Jump to content

Balagāns par autobraucēju kultūru


martinno
 Share

Recommended Posts

Njā.. kādreiz man likās, ka AMD vs Nvidia tēma ir fleims. A šeit iet daudz trakāk... un par ko? Ja jūs šo enerģiju veltītu darbam - IMO Latvijas IKP izaugtu par vairākiem procentpunktiem...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja jūs šo enerģiju veltītu darbam

Visu darbam, lai tik vairāk naudas saraustu. Materiālists! :sarkasms:
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Vārdiņu JA redzēji Zuxters sacītajā?

Redzēju, bet man liekas, ka ar "sīki perdaļoti" viņš domāja nestandarta automobiļus, nevis ko citu. Var būt arī 1m plats automobilis.

 

Ja jūs šo enerģiju veltītu darbam - IMO Latvijas IKP izaugtu par vairākiem procentpunktiem...

Neizaugtu, jo tieši dēļ kalpa gēna un maigo klusētāju tautas ierēdniecības aparāts var pats sevi pavairot kā vēzis un apēst pilnīgi visu, ko citi sapelna. Tā kā turpiniet maigi klusēt un tā būs 100% garantija, ka nekad neizlīdīsiet no bedres. Pie tam Tu zini, kas ir procentpunkti? Nekonkrētas izaugsmes apzīmēšanai tie nav vajadzīgi un pilnīgi pietiek ar vienkāršiem procentiem.

 

Vēl mēs šo sāgas daļu neesam redzējuši

Ienāca prātā dēļ frāžu līdzības: God Strikes Back. :D

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

tieši dēļ kalpa gēna un maigo klusētāju tautas ierēdniecības aparāts var pats sevi pavairot kā vēzis un apēst pilnīgi visu, ko citi sapelna. Tā kā turpiniet maigi klusēt un tā būs 100% garantija, ka nekad neizlīdīsiet no bedres.

nu tu jau viens pats ar savu bļaustīšanos aizstāj kādus 100 purnus ....., bet dzīvē varbūt papīkstēt nevari ... 

Link to comment
Share on other sites

Kungi, uz čakenes būs 4 joslas, tā kā brīvībenē, tā Ameriks šodienas SWH raidījumā atbildēja. Plānā ielu pārtaisīt 2018. gadā. Nedaudz samazinās ietvi, normatīvi atļauj. Kaut ko tur velo kustības organizācija ņerkst, bet vēl laika diezgan visu saskaņot.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Nedaudz samazinās ietvi

 

kā es jau teicu 


 

 

Nevarat sadalīt to ceļu, būs jums līnija un viena josla. Varbūt tur var no ietves kādu pusmetru pievienot brauktuvei un tad sanāks iezīmēt kārtīgas 2 joslas viena virziena. Ar līnijām.
 

 

 

Raimonds1, 06 Okt 2016 - 07:57, teica: pēc kāda LU pētījuma patīk pasākumi, kuri ir bulciņas, kafija, kur tiem visu uz pirkstiem paskaidro, neko neatprasa un viss notiek jauki un pūkaini Pēc šīs pašas lib€ra$stu absurdās loģikas arī islāmistu teroristus vajag pūkaini paaijāt, pabarot un parunāt ar viņiem - tad viņi pārvērtīsies par absurdās teorijas enģelīšiem. Saukt to par idiotismu ir vēl ļoti maigi un kā nepateikt neko! Un nē - no tā, ka Tu viņu festivālā sLAMPA ar viņiem jauki padzersi kafiju un dažiem pateiksi "atšķirīgo viedokli", tiks izdarīts tikai secinājums, ka Tu esi vecs auns, kuru nav jāņem galvā, jo viņš tāpat netraucē...

 

Tas ir abpusējs process un stāsts par LAMPU iziet ārpus topika. varu tik piebilst, ka uzzināju vairākus veidus, kā tieši šī kompānija apstrādā datus un faktus.


Ko noliedz, kur melo un kur mēģina diskreditēt personas.


-------------------

Šis topiks arī it kā liekas muļķīgs, bet tas labi parāda, kāpēc tieši ir tā nesaprašanās uz cela. Uzmanigam lasītājam te ir kaudze materiāla, ko apstrādāt.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Kaut ko tur velo kustības organizācija ņerkst, bet vēl laika diezgan visu saskaņot.

Dēļ mūsu auniem gan uz velosipēdiem, gan pie varas, beigu beigās ieviesīs velojoslu un priekš auto paliks tā pati viena, tikai tajā vairs nevarēs pabraukt divās rindās. :D

 

 

 

Ko noliedz, kur melo un kur mēģina diskreditēt personas.

C'mon to taču redz pilnīgi visapkārt. Kā to vispār var neredzēt?

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

 

 

Raimonds1, 06 Okt 2016 - 19:58, teica: Ko noliedz, kur melo un kur mēģina diskreditēt personas. C'mon to taču redz pilnīgi visapkārt. Kā to vispār var neredzēt?

 

Var. Novēroju tur specifisko ierēdņu veidu, kā nemanīt sevi tieši neietekmējošus procesus un jauno "iesaukumu" ar bezgalīgu optimismu "atvērtās sabiedrības " ideālos.


 

 

Kļūda, 2018. gadā čakene. 2019. kaut ko Zemitānu tiltam pārtaisīt.

 

Vēl labāk.  Kārtīgu 3 metrīgu joslu x 2

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Kārtīgu 3 metrīgu joslu x 2

Kādas vēl 2? Tur jau ir 3 katrā virzienā!

 

Otru tēmu pārmetu ES sabrukuma topikā..

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tieksamies trasē! ;)

Tiekamies :lol:

[media]

[/media]

Var būt arī 1m plats automobilis.

Piemērus? Jebkurā gadījumā, tie divi perdeļoti arī noteiks sev joslu skaitu :) Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Piemērus? Jebkurā gadījumā, tie divi perdeļoti arī noteiks sev joslu skaitu

Es nezinu vai tādi ir, bet pat, ja tādu praksē nav, likums to neaizliedz. Labi, tas nav būtiski. Par līnijām gan Tev vairs nav nekādas loģikas. Iepriekš strīdīgā problēma bija tā, ka dažas līnijas dala plūsmās un tur nav īpaši atrunāts, ka arī joslās. Uz Brīvības ielas ir tās līnijas, kas dala tieši joslās! T.i. tas ir skaidri tekstā pateikts. Tagad 83. punkts 100% aizliedz vadītājiem pašiem noteikt joslu skaitu!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Taisnība.

Tagad jānoskaidro, cik tad rindās īsti drīkst braukt joslā (vai tie perdeļoti drīkst vai nedrīkst)? Mani joprojām nedaudz mulsina tā liekvārdība 2.7. punktā - vienā rindā.

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

Rindām nekas nemainās - var braukt cik tik saiet.

 

 

Intereses pēc paskatījos, cik plats ir šamais mazais Bembītis- "Izetta"- izrādās, "veseli" 1,4 m.

Bet tik un tā- pa Čakeni šamie varētu pat 3 rindās vālēt... :TBS:

 

  bmw-isetta-300-16.jpg

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kamēr nav piereģistrēts CSDD kā automobilis, tikmēr tāda nav :lol:

 

P50 armija uzbrukumā Čaka ielai!!!!

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Šitās visas neskaidrības un brīvās interpretācijas jau sen bija jāapraksta speciālistu izdotā papildus grāmatiņā, kas varētu arī nebūt daudz biezāka par mazo satiksmes noteikumu grāmatiņu.

Link to comment
Share on other sites

Piemēru vajag...es laikam nesapratu (Mārtiņš tur to Zolitūdes krustu visu laiku rādija bildītēs).

Es tagad nezinu - kas tā par ielu...gar botānisko dārzu iet (trolejbuss tur brauc)...tur galvenais ceļš virzienā uz centru met tādu diezgan lēzenu loku uz kreiso pusi, un burtiski taisni turpinās mazākas nozīmes ceļš (ir arī attiecīga zīme). Ja gribi braukt taisni uz to mazāko ceļu - nav nekāda pamata rādīt labo pagriezienu. Reto reizi, kad es tur braucu - es uzmirkšķinu kreiso, lai apzīmētu, ka turpināšu pa galveno. Lielais vairums tur neko nerāda.

Bet nu labi - tas jau nav tik būtiski - šie nav gadījumi, kas sagādā kādas reālas problēmas praksē...

Link to comment
Share on other sites

marrtins

A ,visu laiku apgalvo ka nav vispār apzīmējumu uz Čaka ielas bet nu jau ir dubultā.Skaidrs.

Kur es apgalvoju, ka uz Čaka ir dubultā? :shok: Taču izlasi, uz ko es to atbildu :sarkasms:

arbūt neesi ievērojis bet stāsts nav par klasisku krustu bet gan tieši par vietām kas būtībā ir galvenā ceļa līkums kurā atzarojas mazāksvarīgi ceļi un tiek apgalvots ka jebkurā gadījumā kad ir uzstādīta zīme ,,Galvenā ceļa virziens,, ir jārāda pagrieziens ja brauc līkumā pa galveno ceļu pa labi bet nav jārāda kreisais ja nogriežas uz mazāk svarīga ceļa kas atzarojas pa kreisi no galvenā ceļa taisnā virzienā. Ja nebūtu zīmes ,,Galvenā ceļa virziens,, jūs arī šādā situācijā nerādītu kreiso nogriežoties no galvenā pa kreisi?un ja rādītu zīmei neesot tad kāpēc nerādītu ja zīme ir?Pati zīme nekādi neietekmē pagriezienu rādīšanu.

Neko nesapratu no šī murga. Dod piemērus ar konkrētām vietām, nevis: "klasiskiem krustiem; līkums; pa labi; pa kreisi;"

šie nav gadījumi, kas sagādā kādas reālas problēmas praksē...

Dažiem te sagādā :sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja galvenais ceļš maina virzienu (ne velti tā zīme nosaukta), tad, pa to braucot, arī tu maini virzienu.

Ja maini virzienu, ir jālieto virzienrādītājs.

Sekojoši...

Link to comment
Share on other sites

Jā, tāds ir, piemēram, nemelot un neapmelot, ko šeit dara masveidā lielākā daļa. Objektīvai kritikai ierobežojumu nedrīkst būt. Jūs, laikam, neaptverat atgriezeniskās saites nozīmi dabā, tehnikā, sociumā un visā citā.

Ne ne, es ne par kritiku. Objektīva kritika, protams, ir laba lieta (lai gan objektivitāte ir stipri subjektīva lieta :D). Mūsdienu pasaulē kvalitatīvas kritikas vispār reāli pietrūkst.

To es vairāk attiecināju par "Brīva runa ir tādēļ, lai varētu (..) aizskart".

 

Es ienācu tikai, lai pateiktu, ka Jūs esat slimi.

Nu… Pašķirstot medicīnas enciklopēdiju, par sevi var ļoti daudz ko uzzināt :D

 

Bļē, galva sareiba. Ja stājos ielas malā, nemainot kustības virzienu ( ja braucu pa labo pusi pie ietves), tad pagriezienu rādīt ir njepačots? :D Pilna pakaļa ar šitādiem nerādītājiem, kad nevar saprast ko īsti jamais darīs.

 

P.S. Tas tā - izklaidējos...

Foršāk ir, kad ārpus apdzīvotas vietas griežas pa kreisi, nerādot pagriezienu. 2x salīdzinoši īsā laika posmā (varbūt pāris nedēļas starpā) šitā gandrīz dabūju smago sānos vienā un tai pašā krustojumā… Vienā no gadījumiem gan izrādījās, ka pagriezienu rādīja, tikai pakaļējā spuldze kaut kādu nebūt iemeslu nestrādāja (mirgoja priekšējā un sānu).
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ceļa zīmi uzstāda tikai apdzīvotās vietās.,,

Kur tas rakstīts?
Link to comment
Share on other sites

marrtins

mazo zīmi. tur ir divas versijas - lielā un mazā.

Labs. Un pasniegt to kā "Ceļš, pa kuru braucot ir priekšroka šķērsot neregulējamus krustojumus. zīmi uzstāda tikai apdzīvotās vietās." it kā 201. zīmi uzstādītu tikai apdzīvotās vietās. :lol:
Link to comment
Share on other sites

lai gan, ar mazo zīmi bija kaut kas cits. to zīmi tiešām neliek ārpus apdzīvotām vietām.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

http://bildites.lv/a/xz4x58rj#5cpbx5qpŠajā attēlā braucot taisni ir jārāda kreisais pagrieziens.

Es jau cerēju, ka kāds šo krustojumu te iemetīs. Braucot taisni TEV NEKAS NAV JĀRĀDA. Tur jau pietiek ambīļu, kas jauc galvu pa Buļļu ielu braucošajiem un rādot kreiso, bet aizbraucot taisni. Ieņem kreiso stāvokli uz brauktuves, piebremzē, ja nepieciešams, un brauc taisni (uz Buļļu ielu).

 

Braucot pa galveno labo pagriezienu var rādīt, var arī nerādīt (jo tur pa labi, ja nemaldos, bija sēta vai iela), bet ieņem labējo stāvokli.

 

Nogriežoties pa kreisi, ieslēdz kreiso pagriezienu.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

lai gan, ar mazo zīmi bija kaut kas cits. to zīmi tiešām neliek ārpus apdzīvotām vietām.

Kur tu to atradi?

Bet labi, tas arī nav tik būtiski, kur to uzstāda vai neuzstāda.

Es rakstīju ka tad ja ielas vidū nav divu svītru nav un nevar būt četru joslu uz ko tu atbildēji: Nē. Ir dubultā līnija - tātad ir vismaz 4 joslas.

Nu un kur tu te Čaka ielu izrāvi?

 

Varu pārfrāzēt: ja ir dubultā līnija, tātad ir vismaz četras joslas.

Tas, ka ir vismaz četras joslas, nenozīmē, ka kaut kur ir atrodama dubultā. Vismaz es tādu apgalvojumu nekur neredzēju.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Es sapratu, ka Pāķis Capu nobanoja. A vajadzēja par vienu uzdir stienu?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tu savukārt apgalvo ka ir četras joslas uz Čaka ielas KAS IR GALĪGI APLAM.

Es neapgalvoju, es to pamatoju ar CSN. Apgalvo tu. Turklāt vēl sāc apgalvot par nepareizu virzienu rādīšanu.

 

Es sapratu, ka Pāķis Capu nobanoja. A vajadzēja par vienu uzdir stienu?

Bļaķ... Nopietni? Banojat atpakaļ.

Ko, viņš pateica admins ir sūds un admins apraudājās un viņu aizslēdza? :shok:

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Visi epiteti jau dzēsti, vai ne? :D


 

 

Redz kā ir,es te kādu pusgadu atpakaļ izdrukāju uz papīra šo un vēl citus līdzīgus krustojumus un parādiju pāris braukšanas instruktoriem.Viņi teica ka ir jārāda kreisais braucot taisni tā kā priekš manis viss ir skaidrs.

Nu tu jau iepriekš atsaucies uz viena tante teica, tākā nav jau brīnums, ka turpini darīt mehāniskas darbības, nedomājot līdz :)

Link to comment
Share on other sites

Vēl mēs šo sāgas daļu neesam redzējuši, tāpēc nekas nav jābeidz. Racer, 06 Okt 2016 - 09:40, teica: V daļa: Caps dod atbildes triecienu

 

Tomēr mazās varas pozīcija neļauj būt objektīvam... :)

 

 

 

Bez moderatora aizlieguma tu nespēj pretoties šo tēmu atvērt?

 

 

Vēl viens social justice warrior, kuram vajag safe space, jo pasaules nabiņai kaut kas nepatīk un tādēļ ir jāmaina pasaule, nevis viņš.

 

Esmu sociāli atbildīga persona un, redzot krīzē nonākušas personas (jūs abus), nevaru nepalikt vienaldzīgs :) Protams, vairums, redzot cilvēkus uz tilta margas, kliegs: jump, jump, jump...

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kā tad ne.Tu pamato visu ar to ka vadītāji ir tiesīgi noteikt joslu skaitu uz Čaka ielas bet viņi to drīkstētu darīt tikai gadījumā ja uz Čaka ielas nebūtu ceļa apzīmējumu.Tā kā uz Čaka ielas ir apzīmējumi (viena sadalošā svītra ir apzīmējums) tad tavs apgalvojums ka satiksmes noteikumi atļauj vadītājiem noteikt joslu skaitu ir pilnīgi aplams.Finito.

Tu speciāli vai netīšām izlaidi "attiecīgie apzīmējumi"?

Cik šeit ir joslu? Apzīmējumi ir. Pietam divi gab.

zolit2.jpg

 

Nevis viena tante bet divi onkuļi un es jau nu drīzāk ticēšu nozares profiem un ,,domāšu līdz,,nekā lietotājam marrtins kurš nejēdz uz ielām saskaitīt pat joslas.

Tu vari manī neklausīties, bet ieklausies vismaz šajā: ej palasi CSN un padomā.

 

Esmu sociāli atbildīga persona un, redzot krīzē nonākušas personas (jūs abus), nevaru nepalikt vienaldzīgs :)

Krīze: Bīstams, sarežģīts, smags stāvoklis; sarežģīts pārejas stāvoklis.

Hmm, vai es varētu kādu apstākli attiecināt uz pašreizējo savu stāvokli? Nē. Tātad Tu kļūdies.

 

Protams, vairums, redzot cilvēkus uz tilta margas, kliegs: jump, jump, jump...

Kliegs tikai pēc tam, kad izvilks filmējamos. Personīgi es nekad nepaeju/nepabraucu garām, ja kāds vārtās pa zemi. Ir bijuši apmēram kāds ducis gadījumu, kad kāds vārtās pa zemi (vai tas būtu pārpālī vai pārsistu galvu vai bomzis - vienalga) un neviens nav piestājis, pazvanījis attiecīgajiem dienestiem.

 

Tomēr mazās varas pozīcija neļauj būt objektīvam... :)

Un absolūtā vara, protams, ir absolūti objektīva, ja? :rofl:

 

Viņi teica ka ir jārāda kreisais braucot taisni tā kā priekš manis viss ir skaidrs.

Labie instruktori vispār. Brauc taisni, bet pagrieziens ir jārāda. Ko viņi teiks par "Signāls nav jārāda, ja tas var maldināt citus ceļu satiksmes dalībniekus.", un maldināšana tur uz Daugavgrīvs ir viennozīmīgi, ja aizbrauc taisni, bet parāda kreiso. Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

1) Capu vajadzētu atbanot...neko tādu jau viņš nepateica...

2) Ja tik vienkāršās lietās nav iespējams nonākt pie kopsaucēja, un katrs kaut ko pa savam interpretē, tad nekādu jautājumu vairs nav...Viss top skadrs - kāpēc procesi sabiedrībā norit tā kā tie norit...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...