Jump to content

Iphone 5 (izsole)


budhha

Recommended Posts

Apsveicu biedru budhha ar lētticīgāko muļķu atrašanu visā foruma vēsturē - vakar vakarā nopirku 5s ideālā stāvoklī ar kasti un orģinālajiem pričendāļiem par 190Eur.. Te par sotaku aizies pilnīgi izšķaidīts 5-tais. Hahahaha.. Ja, ka cena sasniegs 150Eur, novēli 20€ labdarībai, ok?

 

:D  :D  :D  :D  :D

Labots - J.Reinis
Link to comment

J.Reini es pats briinos. Man blakus maajaa ir rumaanju kantoris kas telefonus remontee, man vinji sho eksemplaar pa 50 GBP sataisiis kaa jaunu un uz sitienu var pa 120-130GBP notirgot. Labdariibai, nav probleemu, kuram projektam tieshi?

 

P.S. Ja tauta veelaas varam taisiit jaunu izsoli(no nulles), es nekur nesteidzos

Link to comment

ja bija domāts, ka turpinam divatā, tad var atdot AFU, nebiju sen skatijies ss cenas 5tajiem, jau dabūts cits, ar pilnu komplektu, tik mazliet nobružāts pa 100

Link to comment
intervall

 

 

ja bija domāts, ka turpinam divatā, tad var atdot AFU, nebiju sen skatijies ss cenas 5tajiem, jau dabūts cits, ar pilnu komplektu, tik mazliet nobružāts pa 100

Tas tak sen skaidrs, ka Tev jāliedz iespēja kko pirkt vai pārdot, par izsolēm vispār nerunājot, jo būs uzmetiens pie pirmās iespējas. 


Te prasītos noteikumi izsolēm - autors pats paņem un pagarina izsoli - WTF? To var darīt , ja nav neviena bida.

  • Patīk 1
Link to comment

kāds sakars uzmetienam? AFU - augstākā likme, vienkārši saīsināju izsoles laiku,pasakot, ka no manis augstākas likmes nebūs,  lai nebūtu jāgaida atbilde no manis līdz 22:00 un lai AFU jau tagad zin, ka ir vinnējis un lai nav jāsēž līdz 22:00 skatoties vai nepārsoliju

Link to comment
intervall

 

 

kāds sakars uzmetienam? AFU - augstākā likme, vienkārši saīsināju izsoles laiku,pasakot, ka no manis augstākas likmes nebūs,  lai nebūtu jāgaida atbilde no manis līdz 22:00 un lai AFU jau tagad zin, ka ir vinnējis un lai nav jāsēž līdz 22:00 skatoties vai nepārsoliju

gudr, augstākā likme ir tev(vakardien) - to izsoles pagarinājumu vari ignorēt, tā izsoles nerīko. 

Link to comment

nav problēmu, ja ir iespēja savākt pa vakardienas likmi, esmu ar mieru! 

Neko nevar saprast, izrādās sākumā vinnē AFU, jo izsole vadītājs sajaucis datumus, pēc visiem likumiem, vinnēju es, tad izdomā pagarināt, lai kāds zinošāks atnāk un pasaka kāds tad ir tas galējais lēmums?

Labots - Houdini
Link to comment
INTRASERVERNET

Peedeejaa cena ko redzu sarekinot laiku un datumu ir EUR54, varbuut mazaak. Otrkaart pirkt iPhone 5 un veel jo vairaak sistu ar nevar likt pie gudrajiem. Treshkaart autor, izsole beidzas tevis noteiktajaa datumaa l, laikaa un viss. Tas ka vairaak neviens nesoliija vai aizmirsa tas ir pie kaajas. Nevienaa izsolee nav taa ka peekshnji pagarina jo kaads aizmirsa. Taapeec viss kas iet virs pirmaa noteiktaa laika ir kraapshanaas. Es saprotu ka cereji dabuut seerijas es pirku pa tik un pardot gribu par tik EUR. Iisi sakot xyj tev. Iesaku izsoli sleegt un banot nost.

  • Patīk 1
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...