Jump to content

Nopirkšu mašīnu līdz 1k eur.


Wheeler
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Man vecāki braukā ar tik lētiem auto. Joprojām brauc ar 1997.g. mazda 626. Rūsa daudz, bet viss pārējais ir nedārgi remontējams. Zem 1000 EUR mierīgi var braucamu eksemplāru atrast. Par Audi vien jāpiemaksā klāt 500 EUR, tāpēc, ka priekšā ir audi bļemba. 

 

 

Visnotaļ dziļi šaubos, ka šeit kāds ar tik lētiem auto braukā..
 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    14

  • androidz

    15

  • rubb

    7

  • jema

    8

Top Posters In This Topic

intervall

 

 

Ko tas motors nevelk? Cilpu pie lustras?

Esi braucis ar tādu 1.4 parodiju? Es esmu, biju "patīkami" pārsteigts, tāds rāviens pie tāda degvielas patēriņa. Pie tāda nobraukuma tas šperas motoriņš būs nobraukts + cik vēl perekups ir atgriezis.

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs , ka audi stailā pārdod savus "projektus" tāpēc tāds kosmoss....imho tu 700EUR griesti par labu eksemplāru...skaidrs, ka čaļi cer atsist savu ieguldījumu bet tas jau nav reāli - tā kā te minēja, tapēc es ar savu veco audi paturu kā rezerves vai aizdodamo auto...pārdot nav jēga ja ir labā stāvoklī...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esi braucis ar tādu 1.4 parodiju?
 

Ā, šķita, ka domā TDI :D

Par 1.4 aizstāvībai neko pateikt nevaru :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visnotaļ dziļi šaubos, ka šeit kāds ar tik lētiem auto braukā..

Es arī pats braukāju ar 1999. gada VW Lupo un nesūdzos (apmēram tādā budžetā varētu gan jau kādu dabūt). Nu ok, nu pat sāku domāt, ka derētu nomainīt uz kaut ko komfortablāku, bet šo tirgot žēl un sieva nav sajūsmā par to, ka pie mājas stūra visu laiku stāvēs vēl viens trešais rezerves auto. Tā nu papgaidām braucu ar to pašu. Nav arī ne kāda steiga un pa lielam vienalga ar ko ikdienā tos padsmit km nokratīties no mājas līdz darbam un atpakaļ..


Ehh, pa visam piemirsu- man sievas tēvs kā reiz tagad tirgo Mazda Premacy ļoti labā stāvoklī. Vienīgais man zināmais defekts - jānomaina viena kondicioniera caurulīte un jāuzpilda freons. Viss pārējais ir sataisīts, nomainīts. Vispār mašīna ir bijusi diezgan labi uzpasēta. Sēdekļiem ir izmantojis sēdekļu pārvalkus. Tā kā tie ir pat ļoti labā stāvoklī. Līdzi nāk tik pat kā nebrauktas Bridgestone turanza T001 88H riepas uz lietajiem diskiem. Cenu zemāk par 1.3k gan diez vai laidīs. (jo šobrīd viņam viens auto placis piedāvā par to Mazdu 1.1k bez vasaras riepām ar lietajiem diskiem)..

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Visnotaļ dziļi šaubos, ka šeit kāds ar tik lētiem auto braukā..

izskatās pēc troļļošanas; imho, vismaz 1/4 no LV ikdienā lietotā autoparka ir apmēram tādā cenā, objektīvi vērtējot.

Arī pats braucu ar tikai drusku dārgāku autiņu; ja gribētu pārdot, diez vai vairāk pat dabūtu. Tāpēc i nepārdodu un braukāju, kamēr iet :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Ar kādu tad motoru?

Link to comment
Share on other sites

Vēl ražo klāt izskatās....stabili ha labi gāzē pilsētā bus 9...10 ziemā...man jaunam 2.0 dizelim -7 silta laika ..8 auksta pa pilsētu...nekad neticēšu kà tāda govs ar 2.4 vai cik tur vinam ēd 8...man kolēğim astotā gada a6 2.4 bez qvatras njamma 10 pilseta mīnusos...

D audi.2.4 laikam vai 2.7.cik tur viniem bija mazais zem 3.0tdi

Link to comment
Share on other sites

Pec grāmatas xc90 tomāts 2.4d 185 lopi rij -urban 11.9 uz simta.tak neklausat demagogus.

Un d5 200hp -10.5

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bija tak viena vācu lapa, kur reālais patēriņš no daudzu lietotāju datiem reģistrēts.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu...liela savu auto...ss.lv tak ari nevienam auto neko neēd...

esmu braucis ar visādiem auto un man ir skaidrs ka:

bendžas auto ēd ja 90% brauc pa pilsētu  :

2,0 L - 10-12

3.0L     14-16

 

dīžeļi :

2,0d: - 7-8

3.0d     9-10

 

bet te regulāri stāstnieki, kuriem lielās bundžas, 4x4 un 3.0d ēd pilsēta 6 l,...

Link to comment
Share on other sites

 

 

bija tak viena vācu lapa, kur reālais patēriņš no daudzu lietotāju datiem reģistrēts.
Bija gan, neatceries kāda? 
Link to comment
Share on other sites

Tiešām brīnos, kur SS-ā pārdevējiem rodas tādi patēriņa cipari. Kad tie paši auto ierodas uz diagnosiku, īpašnieki sauc  pavisam citus skaitļus. Un tikai vienu reizi padsmit gados saruna bija šāda:

- man liekas, ka mans auto ir slims

- ???

- galīgi nav apetītes

Link to comment
Share on other sites

Varu dot padomu, kā samazināt automašīnas degvielas patēriņu. :sarkasms:

Esmu izmēģinājis, savam priekam.

Iesēsties astē lielajam autobusam un tā braukt visu ceļu. Uz lieliem attālumiem, degvielas patēriņu var samazināt krietni, 30 % vismaz. :)

Lūdzu citus biedrus arī padalīties savā pieredzē, kādā veidā samazināms degvielas patēriņš.

Link to comment
Share on other sites

tas tak bīstami + var motoru pārkarsēt - jo nav gaisa plūsmas...var slēgt klimu ārā, likt plikas riepas....ut.t...bet tas ir sviests lai par tiem dažiem % uztrauktos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu citus biedrus arī padalīties savā pieredzē, kādā veidā samazināms degvielas patēriņš.

Nepirkt ēdelīgas vecas miskastes. 

 

Tiešām visi šiti pro-tip'i, kā slēgt ārā kondišku, pārpumpēt riepas lai samazinātu kontakta virsmu, sēdēt astē fūrei un viss pārējais tikai lai labākajā gadījumā ietaupītu pāris % degvielas liekas drusku nenormāli. 30% ietaupījums, mhm, nedomāju vis.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Nu es taču pajokoju, tos 30 % no zila gaisa pagrābu. :) Aizvējā braucot patēriņš nokrīt gan.

Paša pieredze - mašīnai ar gadiem patēriņš pieaug.

Par degvielas patēriņu automašīnām ir līdzīgi, kā ar mobilā telefona lādēšanu reizi nedēļā un retāk, ik pa brīdim šeit pat forumā parādās komentāri, tad vēl, parunājiet ar tiem, kas tikko siltumsūkni mājas apkurei ierīkojuši, viņiem visiem arī elektrības patēriņš nokrītas, tā nokrītas, ka vidējais lietotājs, kas apkurei elektrību netērē, par elektrību maksā vairāk... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Lūdzu citus biedrus arī padalīties savā pieredzē, kādā veidā samazināms degvielas patēriņš.

Braucu pa pilsētu ļoti raiti uz lieliem apgriezieniem - kompis rāda 8.6L, izbraucu uz štrāses -  a tur 6.2L, šitā samazinās :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija gan, neatceries kāda?
Re kur tā lapa. Un jauktajā ciklā ar xc90 ceinarā var iekļauties.
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Radinieks braucis degvielas talonu laikā ar žiku pa krieviju un kamazam vaibkam tur astē sēdējis..un gandrīz uzcepis dzinēju..nu jauniem auto jau tagad ir lielaki ventilatori..bet tapat ir kaut kadi karsto zemju varianti ar papildus radiatoru vai 2ventilatoriem

Link to comment
Share on other sites

 

 

izbraucu uz štrāses - a tur 6.2L, šitā samazinās

Klau, man ir ideja. Ar mašīnu pilsētā iekšā nemaz nebraukt. Braukt pa štrāsi, tuvojoties pilsētai izņemam no roba, pieripinam pie robežas, izkāpjam ārā, cik tur pa pilsētu līdz mājai aiziet, a lielākās pilsētās mēnešbiļete būs lētāk, kā nejēgā nodedzinātā degviela. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Radinieks braucis degvielas talonu laikā ar žiku pa krieviju

Nu Tu vēl zapiņu atceries!

Ja auto ir tehniskā kārtībā, tad tādā veidā uzkarsēt nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

nestrīdēšos, bet tas nav neitrālajā ducināt....nezinu cik tur apgr. bet jams teica , ka karsa labi  "bez vēja" turoties uz bampera fūrei.

Link to comment
Share on other sites

Piekraj vel 1k un panjem kkadu Jazz, paterins vinam man 5litri , uz sosejas vispar var 4-4.2 dabut , nav dizelu problemas, un ietilpigs gandriz tik pat cik universalis. ieliku gazi vel senak, tolks isti nebij bet tapat 3x jau atmaksajusies.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Piekraj vel 1k un panjem kkadu Jazz, paterins vinam man 5litri , uz sosejas vispar var 4-4.2 dabut , nav dizelu problemas, un ietilpigs gandriz tik pat cik universalis. ieliku gazi vel senak, tolks isti nebij bet tapat 3x jau atmaksajusies.

Atkal sapīpējies? 

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

nē, šis sēnes saēdies..

Vēl aizmirsa pierakstīt, ka ja uzliks ūdeņraža ģeneratoru vispār iešot uz 0.3--0.5 litriem uz simta. 

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te - sapīpējies, sēnes saēdies...?

Cilvēks dalās pieredzē, kā ietaupīt degvielas patēriņu. Vieni brauc aizvējā, citi liek plikas riepas, vel citi brauc tikai pa štrāsi. Biedrs kmna par savu metodi stāsta, nesapratāt? Vajag piekrāt vēl 1k. Tik, lūdzu, precizēt, to piekrāto vēl 1k var mājās turēt, vai arī tas jāvadā līdzi mašīnā, lai dabūtu 4 l uz 100 km.

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko jūs te - sapīpējies, sēnes saēdies...? Cilvēks dalās pieredzē, kā ietaupīt degvielas patēriņu. Vieni brauc aizvējā, citi liek plikas riepas, vel citi brauc tikai pa štrāsi. Biedrs kmna par savu metodi stāsta, nesapratāt? Vajag piekrāt vēl 1k. Tik, lūdzu, precizēt, to piekrāto vēl 1k var mājās turēt, vai arī tas jāvadā līdzi mašīnā, lai dabūtu 4 l uz 100 km.
 

 

apsties taja vaacu saitee paterinu vinjiem pirms gudri stāsti ;)

uz 70braucot var ari 3.5l ierakstities kas bija rekords kkada 30km garaa posmaa cela remontdarbos.

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, kmna. Zinu, ka ir taupīgas mašīnas. Ta ar jebkuru mašīnu, veicot speciālus pasākumus, mēģinot sasniegt rekordu, var labākus degvielas patēriņa rādītājus dabūt. Bet tā jau nav parastā braukšana. Es ar savu mašīnīti arī esmu paeksperimentējis, un nevajag nemaz fūrei astē sēsties, braucot pa šoseju vienmērīgi, uz aptuveni 70 km/h (jau piektajā ātrumā), es dabonu mazāku degvielas patēriņu, nekā parasti braucot, reizē ar visiem, plūsmā. Nu un kas? Tagad man tā jāsāk ķēmoties? Vai lielīties visapkārt, redz kādu es degvielas patēriņu izspiedu, vai neatzīties, ka tas pie īpašiem apstākļiem, bet stāstīt, ka man tā ir, redz, cik es veikls puisis, redz, kāda man mašīna.

Link to comment
Share on other sites

Es tajă vācu saita priekš jazz redzu 6 l -7l videji...5 tur nav.

Vismaz vairumam tur ir virs 6.

Senjotajiem mok ir 5. Hyundai i30 ar 1.4 ar pa pilsetu 7 ed.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

izguli dzerumu vvv, to masinu nelietoju jau pus gadu+ delj jaunas, iesaku vienkārši ok masinu ja nedaudz pieliek $.

regulari pirms gazi uzliku vienkārši braucot zem 5l ieklaavos ar 80% soseja/20% pilseta. ar gazi bij 7l videjais.

stav un puust tagad garaza,pardot nav tolks :(

Labots - kmna
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...