Jump to content

INTEL® CORE� I5-6400


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Nepieciešams savākt servertipa PC.

Salīdzinot price/performance esmu nolēmis izmantot Intel Core i5-6400 ar 6921 passmark punktiem un cenu 210 EUR.

(Vai tomēr nav laba izvēle?) 

 

Tagad jautājums - kādu mātes plati viņam labāk ņemt? Ir jēga no ddr4 rama? (Tur būs 16 gb rams = 2x8 gb) Uz dēļa vajag 4 ram slotus, lai vajadzības gadījumā atmiņu uz 32 gb var pacelt. 

Video integrētais vai kas max lēts - spēles tur netiks spēlētas. Ar overklokingu nenodarbošos - vienīgais interesē stabilitāte un lai gļuku nebūtu. Jautājums vai ir kādas mātes plates ar 3 gadu garantiju vai vismaz 2 gadu garantiju juridiskām personām. 

 

Vēl kā cpu variantu apskatīju INTEL Xeon E3-1220v5, bet viņš katalogā ir tikai iekš ekoshop.lv un tur pat klāt piezīme ka izpārdots - izskatās ka lv vēl nav pieejams.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Asus dēļiem ir 3 gadu garantija servisā!

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Evga ir plates kam var extendot garantiju uz 5/10 gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Nepieciešams savākt servertipa PC.

Serveris : Gandrīz visas PC svarīgākās detaļas ir 2x, lai vajadzības gadījumā tās pārslēgtos no vienas uz otru.

PC : Personal computer viss ir 1x, jo nav svarīga stabilitāte/drošība.

 

Serverim galvenais, ka ir RAID kontrolieris ar savu RAM un savu barošanu, 2x PSU, 2x tīkla kartes, 2x CPU.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Serverim galvenais, ka ir RAID kontrolieris

 

Šeit tu ļoti kļūdies! Softiskais raid iet ātrāk par HW! Un ir drošāks jo var sekot disku smart statusiem! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šeit tu ļoti kļūdies! Softiskais raid iet ātrāk par HW! Un ir drošāks jo var sekot disku smart statusiem! 

 

LOOOOL

Kuras kompānijas Tu apkalpo? 

Link to comment
Share on other sites

Es nez, tomēr mēģinātu Xeon dabūt, jo tas tomēr ir serveriem domāts procis. Un varbūt vēlāk ECC atmiņai arī būs nozīme, ja nav uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Mani atkal iepriecina šie "speci", kuri reāli piedirš tirgu ar stulbiem risinājumiem un tad cilvēkiem nevar vairs paskaidrot kāpēc 10e vērts tp-link nav domāts biznesa ēkas darbināšanai ar 100 darba stacijām...

 

Vai, ka serveris nav parasts PC ar 16GB ram.

 

Pamēģini pēc tam pastāstīt, ka ir jāpērk AD un FileServer un CRM normāla kaste ar licencēm un visu pārējo un ka nevar likt crack visam.

 

Jau gadu cīnos ar vienu uzņēmumu par to, ka viss ir jāpārtaisa un, ka veikala DB nevar glabāt uz parasta PC ar šāri uz ārpasauli un ar publisko IP un Anonymous kontu....

 

Vienkārši specs nezināja kā taisīt VPN/IPsec tuneļus un vienkārši uztaisīja globālu šāri, kurai var piekļūt no jeb kurienes jebkas.  Kad priekšniecība uzzināja par risinājuma debīlismu lieki teikt, ka "specs" pārtrauca sadarbību ar šo uzņēmumu. 

 

Vot šodien skatījos video un iedomājos, ka to džeku sauc rolands un šis man stāsta kā pareizi taisīt apkuri mājās :

https://youtu.be/P9xair-t-Es

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

Nepieciešams savākt servertipa PC.

 

Gribētos saprast, kādiem uzdevumiem šis PC paredzēts un ar kādu OS un programmnodrošinājumu to paredzēts izmantot. Tas līdzēt ieteikt labāko variantu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...