Jump to content

Par AGP versiju.


Mefistofels
 Share

Recommended Posts

Moska stulbs jautaajums...bet es nevaru nekaadiigi noskaidrot kaads AGP varianats manai maates platei ir - peec vecuma spriezot tas vareetu buut tikai 2X vai 4x.

Maatene ir Soltek SL-62C - ir saglabaajusies pamaaciibu graamatina - tur ir tikai noraadiits, ka ir AGP slots. Razotaaja maajas lapaa visos pieejamajos maretiaalos arii ir rakstiits tikai tas, ka ir AGP slots - bet kaads nav nekur rakstiits.

Ne uz pasas maatenes fiziski, ne uz komplektaa pirktaas videnes arii nekas taads nav rakstiits.

 

Varbuut ir kautkaada testa programaa, kas to uzraada? kaa lai uzzin?

Link to comment
Share on other sites

Ja nav rakstīts, tad var gadīties, ka tajā laikā tiko parādijās AGP un tas ir AGP 1X (tad tādas tehnikas kā AGP 2x vai 4X nemaz nebija)! Tas gan būtu makten bēdīgi! Cik vecs tev tas kompis(apmēramm)? Nav tač pagājušā gadsimta?

Link to comment
Share on other sites

Nu ja! Plate supportē P2. Uz viņas ir vēl vecie ISA sloti. Pilnīgi iespējams (85%), ka tas ir AGP (bez reizinātāja - parasts paatrināts grafiskais ports) - toreiz tā bija extra 8)

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Nu aptuveni var spriest peec slota izskata, vai tajaa ir iekshaa "key" vai nav. Kautkur ATI buudslapaa bija bildes ar agp slotiem - 3Voltiigajam (1x/2x) key bija vienaa galaa, 1,5/0,8V (4x/8x) key bija otraa galaa, a universaalajiem slotiem (1x/2x/4x) key nebija vispaabaa

 

Un protams var jau arii ieguugleet, ko konkreetais chipsets suportee

Link to comment
Share on other sites

Guest oskars1

Biosā var redzēt agp atrumu .Tur ir izvelne kur var izvelēties piem.1X 2X 4X.Cik maksimālais skaitlis ir -tik arī suportē konkrētā mātesplate.

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Man biosaa neko nevar redzeet.

Man slots ir nevis no 3 dalaam, bet no 2 dalaam.

 

Ge force 2 Mx 400...iet, ja iesprauz - kautgan tai ir spraudnis ir sadaliits 3 dalaas - atskiriibaa no vecaas kartes, kurai 2 dalaas!

 

Plate ir 1999 gada decembra razojums...

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Taisos pirkt GE Force 4, kurai ir AGP 4x / 2x supports. Negribaas kautko nokurinaat. Man biosaa nekur nevar uzlikt AGP reizinaataaju? Tas noziimee, ka tas atpaziistas automaatiski un papildus, nekas nekur nav jaamaina ?

Link to comment
Share on other sites

impulse
Taisos pirkt GE Force 4, kurai ir AGP 4x / 2x supports. Negribaas kautko nokurinaat. Man biosaa nekur nevar uzlikt AGP reizinaataaju? Tas noziimee, ka tas atpaziistas automaatiski un papildus, nekas nekur nav jaamaina ?

Just instal Everest!

Tur viss buus skaidri un gaishi rakstiits!

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
AGP2, kaa jau teicu;) A ja netici, paskaties savai GF kartei kaut kur mozj softiski uz windozes var redzet kada rezjimaa straadaa tev vinja (mozj draiveriem lidzi kaukads utilis)?

 

Jaa tajaa saitaa apskatiijos, cerams, ka tam var ticeet:)

Ge forcei nav rakstiits. Man pirmstam vispaar staaveeja ATI Rage 2C - tai bija tas divdaliigais slots.

Kad paneemu vienu Ge forci pameeginaat , domaaju neies - savaadaaks spraudnis - iespraudu...iet. ka tik nenokuraas, jo silst juutami...

Quake 3 var speeleet bez probleemaam :p

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
A tu esi drosh, ka GF 4 uztur AGP  2X ? Man liekas, ka lielakaa dalja saakas no 4x un beidzas ar 8x. Shitiem jokiem no AGP2x atshkjiras voltazja. Parasti, ja var iesprauzt karti, tad ari regulejas automatiski, cik vajag.

 

redz kur kartes specifikaacija :

 

http://www.sparkle.com.tw/html/product/nvi...a/sp7100m4.htm#

 

cik es saprotu vina atbalsta gan 2x gan 4x

Link to comment
Share on other sites

Ja jau iet tev tas GF, tad viss notiek! Tas, ka silst, tas ir normāli! Laikam jau būšu kļūdijies apgalvodams, ka tas ir AGP, jo tad tas GF neietu! Tas tad noteikti ir AGP 2X, un tas GF viņu supportē. Nekreņķējies neko nenokurināsi 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest Slaists

Ja par AGP tad vai kāds nevarētu pateikt ar ko atšķiras AGPx8(Pro) no AGPx8, esot tāds laikam ASUS platēm redzēts...

Link to comment
Share on other sites

AGP x8Pro ir atsevišķa V padeve kartei!

 

Bet cik es saprotu, jaudīgām kartēm tas tāpat neatbrīvo no papildus barošanas no barokļa, vai ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
Taisos pirkt GE Force 4, kurai ir AGP 4x / 2x supports. Negribaas kautko nokurinaat. Man biosaa nekur nevar uzlikt AGP reizinaataaju? Tas noziimee, ka tas atpaziistas automaatiski un papildus, nekas nekur nav jaamaina ?

Just instal Everest!

Tur viss buus skaidri un gaishi rakstiits!

 

Sitaa gan ir laba fiica - visu paraada :!:

Izradaas man ir:

- AGP versija 1.0

- AGP uzturamie atrumi 1x, 2x

 

Bet par dazaam ietaam no sirds pasmeejos - gandriiz katram aprakstam apaksaa ir ieteikumi - piemeers zem procesora apraksta: ''Lai uzlabotu programmu aatrdarbiibu uzsstaadiet labaaku procesoru''.. un visur liidziigi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

impulse
Sitaa gan ir laba fiica - visu paraada  :!:  

Izradaas man ir:

- AGP versija 1.0

- AGP uzturamie atrumi 1x, 2x

 

Bet par dazaam ietaam no sirds pasmeejos - gandriiz katram aprakstam apaksaa ir ieteikumi - piemeers zem procesora apraksta: ''Lai uzlabotu programmu aatrdarbiibu uzsstaadiet labaaku procesoru''.. un visur liidziigi  :mrgreen:

Nu ir taadas fiichas tur, pats dazhreiz pareecu!

Bet tgd pa teemu, nu ja tur x1,x2 tad skaties vienlga kaadu karti, jo visas kartes kas speej uz x8 straadaat speej ariiuz zemaakaam straadaat, bet skaties lai karte der slotaa, pastaasti kaads tev ir tas slots?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Turpataas atradu - ka paslaik iespraustaa GF2 karte ir 4X AGP....viss jau iet baigi normaali, tikai saliidzinaajumaa ar iepriekseejo ATI Baigi karstaa uz tausti paliek.

Link to comment
Share on other sites

impulse
Turpataas atradu - ka paslaik iespraustaa GF2 karte ir 4X AGP....viss jau iet baigi normaali, tikai saliidzinaajumaa ar iepriekseejo ATI Baigi karstaa uz tausti paliek.
Nu a roku vari kaadu 1min notureet, ja vari tad viss ok, a vinjai ir radiators virsuu?
Link to comment
Share on other sites

Mefistofels
Turpataas atradu - ka paslaik iespraustaa GF2 karte ir 4X AGP....viss jau iet baigi normaali, tikai saliidzinaajumaa ar iepriekseejo ATI Baigi karstaa uz tausti paliek.
Nu a roku vari kaadu 1min notureet, ja vari tad viss ok, a vinjai ir radiators virsuu?

 

Ir gan radiators, gan ventilators. Nav jau taa ka aarpraatiigi karsta, bet saliidzinot ar ATI - daaaaudz juutami karstaaka jau peec 5 minusu darba.

 

P.S. kaa jau rakstiiju pats slots ir galiigi savadaakas - man ir ar divaam iedalaam, bet 4X un 8X karteem ar triis iedalaam - bet manaa vecajaa slotaa jaunaas kartes var iespraust un iet arii - bet veco karti jaunajaa slotaa nekaadiigi nevareetu iespraust :!: - man liekas, ka tas ir razotaaja aizsardziibas mehaanisms un visi jauc - jaunais slots vareetu nodedzinaat vecu karti (ja kautkaadiigi izdotos iebaazt)...bet vecais slots jauno nevar nodedzinaat. Kaapeec gan savadaak taa spraudnja savietojamiiba butu uztaisiita tiesi taada....

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Pirkstu pie kartes var notureet labi ja 30 sekundes - bet nekas nekaraas un nekaadu gljuku nav. Kaa izpauzas paarkarssana un ar kaada sekaam draud ?

Link to comment
Share on other sites

Guest cenubit

Ko nu ņematies apto AGP. TAS IR MIRIS FORMĀTS!!

PCIeX16 rulē

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...