Jump to content

Komplektācija AutoCAD 2D


Todd
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

 

Ir pieejami EUR 650 datoram, kas paredzēts darbam ar AutoCAD 2D. Budžetā ietilpst arī Windows OS.

 

1. Nekad neesmu pats komplektējis un licis kopā datoru. Man nav īsti skaidrs, vai sakomplektējot ar jūsu palīdzību un samaksājot kādam par salikšanu būs lētāk un izdevīgāk nekā vienkārši paņemt jau nokomplektētu datoru no kāda tirgotāja?

 

2. Un cik maksās salikšana kopā pie kāda speciālista?

Link to comment
Share on other sites

vai sakomplektējot ar jūsu palīdzību un samaksājot kādam par salikšanu būs lētāk un izdevīgāk nekā vienkārši paņemt jau nokomplektētu datoru no kāda tirgotāja?

 

2. Un cik maksās salikšana kopā pie kāda speciālista?

Ja iegādāsies visu, piemēram, no 1a.lv, tad viņi tev bezmaksas paši to datoru saliks - Windowsu gan neinstalēs.

 

Dotajā budžetā un dotajām prasībām es ņemtu:

Asus H110M-K + i5-6500 + 2x8 GB RAM (DDR4) + 250 GB SSD, piemēram, Samsung 850 EVO + 400W PSU (Chieftec GPS-400A8) + korpuss pēc izvēles + Windows 10 Home OEI

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau var arī sakasīt naudu arī kādai palētākai videokartei, kura pavilks kādu gamzi :) ... ja ir vajadzība :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skolā tiek darbināts AutoCAD uz kaut kādiem i5 T pročiem un integrētās, tādi ritīgi mazie Capital datori (man liekas šitas modelis). 2D tā mazāk, bet 3D lietās toč videokartes trūkums ir diezgan jūtams

Labots - shadow118
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš 2D ieguvums no jaudīgas video kartes teju nekāds, 3D gan:

The speed of the CPU makes a big difference in AutoCAD - bigger than the GPU in most situations - so you should first focus on getting a powerful CPU. After that, it simply comes down to which card you can afford

Pie konkrētā budžeta, es paliktu pie i5 CPU un vēlāk, ja nu justu vajadzību, piepirktu klāt video karti.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pie konkrētā budžeta, es paliktu pie i5 CPU un vēlāk, ja nu justu vajadzību, piepirktu klāt video karti.

 

Piekrītu.

Pie kam, tā kā man ar angleni pašvaki, tad atliek vien ticēt tam, ko tantes pieturās runā. Bet tantes runā, ka Autocads labāk saprotas ar Nvidia videokartēm. Ja AMD Radenon, tad autocad labāk saprotas ar jaunajos Intel pročos iebūvētajām. Šito visu var palasīties iekš paša Autodesk, Autocad. Norādes var meklēt arī Googlē. Vismaz manam lapsim Autocads iebūvēto Radeon vispār neņēma galvā, hardware akseriācija strādāja tikai ar Intel procī iebūvēto.

 

p.s.

 

Viena pati autocadam paredzētā cienīga līmeņa quadra GPU vien izmaksās visu autora budžetu

p.p.s.

 

A kas ir 2D autocad? Autocad Lite? Tas arī prot apēst resursu, ja mēģina kustināt palagus.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ir Radeon karte, darbojas AutoCAD labi. Tas tiesa, priekš AutoCAD tieši Nvidia (ja runājam par parastām spēlētāju kartēm) visi slavē vairāk nekā AMD, bet nevaru apgalvot, ka AMD neder. 2D AutoCAD var būt vienlīdz labi gan AutoCAD LT (nezinu, kāpēc daudzi to sauc par lite, neesmu dzirdējis oficiāli neko savādāk, kā tikai LT, ja taisnība leģendai, sākotnēji tas bija domāts kā AutoCADs priekš laptopiem - AutoCAD LapTop, kā ir īstenībā, nezinu, bet lite tur nav, un, jā, AutoCAD LT ir bez 3D iespējām, pavisam minimālas 3D iespējas, ja precīzi) gan tikpat labi AutoCAD, ar kuru veido tikai 2D objektus (neizmanto telpisku objektu rasēšanai). Ir mēģināts tos pašus 2D rasējumus padarbināt gan ar AutoCAD, gan ar AutoCAD LT, tieši no datora noslodzes viedokļa, rij datora resursu līdzīgi, pat tā ir gadījies, tas ar konkrētu izlaidumu, ja pareizi atceros, 2011, ka pilnais AutoCAD uz švakiem dzelžiem grieza labāk par AutoCAD LT.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, LT arī bija domāts. opiska sanāca...

 

Autocad LT arī visām līnijām u.c. figūrām velkas līdzi to Z ass kordinātes. Kāds nezina autocad komandu, ar kuru visas autocad figūras un objekti nostājas uz Z ass 0.0 koordinātes?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ggg97, tev 3D objekts jādabū vienā plaknē? Tur ir kaut kādas komandas. Es daru prosto :). Iezīmēju visas vajadzīgās figūras, tad Properties, tad ailītēs StartZ un EndZ ierakstu 0, Enter. Viss iezīmētais nostājas xy plaknē (z = 0).

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā arī es daru, bet nereti iezīmējot pat šķietami parastas figūras, pat līnijas, šī opcija propertijos pazūd. Jāsaka, ka tie rasējumi ne vienmēr ir manis no 0 taisītie. Pie kam, zem xref esošās topenes es pat necenšos dabūt 2D. Vispār, ar autocad es tikai pēdējos 2 gadus darbojos. Pirms tam 18 gadus ar citiem cadiem ņēmos.

Link to comment
Share on other sites

Tā opcija propertijos pazūd, ja ir bloks, tāpat, ja ir 3D polyline, spline... Vienkārši saspridzini visu (Explode). Maziem objektiem nekāds lielais bardaks neizveidosies. Ja ir lieli sarežģīti objekti, tad gan var sanākt baigais ķīselis.

Speciālā komanda ir Flatshot. Man viņa liekas ne visai ērta.

Link to comment
Share on other sites

A kas ir 2D autocad? Autocad Lite? Tas arī prot apēst resursu, ja mēģina kustināt palagus.

Darbināts tiek aizvēsturiskais AutoCAD 2006, kā arī 2014. Ar 2D biju domājis ikdienas darbību raksturojumu - pārsvarā velkam polyline, retu reizi jāveido virsmas modelis no 3D punktiem, lai vilktu horizontāles.

 

@itanium, paldies par komplektāciju. Pie tās arī turēšos. Kopā tiks pirkti 2-3 datori, taču pirmo pēc jūsu ieteikumiem paņemšu bez GPU, lai saprastu, vai ikdienas darbam pietiks.

 

 

 

Pie konkrētā budžeta, es paliktu pie i5 CPU un vēlāk, ja nu justu vajadzību, piepirktu klāt video karti.

 

Kādi ir ieteikumi GPU, kas neizmaksātu visu manu budžetu?

 

Ja izvēlos FRACTAL DESIGN CORE 1000 FD-CA-CORE-1000-USB3-BL korpusu, vēl jau vajag barošanas bloku? Kādu to izvēlēties, ja pieturos pie @itanium komplektācijas?

Labots - Todd
Link to comment
Share on other sites

 

 

Darbināts tiek aizvēsturiskais AutoCAD 2006

Par šo ieteiktu noskaidrot, vai maz AutoCAD 2006 varēs uz jaunākām OS darbināt. Datorus taču ar OS pirksi, skat, ka neiznāk paķert jaunāko OS, bet sestā gada AutoCADs uz tā neiet.

Link to comment
Share on other sites

Par šo ieteiktu noskaidrot, vai maz AutoCAD 2006 varēs uz jaunākām OS darbināt. Datorus taču ar OS pirksi, skat, ka neiznāk paķert jaunāko OS, bet sestā gada AutoCADs uz tā neiet.

 

Tas ir pārdomāts, tiks pirktas arī jaunākas CAD programmas.

Labots - Todd
Link to comment
Share on other sites

 

 

Autocadu vēl var nopirkt? Kaut kur dzirdēju, ka no februāra tikai nomāt.

 

Tā arī ir taisnība. EUR 2000 / gadā. Tāpēc es pirkšu ZWCAD

Link to comment
Share on other sites

2000 € gadā, tas ir bez PVN. :sarkasms:

Par ZWCAD labas atsauksmes no lietotājiem. Bez maz vai labākā AutoCAD alternatīva par krietni mazāku naudu.

Link to comment
Share on other sites

Kādu to izvēlēties, ja pieturos pie itanium komplektācijas?

A kas manis minētajā Chieftec GPS-400A8 nepatīk?

 

Kādi ir ieteikumi GPU, kas neizmaksātu visu manu budžetu?

Nav, jo, cik palasījos, ZWCAD nemaz neatbalsta hardware acceleration, un AutoCADam priekš 2D vai ļoti vienkāršiem 3D projektiem tev video karte teju vai nekādu ieguvumu nedos.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

A kas manis minētajā Chieftec GPS-400A8 nepatīk?

Mana neuzmanība, atvainojos

Vietējais kantoris piedāvā šādu komplektāciju:

  • CPU CORE I5-6500 S1151 BOX 6M/3.2G BX80662I56500 S R2L6 IN
  • MB H110 S1151 MATX/H110M-PLUS ASUS
  • MEMORY DIMM 8GB PC17000 DDR4/FURY HX421C14FB/8 KINGSTON
  • Fractal Design Core 1000 USB 3.0
  • MX F1 series, 500 W, Lepa 120mm FAN, High efficiency Active PFC PSU
  • SSD SATA2.5" 250GB 6GB/S/850 EVO MZ-75E250B/EU SAMSUNG
  • HDD ACC MOUNTING FRAME/2.5 TO 3.5 MF-321 GEMBIRD

@@itanium, vai ir kāds būtisks uzlabojums, salīdzinot ar to, komplektāciju, ko tu devi?

Labots - Todd
Link to comment
Share on other sites

Redzu, ka 16GB RAM vietā ir 8GB, bet to īsti par uzlabojumu nevarētu dēvēt :)

Un no Lepa MX F1 sērijas PSU vajadzētu turēties pa gabalu: http://www.hardocp.com/article/2015/02/03/lepa_mx_f1_600w_power_supply_review/9

The LEPA MX F1 600W is an example of something that quite simply should never have been sold. From the very start, the MX F1 600W was hampered by a build quality and component selection that essentially made this look like someone was entering a 1971 Ford Pinto in the Austrian Grand Prix. Given the shoddy construction, design, and component selection it was without much surprise that this unit failed every one of our tests today. What was surprising is just how badly this unit failed those tests. The LEPA MX F1 600W posted voltage regulation so bad, while it was running, that the qualifier of "while it was running" would not have applied to the system it was attempting to power. That is impressive. The ripple/noise values and Transient Load Test results were so bad that there are mountains in the Alps outside the Austrian Grand Prix with smaller elevation changes. Then there is the price. If you want to know the price, you will have to go look that up yourself as we will not be linking to that as we think that make us accessories to a crime of some kind.

Esmu pārliecināts, ka to pašu var attiecināt arī uz 500W PSU - sērija ta viena.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
(labots)

Atvēršu vēlreiz šo tēmu. Nopirku wide screen monitoru, taču dators nepiedāvā monitora wide screen rezolūciju, ja nelietoju HDMI vai DVI Dual kabeli. Lētāk, protams, būtu nopirkt DVI Dual, taču tad atkrīt iespēja izmantot monitora iebūvētos skaļruņus.

 

Tad atliek opcija piepirkt klāt video karti. Kādu to varētu ņemt? Un vai setingos varēs norādīt, lai programmas izmanto iebūvēto karti, ja tā labāka par piepirkto?

Labots - Todd
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Lētāk, protams, būtu nopirkt DVI Dual, taču tad atkrīt iespēja izmantot monitora iebūvētos skaļruņus.

Monitoram nav 3.5 mm ieejas???

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

taču tad atkrīt iespēja izmantot monitora iebūvētos skaļruņus.

Un draņķīgu skaļruņu dēļ ir jāpērk video karte?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

 

 

Un vai setingos varēs norādīt, lai programmas izmanto iebūvēto karti, ja tā labāka par piepirkto?
gan jau varēs atslēgt acelerāciju.

 

Tad atliek opcija piepirkt klāt video karti. Kādu to varētu ņemt?
Tādu, kuru vari atļauties.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...