Jump to content

Pērk mitx korpuss un baroklis 50 eur


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Man kā reiz mētājas tower mini ITX keiss pilnīgi jauns vēl plēvē, bet bez barokļa. In-Win BP655

Šim gan ir mazā formraktora TFX barokļi, parasto neiestūķēsi.

 

post-98258-0-17497800-1452853831_thumb.jpg


EDIT:

 

Vienīgais es ceru, ka tu zini, ka mITX korpusā nevar ielikt lielāko daļu jaudīgo videokaršu. Kā redzi, arī barošanas bloku jauda priekš mITX korpusiem parasti ir 250-400W max, jo tajos korpusos nevar ielikt nedz jaudīgos CPU ventilatorus, nedz lielas rijīgas videokartes. mITX ir domāts priekš HTPC mediju datoriem, vai kompaktām darbastacijām, ne priekš geimeru datoriem.

 

TFX formfaktora PSU priekš mITX keisiem ir drusku dārgāki par parastajiem ATX - piemēram šis.
Salidzini.lv ir liela izvēle TFX barošanas blokiem - links.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ka mITX korpusā nevar ielikt lielāko daļu jaudīgo videokaršu

 

Atsevišķos mITX korpusos var un citos nē. Tas, ka nevar šajā, nenozimē, ka nevar citos.

 

ne priekš geimeru datoriem.

Kāpēc nē?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Es runāju par tower mITX konkrēti, ne par kvadrātainajiem kastes tipa. Tāpat arī neesmu daudz mITX geimeru plates redzējis, ar 2 vai 4 PCIe slotiem un citām fīčām. Tāpat acīmredzams, ka šiem paredzētie TFX un SFX barokļi reti kad ir jaudīgāki par 400W (lielākā daļa tirgū pieejamo TFX ir 250-300W), kas jau pats par sevi visu izsaka. Manuprāt mūsdienās lasīt geiminga kārbu saspiestā un sūdīgi ventilējamā kastē ir drusku izvirtība.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neesmu daudz mITX geimeru plates redzējis, ar 2 vai 4 PCIe slotiem un citām fīčām.

Nav jābūt vairākām videokartēm, lai būtu 'geimeris'.

 

Pēc idejas tev ir taisnība, ka mITX nav tam paredzēti, bet ir atsevišķi korpusi, kuriem ir labas ventilācijas iespējas.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/165788-jaun%C4%81-gada-tirdzi%C5%86%C5%A1/#entry1869193

Silverstone Sugo 05 tepat no foruma biedra.

 

Pats iepirku RAM un SSD, taka cilvēks uzticams.

 

Pašam ir šitais Sugo 05 jau vairāk kā gadu - ieiet gana garas kartes, PCI Ex ir tikai divi sloti, taka tīri videokartei. Gaisa plūsma laba.

 

ATX PSU var ielikt tikai ar nelielu modošanu un dažu jaunu caurumu izurbšanu. To, kas man tur griežas vari redzēt manā aprakstā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...