Jump to content

Korpusa izvēle līdz 50€


mickys
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Plānoju salikt datoru darbam grafikas programmās.

Par visu ir aptuveni skaidrs, bet netieku gudrs ar to, kādu korpusu izvēlēties.

 

mATX formfaktors.

USB3 porti priekšā

GTX950 videokarti

SSD + HDD

 

Gribētos lai ir maksimāli kluss...

Perfektā gadījumā arī SD kartes vieta priekšā vai, ja nē, tad 3,5" vieta lasītājam.

viens ā veikalā (jo viņiem ērta meklēšana) atradu šādus variantus

Modecom Ling mATX

In Win mATX MINITOWER DS.EM048

Cooler Master Silencio 352 SIL-352M-KKN1 (mazliet gan pārsniedz budžetu)

 

Vai varat ieteikt vēl ko?

Link to comment
Share on other sites

shadow118

@@EEE, tev tam linkam beigās atstarpe pielikusies. Bet jā, piekrītu par fractal Core sēriju, pats tādu lietoju, labs keiss :D 

Link to comment
Share on other sites

Skaļumu/ klusum tev noteiks:

1. PSU ventilators,

2. CPU ventilators,

3. GPU ventilators,

4. CASE ventilators

5. HDD

t.i visas komponentes kurās ir kustīgas daļas

Labots - zaabaks
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Kā zaabaks minējis viss būs atkarīgs no tā, cik detaļas griežās. Lai ir maksimāli kluss varētu skatīties uz pasīvi dzesējamām komponentēm, piemēram, GPU jāpaskatās uz tām, kuras vai nu nāk bez ventilatora, vai negriež līdz noteiktai temperatūrai (ASUS Strix etc). Tas pats ir ar PSU, bet, diemžēl, pasīve PSU nāk ar kārtīgu uzcenojumu, tāpēc arī tur jāskatās uz maksimāli klusajiem variantiem. Ja neko daudz negrasies glabāt uz PC, tad ieteiktu atmest HDD un paķert lielāku SSD. Ja vēl grasies likt vairākus ventilatorus korpusā, tad tikai tādus ar zemiem apgriezieniem.

Labots - DeepSpaceMonkey
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

Un arī, jo lielāki ventilatori, jo lēnāk viņi var griezties, dodot tādu pašu efektu, līdz ar to esot klusāki

Link to comment
Share on other sites

Nu par visām kustīgajām komponentēm es saprotu.

 

Par to klusumu vairāk bija domāts, tā lai negrab bleķi un ir normāla gaisa cirkulācija, lai ventilatori nav uz pilnu jaudu jāgriež


Fractal design patīk, bet kā ir ar to atmiņas kartes slotu? Skatos ka standartā nav un 3,5mm vietas panelī arī nav...

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Man ir Fractal Core 3000, tam ir divi 5.25" bays un nāca līdzi arī viena pāreja no 5.25" uz 3.5", kur var ielikt karšu lasītāju. Nezinu, vai citiem modeļiem tā ir, bet arī manējā keisa aprakstā Fractal lapā par to nekas nebija rakstīts. Pēc bildēm spriežot, izskatās, ka arī Core 1000 tā pāreja nāk līdzi, jo apakšējā 5.25" bay var redzēt skrūves, kas viņu notur vietā

Edit: Bij arī aprakstā tam Core 1000 - 1 - FDD slot, using convertor in ODD slot (convertor included)

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Manuprāt labāk ir paķert kādu ārējo karšu lasītāju - korpusu noliksi tālāk no sevis, lai ir klusāk, bet ar kādu garāku USB vadu lasītāju pievilksi, kur vien patīk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka arī Core 1000 tā pāreja nāk līdzi, jo apakšējā 5.25" bay var redzēt skrūves, kas viņu notur vietā
Man bija Fractal Core 1000 keiss - HDD būris ļoti šausmīgi rezonēja no trim diskiem. Nomainīju uz kaut kādu Corsair Carbide 100R Silent, un viss tapa kluss, lai gan uz tausti bleķis drusku plānāks un skaņas izolējošie materiāli nav mega-super kvalitatīvie.

 

Man šim keisam patīk tas, ka smuki mainās gaisa filtri uz izvelkamām atvilktnēm, disku sloti ir tool-less (no sāniem iestumjas un nofiksējas ar atsperu klipšiem), un labs kabeļu menedžments.

 

100R_Silent_001.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Fractal Design taisa normālas kastes, bet piekritīšu - ja cietais disks sāk vibrēt, tad nekādi gumijas dampeneri nepalīdzēs tikt vaļā no citām skaņām. Pats sev ieķēru Define R5 un keiss ir riktīgi pārdomāts, bet nācās mazliet apstrādāt apakšējo filtru, lai tas netrīc, kad HDD griežās. Protams, tādas problēmas nebūtu, ja izmantotu tikai SSD... Ja liekas, ka sistēma pārāk trokšņo, tad laikam var iepirkt kādu skaņas izolējušu loksni un salīmēt uz korpusa sienām.

Link to comment
Share on other sites

Corsair Obsidian ir labi, bet diemžēl budžetā neies. Es gan savam tāpat uzreiz nomainīju ventilatorus uz klusajiem. Par SD kartes lasītāju galīgi var neiespringt - kur problēma pieštepselēt ārējo?

Link to comment
Share on other sites

Kompis kā visiem, zem galda stāvēs.

Labi, pieņemsim, ka par karšu lasītāju varam aizmirst, izdomāšu vai gribu ārējo vai arī tad pirks pāreju un liks ODD slotā.

 

Komentāri par HDD vibrēšanu ir tas ko gaidīju, jo negribas uz tādiem gadījumiem iegrābties.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Man bija Fractal Core 1000 keiss - HDD būris ļoti šausmīgi rezonēja no trim diskiem. Nomainīju uz kaut kādu Corsair Carbide 100R Silent, un viss tapa kluss, lai gan uz tausti bleķis drusku plānāks un skaņas izolējošie materiāli nav mega-super kvalitatīvie.

Tas Corsair gan bik cita kategorija, drīzāk būtu salīdzināms ar Fractal Core 3000 (gan izmēra, gan cenas ziņā).  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man pašam ir SPEC-01, ar ieķēru pa 50 eiro. Kamēr nepārbāž ar cietajiem diskiem un izmanto modulāro baroklis, viss ir labi.

SPEC01_three_quarter_hero_low.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cooler Master Silencio 352 SIL-352M-KKN1 ir tas ko beigu beigas paņēmu un esmu apmierināts kā zilonis :)

Priekšā 2x USB3.0, 1x USB2.0 un SD lasītājs, protams arī audio

Aiz durtiņām vieta gan 3,5" gan 5,25" ierīcei, ja nu kādreiz savajagās. 

Sānu sienas ar vibrācijas slāpējošu materiālu. Vieta 4x 2,5" diskiem un 2x3,5". HDD diskiem montēšana paredzēta uz gumijas kājiņām. Visur,, kur gaiss tiek vilkts iekšā, priekšā ir putekļu filtri. Līdzi nāca divi klusi ventilatori (saregulēju apgriezienu līknes un sanāk, ka pie normālas darbības abi stāv, pietiek ar CPU ventilatoru, pie samagākiem darbiem (cik nu esmu paspējis patestēt) mazliet iegriežas, bet gaisa plūsma laikam ir diezgan laba, temperatūra nekāpj un trokšņa nav.

PSU gaisu velk no apakšas iekšā un pa aizmuguri pūš ārā, korpusa kopējā cirkulācijā nepiedalās (arī priekšā filtrs)

Link to comment
Share on other sites

Varētu tā teikt - 2 vietas 2,5" izmērā, bez vibrācijas slāpēšanas šaibām. Nezinu kā vēl īpaši atšķiras SSD paredzēti nodalījumi....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...