Jump to content

DIY stacionārais galda dators no noutbuka daļām


desto
 Share

Recommended Posts

Kad kārtējo vakaru nebija mājās ko darīt, tika izlemts ka kaut kas jāuztaisa. Un pie reizes sievas ultimāts "Vai nu dabū man televizoru/datoru virtuvē vai ēst gatavo pats" motivēja uz šī FrankenPC veidošanu. 

 

Kā donors tika paņemts Toshiba Tecra R840 portatīvais ar nežēlīgi bojātu korpusu. Izlēmu ka i5 2430m un 8GB RAM tai būs par daudz(pietiks jau ar 1GB video) un to vietā ielikti B815(1,6GHz Dual Core Celeron) un 1GB RAM.

Rezultātā tika salikts šāds brīnums

 

12715815_808092466004084_882260368210974

12715586_808092476004083_48199008593838612743954_808092516004079_7106323618212331654432_808092529337411_649423558091094812717709_808092546004076_518583747808502580358_808442715969059_2167859265798949610411140_808668465946484_70003003501907010431698_808668442613153_744981489848476

Specifikācija:

Displejs: 14" LED LCD,

CPU: DualCore Celeron B815,

Chipset: HM65,

RAM: 1GB,

HDD: 120GB,

VIDEO: AMD Radeon HD 6400M Series 1GB GPU,

WI-FI,

BLUETOOTH,

Noutiņa baroklis,

HD Web kamera,

HDMI,

Card-Reader.

 

Stends no koka, bet derētu drusku modificēt. Izrādījās ļoti ērts un kluss, pie tam vēl kompakts. Pagaidām vēl netika atrisināts jautājums ar klaviatūru un peli. Domas ir par Microsoft bezvadu klaviatūras ar TouchPad iegādi. Pašlaik tiekam galā ar bezvadu peli un ekrāna klaviatūru...

 

P.S. projektiņš pagaidām vēl tapšanas stadijā, bet jau tiek lietots.

 

 

Labots - desto
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borja

    2

  • itanium

    2

  • ricijs

    2

  • desto

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

skaties, lai sieva nesajauc šo "dēlīti" ar virtuves dēlīti... :D

Link to comment
Share on other sites

Neko tā :)

Atceros, ka 2007. vai ap to laiku biedrs Svilp3 ar korišiem bija uztaisījis kofera variantu :D

Par detaļām īsti neatceros, bet laikam miksēja stacionārā daļas ar lapša.

 

IMG_5305.jpg

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Tā kā stiklu prasītos ekrānam priekšā!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neko tā Atceros, ka 2007. vai ap to laiku biedrs Svilp3 ar korišiem bija uztaisījis kofera variantu Par detaļām īsti neatceros, bet laikam miksēja stacionārā daļas ar lapša.

 

Izskatās tāds paliels... Man galvenais bija lai aizņem pēc iespējas mazāk vietas. 


 

 

Tā kā stiklu prasītos ekrānam priekšā!

 

Ja nesanāks dabūt šāda izmēra digitaizeru, tad būs stikls. Pagaidām meklēju. 

Link to comment
Share on other sites

var šādu budžeta paņemt...man reizi nedēļā jamo lietojot uz HTPC - jau gadu nav lādēta liekas. Maksā lēti, un to reto reizi , kad negribas netā no pults rakstīt - paķeru šo. par savu naudu - ideāla.

 

http://www.ebay.com/itm/2-4G-Wireless-Air-Mouse-Multi-media-Remote-Control-Touchpad-Handheld-Keyboard-SM-/291686848288?hash=item43e9e41720:g:9OAAAOSwuAVWw-mT

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nu iespējams piesaistīt, man šobrīd atvilktnē mētājās nelietoti ZILZOBU samsung pele un klaviere. Varētu nopārdot zem veikala vērtības. :)

post-91206-0-16398400-1456224024_thumb.jpg

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

 

 

var šādu budžeta paņemt...man reizi nedēļā jamo lietojot uz HTPC - jau gadu nav lādēta liekas. Maksā lēti, un to reto reizi , kad negribas netā no pults rakstīt - paķeru šo. par savu naudu - ideāla.

 

Lieta tāda, ka jamais izmanto wi-fi, bet kā tad viņu lietot ar wi-fi internetu? Sanāk nekā...

logitech-wireless-touch-keyboard-k400-fr

 

Man kādreiz esot bijusi šāda, bet diemžēl kvalitātes ziņā - nekāda... nostrādāja 2us mēnešus 

Tagad gribu izmēģināt šādu: 

5905bd9e-10d6-4377-9ede-f3e6c9a188df.jpg

 

 

 

Ja nu iespējams piesaistīt, man šobrīd atvilktnē mētājās nelietoti ZILZOBU samsung pele un klaviere. Varētu nopārdod zem veikala vērtības.

 

Pašlaik lietotā pele:

0bc5f7d0-5127-4dfe-998a-9c6661263942.jpg

Vēlos visu vienā gabalā - lai neaizņem liekus USB portus un nemētājās pa visu virtuvi.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Lieta tāda, ka jamais izmanto wi-fi
neizmanto. viņam nāk līdzi savs usb pipsis uz 2.4ghz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lieta tāda, ka jamais izmanto wi-fi, bet kā tad viņu lietot ar wi-fi internetu? Sanāk nekā...
 

 

Ja tu domā par to klavieri/peli ko osscar minēja, tad tai nav nekāda sakara ar wifi, vienkārši tā darbojas tajā 2,4Ghz frekfencē. Vienojas tāpat kā parastās Logitech bezvadnieces....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tu domā par to klavieri/peli ko osscar minēja, tad tai nav nekāda sakara ar wifi, vienkārši tā darbojas tajā 2,4Ghz frekfencē. Vienojas tāpat kā parastās Logitech bezvadnieces....

 

Droš vien ko sajaucu. Ja nu tas tā, tad tas variants būtu pat labāk, jo esot krietni mazāks pa parasto klavieri. 

Link to comment
Share on other sites

Taa jau izskataas ok. Zhetons par darbu.

IMHO tomeer kautkaada 10'' planshete pa ~ €150 funkcionaali buutu daudz efektiivaaks risinaajums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Taa jau izskataas ok. Zhetons par darbu. IMHO tomeer kautkaada 10'' planshete pa ~ €150 funkcionaali buutu daudz efektiivaaks risinaajums.

 

Diez vai funkcionāli efektīvāks... No sākuma ekrāns 10" ir drusku pa maz, šeit var mierīgi iespraust 17,3" matricu, bet uz doto brīdi 14". Otrkārt programmatūras iespējas lielākas, treškārt lielas upgrade iespējas. Ne katrai planšetei var palielināt cietni, nerunājot par pārējo. Pie attiecīgiem dzelžiem var pat kādu labu spēli uzspēlēt.  

 

Un pie tam tā ir virtuve - ar netīrām rokām pa planšetes ekrānu vazāt... Nu nē... 

Link to comment
Share on other sites

Es jau sapratu, ka projekta meerkjis bija, lai sieva var seriaalus pie pliits staavot skatiities

(nevis fotoshopaa bildes redigjeet vai counterstraiku kapaat).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Laikam sieva kaut kā nogrēkojās, ja jau autors blakus forumā šo "brīnumu" tirgo nost:
 

Ja kāds izteiks dāsnu piedāvājumu - kāpēc gan nepiekrist? Tad jau reāli varēs TV nopirkt  :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nu iespējams piesaistīt, man šobrīd atvilktnē mētājās nelietoti ZILZOBU samsung pele un klaviere. Varētu nopārdot zem veikala vērtības. :)

Žēl, ka bez numpada…

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja kāds izteiks dāsnu piedāvājumu - kāpēc gan nepiekrist? Tad jau reāli varēs TV nopirkt
 

 

Lai izteiktu dāsnu piedāvājumu jābūt kam vairāk, kā lietotu detaļu kaudzei, kas pieskrūvētas pie virtuves dēlīša...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jums tur galīgi antisanitāri iet.

 

A nē, rokas vienmēr sausas, ideāli tīras un viss virtuvē notiekās pēc burvju nūjiņas mājiena  :tender:  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja nesanāks dabūt šāda izmēra digitaizeru, tad būs stikls. Pagaidām meklēju. 

 

 

 

Un pie tam tā ir virtuve - ar netīrām rokām pa planšetes ekrānu vazāt... Nu nē...
 

 

Neko vairs nesaprotu  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neko vairs nesaprotu 

 

Digitaizers tikai priekš manis :king2:  

Link to comment
Share on other sites

Veckalnins
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Tava sieva tev 23. februārī dāvina dāvanas?  :resent:

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Tava sieva tev 23. februārī dāvina dāvanas? 
 

Jā, te kaut kas ir neparasts? Esmu 7 gadus dienējis, tā kā nekā dīvaina.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

bet lai arī esmu dienējis tajā nožēlojamajā armijā, tomēr tie nav mani svētki un es ar prieku šorīt nodomāju, ka mani neviens vakar neapsveica, pat īsti nepieminēja publiski, vienīgi FB, TW un kaut kādās necilās ziņās
 

 

Kas ir 23 februāris? - День Защитника Отечества(Tēvijas Sarga Diena). Viss, kas saista šo dienu ar Krieviju vai Padomju Savienību ir tas, ka tas no turienes esot nācis un VISS!!! Tā kā nav starpības vai nu tu dienēji tajā armijā, vai mūsdienu armijā, vai esi policists, vai ugunsdzēsējs-glābējs - tu tomēr esi mūsu Tēvijas Sargs un tā ir arī tava diena!!!

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

desto, arī es esmu bijis tajā sūda krievu armijā. Ar to nelepojos. No pirmās dienesta dienas to ienīdu.

Arī NKVD bija tēvijas sargi, arī KGB. Cīnījās ar valsts nodevējiem. Manu vecāku ģimenes 100% tika izsūtītas vai nošautas.

Tu, kropli tēvijas sargs slavas dziesmas dziedi slepkavām.

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

manā valstī nav svētku, kas šādi apsaukāti: День Защитника Отечества. tie svētki Krievijā 23. februārī ir cēlušies no: День Советской Армии и Военно-Морского флота   te labi uzrakstīts:   http://www.tvnet.lv/...zvarotaju_diena

 

Man tas raksts vairāk šķiet kā kārtējā nacionalistiskā provokācija. Bet nu labāk necelsim šo tēmu. 


 

 

Tu, kropli tēvijas sargs slavas dziesmas dziedi slepkavām.

 

А давайте начнем с того, что я тебе не хамил и не обзывал - это наталкивает меня на мысль, что ты о себе говоришь. Если у тебя трудности с пониманием того, что я пишу - мне жаль. 

 

P.S. Мне иногда просто стыдно, за то, что я являюсь гражданином этой страны, за то, что тут родился, за то, что в совершенстве знаю этот язык, за то, что отдал годы, служа в рядах Латвийской армии - а мне потом какие-то национально настроенные моральные уроды начинают кричать "invalīds, krievu urla"... Если я такой - то кто вы?

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 Daudzi dabūja dienēt padomju armijā. Bija 23. februāris padomju laikos tāda kā vīriešu diena. Sievietes apsveica darba kolēģus vīriešus, vīrieši savā starpā atcerējās no sava dienesta laika kaut ko, iečarkojām... Latvijas neatkarības laikā tas kā tradīcija vēl turpinājās, jo lielākā daļa vīriešu bija dienējuši padomju armijā. Bet Latvijā tomēr ir sava atbilstoša diena - 11. novembris. Es personīgi 23. februāri kā kaut ko atzīmējamu pārstāju uztvert, kad krievija iebruka Ukrainā. Tie ir mūsu valstij naidīgas valsts armijas svētki, okupantu armijas svētki... Jā, vakar sazvanījos ar vienu draugu no armijas laikiem, parunājām arī par 23. februāri, spriedām tā, tas padomju armijas laiks bija daļa no mūsu dzīves, arī tie svētki, nu atcerējāmies, bet kāda svinēšana? kāda sveikšana?


desto, ko tu psiho?

  • Patīk 3
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

desto, ko tu psiho?

 

Kādēļ man psihot? :)  vienkārši izsaku savas domas par neadekvātā cilvēka apkaunojošu un apvainojošu rakstu. Viņam nav ne mazākā informācijas piliena par mani, bet viņš sev atļaujās tā izteikties...

 

Cik es noprotu, tad šeit valda reālā rusofobija un viss kas ir saistīts ar Krieviju tiek uztvērts negatīvi. Man galīgi vienalga, kā katrs no jums uztver šo dienu - es jau paskaidroju, ka šī diena tiek saukta par tēvijas sarga dienu un es uzskatu sevi par šīs tēvijas(Latvijas) sargu, nevis Padomju Savienības vai Krievijas. 

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Tā kā nav starpības vai nu tu dienēji tajā armijā, vai mūsdienu armijā, vai esi policists, vai ugunsdzēsējs-glābējs - tu tomēr esi mūsu Tēvijas Sargs un tā ir arī tava diena!!!

Ir atšķirība. ''Tēviju'' sargāt ir apņēmies kadirovs. Mums ir jāsargā Tēvzeme. Atšķirību jūti?

Labots - laikamtak
  • Patīk 2
Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

23. februāris nebūs tas datums, kad es speciāli censtos neatcerēties savas dzīves iekš PSRS nodzīvoto gadu vissireālistiskāko esenci - dienestu padomju armijā.

Labots - ggg97
Link to comment
Veckalnins
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

"Viss, kas saista šo dienu ar Krieviju vai Padomju Savienību ir tas, ka tas no turienes esot nācis un VISS!!!" - paldies, ar šo viss arī ir/tiek izteikts. :)

Atļaušos pieminēt, ka manas vēstures zināšanas ir stipri virs vidusmēra līmeņa. Tāpēc arī bija tāds jautājums no manas puses. Paldies par uzmanību.  :king2:

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

 

 

Cik es noprotu, tad šeit valda reālā rusofobija un viss kas ir saistīts ar Krieviju tiek uztvērts negatīvi.

Neesmu iedziļinājies, kā tas ir tieši šeit (forumu tu domā?), bet vispār rusofobija ir, pietiek palasīt pēdējo pāris gadu ziņas (notikumi Ukrainā), lai saprastu kāpēc. Un nedomāju, ka viss, kas saistīts ar Krieviju ir negatīvs. Ir vēl krieviņiem 15 % (tas ir daudz), kurus uztvert pozitīvi, ar cieņu un ar lielām cerībām uz viņiem.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Man tas raksts vairāk šķiet kā kārtējā nacionalistiskā provokācija.

Мне иногда просто стыдно, за то, что я являюсь гражданином этой страны..

Donbasā arī tā daudziem šķita... 

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
akkujetj 

 

Ķirzakas vairojas pilnmēnesī...

Abas ķirzakas šķir unicode

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Veckalnins
· Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Februāris 25, 2016 - Herņa

Kādam te uzradies dubultnieks. :D:)

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...