Jump to content

Tālrunis skolniecei līdz 120€


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Lūgums ieteikt uz šo brīdi sakarīgo viedtālruņa izvēli sākumskolas skolniecei, kas atbilstu sekojošām prasībām:

1. Iegādājams uz vietas LV līdz z/sv

2. Jauns ar garantiju

3. LV valoda standartā bez rūtošanas un citām izvirtībām

4. Android opsistēma

5. Vismaz 2 kodolu procis (vēlams 4-kodolu) un vismaz 1 gb atmiņas

6. Budžets līdz 120 EUR

7.Vēlams +/- brends (ne Prestigo u.c.), derēs piemēram Samsung, Sony

8. Vēlams baltā vai vismaz ne-melnā krāsā

 

Lūdzu konkrētus ieteikumus, bez liekiem jautājumie - kāpēc, nafig utt.

Paldies.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Lielu ekrānu, jo lielāku, jo labāk.

Nopietni. Man meitai pirms 2 gadi pirkts telefons ar 4 collu ekrānu. Pēdējā klasē :( , telefons viņai vismazākais. Nesen biju skolā, starpbrīdī iegadījos, redzēju, visi gaiteņi pilni ar bērniem, kuri galvas sabāzuši savos telefonos, telefoni lieliem ekrāniem.

Link to comment
Share on other sites

Es pagaidām tā kā uz Samsung Galaxy Core Prime skatos. Ar ekrānu netaisos pārspīlēt, 4" būs pietiekami

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Samsung core uz LG fona tādā cenā būs sūds...visādā citādā ziņā LG ir vairāki labi modeļi cenā ap ~100e 4kodoli, 1gb rams...solīdi telefoni

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

 

 

2gb RAM par 120 eirikiem?

OK, palaboju - vismaz 1 Gb 

Link to comment
Share on other sites

Ivo, 

 

piemet 70EUR un paņem Bitē Moto G. Nenožēlosi. Ātrs, mitrumizturīgs. 

 

Labs, labs tālrunis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, a ko tauta saka par Just5 BLASTER mini?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā citiem, bet man no just telefoniem nāk vēmiens.

1. blaster mini 4 reizes  pus gada laikā tika nosūtīts pa garantiju tika samainīti 3 ekrāni, 1 reiz telefons pārtrauca lādēties un viss

2. pa garantiju tika samainīts pret just spacer2 kuru nākamā dienā aizvedām atpakļ jo telefons vienkārši nelādēja.

secinājumi 1 pus gada laikā sīcis mobilo lietoja 1.5 mēnesi

Labots - janka71
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

IT_chunthia

 

 

Vēlams +/- brends (ne Prestigo u.c.), derēs piemēram Samsung, Sony

Ironiski, ka tu nosauci Samsung un Sony, no kuru viedtālruņiem, kas ir zem 150€ būtu jābēg kā velnam no krusta. Šis nav tas gadījums, kad brends būs pārāks, jo šādā cenu kategorijā šo brendu tālruņi bez tīra custom ROM pārsvarā nav lietojami. Tā vismaz bija Ace, Trend, Core, Young laikmetā, nezinu vai tagad ir kaut kas mainījies, bet gan jau ka nē.
​LG agrāk bija briesmīgi viedtālruņi šajā kategorijā, bet tagad, cik skatīts un dzirdēts, situācija ir uzlabojusies.
+1 Moto G un LG Spirit/Magna.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ņem droši to core prime. Labs telefons. Pats uz tādā tagad rakstu. Displejs ir 4,5", bet par cik tas ir 2:3 ratio, ir tikpat liels kā 5" 16:9, tikai īsāks. Līdz ar to labāks lietošanā. Skatu leņķi labi. Ļoti laba skaņas kvalitāte austiņās. Pieņem 64gb kartes. Ciesama fotokamera. Labs svars - 130gr.

Link to comment
Share on other sites

Kapēc ne WP telefons 4 kodolu lumia ar 1 gb ram maksā zem 100€.

 

LG laikam vissakarīgākie šajā cenu kategorijā no android.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Budžets līdz 120 EUR 7.Vēlams +/- brends (ne Prestigo u.c.), derēs piemēram Samsung, Sony
 

kāds vēl brenda telefons pa 120 eur? miskaste pēdējā tā būs, šādā budžetā ir jāsūta ķīnietis.

 

 

 

Man Lg-jam nepatīk tā atbloķēšanas un skaļuma poga pie kameras.
 

nezinu vai pašiem lētākajiem lg tā ir, bet vairumam ir knock-code, respektīvi atbloķēšanas poga nav jālieto, pietiek 2x piesist pie ekrāna un atbloķēsies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

šādā budžetā ir jāsūta ķīnietis

Mēģināju sūtīt iekš aliexpress, diemžēl ķinietis vārdā Steve Jobs gandrīz mēnesi marinēja manu pasūtījumu, kamēr man apnika un paprasīju refund. Tagad vairs nav laika sūtīt no turienes. No otras puses - negribās latgaļu brendu "Meizu" :D - joks


 

 

Kapēc ne WP telefons 4 kodolu lumia ar 1 gb ram maksā zem 100€

Nez, sīcim, kam pats galvenais ir spēles... 


 

 

Ņem moto G, tiešām ir ok. Ļoti labs korpuss.

Cik skatījos 1a.lv nav LV valodas. Garām. Ieraudzīju, ka ir Moto E pa labu cenu, bet tā pati nelaime.

8 g sīcim tomēr LV valodu vajag. 

Link to comment
Share on other sites

Tiešām 8 gadi sīcis nevar 20 vārdus angliski iemācīties lai vēlāk jebkuru telefonu varētu lietot?

Es vēl saprast ja pensionāram telefonu pirktu....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ir iespēja izvēlēties telefonu latviešu valodā, kāpēc neizvēlēties latviešu valodā. Nav nozīmes, saprot angliski, nesaprot angliski, patīkamāk taču latviski. Ja telefons bērnam, jo īpaši.


ronalds_, kad sev televizoru nopirki, vai neiestatīji izvēlnes valodu latviešu? Televizoram valodai vēl mazāk nozīmes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ronalds_, tie ir tavi ieradumi, nesaku, ka tas slikti vai labi, bet tie ir tikai ieradumi...

A ko darīt ar orģinālu vācu tehniku, kur izvēlne angliski ir tikai tulkojums. Man pieredze ar vienu ierīci, kur angliskais manuālis ar kļūdu tulkojumā, līdz izmisumam noveda mani, kamēr neiedomājos paskatīt orģinālajā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un par win latviski - cik ir manuāļu latviski?

Man nekad nav nācis prātā lasīt windows manuāli :D 

Link to comment
Share on other sites

Vēl biedram _ronalds ieteikums. Tikko pamanīju, boot.lv foruma platformai ir iespēja pārslēgt valodu uz English (USA), pārslēdz nekavējoties, lai vairs nerēgojas latviskie termini, varēsi justies brīvs no dīvainiem tulkojumiem... :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@vvv, nu, paga, vācu valoda jau nav latviešu. Un kura iespēja ir lielāka, vācu oriģinālam tikt pareizi pārtulkotam latviski vai tomēr angliski?

Link to comment
Share on other sites

Ticiet man, nav problēmu lasīt Windows manuāli angliski, tikai tāpēc, ka lietoju Windows latviski.


Emilz, tā bija ironija par biedra _ronalds "tikai angliski".


"tikai un vienīgi angliski"

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 ir iespēja pārslēgt valodu uz English (USA), pārslēdz nekavējoties
 

Kāpēc domā, ka tas nav izdarīts? :)

Link to comment
Share on other sites

Cik skatījos 1a.lv nav LV valodas. Garām

 

Nezinu kādi 1a ir tirgotie, bet Bitē tirgotajos latviešu valoda ir. 

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, bišķīt ārā no telefona tēmas. _ronalds, tu darbojies saistībā ar datoriem, ja? Tagad iedomāsimies situāciju, man viss, kur vien iespējams datorā latviski, nu esmu es tāds, pieņemsim, man vajag profesionālu datorspečuku, pieņemsim, es zinu biedru, _ronalds, pieņemsim, viņš ir ļoti labs spečuks, zvanu biedram _ronalds, man vajag datoros palīdzību, _ronalds, saka būšu, ierodas _ronalds, skatās, man Windows latviski, Office latviski... _ronalds skatās, tu ko, tie dīvainie tulkojumi, nekā navaru līdzēt...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir no 1a. Nav viņam lv valodas. Bet nav problēmu uzlikt. Ja kas instrukcija angliski :D


 

 

_ronalds skatās, tu ko, tie dīvainie tulkojumi, nekā navaru līdzēt...
 

Neticēsi, bet savā laikā ir apkopti datori, toļi ar japāņu, toļi korejiešu windowsu - viss heroglifos, burtu nav! Darbojos pēc atmiņas un ikonām! Tā ka ar lv logiem tikšu galā, vari nešaubīties ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu taču. Labi, ka tu tāds apķērīgs. Tik nespied maziem bērniem lietot telefonus angliski, ja ir iespējams lietot telefonus latviski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bērns iemācīsies lietot telefonu angliski, tad viņš varēs turpmāk lietot jebkuru telefonu. Un palīdzēs lietot datoru jo termini sakritīs. Bet paņemot citu telefonu latviski, būs viss no jauna jāmācās, jo termini būs tulkoti savādāk.

Un cik man ir pieredze ar radu sīkajiem, tad ~8 gadu vecumā apgūt telefonu angliski sīčiem nesastāda ne mazākās problēmas! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc gan Vācijā gandrīz visi datori vāciski?

Priecāties vajag, ja ir Windows latviski, ja telefonu ražotāji iestrādā telefonos latviešu valodu. Un ja klausīsim biedru ronalds_, visu lietosim tikai angliski, pārstās priekš mums tulkot, nemaz tā negribētos, būsim tādi, kā čukči, kuriem nav Windows čukčiski, neražo telefonus čukčiski...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir trīs skolnieces/studentes. Ņemot vērā telefonu krišanas daudzumu un stikliņu mainīšanas statistiku kā nākamo pirkšu Samsung Xcover 3 vai UMI Hammer. Ja vajadzētu iekļauties 120EUR - lietotu. 

Paskatoties apkārt - daudzi skolnieki staigā ar apdauzītiem stikliem. Tāpēc es izvēlētos vismaz telefonu ar viegli (lasi lēti) nomaināmu stikliņu.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

vo,vo. Un termini latviskie, nafig tos, tāpat vienā vietā tādi, citā savādāki - visu angliski, VISU, jo tur termini sakritīs, i datorā, i telefonā, nebūs problēmu. Sapratāt? VISU ANGLISKI! Nekādu latviešu valodu. Maziem bērniem nekādā gadījumā, jo tas tikai radīs problēmas. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...