Jump to content

Adobe InDesign licence


janculis
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, biedri

Jāiepērk Adobe InDesign licence. Biju cerējis, ka nopirkšu softu un aizmirsīšu, bet izrādās, var tikai emm. Nomāt vai kā. Gribēbu nopirkt gluži tāpat kā MS Office 2016 for Home and Business un dzīvot mierā uz visu atlikušo mūžu, bet te sanāk, ka katru vai nu mēnesi vai gadu tomēr slauc. 

Vai te ir kāds, kurš oficiāli nopircis un lieto šo produktu un var padalīties ar pirkumu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai te ir kāds, kurš oficiāli nopircis un lieto šo produktu un var padalīties ar pirkumu. 
Kā tu to domā? Adobes licences pie mašīnas sienās klāt!
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Varu piedaavaad Adobe Producrion Premium CS5.5 Licensi (Volume License). Bet cik esi gatavs maksaat?

Bet kurai sisteemai tev vajag? Mac OS X vai Windows?

Link to comment
Share on other sites

Man nepieciešams priekš Windows sistēmas, kā arī iestādei caur iepirkumu. Nezinu, kā īsti tehniskajā specifikācijā varu atļauties rakstīt, jo Adobes programmas nekas neesmu iepircis. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Adobe iisti pavadziimi nevajag bet varu uzrakstiit invoice. Par Volume License ar Adobe Customer Servisu runaajot pateica pavadziimi utml. nevajag, kameer tev Adobe kontaa uz tavu vaardu/kompaanijas ir registreets produkts. Ir Windows versija.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka iekš Adobe Producrion Premium CS5.5 nemaz iekšā nav InDesign. 

Rizla, vari kļūt par pretendentu iepirkumā. Man nav pretenziju, vienkārši jāiet oficiālais iepirkuma plāns, jo nav privāts kantoris. 

Link to comment
Share on other sites

Cik licences vajag?

Link to comment
Share on other sites

 Vairs nevienu Adobes produktu nevar nopirkt, tikai nomāt. Pašam ir fotogrāfa komplekts (Ligjtroom+Photoshop). Lai nečakarētos katru mēnesi, samaksāju uzreiz gada maksu (144 eur, uzskatu, ka tas ir gandrīz par velti), momentā pieejami visi jaunāki apdeiti.  Ja tev InDesign vajag firmai  - nu tad 239 eur gadā jau arī ir smieklīga summa, pat privātajam nekas jau "nepaceļams".

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tev InDesign vajag firmai  - nu tad 239 eur gadā jau arī ir smieklīga summa
Kur tu dabūji tādu cenu? Es paskatījos pie izplatītājiem InDesign CC Subscription EU English 1 User 1 Year Commerc  - iepirkums tuvojās pie 400 un maksa ir par gadu uzreiz un nākošā gada atjaunošana tieši tik pat!  

Palaidu gar ausīm, ka valsts iestāde, bet tikko vēlreiz uzmetu aci, GOV licencei ir tieši tāda pati cena.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man visu laiku naak piedaavaajums apgreidoties par "saldu cenu" uz Adobe CC. Ni un ni, kameer Adobe Production Premium darbosies tikmeer lietoshu.

Link to comment
Share on other sites

Rizla

Vari luugums so ievietot tajaa teemaa. Jo man ir liegums ierakstiit sodien vairs. Sheit buus teksts. "Peec gada tev beidzas terminjsh un programma deaktivizeejas - tas ir tev vai nu kljuust par trial vai nu tikai iespeeja aboneet. Peec gada joprojaam programma nav tavaa iipashumaa. Ja veelies ko taadu tad jaapeerk ir kaada no peedeejaam CS5.x vai CD6.x tad vareesi lietot kameer darbosies."

Link to comment
Share on other sites

Viss OK, atraduši diezgan efektīvu risinājumu kā cīnīties ar pirātiem... pamazām šis variants parādās ļoti daudziem softiem.

 

Jāpiekrīt raiviic, ja tas softs Tev palīdz, paņem tak legālo, atbalsti izstrādātāju un regulāri saņem jaunākās fīčas. Ja ne - ir 100 un viena alternatīva...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vairs nevienu Adobes produktu nevar nopirkt, tikai nomāt. Pašam ir fotogrāfa komplekts (Ligjtroom+Photoshop). Lai nečakarētos katru mēnesi, samaksāju uzreiz gada maksu (144 eur, uzskatu, ka tas ir gandrīz par velti), momentā pieejami visi jaunāki apdeiti. Ja tev InDesign vajag firmai - nu tad 239 eur gadā jau arī ir smieklīga summa, pat privātajam nekas jau "nepaceļams".

raivic

Kaut kur es manīju,ka lightroom var iegādāties kā home lietotājs un tad tā maksa ir vienreizēja.Varbūt kļūdos,neesi manījis?

Kas piem.ir te?Kidalovo? http://www.amazon.com/dp/B00W5W7PJ0/ref=twister_B00WFHYI4U?_encoding=UTF8&psc=1

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

Lightroom atsevišķi var nopirkt, Photoshop ar gada maksu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lightroom atsevišķi var nopirkt, Photoshop ar gada maksu.

Varbūt vari norādīt saiti kur tas iespējams.Kaut kā tajā adobes mudžeklī neorientējos.

Link to comment
Share on other sites

Tu taču pats Amazoni ieliki, apmēram tāda cena ir arī pie mums.

Link to comment
Share on other sites

Vecajā darbā rēķinājām - ja CS pakas kādreiz iznāca reizi 2-3 gados, tad abonēšana nesanāca neizdevīgāk - toties nebija iesaldēti uzreiz lieli līdzekļi. Un nepirkt nākamo paku nebija variants - ja gribi būt konkurētspējīgs, tad jāstrādā ar labāko un jaunāko, kas pieejams - vismaz video jomā.

Pašam arī ir tas fotogrāfa komplekts, nu nejūtu es tos 13 euro mēnesī - toties vienmēr svaigākā versija, visi apdeiti. Nopirksi laitrūmu kastītē, a pēc pāris gadiem nopirksi citu kameru un varēsi ieskrieties un jāties ar DNG konverteriem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Arī sanāk saskarties ar šito prieku.

Adobe CC, kurā ir iekļauts ja ne viss, tad gandrīz viss Adobe programmu klāsts, licence uz gadu komersantam - 980 eiro.

Nepatīkami, protams, bet vismaz sirdsapziņa tīra, ka ja nāktu pārbaude, tad viss būtu čiki :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopirksi laitrūmu kastītē, a pēc pāris gadiem nopirksi citu kameru un varēsi ieskrieties un jāties ar DNG konverteriem.

Vai tad tādā gadījumā tie apdeiti nenāks?

Link to comment
Share on other sites

 Nu tad atbildu visu pēc kārtas:

#janculis: Pēc gada (vai mēneša) kā nu esi paredzējis maksāt, softs pārstāj darboties, kamēr neesi veicis nākošo maksājumu.

Kur tu dabūji tādu cenu?

Adobe lapā, protams (biznesa variantam, individuālajam citas cenas) post-602-0-81471200-1455699985_thumb.jpg  oops, nepiefiksēju, ka tas vecajiem lietotājiem, jauniem gan €359,88 gadā.

#Valduha: Varbūt neesmu labi meklējis, bet nopirkt Lightroom varēja līdz 5 versijai (ir nopirkts). Kad iznāca 6 versija (nu ir tur dažas labas fīčas, kas nav 5 - var tikai abonēt. Tā kā man darbs saistīts ar foto - paņēmu komplektu (Lightroom+Photoshop) par 144 gadā un nav problēmu. post-602-0-63902900-1455700356_thumb.jpg

 Tā kā - 144 gadā, vai 12 ar kaut ko mēnesī - nu nav tas nekas (vienu reizi neaizved dāmu uz restorānu un gada maksa iekrāta :devil:).

#rubb: Pirātiem gan tas netraucē - pilnas "aptiekas" ar "tabletēm" pret šo kaiti :bomb: .

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Lai netaisītu jaunu tēmu un varbūt kāds ir ķēpājies - kā ir ar unity?

 

Plānoju nākotnē programmu licencēt, lai varu viņu logo noņemt pie app ielādes. Exporta platforma - android un tālā nākotnē- ios.

 

Pietiks, ka ņems unity pro pa 75 naudiņām mēnesī, vai tomēr jāņem arī android kur kopā 150 naudiņas mēnesī? Cik saprotu,pirkt gala versijas vispār nav izdevīgi - jo tām mainoties atkal jāpērk licence (piem no v4.xxx uz v5.xxx un t.t.), kas ir 50% no gala summas . Itkā jau feini, virspusēji, aprakstīts viņu lapā, bet labāk vēl painteresēšos šeit- lai būtu gala verdikts, jo nu nepavisam nav skaidrs, kas nāk klāt ja piemēram paņem unity pro + android (free) salīdzinājumā ar unity pro + android pro.

 

Sākumā app doma laist izmantojot viņu logo, bet nākotnē no tā gribētu tikt vaļā (legāli, pēc viņu noteikumiem).

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Ak jā, ja gribas būt freeloaderim - adobe cs2 ir novelkams pa velti, vai vismaz pirms mēneša vēl bija :) Pilnīgi legāli.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tādā gadījumā tie apdeiti nenāks?

Nāks konkrētajai versijai (kā jau rakstīju, nopirku 5 versiju, viss apdeitojās, līdz iznāca 6 versija - un čau). Ja nav svarīgas jaunākās iespējas (un lielākai daļai amatieru visticamāk, nevajag), tad var ar nopirkto versiju dzīvot mūžīgi, vai vismaz, kamēr nenopērc jaunu kameru, kuras RAW formātu vairs nepazīst.

 #skolnieks_2: Neizplati dezinformāciju. Par šo jau pirms kāda laika daudzos forumos bija runa. Nu nav tā - vari novilkt, pētīt, bet ne naudu pelnīt, tad vienalga būs nelikumīgi. Pie tam - CS2 jau daudz labu lietu trūkst, salīdzinot ar pēdējām CC versijām.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

jauniem gan €359,88 gadā.
Plus vēl PVN 21%

 

bet nopirkt Lightroom varēja līdz 5 versijai (ir nopirkts). Kad iznāca 6 versija (nu ir tur dažas labas fīčas, kas nav 5 - var tikai abonēt
Nē, nopirkt var 6 versiju. 
Link to comment
Share on other sites

jema,nu pasaki kur var nopirkt Latvijā,neatejot no kases.

Link to comment
Share on other sites

 Nu dažās bodēs un ebajā protams, daudz ko var pirkt. Bet parādi Adobe lapā (softus pērku tikai un vienīgi onlainā no ražotāja), kur var 6 versiju nopirkt. 5-to varēja šādipost-602-0-50579900-1455722016_thumb.jpg, pie tam, tā kā ir Adobe konts, kur viss pirktais fiksēts - jebkurā laikā varu novilkt jaunu instalācijas failu, ja esošais pazudis.

 Vienīgais softs, ko esmu pircis uz vietas - W7 kopā ar jauno kasti. Nē nu protams, eksistē softi, kurus jāpērk te, nevis no USA (piemēram CAD produkcija), bet tie ir izņēmumi.

Link to comment
Share on other sites

Tad es saprotu,ka ņefiga neko nopirkt nevar.Un tieši tas ir tas iemesls kāpēc cilvēki lieto torentus.

Nē nu bļin,man ir nauda un nopirkt nevaru.Kaut kāds murgs.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu pat ko tev atbildēt, bet pie Adobe izplatītājiem LV ir nopērkams 65237534AD01A00 Lightroom 6 Multiple Platforms Int Eng AOO License 1 User Commercial

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

kur latvijā ir adobe izplatītāji,kur latvijā ir paipali utt.Kur man iet pa labi vai kreisi.Tas viss ir laža,kā arī viss pārējais.Tikai un vienīgi torenti.

Labots - Valduha
Link to comment
Share on other sites

Tad es saprotu,ka ņefiga neko nopirkt nevar.

Kāpēc nevar ? Daudzko var, bet kādēļ tas jādara, ja daudz ērtāk ir pārskaitīt pašam Adobe un tūdaļ arī novilkt vajadzīgo softu ? Pērkot veikalā (vienalga kurā valstī ) cena vienalga būs lielāka, kā pa tiešo - gan matricas/iepakojuma, gan loģistikas, gan veikala uzcenojumi (un jo tālāk no ražotāja, jo sanāk dārgāk).

Bet ja pirkt, tad kaut vai te:

http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/periferija_programmatura/programs/filter/111-2552

  Toties ieejot savā Adobe kontā post-602-0-78854700-1455725312_thumb.jpg, man ir momentā izvēle (kas nebūs nevienā veikalā)

https://www.adobe.com/lv/creativecloud/catalog/desktop.html?promoid=KRUVM

 un tikko esmu izlēmis, samaksājis un lejuplādējis - varu strādāt. Pirkt softus (izņemot specifiskus) kastītēs sen jau ir pagātne.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 Par softiem kastītēs, jā, tā ir taisnība.

 Bet vispār, jāskatās, kā kuram softam. Ne vienmēr ražotāja mājas lapā būs lētāk. Apskatiet MS mājas lapā, cik Office Retail maksā, vai Windows. Veikalos ir ievērojami lētāk. Arī pie dīleriem var iegadīties izdevīgāk, atlaidi var iedot, mēdz būt kaut kādas atlaižu akcijas konkrētam reģionam, kuras mājas lapā neparādīsies, bet pie dīlera būs, tāpat pērkot no dīleriem, kaut kāds atbalsts uz vietas... Jāskatās.

Link to comment
Share on other sites

:sorry::yahoo:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es personiigi joprojaam neizprotu sho ideju aboneet programmu uz gadu vai meenesi, kur shajaa situaacijaa peec terminja aboneetais produkts nepaliek tavaa iipashumaa. Es joprojaam uzskatu ka leetaak ir nopirkt kastiitee un lietot to. Es saprastu ja aboneejot uz gadu programma paliek peec tam tavaa iipashumaa un darbotos, bet nesanjem atjauninaajumus. Tad es noteikti paariet uz jaunaaku PP. Volume licensi nu vairs nesanaak tik salda, bet tas nu cits staasts.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau nelaimi, ka produktu nepārdot, bet tikai izīrē! Domāju kā drīz pat win pēc tāda principa strādās!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...