Jump to content

Datora komplektācija


Liquer
 Share

Recommended Posts

līdzšinējā 3. lapas diskusija parāda Toļika "zābakciskumu" un tā atbalstitājus (skat., kas laikojuši postus). pēc ieteiktajiem postiem vienā no iepriekšējiem garo diskusiju topikiem (komplektācijas) arī varēja redzēt kurus aizvainoju sakot patiesus faktus par Nvidia.. un arī kuri atbalsta Toļika stulbumu. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Inspektors Caps

    10

  • Toļiks

    29

  • Liquer

    13

  • N4a

    16

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inspektors Caps

 

 

spēj nobarot ... to darīs ... tiks nobaroti

Kas tās par mērvienībām vai konstruktīvi shematiskajiem principiem? Ja neko konkrētu bez šīs marketologu tukšās pļutkas pateikt nespēj, tātad no PSU uzbūves neko nesajēdz. Pasaku vienu no lietām priekšā - atgriezeniskā saite. Pastāsti risinājumu atšķirību!

Link to comment
Share on other sites

līdzšinējā 3. lapas diskusija parāda Toļika "zābakciskumu" un tā atbalstitājus (skat., kas laikojuši postus). pēc ieteiktajiem postiem vienā no iepriekšējiem garo diskusiju topikiem (komplektācijas) arī varēja redzēt kurus aizvainoju sakot patiesus faktus par Nvidia.. un arī kuri atbalsta Toļika stulbumu.

No sava profila slabo rakstīt... Bomaar/C12!

tātad no PSU uzbūves neko nesajēdz

Ko tur sajēgt tās tavas gudrās muļķības, ko tu tur raksti man ir pie vienas vietas video viss tika smalki izstāstīts.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Vel, joprojām, neesi sapratis, ka tas neesmu es?  Es tik maigi tevi par zābaku nesauktu, drīzāk par urļiku.

Toļik attaisnojumi patīk tev, ne? 


Par to 24/7 ir tieši otrādāk jebkurā komplektācijas tēmā ej tur jau Toļikāna varza fantamani, antoni utt., jau pirmie.

Link to comment
Share on other sites

Vel, joprojām, neesi sapratis, ka tas neesmu es?  Es tik maigi tevi par zābaku nesauktu, drīzāk par urļiku.

Beidz vienreiz melot pat zirgam skaidrs ka tu tas esi! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Beidz vienreiz melot pat zirgam skaidrs ka tu tas esi!

jomajō.. es sākumā domāj, ka tu troļļo, bet izskatās ka tu tiešām domā, ka es esmu Bomaars. (kā tu teici - izskaitļoji.. baigais skaitļotājs) :D :D jopcik rōzā. zirgs tādā gadījumā šeit esi tu.

drīzāk, ko jau esmu teicis, Toļiks = Fantamass.. rakstīšanas stils ir daudz līdzīgāks kā man ar Bomāru, kur tu/vai jūs abi nelietojat pieturzīmes un nober, bieži vien, neloģiskus tekstus vienā putrā. un abi niki arī ir krievu izcelsmes.. tākā.. Toļik tā ir? ā, vēl te ir pāris kadri kas ber tos trakos tekstus bez jebkādas punktuācijas.. tas varbūt arī tu?

Link to comment
Share on other sites

Labi tā tik turpini! Vel aiz projām tā arī netieku skaidrībā kādēļ tu raksti no diviem pofiliem.  Bomaars/C12 

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Ko tur sajēgt tās tavas gudrās muļķības, ko tu tur raksti man ir pie vienas vietas video viss tika smalki izstāstīts.

Ak, barošanas bloku "eksperts", kuram neesot jāzina barošanas bloku uzbūves un darbības principi... :D Citiem vārdiem sakot, tukšpļūtis mutes brūķētājs!

 

Noskatījos video. Melots tur netika, kas mūsdienās jau ir labi, bet tur tika izstāstīts priekš mājsaimniecēm un bārdainiem pāraugušiem hipsteriem tīņa prātā, tātad pilnīgi pretējais vārdam "smalki". No tehniskajiem faktoriem tika apskatīts tikai līnijas strāvas pārslodzes gadījums un arī vispārīgi apskatītais scenārijs bija gandrīz tikai viens - geimerklokeronānisms ar kilovata barošanas bloku. Tātad arī pilnīgi pretējais vārdam "viss", jo sabiedrības lielākajai daļai neinteresē garīgi atpalikušo nodarbes.

 

Un tātad.. Vai Tu spēj argumentēt, kādēļ normāla cilvēka datoram ar pāris simtu vatu barošanas bloku, īpaši bez atsevišķas videokartes, labāks ir vienas līnijas variants? Atgādinu, ka var arī atbildēt "nē" un aizvērt pķēmi (tā mums te "demokrātijā" cenzūra pārvērš vārdu "p-ā-k-s-t-i") par savu "speciālista" būšanu!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Un tātad.. Vai Tu spēj argumentēt, kādēļ normāla cilvēka datoram ar pāris simtu vatu barošanas bloku, īpaši bez atsevišķas videokartes, labāks ir vienas līnijas variants?

Atbilde ir viņš nav labāks jo abi viņi ir vienādi atšķiras tikai līniju sadalījums. Tādu pāris simtu vatu barošanas bloku mūsdienās neviens nelieto, jo parasti jau viss sākas ar četri simti vatiem kuru pietiks abiem variantiem. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

abi viņi ir vienādi atšķiras tikai

Vienādi bet atšķiras? Tā ir balta melnā krāsa? Nu, cik tālu ir gatavs bāzt batonus ausīs mazvērtības kompleksu mākts tēmu nesajēdzošs sīks kverplis? Lameri, tie atšķiras, pie tam tās atšķirības ir skaidri un viegli paskaidrojamas! Jautājums ir tikai vai to spēj Tu, kurš sevi pasniedz par tēmā tjipa sajēdzošu, bet patiesībā ir tikai kārtējais trulais YouTube "zinātnes" diletants.

 

Pastāsti atšķirības vai saki, ka nespēj, un samierinies ar to, ka būs skaidri parādīts, ka Tu esi parasts lameris, kā 99% šajā forumā!

Link to comment
Share on other sites

Vienādi bet atšķiras? Tā ir balta melnā krāsa?

Cik forši tev ir izliekties par stulbu apsveicu idiot! Tev jau nepielēks arī ar desmito reizi jo tu esi reti neaptēsts eksemplārs.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Atradies aptēstais izstrādājums... Tu, smerdeli, atbildi uz tehnisko jautājumu vai atzīsti darbības principu nejēgšanu!

 

Redzi, kad sūdu paņem priekšā, tas sāk smirdēt, visu forumu gatavs piesmirdināt, tikai par tēmu neko saturīgu pateikt nespēj... Dzīvē tādiem sūda gabaliem pienākas pa seju, lai nākošreiz zin, ka par klabekļa virināšanu ir arī jāatbild!

Link to comment
Share on other sites

Atradies aptēstais izstrādājums... Tu, smerdeli, atbildi uz tehnisko jautājumu vai atzīsti darbības principu nejēgšanu!   Redzi, kad sūdu paņem priekšā, tas sāk smirdēt, visu forumu gatavs piesmirdināt, tikai par tēmu neko saturīgu pateikt nespēj... Dzīvē tādiem sūda gabaliem pienākas pa seju, lai nākošreiz zin, ka par klabekļa virināšanu ir arī jāatbild!

Labi Aspāzija aiztaisi tu savu puvekli ne sūda, tu nezini tik jēlības raksti "autopilotā"! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Dzīvē tādiem sūda gabaliem pienākas pa seju, lai nākošreiz zin, ka par klabekļa virināšanu ir arī jāatbild!

Vai cik tu tur varonīgs aiz tā sava monitora skaties tur nepiekrāmē bikses aiz izbīļa! Un vel tēlo te baigi pareizo.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik forši tev ir izliekties par stulbu apsveicu idiot! Tev jau nepielēks arī ar desmito reizi jo tu esi reti neaptēsts eksemplārs.

"Cik forši tev ir izliekties par stulbu apsveicu, idiot!

vai

Cik forši tev ir izliekties par stulbu, apsveicu idiot!"

?

:D

 

 

 

Cik forši tev ir izliekties par stulbu apsveicu idiot! Tev jau nepielēks arī ar desmito reizi jo tu esi reti neaptēsts eksemplārs.

tiešām tu esi tāds āksts/zābaks/idiots.. vienvārdsakot, tev visus lamuvārdus varētu piedēvēt lol. viss ko tu dari katrā tēmā ir nod*** katru, kurš saka kautko pretēji tevis teiktajam, vai prasa pamatot.. tagad reāli tevi noliek pie vietas, parāda, ka tu nesaproti par ko runā - nav detalizētas zināšanas, tikai vispārējas. un tad tu tik sāc un raksti visu kas ienāk tavā zābakprātā. tas pats bij iepriekšējos topikos, kad es rakstīju reālu, argumentētu informāciju, bet visu ko tu darīji bij atbildēšana lamājoties. un galvenais, ka visi ieteica tavus postus.. tas ir kronis. ;/ es nez, kas tev kkādas nervu problēmas, ka izliec savas dusmas šeit, vai kas? sit pa galdu ar roku, vai savu moni, ja nervi netur un nav reālu zināšanu ko likt pretī, nevis nac un nod*** te visus, kad tev pasaka kautko par ko tu neko nezini, gudr.

 

vot nesaprotu, kāpēc tam naidīgajam ākstam vēl nav bans?

Link to comment
Share on other sites

 

 

vot nesaprotu, kāpēc tam naidīgajam ķēmam vēl nav bans?
Tieši tādēļ ka lidos ārā visi tie kuriem ir jālido es šeit neko nepareizu vel neesmu pateicis un ne jau es uzsāku šo bardaku!

 

 

Pat teikumu ar 4 vārdiem nespēj uzrakstīt normāli... Bet tas, ka "rakstībai nav nozīmes", ir pilnīgi nespējīgo analfabētu izdomājumi. Ja cilvēks nav spējīgs vismaz normāli (nevajag 100% pareizi) rakstīt, tātad viņš ir nespējīgs domāt, kas nozīmē, ka viņa paustais saturs ir tieši tik pat sūdīgs kā viņa gramatika.
 
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tās atšķirības var pateikt īsi un skaidri dažos teikumos. Tu esi uzrakstījis jau vismaz 10reiz vairāk teksta, bet neesi pateicis pilnīgi neko saturīgu par tēmu. Tagad ar to Tu esi parādījis, ka esi:

1. Diletants, jo stāsti, ka jēdz barošanas blokus, bet patiesībā nejēdz.

2. Mutes brūķētājs, jo tā vietā, lai atzītu, ka nejēdz tēmu, turpini trulpauru un blondīņu stilā mēģināt "izvairīties" no tēmas.

 

Redzi, es esmu vīrietis, kas nozīmē objektivitāti, loģiku un stingru mugurkaulu, nevis kā tā mēslu masa, ar kuriem esi pieradis šeit un ikdienā "argumentēt". Es neesmu tāds modernais smadzenēs liberastētais blondīnes loģikas izskalotā paura kompleksainais neko nespējīgais hipsterdiletants, kāds esi Tu un vismaz daļa šī foruma un lapas administrācijas. Citiem vārdiem sakot, Tu vari kaut ar savu truli gludo pieri izdauzīt sienu, bet mani Tu, tirliņ, nesalieksi. Tā kā piever pā-ksti tēmās, kur neko nerubī!


 

 

es šeit neko nepareizu vel neesmu pateicis

Esi, mutes brūķētāj:

 

 

Pirmkārt nav tā viena līnija labāka

 

 

man ir pie vienas vietas

 

 

abi viņi ir vienādi atšķiras tikai
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tās atšķirības var pateikt īsi un skaidri dažos teikumos. Tu esi uzrakstījis jau vismaz 10reiz vairāk teksta, bet neesi pateicis pilnīgi neko saturīgu par tēmu

Tavs jautājums jau divas reizes tika atbildēts ar kuru šai tēmai vispār nav nekāda sakara un sagremot tu to nespēj.

Esi, mutes brūķētāj:

Vajag lasīt visu pilno teikumu!  

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Tavs jautājums jau divas reizes tika atbildēts

Nekas netika atbildēts nevienu pašu reizi. Vienīgais, kas tika izpirsts ir "spēj nobarot.. vienādi, bet atšķiras" bezsatura vervelējums. Tev prasa reālo konstruktīvo atšķirību un to seku paskaidrojumu, nevis marketoloģijas trulpauru pļutku!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev prasa reālo konstruktīvo atšķirību un to seku paskaidrojumu, nevis marketoloģijas trulpauru pļutku!

Es jau arī atbildēju kā ir reālajā situācijā nu bet labi atbildēšu šoreiz nedaudz savādāk lai tev vienreiz pielēktu. Reālā konstruktīvā atšķirība ir tāda ka starp silgle railu un multi railu ir dažāds ampēru daudzums tostarp arī pieļaujamais vatu daudzums jo multi railam vienmēr būs mazāk ampēru, jo tas ir sadalīts divās vai vairākās 12v līnijās, un es lieliski apzinos uz ko tu iepriekš biji tēmējis bet speciāli neatbildēju, jo zināju ka mūsdienās pārsvarā netaisa barošanas blokus ar tik maz vatiem. Single rails ir labāks tikai tādā gadījumā ja barošanas blokam kuriem ir maz vatu teiksim 250w (kādus mūsdienās vairs neražo) un ja pieņemsim ir tā sauktais multi rails jau varētu rasties problēmas ar "rijīga" CPU nobarošanu jo nepietiek jaudas tur pat kur single rails vel viņu spētu nobarot, jo ir nepieciešamais resurss kas automātiski tiks izmantots bet toties multi rails vienā līnija cepsies, bet otra atkal būs bezdarbībā.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Sāksim ar to, ka tādu vairāku līniju barošanas bloku tirgū gandrīz nemaz nav, un to pat tas vecis video teica. Tiem visiem transformatora primārais tinums, PWM/PFM regulators un atgriezeniskā saite tāpat ir pa vienam. Bet, ja mums ir vairākas līnijas un tikai viena atgriezeniskā saite, tad pēc kuras regulēt? Jau parastajos blokos ir šis stulbums - regulēšana pēc +5V un +12V "vidējā". Ar vairākām +12V līnijām tas tika pacelts vēl lielākos marazma augstumos. Tiem variantiem atgriezeniskajai saitei tiek ņemts to +12V līniju vidējais. Tagad iedomājamies parastu datoru bez atsevišķas grafikas kartes, vai pat ar tādu tajā laikā, kad tā netiek intensīvi noslogota. Pēc standarta V2 līnijā sēž CPU, bet V1 ir tikai pāris pamatplates sīkumu un viens HDD vai tagad jau vēl labāk SSD. Slodzē procesors no V2 patērēs savus 50-100W, bet V1 būs noslogota ar labi ja 10-20W. Līnijas V2 spriegums nokritīs, piemēram, līdz +11,5V, bet dēļ tā, ka regulēšana tāpat ir viena kopēja, V1 pacelsies līdz +12,5V. Un tas viss ir vēl, neņemot vērā, kas notiek +5V un +3,3V līnijās, kuras arī ir iesaistītas kopējā "vidējā" sprieguma regulēšanā. Principā tas ir mēsls, kādus nekur citur industrijā neizmanto.

 

Kādas iespējas dod vienas +12V līnijas risinājums? Pirmkārt, jau nav problēmu ar dažādiem spriegumiem +12V patērētājiem. Otrkārt, tad kļūst saprātīgi mūsdienās mazāk jaudīgās +5V un +3,3V līnijas iegūt no tās vienas jaudīgās +12V līnijas ar vienkāršu DC-DC step-down pārveidotāju, ko labos barošanas blokos arī sāk darīt. Rezultātā pilnīgi visi spriegumi ir neatkarīgi regulēti un arī slodžu sadalījums līnijās ir neatkarīgs.

 

Un tā ir tikai viena lieta. Pat barošanas blokos dažādu nianšu ir vēl pietiekoši daudz. Tagad saproti, ka Tu no barošanas blokiem neko nesaproti?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Tagad saproti, ka Tu no barošanas blokiem neko nesaproti?

Nu nevajag jau uzreiz tā pārspīlēt saprotu es visu lieliski bet tik smalki, es tajās blēņās neiedziļinos un negribu iedziļināties jo pie barošanas bloka iegādes tas viss ir pat ļoti mazsvarīgi tu jau te kā dzejnieks visu sarakstīji par tām līnijām. Vienīgi varu nepiekrist tam ka vairāku līniju barošanas bloki gandrīz nav pieejami jo viņi ir pieejami un nav viņu nemaz tik maz.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...