Jump to content

GTX 970, i5 3.4ghz


Jānis Priede
 Share

Recommended Posts

Sveiki, radies jautājums speciem. Vai mans esošais PC spēs pavilkt MSI GF GTX970 4GB GDDR5 PCIE GTX970GAMING4G, un INTEL® CORE I5-4670K 3.4GHZ 6MB LGA1150 BX80646I54670K ...

 

Esošā PC speci ir šādi .. 

 

MB B85M-DGS/BULK ASROCK B85M-DGS LGA1150 Intel B85 D-Sub DVI-D mATX Bulk
CPU BX80646G3220 INTEL Pentium G3258
Case RC-335U-KKP500 Cooler Master computer case Elite 335U black 500W PSU
SSD SSD Kingston V300 240GB SATA3, 450/450MBs, 7mm
HDD WD10EZEX WD Desktop Blue WD10EZEX 1TB SATA 6Gb/s 64MB Cache Internal 3,5inch Desktop HDD RoHS compliant Bulk
RAM Crucial 4GB DIMM DDR3 1600MHz, PC3-12800 240-Pin, CL11, 1.5V, NON-ECC, 512 Meg x 64
RAM Crucial 4GB DIMM DDR3 1600MHz, PC3-12800 240-Pin, CL11, 1.5V, NON-ECC, 512 Meg x 64
CD -
MOUSE -
KEYB LOGITECH KEYBOARD K120
VGA ASUS R7250X-1GD5 / Radeon R7 250X / PCIE 3.0 / 1GB DDR5 / 128-bit / Core 1000MHz / Memory 1125MHz / D-Sub (via DVI to D-Sub adaptor x 1) / DVI-I / DP / HDMI / HDCP
COOLER ZM-F3(SF) ZALMAN120MM CASE FAN - SHARK FIN BLADE / COOLER Cooler Master "HYPER TX3 EVO"
MONITOR LG 23MP55H-P 23" IPS/16:9/1920x1080/250cdm2/5ms/H-178,V-178/5M:1/VGA,HDMI/Tilt,Swivel,Vesa/Black Glossy

Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

Ņem parasto 4670, sanāks lētāk. Un kā augstāk minēts - ja stipri noslogosi sistēmu, tad ar esošo barokli nepietiks.

Labots - DeepSpaceMonkey
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Uz B85 plates likt K sērijas proci nav jēgas - tāpat nevarēsi klokot. Vienīgais ja K serijas procis ir tada pasa vai mazaka cipara ka ne K serijas procesors.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Uz B85 plates likt K sērijas proci nav jēgas - tāpat nevarēsi klokot.

Ir gan plates, uz kurām dzenās arī citi, ne tikai g3258, bet šī nebūs tā plate. 

Link to comment
Share on other sites

Jānis Priede

Es pa lielam tā neko baigi nesaprotu, vienkārši gribu nopirkt video karti un proci, lai man iet viss ko apmēram lieku virsū. Tātad vajag barošanas bloku citu, tad būtu jauki, ja kāds pateiktu, kādu vislabāk pie esošajiem speciem. Un tad es varu likt uz esošās MB likt šito vai nē? Cik saprotu, ka daži domā, ka es taisos kko overclockot utt? Nē, es ielieku vienkārši default iekšā un spēlēju spēles :))) 

Labots - Jānis Priede
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Un tad es varu likt uz esošās MB likt šito vai nē? Cik saprotu, ka daži domā, ka es taisos kko overclockot utt? Nē, es ielieku vienkārši default iekšā un spēlēju spēles ))

Jā, varēsi uzlikt uz esošās mātesplates, bet ja netaisies klokot (ko pie esošās mātesplates arī īsti nevarēsi), tad nav jēgas ņemt K proci (ja vien protams nedabū viņu no kāda pa lēto, tad viss ok). Ja pērc jaunu, tad labāk ņem kaut to pašu 4670 bez K, 1a starp 4670 un 4670K starpība vesels 31€

Link to comment
Share on other sites

Jānis Priede

zbis, tādu atbildi arī gadīju. Tātad no tā K jēgas nav, ja nav domas overclockot. Tātad es ņemu proci bez K, un to video karti, un kāds būtu jāņem barošanas bloks. Un vai tiešām mans nepavilks?

Link to comment
Share on other sites

Var jau meegjinaat darbinaat arii ar esosho barokli.
Peec specifikaacijas tur ir iebuuveetas aizsardziibas OVP/OCP/OPP/SCP.
Nosvilt kompim taakaa nevajadzeetu ... teoreetiski.

Ja pietruuks jauda tad jaanostraadaa aizsardziibai un kompis vienkaarshi izsleedzas.
Ja taa notiek tad zinaasi 100%, ka vajag jaunu baroshanas bloku.

Link to comment
Share on other sites

R9 390 labāka par to pašu cenu. un 970ai ir 3.5GB (atlikušie 0.5 ļoti lēni) VRAMs.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

R9 390 labāka par to pašu cenu. un 970ai ir 3.5GB (atlikušie 0.5 ļoti lēni) VRAMs.

Ja monitors ir 1080p kā visdrīzāk arī ir tad jau labāk GTX970. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

bija testi kur 70% arī 1080p r9 390 ir pārāka...katrā ziņā kurš videokarti pērk mēnesim vai trijiem? 8GB ir rezerve kas noderēs 100% un pēc gada jau pārakums būs vairak manāms

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

R9 390 ir gan labāka geimojot virs 1080p, gan arī daudzās spēles uz 1080p. plus 8GB par sliktu noteikti nenāks. un kas zin, varbūt pēc pāris gadiem nopērk 1440p moni.

Link to comment
Share on other sites

Autors grib stutēt virsū jauno GPU uz esošo PSU, tad kur var iet runa par R9 390? Te pavisam noteikti GTX 970 jāņem. Izņēmums ir tad, ja ņem jaunu PSU un tad R9 390 būtu labāka izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu vel jautājums par gtx970, jo tam 500w baroklim ir 360w uz 12v liniju kkāds mēsls piemēram corsair cx-500 ir 460w uz 12v

Ja uz tā psu ies gtx970 tad es uz sava barokļa varētu stutēt r9 390 mierīgi

Es teiktu tur nekas nopietns nevar sanakt

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

es uz tāda sūd' barokļa labākajā gadījumā liktu kādu vecu pentiumu ar zemā gala GPU.. kur nu vēl stutēt i5 un GTX970.. lai arī pēc specifikācijas ir iebūvētas aizsardzības, bet nu to nevar zināt.. tāds 20Eur baroklis var paraut visu līdz.

 

un CX sērija jau arī nav tā labākā.. kādu midrange sistēmu uz tādiem likt var.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man griežas r9 280x ar i7-4790k teicami...pietam vel nedzirdams baroklis

Viss ir da laikam! Arī CX sērija nav nekāda kvalitatīvā.

Ja uz tā psu ies gtx970 tad es uz sava barokļa varētu stutēt r9 390 mierīgi

Lielisks aprēķins ar izcilu precizitāti! :mrgreen:  

 

Autoram tomēr ieteiktu nomainīt arī barošanas bloku.

 

jo tam 500w baroklim ir 360w uz 12v liniju kkāds mēsls piemēram corsair cx-500 ir 460w uz 12v

Abi viņi ir zemas kvalitātes barošanas bloki. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Viss ir da laikam! Arī CX sērija nav nekāda kvalitatīvā.

 

Jā sen zināms kas citiem tas nav kavlitatīvs, bet viss kas tev ir da best, tik dzīvē ir savādak... viena no labakajām firmām un sērijām tādā cenā

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

bet viss kas tev ir da best

Un kur es tā esmu izteicies ?

viena no labakajām firmām un sērijām tādā cenā

Tādā cenā jau nu noteikti nē! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Jānis Priede

Okz, nosaucat līdz kādiem 50 EUR, kurš būtu ņemams manā situācijā. :) Galvenais, lai iet viss, nav svarīgi man, kas kur un kādos apstākļos ir labāks. :) Bet īsti nesaprotu, viens saka, ka vilks, cits saka, ka nevilks esošais PSU .... kur rodas tāda domu atšķirība :)

Link to comment
Share on other sites

intervall

Ir jāvelk, maz ticams, ka būs par īsu, pēc speciem viss atbilst(ne jau pēc gpu ražotāja rekomendētā).

Ja nu sanāk, ka nevelk, tad vari lūkot pēc jauna PSU.


Ja ļoti gribas iepirkt  jau tagad, varu ieteikt šo. Ir modulārie kabeļi, kluss un stabils.


Un 5 gadu garants.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Seasonic S12II (520W) - daudz labāks par CX sēriju.


Konkrēti tur jāskatās pēc modeļa nevis firmas...atsevišķi modeļi skaitās kvalitātīvāki, bet par konkrēto nezinu 
Link to comment
Share on other sites

Konkrēti tur jāskatās pēc modeļa nevis firmas...atsevišķi modeļi skaitās kvalitātīvāki, bet par konkrēto nezinu

Principā Seasonic vispār netaisa sūdīgus barokļus bet konkrētais Seasonic modelis ir daudz labāks par to lēto ķīnieti CX500 pie tam vel abi barokļi ir pilnīgi vienādā cenā te pat ne sekundi nav jādomā kurš ir labāks. Pavisam noteikti CX500 par savu cenu nav labs pirkums!

Labots - Toļiks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Okz, nosaucat līdz kādiem 50 EUR, kurš būtu ņemams manā situācijā. :) Galvenais, lai iet viss, nav svarīgi man, kas kur un kādos apstākļos ir labāks. :) Bet īsti nesaprotu, viens saka, ka vilks, cits saka, ka nevilks esošais PSU .... kur rodas tāda domu atšķirība :)

kāpēc līdz 50 Eiro priekš tik vērtīgas sistēmas? nu vecīt, PSU nu nav tā lieta uz kuras ietaupīt! piemet klāt tos 10-15 Eur un paņem Seasonic, vai kaut to pašu CX. ;)

 

 

 

 

Ja ļoti gribas iepirkt jau tagad, varu ieteikt šo. Ir modulārie kabeļi, kluss un stabils.

 

varbūt ir kluss un kautcik stabils.. bet nu viņam pat nav 80+ sertifikācijas. tik kautkāda pašu izdomāta "85+". piemet 10 Eur priekš Seasonic un ir ļoti labs, augsto "tier" baroklis.

 

 

 

 

Konkrēti tur jāskatās pēc modeļa nevis firmas...atsevišķi modeļi skaitās kvalitātīvāki, bet par konkrēto nezinu

tieši arī šis modelis ir labs. varētu teikt, ka top tier PSU, salīdzinot ar CX sērijas kurš principā ir mid-low tier. un Seasonica lētie pat ir salīdzinoši labi.

Labots - N4a
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

varbūt ir kluss un kautcik stabils.. bet nu viņam pat nav 80+ sertifikācijas. tik kautkāda pašu izdomāta "85+"
Lai to sertifikāciju dabūtu, baroklim jāatbalsta gan 110v, gan 220v, šitas, un arī piemēram Corsair VS sērija, atbalsta tik 220v (paredzēts neAmerikas tirgum). Cena arī attiecīgi nedaudz zemāka, jo uz tā rēķina var nedaudz ietaupīt, bet sertifikātu nedabū. 85+ atbilstu 80 plus Silver
Link to comment
Share on other sites

piemet klāt tos 10-15 Eur un paņem Seasonic, vai kaut to pašu CX.

Uz Seasonic fona Corsair CX automātiski atkrīt! 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Jānis Priede

Kā izrādās esošajam barošanas blokam nav nemaz divu 6&8 pin vadu. Ir tikai 6pin, ar ko nepietiek GTX 970, tā kā gribot negribot būs jāpērk jauns barošanas bloks. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...