Jump to content

Vai sii komplektacija bus uzlabojama pectam?


Jato
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vélos pirkt so datora komplektu, bet velos uzzinat paris lietas. Ja velesos jaunu, labaku video karti, man vajadzes ari jaunu barosanas bloku un mates plati?

 

Plans ir tads. Panemt uz lizingu so komplektu (mans portativais nomira), tad kad bus vairak naudas, piepirkt tadu pasu video karti, vai nomainit video karti uz Gainward GeForce GTX 980.

Varbut velak ari jaunu ramu uz 32GB RAM (Divus komplektus).

 

Atvainojos par drukas kludam, nav dators ar latviesu valodu!

Labots - Jato
Link to comment
Share on other sites

Joko?????Datorā IR latviešu burti.Vajag tik ieslēgt.Hmm ,un pa 880 pirkt šito??????To 980 var iespraust arī stipri vecākā  platē un darbosies.

Link to comment
Share on other sites

Izvēlies datoru bez vismaz 25% overpraisa.

Kaut vai šeit vai šeit


Aldi - tavā atbildē ir pārāk maz jautājuma zīmju!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pilnīgi bejēdzīga!!!!!!!!!!!!11one

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Panemt uz lizingu so komplektu (mans portativais nomira), tad kad bus vairak naudas, piepirkt tadu pasu video karti, vai nomainit video karti uz Gainward GeForce GTX 980. Varbut velak ari jaunu ramu uz 32GB RAM (Divus komplektus).

1. Šo nepērc.

2. 32GB RAM tev nevajag

3. Nosaki budžetu un saliksim tev daudzj ēdzīgāku un labāku komplektu par to pašu cenu.

Link to comment
Share on other sites

20€ vairāk, bet..... domāju, ka komentāri šeit lieki.

602bacf45a.jpg

Būs gan SSD, gan labāks monitors, gan varēsi nākotnē ielikt GTX 980TI bez PSU maiņas, gan iemest vēl 2x 4gb DDR4 RAM kitus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

20€ vairāk, bet..... domāju, ka komentāri šeit lieki.

H170M vietā liekam B150M un būs par tiem 20 eiro mazāk. Vel var arī uz psu ietaupīt paņemot 550w kura pietiks ar atliektiem galiem šādai sistēmai.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vel var arī uz psu ietaupīt paņemot 550w kura pietiks ar atliektiem galiem šādai sistēmai.

Tur plāns uz GTX 980, labāk lai ir rezerve.

Link to comment
Share on other sites

Vel var arī uz psu ietaupīt paņemot 550w kura pietiks ar atliektiem galiem šādai sistēmai.

 

Uz 550W barokļa 980/Ti virsū jau neliksi. GTX 950 pietiks, bet nākotnē grasās mainīt videokarti. Lasi autora vēlmes.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Uz 550W barokļa 980Ti virsū jau neliksi. GTX 950 pietiks, bet nākotnē grasās ņemt kaut ko ņiprāku. Lasi autora vēlmes.

Kādu TI ko tu te fantazē autors ir pieminējis parasto GTX980 kura nav tik rijīga un mierīgi ies uz jeb kura normāla 500w barošanas bloka! TDP viņai ir tikai 165w kas ir ļoti maz nav jau AMD kurām ir 275w TDP un tur tiešām vajag tos 600watus.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Oho, kaut kas jauns. GTX 980 uz 500W barokļa. Nu tu dod.

 

GTX980 kura nav tik rijīga un mierīgi ies uz jeb kura 500w barošanas bloka!

aff081cbf1.jpg

Pēc taviem vārdiem arī uz šo strādās. 

 

P.S. Beidz katrā postā sevi editot. Pirms posto, izdomā kārtīgi.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Pēc taviem vārdiem arī uz šo strādās. 
uz jeb kura normāla 500w barošanas bloka!

Kaut ko tādu tikai tu vari izdomāt.

P.S. Beidz katrā postā sevi editot. Pirms posto, izdomā kārtīgi.

Pats vainīgs kur skrēji. Editoju es cik gribu savas kļūdas.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Ka tik nesāk tā 980 aizrītes ar saviem 165TDP, kad rij visus 300W
Tie 300W ir visai sistēmai kopā 
Link to comment
Share on other sites

mhm lol, 980 165W patēriņš, Toļik? :D nu ja tu to domā kā patēriņi (pieņemot ka nezini ko nozīmē TDP).

 

 

un GTX 980 ir viena no "sliktākajām cenām".. labāk GTX970/R9 390/X, vai arī R9 Fury uzreiz, nedaudz piemetot.

Link to comment
Share on other sites

mhm lol, 980 165W patēriņš, Toļik? nu ja tu to domā kā patēriņi (pieņemot ka nezini ko nozīmē TDP).

Un ko tad tas nozīmē izstāsti man sīki un smalki! Gribu paklausīties tavus kārtējos pekstiņus.

Ka tik nesāk tā 980 aizrītes ar saviem 165TDP, kad rij visus 300W

Kā tad! Tas jau ir visas sistēmas patēriņš paņem acis pierē!

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_980/24.html

Te vel daži saka ka priekš GTX980 550w barošanas bloks ir par īsu smiekli pašiem nenāk!

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Ok ok, palaidu garām, bet ka tik tādai pietiek ar lētā gala barokļiek, piemēram, tas pats iBox augstāk :D

Link to comment
Share on other sites

Ok ok, palaidu garām, bet ka tik tādai pietiek ar lētā gala barokļiek, piemēram, tas pats iBox augstāk

iBox tas jau aNi mīļākais brends es tādus nepazīstu! :D

 

Ok ok, palaidu garām

Kā redzams GTX980 patērē tikai 190w tur pat kur R9 390 patērē veselus 323w ar zemāku veiktspēju.

https://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/R9_390_PCS_Plus/28.html

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

1. Šo nepērc. 2. 32GB RAM tev nevajag 3. Nosaki budžetu un saliksim tev daudzj ēdzīgāku un labāku komplektu par to pašu cenu.

Saprotat bidzets ir tads ka lidz 120Eiro menesi varu maksat. Iekrajumu nav!

 

 

Izvēlies datoru bez vismaz 25% overpraisa. Kaut vai šeit vai šeit 

Sauc mani par stulbu vai ka, bet ja es salieku komplektu taja dateksa, tad es maksaju daudz vairak neka Capital. pagaidam laikam naksies nemt no ta dataleks. Paldies :)

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

GTX980 patērē tikai 190w tur pat kur R9 390 patērē veselus 323w ar zemāku veiktspēju.
 Es neiespringstu par 2 spuldzīšu jaudas atšķirību pie maksimālās slodzes :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sauc mani par stulbu vai ka, bet ja es salieku komplektu taja dateksa, tad es maksaju daudz vairak neka Capital. pagaidam laikam naksies nemt no ta dataleks. Paldies
Dateksā ir pēdējā vieta kur iepirkties jo cenas tur nekad nav bijušas pat tuvu normālas.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Box tas jau aNi mīļākais brends es tādus nepazīstu!

Tu pats augstāk teici, ka jebkurš 500w baroklis pavilktu GTX 980, tāpēc iemetu to kā piemēru un sāki stostīties.  :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Tu pats augstāk teici, ka jebkurš 500w baroklis pavilktu GTX 980, tāpēc iemetu to kā piemēru un sāki stostīties. 

Tu lieliski apzinies to ko es ar to biju domājis neizliecies tagad par stulbāku! Vispār tie tavi piemēri nav uzmanības vērti jo tu visu parasti apgriez ar kājām gaisā tur kur nemaz tā nav. Arī tu kļūdījies bet vai tad es tev kaut ko saku?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...