Jump to content

[IZSOLE] nestrādājoša serveru/pc tehnika: MOBO, PSU, RAM, CPU, HDD


marrtins

Recommended Posts

LilKarums

Izsole jā, bet arī ja man kāds piedavātu vairāk nekā izsolē bija BIN tad arī es apdomātu un līdzarto nonācām pie kopsaucēja.

Link to comment

Nu reāli man piedāvāja uzreiz 100Eur, Kramerss 90Eur. Neslēpšu - žīdagēns nu nekādi neļāva atdot pā 50. Jā, no lažoju ar BIN. Politisks gājiens, jāpiekrīt - nūūū tagad apstākļi mainījušies, nekas nav kā bija un, redziet, ziniet, ir jāsaprot... :lol:

Link to comment
DeepSpaceMonkey

Tad kā sanāk - tev piedāvāja 100€, bet paņēmi tikai 80€? Man liekas, ka tevi kāds apčakarēja.

Link to comment

:shok: savādi gan :sorry:

  • Patīk 3
Link to comment

Tad kā sanāk - tev piedāvāja 100€, bet paņēmi tikai 80€? Man liekas, ka tevi kāds apčakarēja.

Nedomāju gan. Man principā pofigs par to lužņu kaudzi, būtu atdevis arī pa 50, ja nebūtu tik mežonīga interese. Ja pats gribētu maksimāli daudz izspiest, varēju jau pa taisno vest pats ss-niekiem, veidot aptaujas kurš vairāk dos, nevis vienkārši nodot forumā ar pašsavākšanu. Acīmredzot, žīdgēns nav no tiem stiprākajiem, hehe.

 

Nebūtu to gaidījis...

Priekš kam tev paraksts 10x garāks kā paša teiktais? :shok: Labots - marrtins
Link to comment
Mezavecis

Visiem, kas tagad sūta ziņojums un sūdzas par pārkāpumu, varu pateikt, ka nekur noteikumos nav atrunāta tāda BIN cena. Nav arī noteikts, ka mums darbojas ebay vai kāds cits modelis, ka solīšana darbojas līdz noteiktai summai. Ja vajag to noregulēt, vienojamies par nosacījumiem un papildinām noteikumus, lai visi darītu pareizi.

 

P.S. Visādi Kramersi nekvalificējas par uzvarētāju, jo ir pārkāpuši visus iespējamos noteikumus par dubulprofiliem. 

Link to comment

Marrtins neko nav pārkāpis.

Skaidrs, ka nebija gaidījis tādu ieinteresētību.

 

Nebija jau tā, ka BIN nosauca kad uzsolīts bija 10 eiro.

Un šādā solī ejot, domāju, ka BIN automātiska "anulēšanās" ir pašsaprotamam lieta. Vēl jo vairāk - notiekumos nekas  par šo nav aprakstīts.

 

Domāju, ka ja nebūtu norādīts BIN, tad tas cipars būtu vēl lielāks, jo daudziem bija nesaprašana vai izsole ir cauri vai nav.

  • Patīk 1
Link to comment
intervall

 

 

Man ir ko oponēt šai sakarā. Pirmkārt es domāju ka nauda nesmird, kāda šķirba kas paņem ja cilveks ir viens un tas pats (vai viņam ir niks kramerss vai zorss) es reāli martinam devu telefona nr. personīgi līdz ar to viss būtu skaidrs neatkarīgi vai es zorss vai kramerss atbrauktu. Un šajā foruma tak būtu labi ja drīkstētu nomanīt tā lai būtu divi niki piemēram Kramerss (Zorss) un būtu man divas palamas? un kāpēc tas būtu slikti. Un es atzīstu ka es uztaisijis biju to otru profilu. Bet tikai tāpēc ka kādu laiku nevarēju ieiet kā kramerss savā profilā, kaut kas man bij noticis iespējams...    

Čalīt,  brauc uz duriku, vai tevi pieteikt?  :shok:

Link to comment

domāju ka nauda nesmird, kāda šķirba kas maksā

tavām 5Ls maukām noteikti ir vienalga :sarkasms:
Link to comment
intervall

 

 

pirmkārt man nav nekādas 5 ls vieglas uzvedības sievietes. Es nezinu par ko ir runa? Es vispār šajā sakarā varētu uztaistīt nepatikšanas par morālo kaitējumu. Kur vienkārši kaut kādi tizleņi kaut kādu linku izceļ, tēmā, kur es cilvēkam gribeju pa velti atdot mātesplates aizsargu, vienkārši paņem un mani totāli pazemo visu acu priekšā, lai pēc tam tagad to martins man atgādinātu.

Tāpēc nav ko piedāvāt visādas izvirtības publiski :yahoo:  

Link to comment

Es vispār šajā sakarā varētu uztaistīt nepatikšanas par morālo kaitējumu

Gaidu.
Link to comment

 

 

Es vispār šajā sakarā varētu uztaistīt nepatikšanas par morālo kaitējumu.
Izvirtušais gudriņ, es uz vienu no taviem profiliem jau pirms nedēļas aizrakstīju, ko par tevi domāju - joprojām gaidu to apsolīto zajavu un IP adreses skaidrošanu, un gribu redzēt tavu juridisko pamatu tam visam. Tādi vājprātīgie kā tu būtu jāatgriež no interneta permanenti... 
  • Patīk 1
Link to comment

---

Labots - jema
Link to comment

kādu kramera atriebību? man visu laiku dzeš ara postus. vai tad vel tie krami visi ir vai un reali nekas nav panemts? ko tad lilkarums pa vienu dienu visu nodeva uztulizacija ka shim vairs nav varbut negribeja atzities ka tomer neko ta ari nepanema no taa?  

Link to comment

Pieņemu, ka netiek dzēsti posti, bet saslaucīti mēsli.

Viss ir sen kā paņemts, kam nepieleca.

  • Patīk 1
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...