Jump to content

pērku printeri 3-in-1


Lapais
 Share

Recommended Posts

Pērku printeri 3 vienā (kombainu), t.i. skeneris-printeris-kopētājs. Priekšroka lāzerniekam (melnbaltais), bet izskatīšu arī tintiniekus. Cenas:

Lāzernieks 3-in-1 ar pilnu kartridžu - 40€

Tintinieks 3-in-1 ar uzpildītiem kartridžiem - 30€

Lāzernieks tikai printeris ar pilnu kartridžu - 30€

Tintinieks ar uzpildītiem kartridžiem - 20...25€

 

vajag samērā steidzami, meklēšu paralēli arī ss-ā un citur.

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es tev vienu tintenieku, HP kombainu 3 in 1 taapat varu atdot, bet bez uzpildiitiem kartridzhiem un ar pashsavaakshanu!

Link to comment
Share on other sites

Ja jau steidzami vajag, tad tā pozīcija tintenieks 3 vienā, jauns - daži eiro pieliec un būs, garantija turklāt. Apskaties kaut vai 1a.lv zem pozīcijas Daudzfunkciju printeri - Lētākais vispirms. 36 €, 37 €...

Link to comment
Share on other sites

tā kā pilni kartridži maksā tikpat cik printeris ar demo kartridžiem, tad variants par jauna pirkšanu tiks izskatīts kā pats pēdējais. Viestur, ja nekas cits neatradīsies, iespējams ka pieķeršos Tavam piedāvājumam....

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tinteniekiem tas ir pašsaprotami - printeris tiek subsidēts uz kartridžu rēķina, iekšā ielikti pustukši un nākamie liks patukšot maku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ar pilniem kartridžiem neviens tev neko nepārdos. ja nu tikai zagtu printeri.

parasti cilvēki izlieto kartridžus, nomet printeri stūrī un pēc kāda laika saprot, ka vajag ko citu vai nevajag nemaz.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nu gadās jau sakarīgi piedāvājumi... tepat forumā pirms kāda laika nopirku pa 50Ls tīkla lāzerprinteri HP Laserjet 4250n plus pilns rezerves kartridžs pa 10Ls. Tas ka pēc ~ 1,5 gada kad pulveris izbeidzās un tas kartridžs izrādījās ar citu indeksu un nelīda iekšā, cits stāsts...

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, printeris tev jau ir. Taču nopērc toneri, un drukā. Tā arī nesapratu, tu gaidi kaut kādu mistisku haļavu? Kad kādam nevajadzīgs printeris ar pilniem kārtridžiem parādīsies piedāvājumā. Tā jau var ilgi gaidīt. Tavā gadījumā - "samērā steidzami" nevajadzētu sacerēties. Tas it kā visiem skaidrs, ka drukāšana saistīta ar zināmām izmaksām. Ko tu domā? Kāds tavas drukāšanas izmaksas paņems uz sevi?

Link to comment
Share on other sites

kur es teicu ka tas priekš manis? Es te palīdzu vienai biedrībai tikt pie biroja aprīkojuma. Šiem noziedoja kombainu 3vienā, es apņēmos to palaist, bet izrādījās beikc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...