Jump to content

VAJAG PALIIDZEET AR APACER!!!


Guest roof
 Share

Recommended Posts

Nesen nopirku Apacer MP3 playeri V220.Jaa, zinu ka galiigs sviests tas playeris bet kaa flash noder.Probleema ir tajaa, ka kad no DC++ nopumpeeju dziesmu tad uz mana briinumplayera dziesmas laikaa ir taadi kaa skanju paarraavumi.Tikko nokonverteeju savu CDA uz mp3 un skan ideaali.Tachu ar DC failiem vinsh nesaprotas un ir tie skanju kroplojumi.Paneemu Creative V200 un tur ar tiem pashiem failiem viss ok.Ko man dariit?Dazhas dziesmas leekaa (paarraavuma jeb sprakshkja skanja), dazhas nee.Shitais jau man otrais taads Apacer jo pirmo es apmainiiju jo domaaju ka brakis bet laikam tas visiem vinjiem taa ir.Ko dariit?

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

neatbalsta mp3 kodeejumu...

Link to comment
Share on other sites

nemesis

Artifaktings.

Tāpēc arī cilvēki kliedz , ka MP3 SUX aber audioCD rulez, tam tā ir jābūt jo laba kvalitāte MP3 būs tikai tiem ko pats riposi un vilktie no neta ir crappy 99%.

Tu tak nezini cik tūkstši KM tie faili ir noskrējuši ,cik errorus hubos norāvuši un cik reizes pārkodēti no viena formāta uz otru.

Tas ,ka uz cita pleyeri skan normāli tas tāpēc ,ka tam pleyerim ir labāka kļudu labošana, piemēram uz winampa neraustās nekad.

Link to comment
Share on other sites

Guest roof

Vandalz

es arii neatbalstu jo lietoju APE bet taada playera veel nav kursh monkeys atbalsta bet audio cd neatziistu tikai playeru deelj jo tas nav tas pats kas flash

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

tici vai ne nopeerc akumulatorinjus mosh tas paliidzees man paliidzeeja un va 210 , ja ne tad tie mp3 sapeleejushi

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Vandalz

es arii neatbalstu jo lietoju APE bet taada playera veel nav kursh monkeys atbalsta bet audio cd neatziistu tikai playeru deelj jo tas nav tas pats kas flash

 

Offtopic: domaaji parakstaa RAM liidz 2GB? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...