Jump to content

nedaudz vestures apskaidribas par simbiozi


Roberts3
 Share

Recommended Posts

Ta nu sanacis ka kadu laiku nebiju ieklidis lv spelu forumos un jasak nedaudz izbrinija ka zem boot.lv/forum nikulo lv spelu foruma zieds gamez.lv

Tatad varbut kads var pacelt nedaudz atminas un atgadinat kapec gamez.lv un gamemaster izskiras par so soli atdot domenu nebutiba un pariet te ?

Vai tad 9 ls par domenu un hosts bija tik dargi lai pavilktu so celo forumu ?

Pateicoties sim forumam sava laika tomer tika aizvaditas daudz tbs un fps speles gan lan party gan pie foruma biedriem dazadas vietas ,

Vai ari letini vairs negeimo un par to vairs neruna forumos un tapec ari izvele ka vairak vairs nevajag atsevisku lapu kam tadam ?

Link to comment
Share on other sites

LV spēļu komūna nomira kopā ar Netgames, da i nafig nevienam vairs nevajag tos lokālos spēļu forumus, sen jau viss notiek starptautiskajā tīklā. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Savs šarms lokālajās spēlētāju komūnās bija, kaut vai tie paši LAN Party'i klātienē (nesen GoExanimo tepat Rīgā sāka atdzīvināt šo tradīciju - redzēs, kā ies), bet jā - Gestapo jau augstāk pateica - viss ērtības labad pārcēlies uz globālo tīklu (Steam, Battle.net, utt.), un arī forumi pa lielam nevienam nav vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kursj idiots sjo topic apstiprinaaja
Egons Slavinskis, protams.


Bļ*d, es pat jau biju aizmirsis, kā Zigmārs norāvās no ķēdes... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Es tak atcerējos šito pērli, ko tolaik dabūja visi epasti no uzrautās vecā boot.lv datubāzes: :D :D :D daži tur bija zelta teksti, mļed...

 

Paldies, ka reģistrējies boot.lv forumā! 


Šī vēstule ir iespējama pateicoties mūsu sponsoriem: 
 

www.seksam.lv - manas swingeru pasākuma bildes. Nieka lats, lai apskatītu manu peni tuvplānā. Neaizmirsti, ka man ir siltas rokas! ;) 
www.latvianmodels.lv - latviešu meitenes zaudē nevainību; 
www.cenugids.lv - vecākais cenu meklētājs Latvijā (site.lv);
www.tavacena.lv - mans mīļākais cenu meklētājs, komandrinda;
www.neoshop.lv - tur es pirku savu apses kubliņu, baigi labs swingeru pasākumos; 
www.proline.lv - labākie datori;
www.netshop.lv - A līmeņa veikals; 
www.fotoenergy.lv - baterijas visam, laipni, pats nesen tur strādāju;
www.abcpolise.lv - pērku tur savas OCTA polises velosipēdam (kā jau daži zina). 
www.parsantimu.lv - šeit es pērku svētku dāvanas strādniekiem.


Balso par kādu no mūsu jaunajiem reklāmas saukļiem, vai iesūti pats savu saukli uz epastu: zigmars@seksam.lv, zigmars@boot.lv vai zvani uz 67279303.
 

Pašlaik vinnētāji ir:
- dod mutē, beidz nāsīs.
- pipeļdancis "vāverīte"
- tālāk, dziļāk, spēcīgāk
- plok-plok-plok.
- mazgā dupsi, šepte būs!
© badad.lv

Ja vēlaties sponsorēt kādu no mūsu nākamajiem epastiem, sūtiet man piedāvājumus uz zigmars@boot.lv, cena 5lati ar PVN (bet var sarunāt ;) aptuveni 20,000 saņēmēju, visi "dračītāji" (tā es vismaz domāju).

Tevi var interesēt arī citi mani projekti:
 

www.sekoman.lv/type911 - uzzini pirmais, kādu auto drīz pirkšu un kā man iet ar seksu. Mana mamma nezin, ka saucu viņu par mājkalpotāju. Sekoman ir mana twittera kopija, nepirku, iemainīju pret mazlietotām kedām, domāju, ka būs hīts.
www.kodari.lv - tāda pati twitter kopija kā man, tikai pieder "trakajam albertam", no alberta izdomāto firmu grupas (www.alberts.lv). Viņš man patīk, kā vīrietis. Krānu izstiepis tik garu, ka čurājot bieži trāpa sev acīs.

www.twitter.com/BarackObama - šis ir īstais twitteris, man nepatīk.

www.tavidraugi.lv - gandrīz izkonkurēju draugiem.lv, pietrūka divi miljoni lietotāju.

www.inams.lv - viens no maniem pus-mirušajiem projektiem, drošības caurumu vairāk, kā šveices sieram, bet es nebaidos... Izliksimies, ka nekas nav bijis, dzēsīsim sūdzības no boot.lv foruma un staipīsim krānus un masēsim olas, tāpat kā līdz šim! :)
 

Priecīgu pagājušo Latvijas jubileju!

Ar cieņu,

Zigmārs Bērziņš
www.seksam.lv direktors

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

kursj vispaari zina, ko sjobriid zigmaars dara?

Aktīvi reklamē savu jaunāko un oriģinālāko projektu, protams.

 

post-98258-0-50832900-1451416687.jpg

 

Bet ja nopietni, pēdējo reizi pirms kāda pusotra vai diviem gadiem viņs tika pieķerts organizējot seminārus, kā uztaisīt veiksmīgu biznesu virtuālajā vidē (ak, ironija)...

post-98258-0-50832900-1451416687_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...