Jump to content

Mana mīļākā anekdote(s)


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest atapi
grin.gifgrin.gif
Kas Tev ir stipri garlaiciigi?Vai arii nav nopietnas nodarboshanaas,ka raksti mulkiibas...
Link to comment
Share on other sites

Vaivars

vo vo... iisteniibaa labaak shitos postus nemaz neskatiities un nepieveerst vinjiem uzmaniibu....

Link to comment
Share on other sites

Guest Damn_KiLL

Ak kungs,ak kungs, ka tik kaadam slikti nepaliek no shitaada topica...zb ko var aardiites uzreiz ja kaads kauko taadu paprasa...totaals datortaarpisms vienkārši:E

 

 

p.s. shitaa laba : Notikusi aviokatastrofa. Neviens nevar izskaidrot katastrofas iemeslus. Atlikusi vienīgā cerība – melnā kaste. Pēdējā tajā ierakstītā frāze no pilotu kabīnes:

- Vasja, skaties kādu triku es protu!

Link to comment
Share on other sites

Piedzeeries viirs iet maajaas paceljam iekriit graaviii. pa nakti biksees ielien kjirzaka. no riita gribaas churaaat. un tad vinjsh iznjem kjirzaku, bet neiet. un tad vinjsh sak " Tu acis Boliisi Vai churaasi " =]

[/u]

Link to comment
Share on other sites

wellstar
Ak kungs' date='ak kungs, ka tik kaadam slikti nepaliek no shitaada topica...zb ko var aardiites uzreiz ja kaads kauko taadu paprasa...totaals datortaarpisms vienkārši:E

 

 

p.s. shitaa laba : Notikusi aviokatastrofa. Neviens nevar izskaidrot katastrofas iemeslus. Atlikusi vienīgā cerība – melnā kaste. Pēdējā tajā ierakstītā frāze no pilotu kabīnes:

- Vasja, skaties kādu triku es protu![/quote']

 

Njemot veeraa, ka paarsvaraa cilveeki sheit padomus prasa, nevis izklaideejas, tad ja ir veelme var izveidot atsevishkju sadalju, tjipa "bullju kakas" vai "vienkaarshi atslodzei", lai tauta izklaideejas ,bet nepiegruzjo vispaareejaas sadaljas icon_smile.gif

 

Tas ir konkreets ieteikums, tad nu izsakieties icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...