrs var svinēt ko grib, tad kāpēc ir nepieņemami svinēt Ādolfa dzimšana sdienu, vai ar šmpanieti un URĀ saucieniem atzīmēt 11. septembri ?!

 

Voisi viņi ir teroristi, kara noziedzinieki un vienkaŗši slikti cilvēki.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

desto, netēlo mocekli. Ļoti labu tēmu izveidoji, sākums interesants, tad tev par 23. februāri aizrādīja, tak noignorējis to būtu, bet, nē, pats uzsprāgi, un panesās beztēma. Pieļauju, ka turpinātos interesanti komentāri šajā tēmā par DIY lietām, bet tagad te sačakarēts.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Dīvaini sanāk, 6 gadus dienēji Latvijas armījā, bet svini tās armijas svētkus, kas okupēja Latviju. Vēl šaubies bija okupācija vai nē. Es ar armiju biju saistīts pirms gadiem 30, skolā mācīja to ko mācīja. Vecāki baidījās patiesību stāstīt, jo bērni varēja netur kur vajag izpļāpāties un sanātktu lieli sūdi. Manu skolasbiedru iebāza par to kolonijā, jo izplatīja pretkrieviskas skrejlapas.

Mani pagājušo gadu apsveica viena politiski naiva dāma. Protams, šauboties vai vajag vai ne. Es viņai jokojoties atbildēju, ka mani kā okupācijas armijas rezervistu var droši apsveikt. Man vēl karaklausības apliecība ir saglabājusies.

  • Patīk 1
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Eu, davai beidziet!!!!!!!!!!!!!

 

Nu nezinu, ja kāds vēl grib par šito visu padiskutēt, pacepties, tad no #25 var uzcept jaunu tēmu (kaut kas par 23. februāri, krievu armiju, okupāciju, svešu svētku svinēšanu, bla, bla..., nezinu kā nosaukt) visu pārceļot tur, bet nedomāju, ka autors baigi gribēs pret jums spirināties, to ko te daži viņam nepatiesi uzspiež. Bet nezinu, vai vispār ko tādu vajag.

 

P.S. Nē, īstenībā te daudziem tomēr vajag.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Drunl_lizard, kas uz citiem saka, tam uz mēles fekālija.

 

Es nevienā brīdī neesmu teicis, ka svinu 9 maiju, 23 februāri vai 16 martu. 

 

Katram cilvēkam ir kaut kāds iemesls svinēt vai nesvinēt šos svētkus. Tāpat ir katra brīva izvēle un veids kā to darīt, ja viņš pats par to maksā. Ja svētkus grib svinēt vairākums, tad viņiem ir tiesības to darīt arī par kopīgajiem budžeta līdzekļiem, to ļauj likumdošana - tas ir 9. maija gadījums. Ušakova vēlētājiem ir pilnas tiesības svinēt šos svētkus, jo viņu vienkārši ir Rīgā vairāk.

 

BET ja kāds gribēs aizliegt man svinēt, vienalga publiski vai nē, man tik svarīgo Melioratoru, Pirmā sniegpulkstenīša vai Kaligulas dzimšanas dienu, un visu sabiedrību saistībā ar šo dienu apsveikt, mana atriebība būs nejauka, nesamērīga un nežēlīga. Ja svētki un to norise nav pretrunā ar pastāvošo likumdošanu, problēma drīzāk ir nūģim, kas grib aizliegt, nevis svinētājam

Labots - Smii
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Varbūt esi labs kareivis, taču izpratne dažos jautājumos ir jocīga. Mums PSRS laikos no rīta līdz vakaram čakarēja smadzenes, bet iedomāties, ka Krievija ir mana tēvzeme es nevaru.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

desto, kāpēc tev šo bazaru vajag, nu nesapratīs tevi šeit, ej parunāt kaimiņu Vasju. Tam varētu būt līdzīgi uzskati par psrs, Krieviju un Latviju... 

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Varbūt esi labs kareivis, taču izpratne dažos jautājumos ir jocīga. Mums PSRS laikos no rīta līdz vakaram čakarēja smadzenes, bet iedomāties, ka Krievija ir mana tēvzeme es nevaru.

Ja interesētos, kas notiek Krievijā, tad saprastu, ka arī tur daudziem īstiem krievu patriotiem šie svētki nav pieņemami.

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

A par ko cepiens? Te kāds atzinās, ka viņš svin 23?

Labots - ggg97
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

D_L - ar Smii banošanu tu reāli šauj pāri strīpu! 

Nezinu kam tu esi paziņa, ka tev ir iedotas mordera tiesības, bet godīgi sakot tu viņas neesi pelnījis! 

  • Patīk 4
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Kaut vai uz kaut ko spējoša armija. Jā, tur baigi daudz sūdu, tomēr arī valdība cenšās darīt kaut ko cilvēku labā. Mūsējie, kārtējie - tikai zog...

 Spējīga uz iebrukumu Ukrainā, Gruzijā, uz civiliedzīvotāju slepkavošanu Sīrijā? Un putlera valdība rūpējas par tautu? Ceru, ka ar šādiem uzskatiem vairāk nav neviena Latvijas armijā...

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Man pat īsti grūti drunk_lizard rīcību komentēt. Aizsūtīju administrācijai ziņu, lai viņi pastāsta vairāk par manu banu. Man, diemžēl, sīkāka informācija nav pieejama.

Labots - smii2
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Vēl neesat beiguši cūkot topiku?

 

Idiots.jpg

Labots - Volters
  • Patīk 1
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

jaut. Desto... Pag, tad Tu priekš sievas uztaisiji to PC vai priekš pārdošanas? Ja pārdod, tad cik maksā tavs garadarbs? :)

Labots - DeEK
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Ja uzskati, ka citas valsts armijas svētki, kura šobrīd visvairāk apdraud mūsu valsti, ir tavi svētki, tad es kau ko nesaprotu, ko tu nesaproti.

Krievijā arī, kas reāli izprot vēsturi, daudziem šis datums nav pieņemams drūmās padomju pagātnes dēļ. Bet tevi jau neinteresē vēsture.

 

Tā kā nav starpības vai nu tu dienēji tajā armijā, vai mūsdienu armijā, vai esi policists, vai ugunsdzēsējs-glābējs - tu tomēr esi mūsu Tēvijas Sargs un tā ir arī tava diena!!!

 

 

Bļāviens, nu no kurienes takš tu izraki atkal to Krieviju? Esmu dienējis Latvijas Bruņoto Spēku armijā, nevis Krievijas vai PSRS armijā. Un par tēvzemi uzskatu Latviju, nevis Krieviju.
Labots - Aigars
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Varbūt var palūgt pārnest visu ne pa tēmu diskusiju kaut vai uz šejieni.

 Šo tēmu vajadzētu piespraust foruma galvenās lapas pašā augšā, pat virs sadaļas "Par boot.lv forumu". Piešķirt tēmai jaunu nosaukumu, piemēram, "Iztrakošanās vieta", katrs, kuram slikts garastāvoklis, pirms komentēt parastajās tēmās, varētu ienākt, paārdīties, nolaist tvaiku, pēc tam jau rāmi komentēt citur. :sarkasms: Tur būtu citi noteikumi, tur brīdinājumus un banus par komentāriem nedrīkstētu dot. Kā jums šķiet?

 Iesākās ar DIY projektu, tad pārgāja uz 23. februāri, tagad jau tas vairs nav aktuāli. Nu ko? Patrakosim?

  • Patīk 2
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Mani krietni mazāk satrauc kāpņu telpās mīzoši padumjās savienības atkritumi, nekā destoveidīgie kuriem ir balsstiesības un vēlēšanās savēl par SC un citiem sūda brāļiem. Lai nesaprastu, ka Latvijā ir krietni labāk nekā Krievijā ir jābūt diezgan lielam āmuram vai arī nepārtraukti jāskatās vatņiku televīzija.

Iesaku destoveidīgajiem palasīt arhīvos pieejamas pirmskara avīzes lai saprastu, ka tieši vatņiki ir vainīgi pie tā, ka esam tādā pakaļā. Nebūtu te iegriezies sarkanais mēris, mēs stabili būtu Rietumeiropas un Skandināvijas līmenī. Diemžēl ar brīvības atgūšanu jau nekas nav beidzies. Padumjās savienības mantojums joprojām ir redzams korupcijas, paviršības un citu maucību veidā.

Labots - Guncha
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

mordera tiesības
Trāpīgi kļūdījies :)
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

cienījamie kolēģi!

Vai tiešām jums nav kauns pašiem par sevi?

Par netēmu - autors jums raksta perfektā latviešu un krievu valodā.

Ja Jums biedriem ar ntajiem 1000 rakstiem nav ko citu teikt, tad aizveraties.

  • Patīk 1
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

iWKad22.jpg?fb

 

Par ko īsti bija tēma?

Labots - rubb
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...