Jump to content

Kvalitatīvs peles remonts?


Guest sNNr
 Share

Recommended Posts

Allahs nebija žēlīgs un vienā dienā man vairs nestrādāja šīs --> http://www.cooltechzone.com/reviews/periph...s/mx510_001.php peles labā poga. Ja kantorī, kurā iegādājos šo peli, nez kādu iemeslu dēļ pateiks, ka pats esmu vainojams, tad nāksies peli pašam nest uz remontu. Jautājums ir šāds - cik ātri ir iespējams salabot tikai m2 un cik tas varētu maksāt?

 

paldies par atsaucību :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest njaa

ja ir mikrosleedzju detalju baaze, to ir iespeejams izdariit 20 minuusju laikaa :)

kaads sakars pelei ar multimeediju?

luudzu

ps. ja ir garantija paardeveejam sjada defekta deelj faktiski pele buutu jaamaina

Link to comment
Share on other sites

Guest sNNr

Es atvainojos, sanāca ne tur ielikt topicu. :lol:

 

ja ir garantija paardeveejam sjada defekta deelj faktiski pele buutu jaamaina

 

ir garantija, viss ir, tikai viņi var pateikt, ka es esmu vainīgs un nedod man jaunu peli :(

kādas ir aptuvenās izmaksas?

Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, sanāca ne tur ielikt topicu.  :lol:  

 

ja ir garantija paardeveejam sjada defekta deelj faktiski pele buutu jaamaina

 

ir garantija, viss ir, tikai viņi var pateikt, ka es esmu vainīgs un nedod man jaunu peli :(

kādas ir aptuvenās izmaksas?

Esmu pats vecas bumbijjpeles atziivinaajis, podzinjas piemetinaajis, vadinjus atrautus.

Ja tu konkreeti zini kura detalja nestraadaa, var izliidzeeties ar ljoti mazu summu, bet kaa vienmeer veikalaa nopleesiis lielaaku pikji.

Link to comment
Share on other sites

Guest sNNr

Nu nekur peli mētājis neesmu, ūdenī arī viņa nav pabijusi :lol:

 

Cik es savā ģeniālajā prāta varu izsecināt, problēma ir kontaktos, respektīvi spiežot m2 rodas sajūta, ka kaut kas ir nolūzis, kaut kas nesaskaras ar to, ko vajadzētu utt :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest sNNr

Nu nekur peli mētājis neesmu, ūdenī arī viņa nav pabijusi :lol:

 

Cik es savā ģeniālajā prāta varu izsecināt, problēma ir kontaktos, respektīvi spiežot m2 rodas sajūta, ka kaut kas ir nolūzis, kaut kas nesaskaras ar to, ko vajadzētu utt :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ir garantija un pirkuma apliecinošs dokuments tad lai tas serviss i nemeģina spirināties pretīm! Ja spirinās tad piedraudi ar patērētāju biedrību un viss būs kā vajag!! Un ja serviss diršas par to ka esi kaut ko ne tā darījis uzjautā viņiem vai pelei bija lietošanas instrukcija LV! Ja nebija tad tur darbiņš vēl arī valodas inspekcijai un to jau viņi negribēs un viņiem būs vieglāk samainīt :)

 

Ja nav noslēpums kas par firmu to peli notirgoja un negrib pildīt garantijas saistības?

 

 

 

P.S. Garantijai ir jābūt 2 gadi!

Link to comment
Share on other sites

Nu nekur peli mētājis neesmu, ūdenī arī viņa nav pabijusi  :lol:  

 

Cik es savā ģeniālajā prāta varu izsecināt, problēma ir kontaktos, respektīvi spiežot m2 rodas sajūta, ka kaut kas ir nolūzis, kaut kas nesaskaras ar to, ko vajadzētu utt  :roll:

 

Cik ilgi esi lietojis no pirksanas briiza ?

Link to comment
Share on other sites

Varonis

nestreso! - garantija un miers. - ja pārdevējs kautko pļukst - tzd tev ir pircēja/patērētāja tiesības, un pasaki ka esi gatavs griezties pāc palīdzības iestādēs, kas sargā tavas tiesības, bla blā, un miers:) - ja vēl patiesība tavā pusē - ja nēsi neko salauzis, tad jau vispār vienā mierā...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...