Jump to content

Nepieciešams komplekts līdz ~370 Eur


sss
 Share

Recommended Posts

Dators nepieciešams pārsvarā sērfošanai internetā, video skatīšanai, darbam ar AutoCAD, mazu pašuzņemto video apstrādei, MS office. (Spēles - nav vajadzīgas)

 

Esmu pamanījusi, ka visgrūtāk esošām datoram tikt galā ar sērfošanu internetā, jo lietošanas stils ir īpatnējs: ir atvērti vairāki internet pārluki un katrā atvērtas ap 40 dažām lapām, dažas no kurām - video. Visvairāk bremzē, kad ir nepieciešama ātra lēkāšana pa dažādām internet-lapām ar un bez video un MS programmām.

 

 

Kaut kā noskatījos divus modeļus, kas figurē internet-veikalā dato. lv (Visvairāk pirktākas preces - 2 pirmie labajā pusē).

 

Cena vienāda (369 Eur), bet viņu speciālists teica, ka otrais ir 3 reizes produktīvāks (pēc testu rezultātiem).

 

Palasot šeit tēmas, sapratu, ka izdevīgāk tomēr pirkt detaļas un lai kāds tos saliek kopā. Gribētos lai komponentem ir čeki, jo baidos, ka kas sabojāsies pēc gada, un būs problēmas.

 

Vēl gribētos win7 lai uzinstalē. Cik sapratu, ja instalēt 8.1 - tad būs problēmas ar interfeisu, jo gribu tikai klasisko-pelēko, bet tur var it pa laikam pārlekt uz to, kas domāts touchscreen lietošanai.

 

 

Varbūt varat ieteikt kādam komponentēm ir jābūt saliktam kopā šādām vajadzībām?

 

Un varbūt arī kādu, kas varētu sakomplektēt, uzlikt win7, varbūt vēl kādas programmas?

 

Ir komplekta variants: i5-3300, SSD 120GB, RAM 8Gb HDD 500Gb, par pārējo nezinu un nezinu vai summā izdosies iekļauties..

Labots - sss
Link to comment
Share on other sites

Esmu pamanījusi, ka visgrūtāk esošām datoram tikt galā ar sērfošanu internetā, jo lietošanas stils ir īpatnējs: ir atvērti vairāki internet pārluki un katrā atvērtas ap 40 dažām lapām, dažas no kurām - video. Visvairāk bremzē, kad ir nepieciešama ātra lēkāšana pa dažādām internet-lapām ar un bez video un MS programmām.

To, kundzīt, ir jāmāk :yahoo:  

Labots - intervall
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Gestapo: paldies!, padomāšu. Biju cerējusi, ka i5 varēs iekļaut summā..

Intervall: īsti nesapratu. (gaidīšu kādu konstruktīvāko priekšlikumu)

itanium: Gribētos sagaidīt Tavu priekšlikumu, jo redzēju, ka citur devi labus priekšlikumus.

Labots - sss
Link to comment
Share on other sites

Par I5 būs vēl kāds pusotrs simts jāpiekasa klāt, un lai pa retam pabakstītu kaut ko autocadā, domāju ka Gestapo variants derēs.

Paralēli tieši iet diskusija par autocadu ;) Tur gan budžets cits ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

+HDD 500 GB (~30 Eur)

 

kursh veikals piedaavaa 500GB pa 30 eur ???

Link to comment
Share on other sites

itanium: Gribētos sagaidīt Tavu priekšlikumu

Glaimojoši, bet par 370 EUR nu nekādi nesanāks jauns dators ar i5 + 8 GB RAM + SSD + HDD.

 

Ja salīdzina ar to 1a elite, tad, manuprāt, nedaudz labāks būtu šāds variants:

  • MB: Asrock H81M-VG4 R2.0
  • CPU: i5-4460
  • RAM: 2x 4GB DDR3 (CT51264BA160BJ)
  • SSD: Samsung 850 EVO 120 GB
  • Korpuss: GTT Buffalo 757
  • PSU: Chieftec GPS-400A8

Salasot tajā paša 1a.lv, kopējā cena = 385.96 EUR. Maksā nedaudz pat mazāk, un ir krietni labāks PSU un SSD (pieņemu, jo nezinu, kādu SSD viņi tur bāž iekšā)

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

 

 

ir atvērti vairāki internet pārluki un katrā atvērtas ap 40 dažām lapām, dažas no kurām - video. Visvairāk bremzē, kad ir nepieciešama ātra lēkāšana pa dažādām internet-lapām

Kam šitāda izvirtība vajadzīga? Vairāki pārlūki, nu ok to saprotu, bet ap 40 dažādām lapām (ķipa tabi?) vienlaikus vaļā? Nu kāda mārrutka pēc? Un kā tur vispār iespējams ātri lēkāt, orientēties tajā visā?

Cerams, ka drukas kļūda.

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka aktīva darbība vairākos ziņu/sociālo tīklu portālos, katram savs pārlūka logs, lai nesajūk.

Link to comment
Share on other sites

kevins: Piedod, būšu kļūdījusies. 500 GB - 40 Eur, 1 TB - 43 Eur iekš salidzini.lv

itanium: Liels paldies! Vai viņi tiešām paši var sakomplektēt bezmaksas? varbūt varētu ieteikt arī kādu, kurš win7 un dažas programmas var salikt? (pašlaik paziņa ir piekritis palīdzēt, bet ja viņam nebūs laiks, nāksies lūgt kādam citam..)

Neticu Nevienam: tā nav izvirtība bet lietošanas/darba stils/metode - salīdzinot, pārbaudot, analizējot informāciju daudzās lapās par vairākām vienlaicīgi aktuālākām tēmām. Tāda specifiska pieeja, tas arī ir viss. Diemžēl manam datoram ar to visgrūtāk ir tikt galā..

Xirx: nē, soc. tīklus praktiski nelietoju.

Link to comment
Share on other sites

Vai viņi tiešām paši var sakomplektēt bezmaksas?

Si

 

varbūt varētu ieteikt arī kādu, kurš win7 un dažas programmas var salikt?

Par brīvu - nē, bet par simbolisku samaksu (~20 EUR) gan jau kāds no foruma biedriem tev varētu izpalīdzēt. Tas būtu, ja tu pati to datoru pie "meistara" nogādātu un pēcāk arī savāktu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

MB: Asrock H81M-VG4 R2.0

CPU: i5-4460

RAM: 2x 4GB DDR3 (CT51264BA160BJ)

SSD: Samsung 850 EVO 120 GB

Korpuss: GTT Buffalo 757

PSU: Chieftec GPS-400A8

Shis variants ir ok. Tikai prieksh taam prasiibaam (40 tabi vairaakos browseros), tur ar 8GB var izraadiities par maz.

Driizaak jaaskataas uz 16GB un plus veel HDD vajag, ja ar video monteeshanu jaanjemaas.

 

T.i + €30 par 8GB ram un + €40 par 500GB HDD - jau diezgan virs budzeta. Lai samazinātu izmaksas ,

naaksies njemt i3 4170 (-€60 saliidzinaajumaa ar i5) vai arii no SSD jaa-atsakaas.

Link to comment
Share on other sites

projektēšana

 

 

rams : Crucial 4GB

neesmu datorspečuks, bet 2016 autocadam 4gb rams toč par maz, pie tam, ja vēl fonā citas progas.....  

Link to comment
Share on other sites

itanium: Liels paldies!! 

 

par simbolisku samaksu (~20 EUR) gan jau kāds no foruma biedriem tev varētu izpalīdzēt. Tas būtu, ja tu pati to datoru pie "meistara" nogādātu un pēcāk arī savāktu.

Ļoti interesētu šāds variants! Kurš būtu ar mieru? 

 

Borja: Arī liels paldies!

 

 

prieksh taam prasiibaam (40 tabi vairaakos browseros), tur ar 8GB var izraadiities par maz. Driizaak jaaskataas uz 16GB un plus veel HDD vajag, ja ar video monteeshanu jaanjemaas.

Tiešām vajadzētu tad + tos 8 GB..?(vai itanium un citi arī tam piekrīt?)  varbūt ar +4Gb pietiktu? Kuru tieši tad..? un kuru HDD? Vai tam nav lielās nozīmes un var ņemt lētākus no salidzini.lv?

Vai es pati varēšu pielikt klāt, vai tur speciālistam obligāti to jādara..? Ja 5-10 Eur var ietaupīt, tad gribētu ietaupīt.. Kādreiz ņemu nost tos HDD un liku klāt esošajām datoram, likās nekas sarežģīts, viss darbojas.., RAM gan neesmu aiztikusi līdz šim..

i3 negribās :(, un no ssd, cik sapratu, nebūs laba doma atteikties, jo no tā ir atkarīga ātrdarbība.

 

itanium, Borja: Vēl pavisam aizmirsu piebilst, ka būtisks ir zems trokšņu līmenis. Vai šim mērķim apspriežamajā komplektā nevajag ko pamainīt, piemērām PSU?

 

edugarsb: tu tā kā ar datordetaļu pārdošanu nodarbojies, vai kā?

Labots - sss
Link to comment
Share on other sites

Tiešām vajadzētu tad + tos 8 GB..?(vai itanium un citi arī tam piekrīt?) varbūt ar +4Gb pietiktu? Kuru tieši tad..?

Vajadzēt noteikti nevajag, mierīgi varēsi iztikt arī ar 8 GB, bet kādreiz bija tāds teiciens, ka RAM nekad nevar būt par daudz! :)

Ja nu tomēr budžets ir stiepjams un apsver domu par 16GB RAM, tad manis ieteiktos RAM būtu jānomaina pret kaut pret lētāko 2x8 GB Kit, jo mātes platei ir vieta tikai 2 RAM moduļiem.

Ja uzreiz 16 GB nevari atļauties, tad jāņem 1 RAM modulis ar 8 GB atmiņu un vēlāk varēsi piepirkt klāt vēl vienu un pati bez problēmām ielikt - nepareizi ielikt bez spēka pielietošanas nav iespējams.

 

un kuru HDD?

Šis par savu cenu būs OK variants: https://www.salidzini.lv/search.php?q=Seagate+ST1000DM003

 

Vai šim mērķim apspriežamajā komplektā nevajag ko pamainīt, piemērām PSU?

Ņemot vērā, ka īsti nav dzelžu, kas to PSU noslogos, problēmām ar trokšņiem nevajadzētu būt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium: Liels paldies!!

 

 

Ja uzreiz 16 GB nevari atļauties, tad jāņem 1 RAM modulis ar 8 GB atmiņu un vēlāk varēsi piepirkt klāt vēl vienu un pati bez problēmām ielikt - nepareizi ielikt bez spēka pielietošanas nav iespējams.

Tad laikam tā arī būs jādara :)

Kuru labāk ņemt? Vai var vienkārši ņemt lētāko no šiem:

http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/atmina_hdd_ssd/ram_flash_atminas/filter/332-8584

?

 

 

Šis par savu cenu būs OK variants: https://www.salidzin...ateST1000DM003

 

Liekas tepat kaut kur redzēju kāda specielista video, kur viņš tieši Seegate neiesaka, jo ar tiem it pa laikam rodas problēmas, bet nu varbūt to var neņemt vērā.

 

Vēl laikam vajadzētu šo:DVD-RW diskdzinis, ja ar CD ir darīšanas, vai to var pārlikt no mana esoša datora (iekš properties parādās vārds: TropicalIsland) ?

Vēl pie reizes gribēju apjautāties kuru labāk web-kameru pirkt (laikam labāk ar mikrofonu)?

Labots - sss
Link to comment
Share on other sites

Daudzi tabi = daudz rama. Es neiespringtu uz proci (i3) bet liktu 16Gb rama un ssd, protams.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

Liekas tepat kaut kur redzēju kāda specielista video, kur viņš tieši Seegate neiesaka, jo ar tiem it pa laikam rodas problēmas, bet nu varbūt to var neņemt vērā.

Ņemot vērā to, ka tas nav sistēmas disks, kas griezīsies 24/7,] bet gan datu glabātuve priekš retāk izmantotiem failiem, tad es to vērā neņemtu.

 

 

 

vai to var pārlikt no mana esoša datora (iekš properties parādās vārds: TropicalIsland) ?

Ja ir SATA ports, tad jā, ja IDE - nē. Skatīt: http://imgsrv.worldstart.com/images/ct-images/2012/05/hdconnector.jpg


 

 

Kuru labāk ņemt? Vai var vienkārši ņemt lētāko no šiem:

Vari ņemt lētāko, galvenais, ka DDR3 un ne DDR3L vai DDR3 (SO-DIMM) - lasi aprakstus.

Link to comment
Share on other sites

Joka pēc paspēlējos ... atvēru ar IE (kas aprij tonnu ar ramu) ~40 lapas. Da neko, kopā ar LOL klientu kādi 5-6gB aizirsās. Nafig 16?

Link to comment
Share on other sites

Nekādus 16GB ram tur nevajag kur nu vel par tiem 370 eiro.

 

Es neiespringtu uz proci (i3) bet liktu 16Gb rama

Procesors ir svarīgāks nekā rama daudzums. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

vai man tikai tā izskatās ka hroms aprij 2 tonnas salīdzinot ar ie? 
Pie normālas lietošanas neko viņš tur nerij. 
Link to comment
Share on other sites

itanium: Liels paldies par informāciju!! Pateicoties Tevis ieliktai bildei, tiku skaidrībā, ka man ir SATA ports :) Tad jau varēs izmantot! Yes! Vizmaz kaut ko ietaupīšu  :) Varbūt videokarti arī var izmantot veco, vai nav vēlams? Man ir šāda: ATI Radeon HD 3850. Varbūt kasti var izmantot..? Nezinu tik kur var redzēt, kā viņu nosaukt.. Procesors un RAM laikam ir metams arā (Intel Core Duo 2, Ram 2 GB)..

Mar$$: Paldies, ka izmēģināji! Arī lielāka skaidrība tagad ir, vienīgi jāņem vērā, ka man 2os pārlukos varbūt katrā pa 4 atvertām lapām.. Turklāt lapas ir tādas diezgan piebāztas ar video, reklāmām utt..Vēl padomāšu ko tad darīt.. 

Arnis2002: kas ir 2 tonnas? 2 gb..? Labi, ka vismaz sapratu, kas ir hroms un ie :) Kāpēc Mozillu Firefox neminat? Kurš tad visvairāk ēd..?

Netieku skaidrībā tajā 1a.lv, kuras web-kamerās ir mikrofoni, kuros nav..

Link to comment
Share on other sites

Vecā VGA ir tik vāja, ka labāk izmantot integrēto.

Ar to vecās kastes izmantošanu - tad tu zaudēsi iespēju sakomplektēt bez maksas, ja korpusu neņemsi ibodē. Vai ir tā vērts - pašai jādomā.


 

 

Arī lielāka skaidrība tagad ir, vienīgi jāņem vērā, ka man 2os pārlukos varbūt katrā pa 4 atvertām lapām..

 

 

ir atvērti vairāki internet pārluki un katrā atvērtas ap 40 dažām lapām, dažas no kurām - video.

Tad pa 4 vai 40? 40 video tabi pat varētu iebremzēt uz i5 un 8GB RAM. 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Šitā te vēl meklējas? Psc, es pat glāzi paceļu par tiem turakiem, kam ienāca prātā pamēģināt 40 lapas atvērt browZerii. Un vē to visul uztver nopietni. Idiņi. un "viņai" darba stils. Nu neko jau sev.

Jūs kaut apjēdzat uz ko sss velk?

Normāla cirvju liste. Šis portāls vienkārši mirst.

 

M@R$$  - pieturzīmes pārbaudīji savā komentārā? Man aizrādi, bet pats?

Runājot par viedokli - arī tavu šeit neviens neprasīja, pats rakstīji labprātīgi, tāpat kā es.

Tātad - aizver muti un ej guglēt par komplektācijām priekš troļļiem, kam vajag 40 lapas darbam.

Labots - NeticuNevienam
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es varbūt kaut ko palaidu garām, bet tavu viedokli liekas ka neviens te neprasīja ...

Labāk būtu pamācījies rakstīt pareizi ... Sākumam.

Link to comment
Share on other sites

intervall: sorry,  40 nevis 4 :) esošais nevelk, kāras nost :)

 

visiem: vēl man viens speciālists no internet veikala uzrakstīja:

 


I5-4460 ir 2014. gada procesors. Respektīvi jau tagad viņs iet projām no tirgus, jo ir atnākusi jaunākā paaudze Skylake. Takkā mēs noteikti, ka esam pret nosacīti vecu dzelžu tirgošanu. Ja ir vēlme, tad var saskrūvet datoru ar jaunāko Intel i5-6500 vai i5-6400 prcesoru un uz DDR4 ramu.
H81 chipsets ir aprobezots ar PCi-E 2.0 slotu videokartei un ar max 16Gb atmiņu, kura ir DDR3.
Respektīvi tie ir mīnusi , ja būs velme izveidot jaudīgu spēļu datoru, un tie būs mīnusi ja pēc 1gada vēlēsieties kādam pardot datoru, jo nekas no tas paaudzes nebūs pieejams.
Ja no SSD diskiem izvēlamies, tad protams, ka Samsungs ir pats labākais, otrs aiz viņa ir Kingston FURY, kuru tirgojam ap 50gab mēnesī, dažādas komplektacijas datoros.
Nezinu ko kurs TEv saka, bet Windows 7 ir piespiedu brīvprātīgi jāaizmirst, pietam ja mums vēl tiek nopirkts jauns dzelzis, tad ar Windows 7 vinu darbināt ir neprāts. Windows 8 bija riebīgs, kā VISTA. Bet Windows 8.1 jau ir ļoti līdzīgs Windows7, tikai jāuzliek starta poga, tas arī viss. Un pēc ātruma Windows 7 atpaliek. Takkā ja ir runa par Windows, tad tikai 8.1, kuru varēs apgreidot uz Windows 10, kurš gan pagaidam, tāds ne visai. Takkā Windows 8.1 arī derēs, jo nav neviena argumenta PAR Windows7, kā tikai tas ka cilveki ir pieraduši pie viņa. Vēl ļoti daudz cilveki strādā ar Windows Xp un arī viņiem liekas, ka tas ir pats labākais Windows, bet ar jauniem dzelžiem, noteikti, kas tas viss nestrādā.
Ja mums jāpiedāva, tad variants ir šāds:
1. 10 kodou tehnaloģijas AMD procesors ar ātru 8GB ramu, ar R7 4GB videokarti ar kuru var uzpēlēt visas jaunākās spēles uz vidēju līmeni.
Procesors (CPU): AMD Quad Core A8-7600K Black Edition 4X ( 3800Mhz Turbo / 64bit / BOX / 65W / FM2+ / FSB 5200MTs )
Operatīvā atmiņa (RAM): 2 x 4096Mb DDR3-1866MHz Kingston Xyper X Fury (Up to 16Gb)
Video karte (VGA): ATI Radeon R7 6-cores on 4096MB DDR3-1866MHz Max Total Available Shared Graphics Memory (Windows 7/8,10 system),
Cietais disks (HDD): 500GB SATA3 32Mb Toshiba 7200rpm
Mātesplate (M/B): AMD A68 chipset, AMD Fusion 8X CPU support, MSI On/Off Charge Technology, Split Power Plane, 4+1 phase VRM, FM2+, FSB 5200MTs
Skaņas karte: 5.1 HD audio soun card
Barošanas bloks (PSU): 450W+ 120mm cooler
369eiro (js mainam HDD uz SSD 120GB tad cena datoram ir jau 384eiro)
2. variants ar jaunāko Intel sanāks jau diezgan dārgs, pāri par 420eiro. Ar DDR4 ramu utt
.

Priekš tādiem mērķiem kā nosauci būtu labāks tieši dēļ ātrdarbības Intelis, bet noteikti ka ne 4sērijas un ar H81 plati. Jo videojauda būs par īsu. Tad labāk šis 10 kodolu AMD. Bet ja uz jauno Inteli ar DDR4 un 530HD videokarti, kura atbalsta arī 4K playback, tad kā jau teicu ka summa būs virs 400eiro. Bet arī - ieekonomēt nedaudz nebūtu tas īsti pareizākais variants. 
Bet ja ir izvēle strap i5-4xxx serija un sis 10 kodolu AMD, tad AMD ir labāks.AMD vecie, kuri strādaja uz AM3+ soketa, bija ļoti ļoti skaļi un kartsi. Man pat plates ir degušas ar liesmu uz Phenom 2 platem utt. Bet tas viss bija 4gadi atpakaļ. Sobrīd jau ir pavisam citas tehnoloģijas un jaunie AMD pirmo reizi pasaules vēsture ir ar mazaku elektrības patēriņu un ar mazāku siltuma izdali kā 4xxx seijas Intel i5. Takkā vai nu AMD vai jaunākais Intelis i5 ar DDR4 ramu!

Win8 instalēt, cik saprotu (paziņa teica) - nav labā doma, ja es gribu klasisko pelēko veco četrkantaino interfeisu, jo win8.1. pārlec uz jauno, (jo tika veidots pamatā touchscreeniem), kad izvēlās programmas no Start pogas, pareizi? (Ja win 8.1. tiešām tā dara, tad viņš man neder..)

Un kā jūs pakomentētu pārējo viņa rakstīto? (man pagaidām domas nemainās un joprojām nez kāpēc gribu i5..)

 

M@R$$:

 

tavu viedokli liekas ka neviens te neprasīja ...

:drinks: nesaprotu, ko šajā tēmā NeticuNevienam meklē..

 

P.S.: esmu noskaņota pieturēties pie itanium ieteikta komplekta, vienīgi lielākai skaidrībai turpinu ar jums konsultēties :) Liekas, daudz ko no jums esmu iemācījusies :)

Labots - sss
Link to comment
Share on other sites

Speciālists nonāk pretrunā ar saviem vārdiem, sakot, ka haswell ir veca platforma, bet turpat jau piedāvā komplektēt tikpat vecu amd sistēmu.

Par sivēnu(win 7) vsp kkādu bullshitu sadrukāja.

Apdomājies, vai tas viedoklis ir objektīvs.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Paprasiet marsam, jams spečuks, sūdiem paredzēto mašīnu inspektēšanā, aprūvingā

 

.

 

nesaprotu, ko šajā tēmā NeticuNevienam meklē..

Vakardienu pļe. Un uzskaitu durakus, kas tevi, par nopietnu uzskata.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Un pēc ātruma Windows 7 atpaliek. Takkā ja ir runa par Windows, tad tikai 8.1, kuru varēs apgreidot uz Windows 10, kurš gan pagaidam, tāds ne visai. Takkā Windows 8.1 arī derēs, jo nav neviena argumenta PAR Windows7, kā tikai tas ka cilveki ir pieraduši pie viņa.
Bet ja ir izvēle strap i5-4xxx serija un sis 10 kodolu AMD, tad AMD ir labāks.
Sobrīd jau ir pavisam citas tehnoloģijas un jaunie AMD pirmo reizi pasaules vēsture ir ar mazaku elektrības patēriņu un ar mazāku siltuma izdali kā 4xxx seijas Intel i5

Izklausās ka tas internet veikala speciālists pats nesaprot ko runā! Kas tas ir par veikalu?

 

 

AMD Quad Core A8-7600K Black Edition 4X
Kopš kura laika šim procesoram ir 10 kodoli ? :mrgreen:  

 

 

AMD ir labāks
Šī vispār ir pērle.  Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tas amd apu knapi ir i3 līmenī, ja šobrīd haswell sanāk ievērojami lētāk par skylike, tad mierīgi var nemt haswell i5. Starpība starp haswell un skylike ir niecīga. Amd varētu labāk vilkt tikai spēles uz iebūvēto video. Visā parējā haswell i5 to saliek vienos vārtos un uz haswell ir arī citi mātesplates chipseti, kuriem nav minēto trūkumu. Pievienojos, ka 16 gb ram nav vajadzīgi, man ir, bet vairāk par 5gb nekad nav izmantoti.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Klausies, tu negribi atklāt, kā tu orientējies tajās 40 lapās?  Nopietni, man arī vajag. :dribble:

Kāda profesija? Kādi darba pienākumi, man šķiet man patiktu. :dribble:

Link to comment
Share on other sites

uldii12345, Toļiks, intervall: ok, tad jau laikam pareizi darīju, ka vairāk noticēju paziņam, nevis šim speciālistam. Paldies jums! Tad, cik sapratu, jūs arī uzskatāt, ka labāk ir likt win7, pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...