Jump to content

Patiesība par to kas ir realitāte kontakts ar NLO


nordicboy
 Share

Recommended Posts

I_want_to_believe5.jpg

Nesaistīti: pirmās divas jauno "X - Failu" sērijas ir ļoti daudzsološas, bet trešajā sākas ziepju opera un ņirgāšanās par skatītājiem. Nudien žēl, ka lieliska ideja tiks pārvērsta par kārtējo draņķa seriālu mājsaimniecēm.

Link to comment
Share on other sites

preciizs galvenaas balvas ieguusjanas apstaaklju defineejums!

Es nepamanīju to "vai" pa vidu oriģinālajos balvas iegūšanas nosacījumos.

Kurš tagad ānusu salāpīs, mļe?

Bet ja nopietni, es vienkārši nevaru noskatīties tos video - esmu piecas minūtes iekšā pirmajā, un kolēģi jau te nozviegušies līki apkārt.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss
Jūs varat nevadīt virkni trīs vai vairākiem vārdiem vēlaties nākotni, un iegūt pilnīgu sodu, kur pirmie burti atbilstu: Merkurs, Venēra, Zeme, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns, Neptūns, Magenta! Gaistoši ekscentrisko mikrofonu žonglieri virpuļos: plaši nūdisti tiek drukāti kaudzēm.

Link to comment
Share on other sites

 

 

atliek tikai  izdomāt visuma vārsmu 37 vārdu garumā

 

 

liidz 37 vaardiem
 
Link to comment
Share on other sites

@@Nain,

 

Man tikai ceturtā sērija ļāva kaut nedaudz atgūt īsto failu garšu... pirmās trīs, par trešo vispār paklusēšu, man nu tā tā... 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tieši tas kas vajadzīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Varu tevi apgaismot to ka īstajā realitāte no kuras es nāku dienas laikā mašīnām auto uguņi nedeg un tur nav māju fasādes apcūkotas ar grafiti

 

Bet manā īstajā realitātē vis ir izveidots manam plezīram, ar mašīnām neviens nebrauc, visi teleportējas pēc patikas, māju fasādes izskats pakārtojas domas spēkam, ..., mana realitāte labāka, tā vot.

 

 

 

Viss ir izveidots šeit tā lai maksimāli mani iznīcinātu un traumētu

 

Man tas arī realī traucē, es ar pret to, ka vajag ēst, gulēt, kakāt, un noteiktā vecumā x izmirt ... nolāpītie citplanētieši !!

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

Pieveicu gandrīz visu, bet nu tad es padomāju- kas es muļķis vai? Teksts ir vienveidīgs, ļoti egocentriska un nelīdzsvarota cilvēka savārstījums. Grūti noticēt, ka 31 gadu vecs vīrietis var tik nekorekti rakstīt. Labi - Dievs viņam traucē visu izstāstīt - tāpēc arī tik nesakarīgi raksta.

 

1) Domu uztvert nevar - teksts nesatur mērķtiecīgu vēstījumu, bet gan vairāk bāz citiem degunā, ka mēs esam programmas, bet Lauris ir izrezdētais.

2) Autors pilnā nopietnībā (ja šis nav kāda mūsdienu Indigo pamatskolnieka savārstījums prikolam) var radīt apdraudējumu sabiedrībai

3) Autors jūt un redz apkārt notiekošo ārprātu - varbūt tieši tāpēc aizgājis pa fāzi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es tiesām centos! Bet mani visvairāk fascinē šādi plānprātiņu kategorija kas tic reliģijai,bet netic patiesībai un zinātnei kas viņiem ir burtiski iebāsta mutē! Zini kapēc? Jo tā arī ir sastāvdaļa no programmas. Jums ir personīgais svarīgums nozīmīgums un absurds ir tas ka programmas nesaprot ka ir programmas jo nav ārejā apņemšanās respektīvi sistēma nevēlas ka izprot patiesību.Piemēram ticiet vai neticiet, bet es varēju nobildēt NLO kuģus kuri bija atlidojusi pie maniem logiem 2012 gada 18 februārī. Tad man būtu taustāms pieradijums, bet diemžel es viņus nenobildēju jo negribeju viņus aizbaidīt un bija arī citi faktori biju samērā lielā šoka stāvoklī jo es nespeju īsti noticēt ka es iegaju viņu sistēmā un joprojam man ir kanāls atverts to var pamanīt kā viļņošanos starp acīm tai skaitā energētiskajos kanālos.Tai skaitā es regulāri saņemu visādas drazas caur to linku iespējams pat astrālos parazītus. Jums nav pilnība nekāda sajēga par cilvēka uzbūvi kaut vai tam pašām čakrām kurām ir liela nozīme.

Es par savu pieredzi aizrakstīju amerikāņu militāristam David Jewberg kurš strādā it kā pentagonā atradu viņu pateicoties latvijas ziņu portālam. Man ir svarigi sadarboties ar zinātniekiem un domājošāko daļu. (starp citu Jewbergam ieš viņa facebook profila augšā ir avatars kas ir mesedž priekš jums visiem.

https://www.facebook.com/major.jewberg

 

 

Par to kā vel man materializejās notikumi

Kas ir interesanti ka 16.11.2015 neko neplānojot aizejot uz mini rimi sagribejās nopirkt svaigi spiestas sulas uz vietas stāvot izdomaju nopirkt burkānu sulu kadarbiku ko parasti pērku un smilšērkšķu sulu Sia “Satori Alfa”,”Goldberry”.Atnākot uz mājām sagribejās iedzert lai remdētu slāpes atvēru goldberry smilsērkšķu nektāru un sāku dzert un tieši ienāk prātā doma kāds ir smiļsērkšķu saturs izlasu ka tikai 40% un pārējais ūdens.Papētot secināju ka smilsērkšķi satur tikai 42% neko nedomājot sagribejās pazvanīt uz satori alfa goldberry telefona numuru kas norādīts uz pudelītes iepakojuma telefons 28677677.Zvanu pēc kāda brīža paceļ sieviete sāku prasīt kāpēc ir tikai 40% smilsērkšķu saturs un pārējais ūdens biju pieklājīgs parādijās dusmas atbildes laikā jo jutu ka sieviete ir drusku iedomīga un ka viņa negrib izprast situāciju uz ko viņa saka ka viņiem tehnoloģijas ir ierobežotas un ka tik un tā viņu sula ir laba un ka mīkstumā vai mizā ir galvenās vertības.Atvadījos pieklajīgi jo to piespiez sistēma pēc tam aizsutīju sms ar tekstu: ar savu pretenziju.Pēc kāda brīža atskan zvans paceļu sieviete atvainošanās tonī saka: lūdzu nedusmojaties beigās mums izvērtās laba saruna,dialogs un viņa pat ieteica ka var krišjāņa barona ielā noprikt labas sulas lai pameklēju google sarunas gaitā man svarīgi bija lai otra puse ieklausās un mums izveidojās labs dialogs pēc balss arī vairāk nebija jūtama tā iedomība tieši pretēji vēlme izskaidrot un izprast situāciju.Atvadījāmies un pēc kāda mirkļā man kā apgaismotajam,indigo parādijās doma, vēlēšanās iedot kaut ko vertīgu kas var noderēt dzīvē domājot par vadima zelanda realitātes transerfingu jo es tajā sievietē ieraudzīju labo un es gribeju kaut ko labu iedot aizsutīju sms ar šādu tekstu: Rakstu vēlreiz mums izveidojās dialogs un man kā indigo ir svarīgi jums ieteikt ko vertīgu piemēram grāmatu kas palīdzēs vadīt likteni pēc saviem ieskatiem.Vadims Zelands Realitātes Transerfings,Vadim Zeland Transurfing Reality , meklējiet google un youtube un tas palīdzēs gan jūsu kompanijai gan jums pašiem tā ir tehnika kā pārvaldīt realitāti,veiksmi Lauris.Pēc šī sms man pēc kāda brīža no Sia satori alfa un tās sievietes atnāk atbilde un pārsteidzošākais ka ar šādu tekstu: Paldies jums Lauri Zēlands ir viens no maniem iecienītākajiem autoriem nesen vēl viena viņam grāmata tulkota,Dzīvais transerfings personīga pieredze bieži nostrādā.Kad šo sms saņēmu es biju drusku apdullis kurs gan vareja paredzēt šādu notikuma pavērsienu.Nākošajā sms es piedavaju aizsutīt materiālus un nosūtīt uz epastu visus linkus gan ar zelaanda pieejamajiem video gan arī ja nepieciešams ieskenētajam zelanda gramatām latviešu valodā jo 2015 gadā jāņa rozes grmatnīcā zelanda piecas grāmatas tikpat kā vairs nav nopērkamas.Saņēmu atbildē sms teksts: Jā,paldies selga2013@inbox.lv .Ir svarīgi lai saņemtu kādu pavedienu izdarīt gājienu es izdarot gajienu sanemu atbildi un viņa arī izdarot gājienu saņēma pavedienu.Beigās es aizsūtīju svarīgako informāciju par to kas bija manā rīcībā foto,video,rakstiem utml.Es viņu apgaismoju! Un kas ir interesanti ka viss specigākie realitātes transerfinga vāka noformējumi ar viss dziļāko jēgu mesedžu ir realitates transerfingam 1-5 pakāpe latviešu valodā,pat nevar salīdzionāt kadi ir vāka noformējumi dzimtajā krievu valodā un kādi latviešu valodā.Es padomāju kāpēc tā, kāpēc krievijas tirgum grāmatas ilustrācijas vāka noformējums ir bez mesedžā galīgi neizdevies,bet latvijas tirgum ir ar mesedžu ieliktu informāciju un vēstijumu par to kas ir grāmatā jo tas bija ceļakukulis priekš manis.Kas vēl interesanti ka vadima zelanda grāmatas latviešiu valodā ir ieskenējis imants ločmelis (to varēja izlasīt ieskenētajā materiālā) kad sāku meklēt informāciju draugiem.lv es atradu vienu imantu ločmeli kurš bija arī realitates transerfings domubiedru grupas loceklis.Kad uzrakstīju uz draugiem.lv imantam ločmelim ar visu savu stāstu sanemu atbildi ka tas nav viņš velak skatoties ieskenētās grāmatas vienā no pakāpēm bija norādīts ločmeļa epasts un es viņam uzrakstīju.Pats īstais ločmelis manu stāstu un nozīmi mesedžam tā arī nesaprata,nesaprata to kā vispār veidojās realitāte un tā ari nevēlējās saprast vien piebilstot ka es esmu viegli ietekmējams.Ločmelis pat nemak saskatīt kopsakarības un ar veselo saprātu izpētīt.

 

(Uzdodiet pēc tam jautajumu kā var būt šādas sakritības, vienā no svarīgakajiem video kuru es nošārēju un kas bija domāts priekš manis bija pieminēta spēle GO bija pateikts ka sakritības nepastāv ka viss ir aktkarīgs no gājiena tai skaitā tajā video minētovar sajust ar dvēseles starpniecību kā tiesam patiesību kas ir savienojams ar realitātes transerfingu) https://youtu.be/TwZwBRzcALU?t=30m15s 

Labots - nordicboy
Link to comment
Share on other sites

LAURI, beidz, melot, ja, gribi, pierādīt, varam, atkārtot.

 

 

Rīt, Ikšķiļe, 14:27, uz ceturtā,astrālā,punkta,vari,izmantot,folliju, vai,melno,caurumu,būšu,pliks.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lai saprastu ka jūs esiet programmas šeit būs par pāris dīvainībām realitātē!

Piemēram iekš youtube nevar meklēt rezūltātus pa dienām,mēnešiem,gadiem utml respektīvi meklēt skrupolozi. Kas ir fenomenāli ka bieži ierakstot meklētājā kādu atslēgvārdu tu nevari atrast pats savus video un tajā pašā laikā uzrādās bieži rezūltāti kuri pēc 3 rezultātu apmeklējuma pazūd. Uzdodiet jautajumu kāpēc nevienam no 7 miljardiem tas neliekas dīvaini un kapēc kompanija kura apgroza miljardus nevar sakārtot savu meklētāju.Informācija ir pati svarigakā lai veiksmīgi strādātu un atrastu to ko tu gribi.Uzdodiet jautajumju kāpēc zinātniekiem kuriem ir attīstīta domāšana neliekas tas dīvaini,kāpēc viņiem nav spejas redzēt nepilnības? Kad ielādeju video mēģinu no cita youutbe konta atrast pēc atslegvatrda savu video: what is reality ,jau sen man tas ir licies kā absurds, youtube kārtejais joks pat pēc upload date nevar atrast labākos video un savu video, parādās pāris video haotiski troļu sistēmas,destruktīva informācija, uzdodiet jautajumu kāpēc tiem video kuri parādās ir tik maz skatijumu un kāpēc ir tik grūti atrast video iekš youtube kāpēc ir šāda absurda sistēma kad neko nevar atrast precīzi un efektīgi.Youtube taču lieto 500 miljoni katru dienu ko tad vini tur skatās un kāpēc nevienam nerodas šāds jautājums.Atbilde ir tāda ka visi šie cilvekveidīgie personāzi ir programmas zem sistēmas, un šai sistēmai kas ietekmē realitāti ir izdevīgi likt iekšā destruktīvu informāciju ar nepilnībām un neparādīt precīzus rezūltātus lai varētu efektīvi un veiskmīgi atrast informāciju.Šīs nepilnības ir domātas centralajam noverotajam lai vinš nevar tikt pie informācijas,bet pārejiem tas pat neliekas dīvaini. Šeit ir ekrānšāvini ierakstot meklētaja parādās šādi rezūltāti http://imageshack.com/a/img633/1179/bQJtZZ.jpgun uzklikšķinot uz 3 lapu apraujas visi rezūltāti http://imageshack.com/a/img903/240/L67AJC.jpg (šādas problēmas ar youtube notiek regulāri jo sistemai ir izdevīgi ka es neatrodu rezūltātus un iegūstu to ko vēlos) Uzudodiet vel šādus jautajumus kapēc krievijā kurā dzīvo 140 miljoni nespēj nokomplektēt komandu ar 50 tūkstošiem kuri izstrādā vajadzigās tehnoloģija, piemēram: Pašas svarīgakās datorprogrammas kā web page saver, print screen maker, download manager, photo manager utml vai jums tas neliekas divaini? Kapēc krievija neiegūlda Lavijā pāris miljardus lai palīdzētu baltijai? Vai tad tas nebūtu Krievijai izdevīgi iegūldot naudu viņi iegutu sev draugus! Kāpēc ir tik grūti izdarīt šādu elementāru soli,bet krievija dara pretējo jo tie ir radījuma ģenerēti notikumi,simulācija tas ir izdevīgi sistēmai.Sistēma pati ģenerē notikumus tas kas viņai ir izdevīgi un visi cilvekveidīgie ir tikai programmas kas piedalās simulācijā un izpilda algoritmus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piemēram ticiet vai neticiet, bet es varēju nobildēt NLO kuģus kuri bija atlidojusi pie maniem logiem 2012 gada 18 februārī.

:D :D :D ko tu lieto?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Piemēram ticiet vai neticiet, bet es varēju nobildēt NLO kuģus kuri bija atlidojusi pie maniem logiem 2012 gada 18 februārī.

 

Varēji jeb nobildēji? Ja nobildēji - parādi mums ar šīs bildes :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varēji jeb nobildēji? Ja nobildēji - parādi mums ar šīs bildes

 

Var redzēt, ka tu nelasi Mūsu GURŪ tekstus pilnībā, aizej un nokaunies!  :shok:

 

 

 

Tad man būtu taustāms pieradijums, bet diemžel es viņus nenobildēju jo negribeju viņus aizbaidīt
 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lasīju, bet tad fiksi savajadzējas aiziet pēc glāzītes Mernaja na moloke, un laikam būšu kaut ko palaidis garām :wacko2:

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

atvēru goldberry smilsērkšķu nektāru un sāku dzert un tieši ienāk prātā doma kāds ir smiļsērkšķu saturs izlasu ka tikai 40% un pārējais ūdens

 

Zvanu pēc kāda brīža paceļ sieviete sāku prasīt kāpēc ir tikai 40% smilsērkšķu saturs

jo tas ir nektārs, nevis sula.. pēc definīcijas. gribi 100% sulu - pērc SULU, nevis nektāru!

tā ir cita cenu kategorija PLUS daudziem nepatīk smiltsērkšķu skābā garša un tīru sulu nemaz nedzertu.

 

ar tādiem panākumiem vari iet un prasīt, kāpēc minerālūdenī ir 1500mg/ml minerālvielu saturs, nevis 1'000'000 miligrami, kas būtu nevis minerālūdens, bet grantsūdens.

vai kāpēc vājpienā ir tikai 0.5% tauku, nevis vismaz 4% (kas būtu nevis vājpiens, bet pilnpiens).

 

bet vai tev sievietes atbilde neradīja dusmas? kā tas lika tev justies?

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klau - Ziemeļu puika...a kā tu tur īsti atšķir, vai tas, ko tu domā ir tas ko tu domā, vai tas ir tas, ko tas dievs caur tevi domā. Varbūt viņš tevi grib maldināt un šobrīd tu domā nepareizās domas?

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdziet dienas laikā mašīnām gaismas un brauciet talāk.Prieks normali domajosiem cilvekiem ta ir nenormālības augstakā pakāpe.Kāpēc so likumu jūsu simulācija neapsprieda televizijā? Vai jūs savā gimene un tuvinieku lokā apspriedāt so notikumu? Kapēc nebija rezonanses? Jo šāds joks ka jādedzina mašīnam gaismas dienas laikā ir no filmas Dumb & Dumber.Un tādi ari jūs te visi esiet ar 3 atslegvārdiem galva. Lūk šādus ;psihus kuri brauc dienas laikā ar ieslēgtam gaismam es kā normals cilvēks ārstētu Man ir viss skaidrs par to kontingentu kas šeid apgrozās. Vidējais slānis ir noteikts!

 

Man ir svarīgi lai būtu godīgi speles noteikumi, bet ir pilnīgs absurds tas ka tam kas ir materializējis šo pasauli no šīs pasaules pilnīgi nekas netiek. Šādām pasaulem zūd pilnīgi jēga jo pret centrālo novērotaju tiek pielietots terors.Atkārtosos vēlreiz šādas pasaules var uzmodelēt dators pat ar visdažādākajiem iq koeficentiem katram personāžam.Bet ir pilnīgi nepieņemami ka galvenaja lomā esošie personāžs dzīvo nabadzība un likumus nosaka sistēmu programmas,dekorācijas.

 

Absurds ir tas ka es esmu izveidojiš šo pasauli šo realitāti,bet šajā pasaulē valda sistēmas marionetes tādi kā Putins,Merkele,Straujuma un citas ma*ka*.Galvenajā lomā būs centrālais novērotājs tam kam ir domāta realitāte. Mācieties kvantu fiziku!

 

Dziesma par jums par to kontingentu kas šeit apgrozās!

 

 

Un nobeigumā mesedž http://imageshack.com/a/img922/7296/IuORWL.jpg- Assassin's Creed Unity ar manu dzimšanas dienu. Varu uzreiz pateikt ka jūs esat tādi paši kā spēlē Assassin Creed bet vienīga atšķirība ir tāda ka viņi nav sabojāti viņi nededzina dienas laikā gaismas un nezimē graffiti pasiem pat to nesaprotot. 

Link to comment
Share on other sites

trešajā sākas ziepju opera un ņirgāšanās par skatītājiem

 

Kad X-Files ir bijuši citādi? :blink:

Man piegriezās vļ 90-jos, pēc 1. sezonas, ar šo konstanto haipa dzīšanu un "nākamajā sērijā būs tāaaaadi atklājumi!!!"

Un nekā, katras epizodes beigās viens un tas pats. Tad vēl ļāvos aizvilkt sevi uz X-Files kinofilmu, kura beidzās tieši tā pat - ar fakuci Malderam.

Ar to mana interese par X-Files beidzās.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Kolosāla pieredze tēmas autoram! Īsts indigo, beidzot mums ir atkal kreatīvā zupa, galvenais, ļaut tofikstarterim nodot mums astrālās informācijas plūsmu, kas te mēdz ātri aprauties dēļ neiejūtīgās attieksmes. Nedaudz uzjundīja atmiņas par morālajā sāpē lasītajiem kreatīviem. Tik patiess redzējums no autora puses, kā šajā video:

Link to comment
Share on other sites

Klau - tu te kā iesprūdusi plate - gaismas da gaismas....

Ja tu esi tas kas SINTEZĒ šo realitāti....tad tak kur problēma - atpestī mūs no visa šī ārprāta un uzsintezē viņu NORMĀLU - kur tu būtu kungs un ķēniņš, asfalts būtu gluds un komunisms nebūtu utopija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet autors ir ar pautiem.

..un bez smadzenēm.

 

Klausies, autor, astrālais pajoliņ- ej taču ĀRSTĒTIES. 

Labots - J.Reinis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Riktīga maģiskā piektdiena ir iz vērtusies!   :drinks:


kur šitā pa fāzi var aiziet 31.gadā!kam tur ir jānotiek?ēv,bet mož toč kaut ko ir redzējis!!! :grin:

we-are-under-attack-alien-ufo-gif-animat

tumblr_lpdtlhfQ2R1qiov0ro1_r1_400.gif

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Autoram vadītāja apliecība ir?

 

Domāju,ka nedrīkst nemaz būt  runas par to!

Labots - goicis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

Autoram vadītāja apliecība ir?

Nez kā ar auto, bet UFO tā kā varētu pa 31 gadu jau arī dabūt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

pieteikties zemaak ar iisu topika konspektu (liidz 37 vaardiem).

Es jau ta mēģinātu, bet ticu, ka cenzori neļaus man izpausties.

Link to comment
Share on other sites

Tu sliktu vārdiņu vietā "pī" raksti, gan jau būs labi, ja vien tava eseja nesastāvēs no 37 pī!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc pieeja internetam tiek dota psihiski neveselām personām?

Trakomājā šad tad viena,

Atvērto ir durvju diena. 

Lauris dabū iespēju,

Paust tad savu nostāju.

 

Bet, ak tu dieniņ, tavu bēdu -

Dabū Lauris dirsā pēdu.

Apkārt vienas programmas,

Laurim atkal nedienas.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...