Jump to content

55 collu TV izvēle


voldis
 Share

Recommended Posts

Budžets līdz 900euro

Mani varianti:

 

LG 55UF7707
 
Samsung UE55JU6872
 
Philips 55PUS7909
 
Tā kā parametros ne ko daudz nesaprotu, tad varbūt var kāds ieteikt, kuru labāk izvēlēties, vai var ieteikt citus modeļus?
Kādi parametri jāņem galvenokārt vērā izvēloties TV?
Link to comment
Share on other sites

Galvenais parametrs ir redzēt bildi, jo neviens cipars manuālī tev neko nepateiks. Ir redzēti gan sū.., gan labi TV un bieži vien ne cipars, ne nosaukums neko daudz negarantē. Vēl jāsaprot fīču nepieciešamība, jo šis faktors daudz būtiskāk ietekmē cenu nekā attēla kvalitāte. Dīvaini priekš TV, bet fakts.

Pašam lietošanā divas 50collu plazmas. Pirmo pirku, kad neko daudz nejēdzu, dārgu un no laba ražotāja - Panasonic. Pilna pakaļa ar HDMI, ineta pieslēgšanas iespējām utt. TV tiešām ļoti labs un kalpo jau sesto gadu. Pirms trijiem gadiem pirku otru plazmu arī ar 50 collam, bet tad jau zināju, ka visus tos caurumus un fīčas neizmantoju, un nopirku precīzi 3x lētāku LG, bet bilde identiski laba!

Vēl jāizlasa kaudze ar ārzemju forumiem, bet ignorē sajūsmas pilnos komentārus, kur tīņi fano par pleisteišana pieslēģšanas iespējām, bet negatīvās atsauksmes ņem nopietni, jo tās bieži vien ir pamatotas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TV ir doma izmantot, lai skatītos labas kvalitātes filmas (vai to ir iespējamsizdarīt caur USB, vai jāpērk playeris, vai 4k video pavilks caur USB?)spēlēt spēles caur xbox, pārsvarā TV izmantošu caur WI FI (kurš TV modelis nodrošinās pietiekamu sērfošanu netā?), laikam arī pieslēgšu Lattelecom virszemes TV, vai jāpērk tad otru dekoderi interaktīvai TV.

 

Kāds verētu būt optimālais variants TV izvēlē?

Link to comment
Share on other sites

Pats pirms nedaudz vairāk kā mēneša iepirku LG55870V pa 800 eur un esmu apimierināts. TV lietoju gan reizēm padzenājot ps4, bet nu būtībā tiek skatītas tās pašas filmas no USB, kamēr vēl nav bijis laika sakonfigurēt serverīti. Priecē IPS matricas kvalitāte un neredzēju jēgu pirkt 4k teļuku, tāpēc īs bija viens no sakarīgākajiem variantiem, ko arī Euronics veicī uz vietas toreiz redzēju. Reizēm ir tā, ka teļukam pietrūkst operatīvā atmiņa vai kāda cita iemesla dēļ browseris reizēm nokrešo, bet tas notiek ļoti reti un iespējams daudzo tabu dēļ. Par spīti tam, ka viņam ir vecais WebOs, nevaru dūdzēties par kaut kādu bremzēšanu vai ko tādu. UN Magic Remote ir tik ērts, ka nekad normālo pulti vēl rokā neesmu paņēmis. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

lai skatītos labas kvalitātes filmas (vai to ir iespējamsizdarīt caur USB, vai jāpērk playeris, vai 4k video pavilks caur USB?
 Nu, un kur tu dabūsi tās 4k filmas ko skatīties? :D

 

Besī ārā, ka cilvēki paši nesajēdz, ko viņi grib, bet kaut ko pa ausu galam padzirdējuši no kāda vai izlasījuši internetā, sagrabinājuši kapeiku, un tagad nu tik skries un pirks to, kam lielākie cipari uzrakstīti virsū. Ej taču uz kādu lielo veikalu (Elkor, RD Electronics), un skaties visus. Paprasi pārdevēju, lai dažus izvēlētos noregulē vienādi (bieži vien veikalos speciāli dārgākus TV uzgriež spilgtāk un kontrastaināk, kā lētos), un salīdzini, kā izskatās bilde. 4k tev nafig nevajag, pie jebkuras normālas skatīšanās distances virs 1.5m. Tāpat 4k kontentu tuvāko gadus divus vēl nedabūsi pietiekamā apjomā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu, un kur tu dabūsi tās 4k filmas ko skatīties? :D

 

Mans jautājums nebija, kur dabūt 4k filmas, kā arī nejautāju, vai man vajag 4k TV. Ja ne ko lādzīgu ietiek nevari pa tēmai, tad nav ko di...sties. Ja vari tad iesaki TV kasti. Un starp citu manā miestā nav nekādu ELKOR. Līdz ELKOR man 240km ko braukt. Tāpēc arī jautāju pēc padoma.

Link to comment
Share on other sites

(bieži vien veikalos speciāli dārgākus TV uzgriež spilgtāk un kontrastaināk, kā lētos)

 

nunu, kursh veikals taa dara? vismaz elkor un euronics tok taa nedara

 

no nosauktajiem njemtu samsung... 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

 

 

nunu, kursh veikals taa dara? vismaz elkor un euronics tok taa nedara

 

veikals varbūt tā nedara,bet tie 18-20 gadīgie pārdevējiņi to dara.Starp citu vakar biju iegriezies elcorā iepirkt kādu dāvanu ziemassvētkiem.Un ko es tur ieraudzīju,tie puisīši,kas neko nezin.Kaut gan man bija vēlme iegādāties printeri ar A3 formātu.Nu labi izstaigāju gar printeru plauktiem,atradu to modeli,ieraudzīju pārdevēju konsultantu un pajautāju viņam par savām vēlmēm.Viņš ilgi uz mani skatījās un lauzītā latviešu valodā pateica,ka nav.Saku ka ir,viņš ka nav.Sapratu,ka nav ko laiku tērēt,teicu ka man vajag to printeri,parādīju ar pirkstu.Nopirku protams.

Es nevainoju tos pārdevējus kas tur strādā.Nu nevar tas cilvēciņš par minimālo algu būt kompetents visās jomās.

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Pilnīgi vienkāršs jautājums. Ja paņem divus 55 collu tv no viena ražotāja (paņemsim LG), vienu Full HD un otru 4k, atskaņo HD bildi no Sat tv, vai ir redzama atšķirība?

Link to comment
Share on other sites

bieži vien jā, jo pastāv liela iespēja, ka 4k panelis būs ar labāku kontrastu un krāsu attēlošanu, bet var arī gadīties otrādi, šeit drīzāk ir jasalīdzina divi konkrēti modeļi... ja domā detalizāciju tad atkal ir jāsalīdzina divi modeļi

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

respektīvi, ja pamatā 55 collu tv ir domāts izmantot sat tv lūrēšanai no 3-3,5 metru attāluma,ņemot vērā ka cenas starpība starp full hd un 4k ir ap 100 vienībām,nav nekāda pamatojuma 4k neņemt

Labots - aivarsvelves
Link to comment
Share on other sites

tv ir domāts izmantot sat tv lūrēšanai no 3-3,5 metru attāluma,ņemot vērā ka cenas starpība starp full hd un 4k ir ap 100 vienībām,nav nekāda pamatojuma 4k neņemt

Drīzāk nav pamatojuma ņemt :D

A neņemt ir vairāki:

  • Teorētiski no 3-3.5 metru attāluma pat normālam saturam starpībai nebūtu jābūt redzamai, kur nu vēl Sat TV.
  • 4K ir tos pašus tevis minētos 100 € dārgāks
  • Lai mani biedrs Zin pielabo, ja kļūdos, bet vēl nesen lētie 4K TV rādīja krietni sūdīgāk nekā normālās klases FHD TV, kas bija ~100€ lētāki.
Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nunu, kursh veikals taa dara?
Radagabals strādāja Elkorā pāris gadus atpakaļ - toreiz arī izstāstīja, ka TV nodaļā čaļi bieži vien dārgākiem akcijas TV uzregulē saturation un kontrastu augstāku, un blakus stāvošiem lētajiem nogriež blāvāku.   
Link to comment
Share on other sites

Mana skatījumā kapec ņemt  full hd  ja ir 4K .dzīvojam tak vienreiz . šis ir labs modelis 

LG 55UF8607 (Ultra HD)

1169.00

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai mani biedrs Zin pielabo, ja kļūdos, bet vēl nesen lētie 4K TV rādīja krietni sūdīgāk nekā normālās klases FHD TV, kas bija ~100€ lētāki.

 

Jap, lētā gala 4k ir traģēdija (ar retiem izņēmumiem) 

 

Principā visvieglak ir nosaukt divus konkrētus modeļus un pateiksu kurs ir labāks, šaja gadījumā no visiem nosauktajiem ir tas 55ju6872 samsungs bildes ziņā

 

 

 

Radagabals strādāja Elkorā pāris gadus atpakaļ - toreiz arī izstāstīja, ka TV nodaļā čaļi bieži vien dārgākiem akcijas TV uzregulē saturation un kontrastu augstāku, un blakus stāvošiem lētajiem nogriež blāvāku.   

 

Nu hz, pirmām kārtām mums attiecīgo kompāniju merčendaizeri olas nogrieztu par tādu gājienu un vismaz man personīgi ir slinkums kko speciāli regulēt, veikala režīms un vsjo... 

Link to comment
Share on other sites

vārds slinkums arī izsaka pārdevēju kompetenci.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...