Jump to content

Windows update padara kompi nelietojamu


Borja
 Share

Recommended Posts

Jautaajums tiem, kas peedeejaa laikaa ir Win7 instaleejushi.
Jums windows update normaali straadaa svaigi uzinstaleetam kompim?

Chakareejos te ar vienu seniilu aparaatu (Athlon XP 3200+, 3.5GB ram, Asrock 939n68pv-glan)
Uzinstaleets Win7 SP1, plates draiveri, ofiss, antiviiruss. Ar aktivaaciju viss ok.

Tiko kaa palaizh windows update, taa atbildiigais svchost.exe sagraabj sev paari par 1GB ram,
uztaisa 100% CPU noslodzi un taa arii paliek uz n-tajaam stundaam.
Izskataas, ka nekas uz priekshu nekust.

Lieki piebilst, ka kompis taadaa staavoklii lietojams nav.

Ir kaadas idejas, kaa tikt galaa ar taadu windows update uzvediibu?

Tagad meegjinu salikt updeitus caur wsusoffline.com.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Agrāk liku manuāli apdeitus, bet kopš win 10 kkas ir piegriezts, meklē lēnāk vai citreiz bezgalīgi.

Uzliku, lai meklē, bet ļauj izvēlēties kad ko likt, tad pēc entajiem restartiem(kamēr fonā jams ņemās) visi apdeiti tiek atrasti.

Par bremzi gan neesmu piefiksējis.

Šos gan ieteiktu nelikt, noravēt pirms instalēšanas - pat uz ssd, i3, 8GB uztaisa bremzi ar savu spiegošanu:

kb:3068708
kb:3022345
kb:3075249
kb:3080149

Link to comment
Share on other sites

sharklasers

Bija nesen, pirms svētkiem, tāda pati problēma, sen instalētam w7.

Pat kačājot vienu izvēlētu updeitu svchost paņem daudz ram un 50% CPU

100 punkti tika veikta kaut kāda veida spiegošana un/vai w10 "veicināšanas" pasākumi.

 

Vobšem izslēdzu updeitus nakuj ārā un miers mājā

Link to comment
Share on other sites

 Iespējams, "pa kluso" velkas arī W10 instalācija (uz C parādās divas slēptās mapes, ap 4 GB). Kaut gan - W7 apdeiti nereti čakarējās jau sen pirms W10 parādīšanās - W8 apdeitojās ātri, bet W7 nācās ilgi gaidīt un dažreiz arī nesagaidīt, kaut instalēts legāls, aktivizēts u.t.t.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā legālie Win 7 (vesela virkne) jau krietnu laiku neprot updeitus atvilkt un uzlikt.

Variants nr.1 - updates off un aizmirstu.

Variants nr.2 - uzlieku kādreiz atvilktu UpdatePack7 un liekos mierā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 nedēļām jau vienā tēmā sūdzējos par analogu problēmu.

Šis palīdzeja->

 

 

uz pirmo briidi apdeitus diseibloju.

 

Vēlāk uzliku citu win7 kuram nebija tadas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka šitas sākās, kad nahrenizēju TO apdeitu, kurš uzbāzīgā kārtā atgādināja, ka man ir ļoti nepieciešams nekavējoties apdeitoties uz 10-to. Bet varbūt tā ir tikai sakritība.

Palīdzēja tikai servisa aizliegšana.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Šķiet, ka šitas sākās, kad nahrenizēju TO apdeitu

Vajag jau pirms uzlikšanas noslēpt visus tos, kurus es iepriekš pieminēju - visa telemetrijas un 10 šņaga. 

Link to comment
Share on other sites

Re kā, es jau nodomāju, ka kko līki saliku. Pirms svētkiem mocījos ar vienu packardu, nospiedu check updates un tā līdz bezgalībai, atmetu ar roku un nahrenizēju servisu vispār. Bet baigi vajadzēja Net. Framework 4.5.X, novilku no ms lapas, uzinstalēju (pirms tam ieslēdzu arī updeitus) un tavu brīnumu pie start menu power pogas parādījās izsaukuma zīme, taču win updates turpināja čekot. Par cik tas kompis jau bij z-bal izslēdzu un sākās ilgais ceļš kāpās, 266 updeitu garumā.

P.S. Pēc tam visi updeiti nāca un instalējas bez problēmām.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kaut kā pēdējā laikā man ir bijis čakars, ka updeiti nenāk Win7! Pāris kompjiem bija līdzīgi kā @@romajo, teica, arī man savajadzējās .net freimworku 4... Pēc tā uzinstalēšanas arī apdeiti dīvainā kārtā sāka nākt. Līdz šim nāca sākumā pa 400MB, pēc tam otra paka pa 500MB, tagad nāk uzreiz Gigabaits ar kaut ko! Microsofts kaut ko samudrijis savā galā!

 

Un jā, man čoms itešņiks, ar vakar žēlojās, ka sainstalējis 5 svaigus PC ar Win7, bet nevienam jau vairākas dienas apdeiti nenākot! Instalācijas visas tīras no MS, nekādu zarazu!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag jau pirms uzlikšanas noslēpt visus tos, kurus es iepriekš pieminēju - visa telemetrijas un 10 šņaga.

Tas jau nav tikai uz tikko instalētiem. Man tas 7-tais griežas kādus 2 gadus. Un visu laiku stāvēja apdeiti uz automātu, bet tad kaut kad (neatceros kad) atnāca tas w10 kārdinātājs un vēl kaudze, kā rezultātā vairs nestrādāja viena ikdienā izmantojama portablā programma. Tad nu meklēju, kuri vainīgie, nahrenizēju, bet to w10 atstāju. Viss bija OK līdz brīdim, kad nonahrenizējo to kārdinātāju. Kā jau teicu, varbūt, ka tā bija sakritība. Pateicu dzelzim, lai nemeklē apdeitus. Kādu laiku bija labi, bet tad sākās atkal. Tagad aizliegts pats serviss, apdeiti nenāk un dzīvoju laimīgs (varbūt pagaidām :) ).

Link to comment
Share on other sites

@Borja

 

Tas ir normāli! Kad uzliekas jaunākais Net Framework vai tā updeiti, bibliotēkas tiek kompilētas uz tava datora lokāli un attiecīgi optimizētas. Pat uz jauniem kompjiem tas var ievilkties uz kādām 30 min. Šajā laikā var redzēt zem taskmanager 100% CPU noslodzi un ka to izraisa svchost.exe->Windows Update.

 

Tas ko es daru uz veciem PC ir atstāju tos pa nakti, parasti līdz rītam viss ir jau pabeidzies. Tik parūpējies, ka neaizmieg ir gadījies "vērtējot" pēc laika, ka process tiek sākts atkal no 0.

 

K.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Ja nav problēmu ar rus,varbūt kādam  noder. Uz sava pc,neko dīvainu neēsmu manījis.

 

Labots - pw1a
Link to comment
Share on other sites

Esmu novērojis, ka jo švakāds CPU un mazāk RAM, jo ievērojami ilgāk notiek čekošanās pēc apdeitiem. Piemēram, ar E6700 un 6GB RAM + SSD apdeiti svaigam septītajam ar SP1 man čekojās 4 stundas. Tas ir ar 10 Mbps pieslēgumu.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Vakar paziņa iedeva datoru uz apkopi. Atstāju update čekoties uz nakti. Šorīt jau varēja apstiprināt update instalāciju. Dators samērā vecs un lēns. Tā, ka viss notiek.

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā kompi slēdzu ārā vai restartēju lai updeitotu lai citi servisi nemaisās pa vidu, sevišķi uz vājākiem dzelžiem.

Ja tie updeiti ir salikti automātā, gadās, ka šamie paši jau salien kompī kamēr šis čekojas un kad nospiež instalēt, downloads nemaz nenotiek, uzreiz sākas instalācija.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Izskataas, ka probleemu ar windows update atrisina labojums KB3112343.

Paldies Inspektors Caps par ideju.

 

Tavu aprakstīto problēmu, kas Windows 7 SP1 ir dēļ līkroču koda iekš "Windows Update Client" un visu pasauli ir dabesījusi līdz nelabumam, Microsoft novērsa ar KB3102810, bet tagad to aizstāj KB3112343.

1. Novelc KB3112343 priekš savas arhitektūras.
2. Apstādini Windows Update (wuauserv) servisu un pagaidi līdz tas reāli apstājas (statuss "Stopped").
3. Manuāli uzinstalē novilkto KB3112343 (wuauserv startēsies atkal, bet tagad tas ir OK).
4. Restartē datoru un lieta darīta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
it.kroplis

Esmu šādos gadījumos atradis optimālu metodi, kā salāpīt Update uz WIn 7.8.0 uz 8.1 nav bijušas problēmas. Paņemu WIn10 update tooli un palaižu update. Kad ir izbremzējis līdz logam  vai atstāt programas un failus. Kancelojam JOBu. Tālāk vis strādā jau ar iebūvētajām WIn Update šņagām. Sliktums ka tiem tas WiN10 tiek nokačāts, bet no tā laikam izvairīties nesanāks vienalga. MS jau atradīs vienalga kā nokomandēt lai sāk lādēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man gan ir divi gtikko instalēti Win7_32bit Home Premium kuri ir salikuši gandrīz visus apdeitus un:
* Viens nespē pārbaudīt vai nav apdeitu - pārbaude nebeidzas...

* Otrs nespēj lejupielādēt un uzsinatlēt 3 apdeitus.

 

Windows updateris apdeitos utt.

 

Pirmdien paprovēšu tos apdeitus pieinstalēt ar rociņām, pa vienam, bet nu Microsofts laikam ļoti cenšas aizbiedēt cilvēkus no savas platformas.  Nu neies uz tiem dzelžiem Win10...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kāds risinājums varētu būt w vista? Uzinstalējās sp2, vēlāk windows update agent 7.6.7600.256 un nu ir nepārtraukts update checkings. un resursus rij nemaņā.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Kaste ir iestādes un norakstīta (jaunu licenci neviens nepirks), bet tiks izmantota, kā rezerves variants publiskā telpā, ja nu kādam pēkšņi savajagas.

Link to comment
Share on other sites

nobody cares.

neviens normāls cilvēks vairs vistu nelieto. vairums to nekad nav lietojuši vispār. tā kā risinājums ir sadzīvot ar taviem gļukiem, ja tā gribas norakstītu drazu izmantot. ierobežotiem lietojumiem var uzlikt kādu linux.

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi skaitās nepārtraukts čekings? :)

 

Es vēl nesen (mēnesi atpakaļ?) vienu Vistu instalēju un apdeti nāca. Ja sistēma nav sačakarēta un/vai slikti sazāļota, tad atliek tikai apbruņoties ar pacietību un gaidīt. Man ir bijis, ka pat diennakti!!! notiek apdeitu čekings. Galvenais saliec power settingus, lai kompis nekad neiet gulēt un nehibernējas un atstāj lai čekojās.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

 

 

ierobežotiem lietojumiem var uzlikt kādu linux.

Tāda vīzija mani arī apmeklēja. :D A diez drīkst pieteikties ar iestādes kompi w10 insaideros, jeb tas tāds privāts pasākums? tas ir variants, ka tikt pie w10 no w xp, w vista, w7 enterprize bez maksas.

@Guncha Čekojas nu jau no rīta vairākas stundas. Būs jāmēģina atstāt uz nakti.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Inspektors Caps

Papildināšu arī šeit jaunāko info, jo šī tomēr daudziem ir ļoti aktuāla problēma. Tātad updeiti, kas iekļauj Windows Update Client:

  • Jaunākais, ko var uzlikt tīram W7 SP1 - KB3138612 un tālāk jau updeitojam visu.
  • Vispār šobrīd jaunākais - KB3172605.

Instrukcija kā uzlikt - tieši tāda pati kā tēmai atzīmētajā atbildē.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Līdz šim lietoju XP,bet Win7 lietoju neilgu laiku.Pārsvarā izmantoju Firefox un salīdzinoši ar XP,w7 ir neērtāks.Kaut vai šinī boot.lv normāli tikt iekšā nevar,jo esot vīruss.Kaut kā aplinkus un ar "mānīšanu".Paveroties lapai un ar bultiņu uzbraucot uz kādas sadaļas,cimdiņš neparādās.Gribot,negribot ir jāklikšķina un tad verās kaut kādas Play game utt.,tad es to atkal noņemu un tad tikai sāk darboties cimdiņš.Uz explorer brīdina to pašu,bet tomēr paņemot boot.lv, lapa nav tāda, kādai tai vajadzētu būt.Iztrūkst piedāvājuma ieiet forumā.Uz Chrome tas pats.Veras vaļā kā Boot rīta kafija.Uz XP tādu brīnumu nebija.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

Man atkal sabojāja visu gribēšanu atjaunot Windows 8.1 pāris apdeiti, kuri kaut kādā veidā nogrāva windows explorer. Pēc restarta parādījās melns ekrāns un viss. Tad čakarējoties es tos vainīgos labojumus atinstalēju.

Link to comment
Share on other sites

Vakar no rīta grāmatvedei bija pārsteigums. Win10 (kurš atnāca kā nevēlama grūtniecība, un man bija slinkums veikt abortu :)) pa nakti bija apdeitojis defenderu, kurš nokāva SEB Telebanku :) un turpināja uzskatīt, ka tas ir vīruss. Vispār jau viņam taisnība - banku sistēma ir viens no briesmīgākajiem vīrusiem :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai Defenderim var norādīt likt mierā konkrētu mapi vai programmu neesmu pētījis

Var.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Bija tēma par konkrētu lietu. Postā #35 ieradās viens garīgi atpalikušais un to pārvērta parastajā pokemonu atkritumu bedrē. Dzēst to caureju un banot par piedrazošanu jau šajā vietā nevar...

Link to comment
Share on other sites

Dators nemelos, viņš labak zina ko viņam vajag!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nē tas parādās foruma pirmajā lapā pie jaunākajiem rakstiem tagad viss kārtībā, bet reizēm uzejot uz šī linka izlec kaut kāds maziņs pop-up lodziņš un aizsūta uz minēto lapu, otreiz links strādā normāli .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...