Jump to content

Vajadziigs astrolabs...


Niknais
 Share

Recommended Posts

Paklau! Vai kāds nezina, man baisi vajadzīgs termogravitacionālais astrolabs ar vertikāli konvertējošo uzstādīšanu un ar paralēlo dispersā modusa komponenti, turklāt - fāziskās histerēzes empīriskais fons NEDRĪKST pārsniegt Zolā līknes paralakses polaritāti, bet fāzes plaknē harmoniskajam oscilatoram jāievēro Runges-Knuta likums. Tai pašā laikā staru savērsumam pilnās difrakcijas zonā jāsastāda VAIRĀK nekā 3% no kvantu polarizācijas atomu lāmenā... tas ir baisi svarīgi, es visur jautāju, kam bija, tie saka, ka jau kādam atdevuši, bet man vajag STEIDZAMI, kaut vai uz neilgu laiku, pāris dienām, pēc tam atdošu, tik tiešām!!!

Link to comment
Share on other sites

Paklau! Vai kāds nezina' date=' man baisi vajadzīgs termogravitacionālais astrolabs ar vertikāli konvertējošo uzstādīšanu un ar paralēlo dispersā modusa komponenti, turklāt - fāziskās histerēzes empīriskais fons NEDRĪKST pārsniegt Zolā līknes paralakses polaritāti, bet fāzes plaknē harmoniskajam oscilatoram jāievēro Runges-Knuta likums. Tai pašā laikā staru savērsumam pilnās difrakcijas zonā jāsastāda VAIRĀK nekā 3% no kvantu polarizācijas atomu lāmenā... tas ir baisi svarīgi, es visur jautāju, kam bija, tie saka, ka jau kādam atdevuši, bet man vajag STEIDZAMI, kaut vai uz neilgu laiku, pāris dienām, pēc tam atdošu, tik tiešām!!![/quote']man kautkur tieshi taads meetaajaas :lol: ja atradiishu vareeshu tew iedot wink.gif:lol:icon_mrgreen.gif
Link to comment
Share on other sites

Substrate

Nesen ar šo te verķi vēl kājām nagus griezu(skaidu ņem nost ka nemetas), bet laikam kaimiņam aizdevu jo šim vajadzēja spalvas no muguras izravēt(protams ievērojot Runga Knota likumu) icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tājau nu tu atdosi ,teikas staasta ka tas kurš to verķi paņem atpakaļ nedod icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gificon_arrow.gif

Link to comment
Share on other sites

Paklau! Vai kāds nezina' date=' man baisi vajadzīgs termogravitacionālais astrolabs ar vertikāli konvertējošo uzstādīšanu un ar paralēlo dispersā modusa komponenti, turklāt - fāziskās histerēzes empīriskais fons NEDRĪKST pārsniegt Zolā līknes paralakses polaritāti, bet fāzes plaknē harmoniskajam oscilatoram jāievēro Runges-Knuta likums. Tai pašā laikā staru savērsumam pilnās difrakcijas zonā jāsastāda VAIRĀK nekā 3% no kvantu polarizācijas atomu lāmenā... tas ir baisi svarīgi, es visur jautāju, kam bija, tie saka, ka jau kādam atdevuši, bet man vajag STEIDZAMI, kaut vai uz neilgu laiku, pāris dienām, pēc tam atdošu, tik tiešām!!![/quote']

 

Ar acīm pārskrienot, vienu kļūdu jau redzu: pareizi jābūt "Runges-Kutta" nevis "Runges-Knuta".

Link to comment
Share on other sites

Niknais

Ar acīm pārskrienot' date=' vienu kļūdu jau redzu: pareizi jābūt "Runges-Kutta" nevis "Runges-Knuta".[/quote']

 

Tasiniiba. Varbuut Dif-reekjini pie Kalja wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar acīm pārskrienot' date=' vienu kļūdu jau redzu: pareizi jābūt "Runges-Kutta" nevis "Runges-Knuta".[/quote']

 

Tasiniiba. Varbuut Dif-reekjini pie Kalja wink.gif

 

Ahā, Tu ari datoriķis! icon_wink.gif

P.S. Šis savārstījums [par astrolabu] kaut kur jau ir lasīts. Nevari atgādināt avotu?

Link to comment
Share on other sites

Niknais

Ahā' date=' Tu ari datoriķis! [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_wink.gif[/img]

P.S. Šis savārstījums [par astrolabu] kaut kur jau ir lasīts. Nevari atgādināt avotu?

 

Avots - kaut kur atradu sludinaajuma delii kaadaa, bet neatceros tieshi kuraa wink.gif . Sadzejots jau tiiri labi.

 

Esmu baudiijis tikai Kalja lite edition tepat Jelgavaa kaadu laicinju atpakalj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Intuitīvi runa varētu būt par tēju vai kafiju. Sliktākajā gadījumā par alu.

Link to comment
Share on other sites

Niknais
Intuitīvi runa varētu būt par tēju vai kafiju. Sliktākajā gadījumā par alu.

 

Kafija - nedzeru; Teeja.melnaa - dzeru; Alus - var meegjinaat wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Murmulis

Kaadreis redzeeji shito doskaa, man personiigi reaali sit massaa!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...