Jump to content

KARELLEN
 Share

Recommended Posts

Sveiki tauta!

Prasības:

1. 1080p

2. max/ultra

3. 60fps->

4. jaunākie geimi, īpaši action

 

Vairāk interesē VGA kartes ieteikums, iespējams arī cpu, bet no savas pieredzes ar praktiskiem piemēriem, piemēram saviem video no spēles ar redzamiem iestatījumiem un fps, nevis svešiem no youtube.Viss pārējais , piemēram, korpus, psu, ram, mb, ssd, hdd gaumes jautājums

Link to comment
Share on other sites

1. Nav tava darīšana

2. Lasi starp rindām

 

Priecīgus svētkus :)

Labots - KARELLEN
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet no savas pieredzes ar praktiskiem piemēriem, piemēram saviem video no spēles ar redzamiem iestatījumiem un fps, nevis svešiem no youtube
 Idiots. :D Kā tev liekas, ar ko viena komplektācija youtubē atšķirās no cita identiskas komplektācijas youtubē.

 

Un par tēmu - tu vispār nespēj paskatīties piecus citus pēdējā nedēļā taisītos identiskos topikus par gaming datoriem? Kur tādi puskoka lēcēji rodas..?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kur svētkos tāds dzīves nogurdināts tipāžs, fui :(

Nu redz bro, ieteicēja video ir būtisks, lai nav tā, ka kāds fantazētājs sēž kojās bez manis prasītā pc parametru atbilstības spēlēs,  mētājās ar youtube linkiem, to es arī māku.

 

Nē, iepriekšējo topiku tendēto ieteicēju nepraktiskie  padomi neliekas aktuāli, sorry :)

Labots - KARELLEN
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man ir savs subjektīvais viedoklis - tēmas autors nevēlas normāli komunicēt, tāpēc tēmu jāslēdz.

 

 

Tās ir tikai tavas subjektīvās domas ne pa tēmu, kuras mani neinteresē
 
Link to comment
Share on other sites

Sveiki tauta!


Prasības:


1. 1080p


2. max/ultra


3. 60fps->


4. jaunākie geimi, īpaši action


 


  1. Vairāk interesē VGA kartes ieteikums, iespējams arī cpu, bet no savas pieredzes ar praktiskiem piemēriem, piemēram saviem video no spēles ar redzamiem iestatījumiem un fps, nevis svešiem no youtube.Viss pārējais , piemēram, korpus, psu, ram, mb, ssd, hdd gaumes jautājums.

 


P.S Negatīvi noskaņotos, dzīves nogurdinātos, kā arī  tos kuri nesaparot, jeb neprot izlasīt manu jautājumu un neatbilst ieteicēja prasībām, lūgums netraucēt :)


Labots - KARELLEN
Link to comment
Share on other sites

Ok, ja man ir nospraustas konkrētas prasības, tad kāda runa var būt par budžetu.Protams kā minimums bez gtx980 neiztikt, iespējams kādam ir kaut kas no jaunajiem AMD tajā cenā, būtu svētīga pieredzes apmaiņa

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja man ir nospraustas konkrētas prasības, tad kāda runa var būt par budžetu.Protams kā minimums bez gtx980 neiztikt, iespējams kādam ir kaut kas no jaunajiem AMD tajā cenā, būtu svētīga pieredzes apmaiņa

Priekš 1080p, GTX970 vai R9 390 un CPU i5-6400 + z170 tas ir viss kas ir vajadzīgs priekš šādas izšķirtspējas.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Garam, gtx 970 ir par īsu, nespēj izvilkt komfortablu minimālo FPS.Ja arī turpmak gribi kaut ieteikt, tad savus piemērus studijā, savādāk, viena tante teica otrai , sorry :)

Link to comment
Share on other sites

Ka jau iepriekš prasībās bija minēts, ja neatbilsti viņām, tad nav ko iespringt, vienkārši ej uz citu topiku :)

 

Nevajag jau daudz, ar to pasu gtx980 būtu tīri ok, ka jau mineju tajā cenā kāds amd īpašnieks vareja padalīties ar infu

Labots - KARELLEN
Link to comment
Share on other sites

Attieksme ir ok, lasīt māki, ok, natbilsti prasībām, ok, tad neiespringsti šajā topikā, gan jau iztiksim bez tevis :)

Labots - KARELLEN
Link to comment
Share on other sites

Nē, es savā topikā pārliecinoši iztikšu bez tevis, kā tu iztiec bez manis savos topikos, he :)

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Izklausās ka šim topika autoram obligāti vajag FX9590 un AMD Fury X.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...