Jump to content

Meklēju 4K 65' televizoru


Dils
 Share

Recommended Posts

Pašlaik esmu noskatījis LG 65UF950V un Samsung 65JS8502.

Esmu izlasījis ka LG spīdot cauri aizmugurapgaismojums ekrānam tumsā, bet Samsungam ir tas līkais ekrāns. LG itkā atskaņojot vairāk formātus un ELKORĀ skatoties attēls bija siltāks, tiesa uz tiem sintētiskajiem demo klipiņiem . Ir kādam kādi komentāri ?

Link to comment
Share on other sites

No shiem njem samsungu, lg melnaa kraasa nav, kas personiigi man nenormaali traucee, no foruma eddyboy panjemabsho samsungu, it kaa ljoti apmierinaats

 

Neesmu kaadu laiku cenaam sekojis liidzi, bet varbuut arii ierakstaas sony 65x8505c

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju var atrast labākas vietas, kur iztērēt 2300EU
 

Domāju var atrast labākas lietas ko rakstīt topikā par TV pirkšanu.

 

Pirms pāris nedēļām paņēmu Samsung 65JS8502. Manējam arī ļoti minimāli spīd backlights cauri, bet tā ir ar tiem lielajiem TV, kā paveicās. 

Kopumā esmu ļoti apmierināts, rāda daudz labāk nekā iepriekšējais UE65F8000STXXU. Paprasi lai elkorā uzliek abiem vienu un to pašu demo, tad arī redzēsi kas pašam labāk patīk, tikai paskties kādi attēla iestatījumi uzlikti, jo viņi tur liek dynamic kas pārāk krāsas izceļ.

 

4k youtube un 4k netflix ir daudz labāk nekā biju domājis. Jocīgi ir tas ka nav pieejams spotify apps.

Reizēm smarts iebremzē menu, bet nav tik traki.

 

Kas man patika ir tas, ka viņa pulti var izmantot kā universal remote, atpazina manu lattelecom interaktīvās tv dekoderi un varu to lietot ar vienu TV pulti. Var pievienot arī visādus resīverus utt, lai gan manu Yamaha rx-v463 neņem pretī kaut arī varu izvēlēties tādu modeli.

 

Ja ir kādi jautājumi raksti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies Zin un eddyboi par viedokļiem, gribējās kaut kā to aizmugurapgaismojumu novētēt ... tur laikam vajadētu kādu baltu kustīgu figūru uz melna fona iegūt un kā to bildi šam iebarot ... no fleša ko šamie lasa ?

Link to comment
Share on other sites

Labāk kaut ko ar pelēcīgu fonu, jo tīri melnu viņš atslēdz backlightu un tad vairs neko neredzēsi.

Un tas ka veikala izskatīsies labāk viens vai otrs nenozīme, ka tev būs tāds pats.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Šitās štelles ar displejiem ir tādas "kā sanāca, tāds ir" un katrs televizors savādāks ?

Nu jā internetā par to LG visur ir pieminēta melnā problēmas, par Samsungu nekas, tā kā pieņemu ka Samsungs būs labāks tumšā istabā.

Tai pārbaudei es domāju gaišu kustīgu figūru uz melna fona lai tiktu ieslēgta tā aizmugurgaisma. Varbūt kādam ir tāds video?

Link to comment
Share on other sites

Es 4dien 5dien 6dien buushu spices elkoraa, tiesa, ne kaa elkor darbinieks, bet testu varam noorganizeet un visu varu uzskataami paraadiit, ja kas, PM... Backlight nebus redzams OLEd paneljiem un samsung 65js9500, bet taa ir cita cenu kategorija

Link to comment
Share on other sites

Vakar tika nopirkts Samsung 65JS8502, jo Elcorā cenas saldas .... tiesa iedeva to kas plazā stāvēja zālē (nav saldi), bet LCD jau neiedeg, bet ja jāpērk OLED kas pusgadu rukājis pa  12h dienā ???... bet bilde jau SUPER, visādi 4K demo rullīši Mmmmm!!!...

Link to comment
Share on other sites

nuu,,,Tev tika peedejais arii par tadu cenu,vairs netiks iepikti diemzheel...jaunsgads,jauns maarketings utt.

anyway, buuusi apmierinaats ar pirkumu par taadu cenu.... un ja kas, zaalee staav max 3 meneshus (konkreti to, kas staveeja plazaa liku aaraa kkad janvaara saakumaa)

Link to comment
Share on other sites

Rāda jau labi un LCD jau dikti nemaitājas , vabūt drusku aizmugurapgaismojums maina krāsu lietojot ... izskatās ka krāsas nokalibrēt pa nāvi nenāktu zaļais varēja būt tads pilnvērtīgāks ... bija jau piredze ar Samsung notebuku, kuru VAJADZĒJA kalibrēt ....

Link to comment
Share on other sites

2159.99 + brilles + CAM + HDMI kabelis ... kopā uz 2.3 sanāca.

Nu jā, tie paši 20% jau arī ir no pašreizējās Elkor cenas ...

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Tu brilles un kameru arī paņēmi? Cik par tām prasīja? Iepriekšējai 8. sērijai bija gan kamera, gan brilles komplektā...

Link to comment
Share on other sites

Aa tu domaji CAM moduli. Man ieprieksajam tv kamera naca lidzi. Var skype ar video sazvanities un vadit tv ar zestiem. Biju pieradis, erti. Tagad kamera ir ieklauta tikai 9. Serija...

Link to comment
Share on other sites

Jā CAM moduli... līdz šim lietoju CRT televizoru, tā kā par vaikstīšanos televizora priekšā neko nezinu vai tas ērti ? ...

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, diezko ērti neizskatas ... man jau labāk patīk ja komplektācijā iekļauts mazāk viskautkā, jo pa visu tāpat ir jāmaksā ... a tā pērc tikai to ko tiešām vajag ... nevis kā ar Samsung telefonu, kurš pilns ar visādu drazu, ko 100 gadus nevajadzēs, bet izmest neko nevar ....

Link to comment
Share on other sites

Radiniekam ir modelis ar iebūvēto kameru. Pāris reizes notestēja un ar to viss arī beidzās. 3D brilles ar neredz jēgu pirkt. Tā jau TV rāda labi.

Link to comment
Share on other sites

Tas neaizstāj pulti, bet reizēm ērti kad pults nav blakus, var visu izdarīt arī bez pults.

Es labāk gribētu atbrīvoties no visiem ss.lv, tvnet, megogo utt. Diemžēl izdzēst šitos nevar...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...