Jump to content

DELL Vostro OEM Win7, jauns HDD, kā pārlikt Windows


androidz
 Share

Recommended Posts

Dod dod. Var 29 dažādas versijas dabūt.

Hmm, cik vecs ir šis skrīnšots? Man piedāvā tikai 4as dažādas W10 versijas.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Man ir DeLL lapsis ar Win7 Ultimate OEM. Varu apstiprināt, ka tik vienkārši nebūs :p Starp citu - nelasīju visu, tāpēc, piedodiet, ja atkārtošos.
Ir man attiecīgais DeLL OEM instalācijas .ISO, bet tas ir ļoti sens - bez SP1 un citiem updeitiem.

Ja vienkārši instalēju no NE-DeLL Win7 Ultimeate SP1 .ISO, pēcāk nevaru aktivēt winduli.

Lai veiksmīgi uzinstalētu/aktivētu  NE-DeLL Win7 Ultimate SP1 .ISO , šajā imidžā nākas iekopēt mapi "$OEM$" (vai kkā tā) no DeLL OEM instalācijas .ISO ;) Kaut kā tā..
P.s. Man nav seriālis uz lapša dupša, bet "iešūtais".

p.s.2. Arī imidža "ei.cfg" failā der pārliecināties, ka ir norādīts OEM, nevis RETAIL.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Win7 var uzlikt bez seriālā numura, pēc uzlikšanas ieraksta seriālo, ja nenostrādā automātiskā aktivizācija, tad izvēlās aktivizēt caur lokālo telefona numuru, tev iedos kodus rindas kuras tu ar robotiņa palīdzību vadīsi iekšā, pēc tam šis izsniegts aktivizēšanas atslēgu. Dabiski ka versijas jāsakrīt ar tavu numuru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā Koalīcija jau minēja, vajag OEM versiju, tad tas produkta key darbosies.

Link to comment
Share on other sites

Man ir DeLL lapsis ar Win7 Ultimate OEM. Varu apstiprināt, ka tik vienkārši nebūs

- drīzāk otrādāk. Ja ir ''iešutais'' (BIOSā), tad tālāk kā divus pirkstus... . Nu palasi kaut vai šeit https://techdoors.wordpress.com/2012/09/26/activating-windows-7-oem-way/ . Pats kādreiz esmu ''grēkojis'', kad speciāli pārtaisiju kaut kāda nefirmas datora BIOS par firmas (Dell). Tā SLIC2.1 dabūšana BIOSā bija vislabāka w7 ''legalizācija''. Bet ja ir jau no ražotāja, tad ideālākais variants kas vien var būt.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

un sjitais topic izveidots tjipo "datorikju" forumaa? palasiiju... nolaadeetie slimu cilvēku! visi, mljedz!!!
Nu tu jau saproti, kas parasti par diagnozi ir tiem kas VISUS uzskata par slimiem.

Nolaidies no saviem guru augstumiem un pasaki, kā to pareizi izdarīt. Ja zini, protams.

 

p.s. šajā "datoriķi topikā" tiek apspriest viss - sākot ar padušu skūšanu un beidzot ar lambordžigi salona plastmas kvalitāti, tā ka...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc negribu pilno recovery, un pēc tam sistēmas klonēšanu, es jau rakstīju - negribu DELL shitware un pisāšanās ar datu mētāšanu pa diskiem, vajag aizņemties pajomīgu HDD etc. Ideāli būtu uzliekam jauno HDD, win7, pārējais softs un vecais disks ar visiem datiem iet DVD draiva vietā, vai ārējā HDD keisā. Eleganti. Nekāda piša ar 600GB kopēšanu šurpu turpu.

 

Ok meklēšu home premium OEM ISO. Un jā, nejēdzu atrast/atšķirt tieši OEM ISO.

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tu, drunk_lizard, dari, kad OEM licences uzlīme nodzisusi un nav salasāma?

Vienmēr izlasu seriālo numuru pirms pārinstalēšanas. Sūdu gadījumā ir pie kā atgriezties. 

Link to comment
Share on other sites

Par seriālo product key jautājumu nav. To vajag.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

pirms pārgāju uz W10 :shok: bija līdzīga problēma. atrast normālu Windows 7 64-bit Home Premium, kas ietu ar oem key nebija tik viegli. ja vajag, varu iemest uz google disku.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, pagaidām nevajag. Mēģināšu ar to kas ir.


Tomēr uzliku win10, jo nebija vēlmes un laika eksperimentēt ar netā novilktiem ISO. Ar Media creation tool uztaisīju USB, iebaroju Product Key, win 10 nežagojoties kodu paņēma un aktivizējās. OS un pārējā softa uzliktšana bija atpūta, pēc HDD nomaiņas, nez ko pīpē DELL inženieri - lai nomainītu HDD, laptops jaizjauc gandrīz pilnībā, pat mother board jāizņem ārā.

 

Paldies par uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

W10, tikai laika trūkuma un iedzimtā sļiņkuma dēļ.

Tagad pētu ko tas w10 spiego par mani, it kā nav žēl, no citas puses nafig vajag.

Jāsāk lasīt w10 topiks.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

jo nebija vēlmes un laika eksperimentēt ar netā novilktiem ISO.

Te jau biedri piedāvāja originālās instalācijas! Desmitais vēl tāds pajēls! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ērtāks/ātrāks..
Nav tur nekas ērtāks un nemanīju ka būtu kaut kādā vietā ātrāks. Da i vispar, kas OS var būt ērtāks, ja 99% vajag Chrome, Word, Excel, Outlook, pdf reader, bilžu skatīkli.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Te jau biedri piedāvāja originālās instalācijas!
Kā jau teicu laika trūkums. Man bija sagatavotas vairākas fleškas ar win7 un w10, sāku ar verņaku, jo aparāts bija vajadzīgs jau no rīta strādājošs ar visu softu un pārkopētiem datiem un hdd nomaiņa paņēma ļoti daudz laika.

 

Atslēgšu spiegošanas figņas un būs labi.


 

 

Chrome nevajag,PDF rīderi arī nē. Jaunais bilžu skatīklis man arī patīk labāk.
Kā tu zini ko man nevajag?

 

Labi diskusiju varam beigt.

 

Sausajā atlikumā, risinājums ar Win media creation strādā ideāli ar OEM product key.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...