Jump to content

Vai šis komplekts ir labs ?


Bubu123
 Share

Recommended Posts

Esmu jauniņais šajā lietā tapēc es īsti neesmu pārliecināts par šo komplektu Vai komponentes iet kopā, vai varbūt var atrast kko labāku Tapēc iesakat kā un kas :) Dators būs domāts pārsvarā spēlēm.  Budzets 250 - 330. Ja ir kkas biki dārgaks un labāks ,tad jau var ar piemest. Būtu grēks tā nedarīt . :D

 

Šeit ir mans komplekts  >  http://pcpartpicker.com/p/jGJhhM  

Paldiesiņš jau iepriekš :)

 

Update - http://pcpartpicker.com/p/G4HX4DDoma mainīt pamatplati uz H81.H97,Z97.  

Labots - Bubu123
Link to comment
Share on other sites

Jā. -;+   250 - 330 Ja ir kkas biki dārgaks un labāks ,tad jau var piemest   :)

Labots - Bubu123
Link to comment
Share on other sites

:D Īsti pats nezinu , laikam jau tapēc ka man to ieteica cilvēks cita foruma Bet ja šī neder ,vai kā savādāk Tad iesakat Mainīt Vai kā ?

Link to comment
Share on other sites

Ja var ticēt tavai profila informācijai, un tu atrodies Rīgā, tad jēdzīgāk nebūtu skatīties komponentes te pat uz vietas Latvijā?

Mums tomēr cenas nedaudz atšķiras.

Man bez barokļa sanāca šādi:

  • MSI H81M-E33 (ļoti lēta, 3 gadu garantija)
  • Intel G3260
  • MSI GF GTX750 TI 2GB GDDR5 PCIE N750TI-2GD5/OCV1 (ļoti lēta, 3 gadu garantija)
  • Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-12800 CL9 KIT OF 2
  • Western Digital CAVIAR Blue 1TB
  • GTT Buffallo 777

1a.lv šis viss maksā ap ~340€, kaut kur citur iespējams varēsi salasīt nedaudz lētāk.

Kādu lēto barokli, lai tev iesaka kāds cits biedrs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Ja var ticēt tavai profila informācijai, un tu atrodies Rīgā, tad jēdzīgāk nebūtu skatīties komponentes te pat uz vietas Latvijā? Mums tomēr cenas nedaudz atšķiras.

 PcPartPickerā ir vieglāk salikt un atrast (pēc manām domām) Bet ja jūs sakat ka cenu ziņā atšķiras tad jau japērk šeit būs Cik es zinu 1a ir plaš pc komponentu klāsts.

Labots - Bubu123
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Labums pirkt vienā veikalā - ja nemāki sistēmu likt kopā - tavā vietā visu izdarīs. Ja nē, tad salidzini elvē, kurpirkt elvē vai gudriem elvē + pameklē pa veikaliem, kuri tur neattēlojas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc mikro ATX plate?

Kaut tajā pašā 1a.lv atlasi visas LGA-1150 plates, sakārto tās pēc cenas (MIN > MAX) un pasaki, cik ATX (ne Micro) plates tu tur redzi.

Link to comment
Share on other sites

matx var izmantot mazaku kasti .... ja standarta lietotājs 1 vga 2-3 ciietie varbūt optiskais diskdzinis ... matx ir pietiekošs visam un nav vajadzības pēc lielas kastes .... to visu pat var ielikt itx ... nekādas jēgas pēc pilnā atx šodien visudmēra lietotājam nav pagātnes rudements .... Nē protams OC entuziastam  un 3D profisesionaļiem matx nav ērts bet cik tadu ir vispar .... 

Link to comment
Share on other sites

Norchello

 

 

Dators būs domāts pārsvarā spēlēm.  Budzets 250 - 330

 Pa vecam apm. 210 Ls,kadām spēlēm - Flash? 

Link to comment
Share on other sites

kadām spēlēm - Flash?

Nošaujies! Muļķim skaidrs, ka tas nav nekāds gaming PC. Katram tie līdzekļi cik ir, tik ir.

Ar minēto komplektāciju varēs paspēlēt lielāko daļu pat no 2015. gadā iznākušajām spēlēm.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Saproti vai nē, bet teju vai katrā ar PC komplektēšanu saistītā tēmā ir kāds priduraks kā tu, kas iepļurkst kaut ko par budžetu. Vienmēr ir par īsu - neatkarīgi, vai tie ir 350€ vai 600€, vai sazin cik €. Cik var? Autoram siltāk palika no tava sūda komentāra?

 

Normāls cilvēks izlasa autora prasības un saprot, ka šajā gadījumā jāatsakās no i3/i5, jāaizmirst par SSD, dārgām MB, krutiem korpusiem un jāspiež uz pēc iespējas jaudīgāku video karti (cik nu budžets atļauj), lai vismaz kaut ko (daudz ko) varētu paspēlēt.

Šis nu dien neizskatās pēc tā gadījuma, ka grib visu uz MAX spēlēt, bet vairāk par 200€ nav gatavs atdot.

Labots - itanium
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Norchello
bet teju vai katrā ar PC komplektēšanu saistītā tēmā ir kāds priduraks kā tu, kas iepļurkst kaut ko par budžetu

 

Autoram siltāk palika no tava sūda komentāra?

 

Ok,man personīgi po.... 

Nav naudas pērc PS4 ...

 

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka labāk paņemt labāku plati, lai nākotnē var ielikt citu proci un aidā - kompim otra elpa klāt. Piekritīšu itanium - ir naudas tik, cik viņas ir un nav jāberžas kredītā, lai paspēlētu spēles. Jā nebūs uz max settingiem, jā baudījums reizēm apšaubāms, bet bankas konts patīkamāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

labāk paņemt labāku plati, lai nākotnē var ielikt citu proci un aidā

Ja ņem nedaudz dārgāku (~35% jeb padsmit €) plati ar LGA-1151, diemžēl vajag ņemt arī krietni dārgāko Skylake Pentiumu (~30 €). Kopā salasās teju vai 50€.

CPU nav video karte, tos var +- droši pirkt arī lietotus. Manuprāt, pēc kāda laika lietotus i5/i7 Haswell varēs izķert par visai labiem cipariem. Ja autoram tad vēl būs vēlme apgreidoties, iespējas būs.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka labāk paņemt labāku plati, lai nākotnē var ielikt citu proci un aidā - kompim otra elpa klāt.

Plate ir tā kas ,pēc manām domām jabūt sākumā labākai lai vēlāk upgrade laikā nav jātēre vel + eur . Iesakat kādu plati Tadu nepārāk dargu ,bet par +- 30 eur dārgaku ! jo ir doma pēc pus gada likti, i5  bet šī plate nepavilks. Jo šo build es uz ātro gribēju uzstaisīt ,jo pašreizējajs dators visus nervus atņem.Un drīz jau kapā iedzīs. :D

Labots - Bubu123
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc, lai šī plate nederētu priekš i5?

 Es skatījis plates ražotāja lapā un tur bija rakstits `Supports 4th Gen Intel® Core™ / Pentium® / Celeron® processors for LGA 1150 socket``Bet es kko laikam esu nesapratis ne tā Jo laikam i5 pieder pie 4th gen Esmu now šajā lieta .  .P.S. Tu esi norm. čalis Kas nav tie visi ( +- 30% ) pesimisti. Saproti kas pa štelli un saproti kas un kā. 

Labots - Bubu123
Link to comment
Share on other sites

kādas spēles taisies spēlēt? un vai nākotnē būtu doma likt i5 + jaudīgāku GPU?

 

ja nav doma uz upgrade, ko arī nav īpaši jēgās darīt uz nepārāk labas bāzes (lētā gala mātesplates) un švaka PSU, kas var nepietikt nākotnē, un ja tagad domā arī spēlēt jaunākas 2015. gada spēles, tad tā Pentiuma vietā labāk izvēlēties X4 860K, kam ir 4kodoli, pentiuma divu vietā, jo būs jaunākā spēles, kas ar 2iem kodoliem neies, vai ļot slikti ies. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Supports 4th Gen Intel® Core™ / Pentium® / Celeron® processors for LGA 1150 socket

Sāls ir "ietreknotajā" dāļā. Saraksts ar 4. paaudzes i5 ir pieejams te: http://ark.intel.com/products/family/75024/4th-Generation-Intel-Core-i5-Processors#@All

 

 

 

ja tagad domā arī spēlēt jaunākas 2015. gada spēles, tad tā Pentiuma vietā labāk izvēlēties X4 860K

Noteikti nē: http://www.techspot.com/review/1017-best-budget-gaming-cpu/page7.html

Iepriekšejās lapās ir benchmarkotas 20 spēles.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Sen zināms ka pentium daudzās spēlēs šobrīd iet pat labāk, bet ir arī tādas kurās neiet ne pa kam...
Te jaizvēlas vai pentiums kas mazāk kodolu spēlēs ies labāk, bet patrāpsies arī kāda spēle ko nevarēs spēlēt deļ briesmīgajiem dropiem vai atkal tadā apmēram cenā amd platforma kas būs stabīlāka jo ies visas spēles, bet dažas var būt fps mazāks par 5-10fps
 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bet ir arī tādas kurās neiet ne pa kam...

Kuras būtu tās spēles, kas nav spēlējamas ar G3258, bet ir bez problēmām spēlējamas ar X860K?

Lai vai kā, X860K nav slikts CPU, vidēji pavisam nedaudz lēnāks nekā G3258, tajā pašā laikā arī nedaudz dārgāks.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es neesmu baigi pētījis, bet cik atceros watch dogs ar to pentiumu nebij spēlējams katrā ziņā tā nebija vienīgā spēle

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja neesi pētījis, tad varbūt nevajag rakstīt?

 

 

ar to pentiumu nebij spēlējams katrā ziņā tā nebija vienīgā spēle

Tāds nav mans jautājums. Jautājums ir: vai tajā pašā laikā tā spēle bez problēmām ies uz X860K, kas ir zemā gala 4kodolnieks?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Šķiet tur jau būtu lielāks fps...bet kā minēju daudzās spēles pentiums būs labāks...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Baigi nestabilais ir tas pentiums! Pat ar ļoti lielu OC i3 vienalga ir ātrāks un labi vien jaunajām spēlēm vajag vismaz HT.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Pašlaik cik esmu skatījies visādus ieteikumus,benchmark,salīdzinājumus Tad mans rezultāts ir šāds  http://pcpartpicker.com/p/G4HX4D.Bet vrbt MSI H81M-P33 manīt pret H81,H97,Z97 plates tipiem Iesakat vai ir vērts.

Labots - Bubu123
Link to comment
Share on other sites

 

 

Noteikti nē: http://www.techspot....-cpu/page7.htmlIepriekšejās lapās ir benchmarkotas 20 spēles.
 

protams, kopumā G3258 ir labāks CPU, it īpaši single-core performance ziņā. bet neskatoties uz vidējo FPS, ir spēles kur ar Pentiumu būs diezgan spēcīgi "stutteri" un diezgan smagi iekārsies viss tas process. Piemēram, Far Cry 4 (kuru pat bez modificēšanas nepalaidīsis ar 2core), GTA5 var būt stutters. ar X4 860k nebūtu tā. un arī papildus 2 kodoli par sliktu noteikti nenāktu ārpus geiminga. :D

 

 

 

 

Pašlaik cik esmu skatījies visādus ieteikumus,benchmark,salīdzinājumus Tad mans rezultāts ir šāds  http://pcpartpicker.com/p/G4HX4D.Bet vrbt MSIH81M-P33 manīt pret H81,H97,Z97 plates tipiem Iesakat vai ir vērts.
 

nu ja nākotnē taisies upgreidot un overklokot, tad ņem Z97.. ja netaisies upgrade, vai kādreiz tikai paņemt locked CPU, tad pietiktu pat ar H81.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram, Far Cry 4 (kuru pat bez modificēšanas nepalaidīsis ar 2core), GTA5 var būt stutters. ar X4 860k nebūtu tā.

Iedosi arī kādu saiti, kur tas ir parādīts (ar G3258 lago, bet X4 860K nē)? Ne youtube video, protams.

Es tevis minēto FC4 izgāju ar Celeron G540 + HD 6850.

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Iedosi arī kādu saiti, kur tas ir parādīts (ar G3258 lago, bet X4 860K nē)? Ne youtube video, protams. Es tevis minēto FC4 izgāju ar Celeron G540 + HD 6850.

kāpēc youtube video neder?

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Tāpēc ka aprobežots cilvēks...kā minēju lēts pentiums tā nav stabilitāte...it ipaši jaunākajos geimos, bet daudzas spēles ļauj normāli paspēlēt...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
kāpēc youtube video neder?

Youtubē arī viss ir jāmeklē! Nevajag klausīties tās tirgus bābas. Nē nu man teikt nav ko it kā tanī YouTubē visi būtu kaut kādi korumpēti un speciāli pasniegtu nepatiesu informāciju pašiem smiekls nenāk ?

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

YT video nav uzskatāmi. Cik % no tiem parāda testa metodiku, nu cik? Liela daļa no šeit postotajiem video nāk no visādiem pagrabu puišiem, kas ir gatavi sacept dajebkādu video par kādu free 'review' dzelzi. Turklāt jāmin vēl arī svarīgs fakts, ka tiem 'tech' kanāliem apakšā ir labi ja divu cilvēku komanda, no kuriem viens nesajēdz itin neko par video tēmu, bet otrs nereti tikai maldīgi domā, ka jēdz.

Uzdod pats sev jautājumu, kāpēc gan tie YT spečuki tās filmas taisa? Ne ar domu glābt cilvēci, ne arī sava prieka dēļ, tikai un vienīgi materiālu labumu dēļ. Un no video, kas dabūs dažus tūkstošus vai pāris desmitus tūkstošu skatījumu, nekāda iespaidīgā nauda nesanāk, ņemot vērā to, cik daudz darba stundas tādai mazai komandai vai indivīdam ir jāiegulda, lai izviedotu vienu saturīgu, adekvātu un vispārēji kvalitatīvu materiālu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpēc ka aprobežots cilvēks...kā minēju lēts pentiums tā nav stabilitāte...

Un to saka cilvēks, kas kārtējo reizi nespēj pamatot to, ko viņš saka. Administrācija, kad tas reiz beigsies?

 

Kāpēc video no youtube pārsvarā ir sliktāki par normāliem apskatiem? Tāpēc, ka apskatos pārsvarā saprotoši cilvēki šim pasākumam velta ļoti daudz laika un uz vieniem un tiem pašiem dzelžiem uzbāž entos CPU/GPU (ko nu testē un, protams, iespēju robežās - AMD CPU uz plates ar kādu no Intel socketiem neuzbāzīsi) un nobencho tos visus pēc vienotas, aprakstītas metodikas.

 

Ja jums nav dati, kas apstiprinātu, ka ir kaut viena spēle, kas nav spēlējama uz G3258, bet ir bez problēmām spēlējama uz zemākā gala 4 kodolu AMD X860K, tad paturiet savus spriedelējumus pie sevis un neputrojiet autoram galvu.

 

Autors vēlas pēc kāda laika upgreidot uz i5. Nu, kāds vēl AMD? Ambāļi...

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Es skatījis plates ražotāja lapā un tur bija rakstits `Supports 4th Gen Intel® Core™ / Pentium® / Celeron® processors for LGA 1150 socket``Bet es kko laikam esu nesapratis ne tā Jo laikam i5 pieder pie 4th gen Esmu now šajā lieta .  .P.S. Tu esi norm. čalis Kas nav tie visi ( +- 30% ) pesimisti. Saproti kas pa štelli un saproti kas un kā. 
 

i5 pieder pie Intel Core sērijas (Core i3, i5, i7), tas 4th gen vienkārši ir ceturtā paaudze, jeb i7-4xxx, i5-4xxx, i3-4xxx, Pentium G3xxx, Celeron G18xx

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
nekāda iespaidīgā nauda nesanāk, ņemot vērā to, cik daudz darba stundas tādai mazai komandai vai indivīdam ir jāiegulda, lai izviedotu vienu saturīgu, adekvātu un vispārēji kvalitatīvu materiālu.

Rēķini pats 1000 skatījumi ir pielīdzināmi 3 līdz 4 ASV dolāriem.

Liela daļa no šeit postotajiem video nāk no visādiem pagrabu puišiem, kas ir gatavi sacept dajebkādu video par kādu free 'review' dzelzi.

Kā to saprast free 'review' dzelzi? Un kuri tad ir tie pagraba puiši kaut kā es te viņus neredzu!  

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...