Jump to content

nic.lv rēķins


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

nic.lv grib naudu. Kādus gadus atpakaļ atceros pietika ar to ka vienu domēnvārdu varēja kaut kā par velti lietot privātpersonas vajadzībām. Ir vēl kaut kas tāds?

Link to comment
Share on other sites

Kādus gadus atpakaļ atceros pietika ar to ka vienu domēnvārdu varēja kaut kā par velti lietot privātpersonas vajadzībām.

Ko, ko? Es domēna vārdus pērku, pārdodu un pats lietoju jau padsmit gadus, un pirmo reizi ko tādu dzirdu. 

Tu kaut ko konkrēti esi pārpratis. Lasi, ko MIGs tev iedeva. 10Eur par pirmā līmeņa domēna vārdu.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Es par to, ka bija(ir) kaut kāds likums kur katrs LV pilsonis varēja vienu domēnvārdu  na haljavu dabūt. Otrs jau jāpērk pa naudiņu reālu. Bet nu atmiņas miglainas, ja jau neesat dzirdējuši tad jau nebūs.

 

PS. ieleja, ja nav ko teikt, tad neraksti neko. Dodies uz bēgļu topiku un tur paraudi.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Katrai privātpersonai (Latvijā, Latvijas, hvz) pienākas viens domēns pa brīvu, izpildījumā ggg97.id.lv, vai itkroplis.id.lv. Bet tikai viens domēns zem id.lv vienai fiziskai personai bez maksas. Kaut kas ir mainījies?

Link to comment
Share on other sites

Katrai privātpersonai (Latvijā, Latvijas, hvz) pienākas viens domēns pa brīvu

 Katrai privātpersonai pienākas viens [paldies dievam] [otrā līmeņa] domēns zem *.id.lv par brīvu [ja ļoti gribas sevi apkaunot].

 

Palaboju ggg teikto. Es no sākuma nesapratu, par ko vispār iet runa - par id.lv pat aizmirsis biju. Tas bija stilīgi divtūkstošo sākumā, I guess. Tāpat kā ucoz un citi nožēlojamie domēni. Neticami, ka joprojām ir pat dažas firmas, kas tādus izmanto (nesen pasūtīju flīzes pie kaut kāda kantora, kuram vēl domēns zem ucoz stāvēja :D :D :D).

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

To gan neatminos, ka šī lieta bija tikai par otrā līmeņa mans.id.lv. ja tā tad, jautājumu vairs nav. Man nez kādēļ likās ka varēja tā dabūt mans.lv vienu nahaļavu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka uz lienes ielas, apmaiņā pret minetu, var dabūt arī bezmaksas domēnu.. uz gadu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Man nez kādēļ likās ka varēja tā dabūt mans.lv vienu nahaļavu.

 

Nekad nav tā bijis 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

likās ka varēja tā dabūt mans.lv vienu
Taču domēns tikai 10Eur GADĀ maksā. Vienās pusdienās Lidiņā var atstāt vairāk. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bezmaksas domens privātpersonām nav domāts biznesam. Nevajag zagt! Personīgas nesensitīvas piezīmes un linkus mierīgi var glabāt arī zem nic.lv. It īpaši, ja privātpersonai nav konta populārajos masu psihozes portālos.

 

hostigs, tas jau ir cits stāsts. Ja grib ņemt maksas hostingu, tad tas viennozīmīgi izmaksās dārgāk, kā 1. līmeņa. lv demēns uz gadu.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Taču domēns tikai 10Eur GADĀ maksā. Vienās pusdienās Lidiņā var atstāt vairāk.

Ir kategorija, kas plēsīs pakaļu, lai tik kaut ko nahaļavu dabūtu. Arī ieguldīs mēnesi darba, lai tikai tiktu pie kārotā "bez maksas" :sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...