Jump to content

12V LED lenta, baltā krāsā, spoža ~0.5m


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri,

Nepieciešams neliels LED lentas gabals, ko varētu ielikt VT-1500 LED griestu lampā.

Galus atdevušās lentas apraksts:

  • 12V
  • Balta krāsa
  • 32 LED
  • ~48cm garums

Vēlētos kaut ko maksimāli līdzīgu un jo spožāka, jo labāk.

 

Bilde no lampas apakšas, kur šamo būs jāiestūķē:

post-68306-0-58665500-1453110424_thumb.jpg

 

Ja kādam biedram kaut kas tamlīdzīgs kādos atgriezumos ir, labprāt par kādu simbolisku samaksu (5 EUR?) iegādātos.

 

Šim pasākumam veikalā 5m lentu pirkt kaut kā nav vēlmes.

 

Protams, ar pašsavākšanu Rīgā, izņemot Bolderājas un Vecmilgrāvja pusi.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

SMD5050?

Vari dabūt cik metrus vajag gan silto gan vēso (tev tur birkā rakstīts ka silto vajag) par pliku velti, centrs, Ģertrūdes/Avotu pēc plkst 19:00 - uz PZ kontaktus atsūti.

 

Es tev varu arī iedot ārkārtīgi spožu kompaktu LED moduļu lineālu, galvenais, ka viņim apakšā būs kāda metāla pamatne, caur kuru siltumu novadīt. Pielikumā bilde.
 

EDIT: Paskatījos to foto - nesaprotu, kā tu tur domā lentu dabūt iekšā.

post-98258-0-91823200-1453119533_thumb.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

šitādās lampās (round) tā lenta iet pa apli riņķī. Reinim bildē ir kvadrātiska, kas nav pareizi.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Ā, es sapratu to konstrukciju. Es no sākuma nepaskatījos tajā linkā, domāju ka autoram ir kvadrātisks panelis, kurā varētu divus to ultrabright moduļus ielikt un dzīvot zaļi.

 

Hmm, 1350lm no 50cm lentas? Kas tur par lentu oriģināli ir iekšā, jājautā? Jo man ir vienas no spožākajām pašlaik tirgū pieejamajām lentām, un tur knapi 850lm būs no 50cm gara gabala... :/

Link to comment
Share on other sites

Nebūs tev spilgtums no 50 cm, tev tur uz lampas norādīts patēriņš 15W un 1350 lumeni, 3528 LED lentai ar 120 LED uz metru, apmēram pie 8 metriem ir 18W patēriņš!


Zašibis,  15W, bet barošana 350mA, ekvivalentais spīdums 45W, kitajozas namudriļi!

Link to comment
Share on other sites

3528 LED lentai

 

Kur dabūji ka tajā lampā ir 3528 LED'i ? Gribi salīdzināt divas dažādas lietas 3528 un 5630 ledu's ? Patēriņu un gaismu lm/W ?

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

Tas bija piemērs, varbūt ne pārāk veiksmīgs. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gribi salīdzināt divas dažādas lietas 3528 un 5630 ledu's ?
3528/120 aizmirsis esi? Visādi brīnumi ir. 
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies biedram J.Reinis par gatavību izpalīdzēt, bet LED lentas gabalu dabūju citur un jau paspēju ielikt panelī. Tumšāks ir, bet priekš WC kak raz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...