Jump to content

Iesakiet NORMAALU m/b


Guest karlismurins
 Share

Recommended Posts

Guest karlismurins

Iesakiet tautiesji kaadu tiesjaam NORMAALU m/b, kurai uzliekot P4 2.8 proci ar vismaz 512 RAM un 4-5 Intel veidigajaam tiikleneem koplektaa, bez HDD nekas negljukotu un nebuutu lielas paarkarsjanas. Doma ir buuveet nelielu routeri, kas routeetu ap 100 MBps Internetu. Nekaadi PROXY, WEB mailu servisi utml fignjas nav paredzeet likt.

Link to comment
Share on other sites

Iesakiet tautiesji kaadu tiesjaam NORMAALU m/b, kurai uzliekot P4 2.8 proci ar vismaz 512 RAM un 4-5 Intel veidigajaam tiikleneem koplektaa, bez HDD nekas negljukotu un nebuutu lielas paarkarsjanas. Doma ir buuveet nelielu routeri, kas routeetu ap 100 MBps Internetu. Nekaadi PROXY, WEB mailu servisi utml fignjas nav paredzeet likt.

Sleegtaa kastee tas tev izcepsies

Link to comment
Share on other sites

Guest karlismurins

Tur jau taa lieta, ka man fiziski NAV kur taadu serveri baazt!

 

Bet kas attiecas uz ventilaaciju, par sjo lietu arii es domaaju, jo sjito visu ir paredzeets baazt outdoor kastee, kura baudiis visus atmosfeeriskos priekus - sniegu, lietu sauli un aukstumu... nPasjam truukst ideju ko normaalu vareetu uzbuuveet, lai tas viss pasaakums neizcepas un normaali man outdoor kastee grieztos!

Link to comment
Share on other sites

Kaukāds Switch`veidīgais nesanāks krietni lētāk? jeb es kauko muldos... Funkcijas kādas jāpilda tavam rūterim? ja vienk tīklu sadalīt tad iehavo kauko no tamliidziigiem veidojumiem un dzīvo cepuri kuldams....

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

:lol:

man piem routers ir P 166 MMX un 64 MB RAM :lol:

HDD ap 500 MB un griezas MicroTik v2.8 PC Router Software :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest cenubit

Aizej uz mikrotik.com un apsties gatavos risinājumus? Bet ja tomērt gribi uz PC bāzes taisīt, tad Intel neiesaku. Darbības kuras veic routers labāk tiek veiktas ar AMD CPU sakarā ar to arhitektūru. Tas protams ja pieņem kad salīdzinošie PC ir ar vienādiem reitingiem.

Ja klientu daudzums tev nav liels(2-50), tad pilnīgi pietiks ap P1-166-P2-350

Ja grib proxy lietot , tad vajag labu modernu PC ar ātriem HDD (SCSI neiesaku deļ to lielās cenas)

MB izvēle ļoti svarīga, ja liek Intel, tad ideāli likt arī Intel MB. Kā arī notestēt kārtīgi MB (vēl netiek ražota elektronika kurai nebūtu savs brāķa %)

Vienvārdsakot, ja Routers būs svarīgs un daudziem klientiem , tad viennozīmīgi no sūdiem vākt to nedrīkst

 

PS. neaizmirstii, ka Baroklis ir ļoti svarīgs, un likt kautkādu lēto mēslu ir galīgi garām. Iesaku likt HEC (jauda atkarībā no PC)

Link to comment
Share on other sites

Guest spok5

Mikrotiks un miers :-) Da i chakareeties nevajadzees ar visu konfigoshanu etc., + outdoors solution buus uz goda, njemsi kasti un skruuveesi tik klaat kur vajag.

 

POE arii ir inchiiga lietiinja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...