Jump to content

Vai Okartes SIM kartes ir atšķirīgas ??


Recommended Posts

karoche taa. man skolaa vienam dzekam ir apmeeram 2us gadus veca okarte un vinjsh ievadot "ritiigos" GPRS parametrus var netu lietota pa baltu velti. Un tagad mana beeda. Es tagad naakoshajaa riitaa eju uz veikalu pirkt seva arii OKarti, nopeerku, bet nekaa, man ar taadiem parametriem kaa vinjam nekas nenotiek. Varbuut man ar vajag k-kur dabuut veco okarti un meeginaat, jeb varbuut utr ir kaada cita vaina ?? telefona vaina taa 100% nav.

Link to comment
Share on other sites

Iepostē abu sim karšu sērijas numurus (sastāv no padsmit zīmēm).

Link to comment
Share on other sites

Man arii vienam dzhekam no klases ir amigo un arii nets pa briivu. Tjipa pasuuta mb un beigaas kad ir izteereets, tad atnaak sms, ka megabaits ir beidzies. Bet vinsh var bez probl. ieiet internetaa.

Link to comment
Share on other sites

Draugam ir 3 gadus veca Okarte un viņam arī GPRS par velti.

Link to comment
Share on other sites

Draugam ir 3 gadus veca Okarte un viņam arī GPRS par velti.

 

Kā tur ir - mazliet par velti (dienu?) vai pavisam par velti (kādu mēnesi cilvēks nav pasūtījis MB)?

 

P.S. Sāk jau gribēties meklēt dažus gadus vecu okarti. 8)

Link to comment
Share on other sites

Draugam ir 3 gadus veca Okarte un viņam arī GPRS par velti.

 

Kā tur ir - mazliet par velti (dienu?) vai pavisam par velti (kādu mēnesi cilvēks nav pasūtījis MB)?

 

P.S. Sāk jau gribēties meklēt dažus gadus vecu okarti. 8)

nu vinjsh jau kaadu nedeelju tieto pa velti

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

nu ko es varu teikt, mekleejat vecas okartes un lietojat kameeram ir taada iespeeja, lmt gljuks :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mans draugs jau kopš pagājušā gada rudens nav pasūtijis nevienu MB.

Link to comment
Share on other sites

Iepostē abu sim karšu sērijas numurus (sastāv no padsmit zīmēm).

Nu ja tu domaa shitos ciparus te tas te ir tai juanajai okartei

 

bilde4.jpg

 

shitais ir tai vecajai kurai tas GPRS ir pa velti

8937107100200467632

Link to comment
Share on other sites

2002. gada karte tā laimīgā. Nez, kur tādu vairs dabūsi.

Varbūt kādam šis joks ir izdevies ar 2001. vai 2000. gada kartēm?

Link to comment
Share on other sites

kaa tas ir - iistos parametrus? kas tur iisti jaaievada? man ir kaadus 3 vai vairaak gadus veca okarte, pat ljoti veca man ir! kas tur iisti jaavada? ir kaada info? :)

Link to comment
Share on other sites

kaa tas ir - iistos parametrus? kas tur iisti jaaievada? man ir kaadus 3 vai vairaak gadus veca okarte, pat ljoti veca man ir! kas tur iisti jaavada? ir kaada info? :)

info ir, bet manslinkums visu paarraksiit :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

hmm, nu luudzu pasaki, ja nav zheel! gan izpaliidzeeshu tev arii, ja buus kaadas probleemas! gribas man arii redzeet kaa tas notiek! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest NOS
hmm, nu luudzu pasaki, ja nav zheel! gan izpaliidzeeshu tev arii, ja buus kaadas probleemas! gribas man arii redzeet kaa tas notiek! :roll:

Ir taa , no saakuma ir jaapasuuta pa 95 kapeikaam 1 mb un , kad izteereets tas megs GPRS vienalga ir par baltu veltu 36_1_11.gif njem un priecaajies 36_1_33.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest resnais

Es jau kaadu 2-tro menesi lietoju i-netu pa velti, man ir kaadu pusotru gadu veca! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Stasis

Jaa, shitaa aatri vien vairs nebus nekaada GPRS par velti, parunaajat veel skaljaak kaut kuR! :evil:

Link to comment
Share on other sites

kaulainais

pareizi, pareizi, tieshi taa... man liidziigie skaudiigie cilvji, kuriem piesleegums un par visu jaamaksaa aatri nokaartos, lai shitaa bezmaksas eestuve aizklapeetos...

varbuut uzdodiet jautaajumu lmt informaacijas dienestam "cik vecai jaabuut okartei, lai internets na haljavu buutu?!" :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

KNOPPiX
2002. gada karte tā laimīgā. Nez, kur tādu vairs dabūsi.

Varbūt kādam šis joks ir izdevies ar 2001. vai 2000. gada kartēm?

Man ir 2000. gada karte, un kaut kaa nejuutu, ka buutu GPRS pa velti.

Link to comment
Share on other sites

Guest shemeleks

Man klasesbiedram arī tas pats prikols, arī diezgan veca karte ~2-3 gadi, bet viņš aizsūtīja MMS+, vai kaut kā tā un arī pieslēdza par standarta īsziņas cenu :D

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Iisiti negribu nevienu aizvainot!

PRotams,malacis,ka FIB to zino seit,gribeedams labu!

BEt tomeer,tagad kaads LMT vecis so izlasiis,pazinos taalaak vajadziigajiem cilveekiem un sis gljuks tiks riiz izlabots...un netiks vairs bezmaksas GPRS nevienam...

 

IIpasi runa par SIM kartes nummuriem!

 

PS arii man ir zinaams par so gluku,jo braaleenam un vel paaris purniem ir taads gljuks! It kaa sis man kaut ko staastija par to,kaa ieguut,betiisti neatceros.. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest maaRensons

man kursabiedram iz zelta zivs un vinjam arii i-nets pa briivu !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stasis

Zelta Zivij internets par briivu, kaa tas iespeejams izstaasti? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

zelta zivij tak nets tagad par briivu taapeec, ka vinji laizh to padariishanu testa rezhiimaa, taa kaa kameer testee, tikmeer dziivo uz nebeedu!

Link to comment
Share on other sites

Vaivars

man vienam arii

karte vinjam ir pagaashgadaa pirkta

un joks bij taads ka vinhs sarakstiija ar roku visus parametrus un nepasuutot GPRS pasuutiija tikai MMS un gprs arii nav ne reizi pircis bet iet.

Link to comment
Share on other sites

buus kaa toreiz kad pateici par leetajiem mb uzreiz aatri aizklapeeja sho iespeeju paldies ka saakaat sho lietu taa ka man nets akal neies par briivu:(

Link to comment
Share on other sites

Guest Stasis

Labaak sheit nekaa nerakstiit, lai shitas topiks pazuud kaa nebijis atraak!!!! :oops: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest marius

vot,es arii palietoju ookartes netu pa briivu dazas dienas,bet kops vakardienas plkst 15.30 vairs netieku internetaa. :cry:

p.s. mana karte bija pirkta tikai menesi atpakal

Link to comment
Share on other sites

Sandriss

Maniem draugiem bezmaksas veel iet,bet jaunus gan klaat vairs taa nevar piesleegt... :?

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Izdzēsiet taču šo topiku - trakie!!!

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Ne galīgi - dažam labam vēl iet - man piemēram. Ja to nogriezīs - hana - cita neta man nav - caur mobi man nets iet. Pieslēgumam maksāju par GPRS 100 - 150 Ls mēnesī, bet nesen šo uzdabūju - baigi forši iet - tikpat lēns kā bija, bet nemaksā zelta cenu. Brrrr.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stasis
Ne galīgi - dažam labam vēl iet - man piemēram. Ja to nogriezīs - hana - cita neta man nav - caur mobi man nets iet. Pieslēgumam maksāju par GPRS 100 - 150 Ls mēnesī' date=' bet nesen šo uzdabūju - baigi forši iet - tikpat lēns kā bija, bet nemaksā zelta cenu. Brrrr.[/quote']

 

:lol::lol::lol::lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol::lol::lol: HA - 100 150 Ls meenesii par GPRS. :lol::lol::lol::lol: Sito jau Zvaigzne Nr.1 var staastiit!

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Diez ko tas tādu varētu nozīmēt? Ja jādzīvo tur, kur es (sk. dzīves vieta:), kur lai ņem internetu? Kas tad tur tik liels - Ls150/Ls0,2=750Mb. Viena CD vērtībā dati - vai tad tas ir daudz? Filmas, mūziku nepumpēju. Tas nu vēl - plus - mīnuss, 5Mb jau ietilpst abonēšanas maksā, kura sastāda Ls1,18, bet tas jau der tikai mobīlajam i-netam. Ja ar mobi atver kaut vai Delfus, tur jau salecās dati, ka turies - ja vēl neesi atslēdzis bildes utml.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stasis
Diez ko tas tādu varētu nozīmēt? Ja jādzīvo tur' date=' kur es (sk. dzīves vieta:), kur lai ņem internetu? Kas tad tur tik liels - Ls150/Ls0,2=750Mb. Viena CD vērtībā dati - vai tad tas ir daudz? Filmas, mūziku nepumpēju. Tas nu vēl - plus - mīnuss, 5Mb jau ietilpst abonēšanas maksā, kura sastāda Ls1,18, bet tas jau der tikai mobīlajam i-netam. Ja ar mobi atver kaut vai Delfus, tur jau salecās dati, ka turies - ja vēl neesi atslēdzis bildes utml.[/quote']

 

Aha, un tu gribi teikt ka par kautkaadu smirdiigu internetu tu maksaa 150 Ls menesii, ne? Otrkart, neredzu jeegu, kam tev vins vispaar vajadziigs ja tu nekaa no taa nevelc nost! :?: :?: :?:

Saki ko gribi, neticu! :? :? :?

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™
Diez ko tas tādu varētu nozīmēt? Ja jādzīvo tur' date=' kur es (sk. dzīves vieta:), kur lai ņem internetu? Kas tad tur tik liels - Ls150/Ls0,2=750Mb. Viena CD vērtībā dati - vai tad tas ir daudz? Filmas, mūziku nepumpēju. Tas nu vēl - plus - mīnuss, 5Mb jau ietilpst abonēšanas maksā, kura sastāda Ls1,18, bet tas jau der tikai mobīlajam i-netam. Ja ar mobi atver kaut vai Delfus, tur jau salecās dati, ka turies - ja vēl neesi atslēdzis bildes utml.[/quote']

 

Aha, un tu gribi teikt ka par kautkaadu smirdiigu internetu tu maksaa 150 Ls menesii, ne? Otrkart, neredzu jeegu, kam tev vins vispaar vajadziigs ja tu nekaa no taa nevelc nost! :?: :?: :?:

Saki ko gribi, neticu! :? :? :?

 

 

 

 

Infa, draugs, un to bez tā smirdīgā neta nekādi nevar dabūt. Naudu jau tāpat viņa maksā. Manā gadījumā - lielāku. Katram nets vajadzīgs priekš kaut kā cita.

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Man ar 3 meneshus vecu Amigo nets nav par brivu, jamaksa, bet man nav naudas:(

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Bzģec. Dziļās sērās man tas gods paziņot, ka 2005. gada 15. martā, plkst. 11:49 tika novērsts LMT augstāk minētais ''gļuks''. Laikam jau ši topika nopelns, lai gan - kas to lai zin? Atkal simti Ls panesīsies. Daudzmiljonu kompānijai, kurai mēs jau tā esam pārmaksājuši, kurai sarunas minūtes izmaksa ir Ls 0,00, ir tikuši nodarīti zaudējumi pārsimt Mb apjomā. Crime!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Man jaut itka pohoj, man vins tapat pa brivu nekad nav gajis, nu bet tomer mozh kadreiz dabutu, bet juus...., gan jau atkal kads pedejais idiots no boot piezvanija uz lmt, un baigi godigo pateloja!

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Vajadzēja man labāk piezvanīt - varbūt par stukačošanu būtu izpelnījies vismaz bezmaxas GPRS un varētu savas dienas vadīt bezrūpībā... Fui, bee :(

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ jūs domājat, ka atslēgšana notikusi, pateicoties šim topikam.

Varbūt mēneša 1. un 15. datumā šādas okartes tiek atslēgtas pēc saraksta?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...