Jump to content

TV zem 500 EUR


keksuss
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Šeit pa laikam uzpeld līdzīgi posti, bet tēma ir aktuāla vienmēr, jo laiki un piedāvājums mainās...

 

Interesē TV ar cenu zem 500 EUR. 3D nevajag. Bez Smart var iztikt; ja vajadzēs, varu aizvietot ar PC vai kādu dongli- galvenais, lai ir ir Wifi vai vismaz LAN, tāpēc tas nav dīlbreikers.

 

Izmantošu pārsvarā filmām/jūtūbam.

 

Šeit gan ir dilemma- kam vajadzētu būt svarīgākam? Vai ņemt lielāku (47-50 collas) un Philips, LG vai tāda veida, vai labāk ko mazāku un Sony*? 

 

Piemēram: Philips 48PFT4100 vs Sony KDL-40W705CB.

http://m79.lv/televizori/televizori-led/philips--48pft4100

http://center.lv/lv/products/977

 

* labojiet, ja kļūdos ar izpratni par to, ko man līdz šim ir iebarojuši veikalos pārdevēji un apskatnieki- Philips un LG sux, Sony rullz.

 

Link to comment
Share on other sites

nebūs tā, ka viens brends "sux" un otrs "rulllz"... viss ir atkarīgs cik labi definē savas vēlmes un kādi ir primārie rādītāji,kas ir svarīgi... Philips 40pft6510 varētu būt laba izvēle, tas Sony arī principā... konkrētais, Tevis minētais philips gan nebūs labs....

Link to comment
Share on other sites

40pft6510  manuprāt nāk ar Android 5.0 iekšā, kas nozīmē, ka var likt virsū KODI un genesis, daudz ko no Play Store un citu drazu, kas paver jau plašas iespējas...

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, man Smart neinteresē- galvenais, lai ir Wifi un HDMI, tad jau pārējo var sastellēt tāpat. Runa pirmkārt par izmēra/kvalitātes trade off...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda jēga no Wifi, ja tur nav smart?

filmas straumēt.. pieņemu.

Link to comment
Share on other sites

Veiksmi meklējumos ar iebūvētu Wi-Fi un bez smārta:D :D

 

Nez, pats skatos uz to Philips, bet kamēr vēl mans  8 gadus vecais 9.sērijas Philips pilda savas funkcijas - lai turās:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

pirkt TV bez Smarta

jū, savu smārtu 1x palaidu, kad tikko iegādājos to tv, tāpat kā 3d, arī veselu vienu reizi esmu filmu noskatījies!

Link to comment
Share on other sites

@@AlCohol, nevajag salīdzināt 3d ar smart pēc būtības. man arī ir 3D.. bet tā riktīgi neesmu izmantojis.. :D savukārt smarts ir ļoti laba fīča..

Link to comment
Share on other sites

@CAP

nu protams, galvenais ir kaartiigi izreklameet divritenja izgudroshanu,

tik nez kaapeec jaauzliek riepaam nenonjemamus cheholus, lai nevar pabraukt :)

 

jebkura aareejaa kaste veel joprojaam buus krietni funkcionaalaaka,

tikai labu bildi bez "smart" piekabee diez vai atradiisi

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

savukārt smarts ir ļoti laba fīča..

es tieši ar to arī domāju, ka toreiz būtu labāk ietaupījis savus 100eur un šodien būtu parasts tv, kuram nebūtu pat to vienu reizi to hub palaidis. manā gadījumā tas smart bija pilnīgi bezjēdzīgs, vienkārši sakot. tas katram pa savam. vai grib jau teļļukā to smartu, kas, reāli, novecos ļoti ātri, grib ārējo, kuru varēs turēt līdzi laikam, vai arī vispār dzīvot bez viņa. ne-smartiem vispār ir DLNA? ja nav, tad būšu samelojis, esmu vairāk lietojis to smartu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ne-smartiem vispār ir DLNA? ja nav, tad būšu samelojis, esmu vairāk lietojis to smartu.

Domāju, ka nav. Es arī pārsvarā tikai DLNA izmantoju, jo viss pārējais pa tīklu viņam buksē, kaut arī rakstīts, ka divkodolu. Modelis nu jau vecs, priekš tiem, kuri skatās pēc jauna..

Link to comment
Share on other sites

Es labprāt vispār iegādātos pliku monitoru ar dažām HDMI ieejām un (varbūt) soundbar komplektā.. Nevajag man iekšā ne TV uztvērēju ne smārtu ne wi-fi, neko. Piespraudīšu SAT tuneri un WD TV Live un man būs viss, ko vajag. Bet.... neesmu neko tādu veilakos redzējis. Vismaz sakarīgā 50-55" izmērā noteikti nē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piespraudīšu SAT tuneri un WD TV Live un man būs viss, ko vajag.

 

Tieši tādā konfigurācijā ar SAT un WDTV Live arī dzīvojos. Youtubi un kompja šāres skatos caur WD, jo Panasonic TV iebūvētās padarīšanas šķiet neērtākas un lēnākas (pāris reizes intereses pēc pamēģināju). Vienīgais, kas noderētu, ja varētu TVplay uzlikt - dažreiz vajag, bet pagaidām atrisinu ar video novilkšanu uz kompja cieto (2h raidījums atskrien pa pāris minūtēm) un tad skatos kā šāri. 

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

 

 

Mūsdienās pirkt TV bez Smarta ir vairāk kā muļķīgi

Teikšu tieši pretējo, JO TV iebūvētais smarts ir tizls! Daudz ērtāk (iespējām bagātāk) ir lietot kādu no Android TV BOXšiem.

Labs TV BOX jau sanāk par ~50EUR.

Link to comment
Share on other sites

Un ja liekas par maz, var taču piespraust kādu mini kompīti klāt - Zotac vai Mac mini utt.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

@CAP - ja nezini kādas iespējas sniedz TV BOX, tad protams ka Tevi apmierina esošais serviss!

Tev noteikti nav bijusi iespēja salīdzināt, tāpēc tāda atbilde.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir LG smart TV, labi, ka ne pēdējās paaudzes, nepatīk to GUI. Atskaņo visus video ko šim iebaroju pa USB. Tā arī ir vienīgā SmartTV lietojamā fīča. Youtube un citi - labāk ar ārējo kastīti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@KinDzaDza,apgaismo mani jel lūdzu.. :D video atskaņo - jā, audio - jā.. youtube - jā. Protams, tas nav android, kurā iespēju vairāk, bet man tā īsti ne laika, ne vajadzības pēc kaut kā vairāk. Kas tad tur tajā tvboxā tāds? 

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

@CAP - nu kaut viena, bet ļoti nozīmīga lieta. Tu, ja,piemēram, skaties Youtube un gribi uzlikt uz pauzi un apskatīties kaut ko no TV satura, aizejot atpakaļ, Tavs Youtube ir atkal jāliek no sākuma... Tieši tā pat ir ar visām citām lietām - nekas nesaglabājas.

 

Link to comment
Share on other sites

es arī labprāt ņemtu TV bez smart. tā funkcijas esmu lietojis ļoti reti. 3D augstākais 5 reizes. nu nav man tas smart vajadzīgs. ja nu kādam ir, lūdzu. es gribētu izvēli, nevis kā tagad, ka bez smart iegādāties normālu TV nemaz nevar.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā kaitina ka smart ko uzliec un ej ko citu skatīties tad iepriekšējais pazūd. Mani vairāk kaitina, kad Tv atskaņo tīklā šārētu  video un arī tur nospiežot pauzi nevar aiziet uz citu input un pēc tam atgriesties. Taču nevar arī noliegt, ka ir ērti paņemt tikai TV pulti un uzlikt filmu, bez peles vai klaviatūras vai pat bez citas pults kad esi ērti iekartojies dīvānā... smart f-ju labaak pilda playstation (protams ja tads jau ir saimniecībā) vai piesprausto mediju datoru. Tāpat ir gadijušies pa retam video formāti kurus smart nesaprot. Nu labi tas tā. Bet var jau tas Smart iekšā TV būt un nav jau vish obligāti jālieto!

Link to comment
Share on other sites

@@KinDzaDza,tas nav iemesls, lai tērētu naudu un papildus pirktu vēl kaut kādu iekārtu, ja man vajadzīgo nodrošina TV, bet par gaumi nestrīdas.. 

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Pērkot TV bez smarta+TV BOX Tu iztērē mazāk. :)

Vēl papildus iegūsti labāku funkcionalitāti.

Labots - KinDzaDza
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja kādam interesē, tad pēc Müller ieteikuma paņēmu http://www.1a.lv/tv_...ung_ue40ju6072u

Pirku Elkorā ar atlaidi 379eur. Pavilkos pamatā cenas dēļ, bet kā tv lielāko plusu saskatu AutoMotion, bez kura lārējie tv izskatījās daudz sliktāk.

Kā jau gaidīju, Smart ir ļoti vājš - karas un pazaudē USB savienojumu, tāpēc pagaidām izmantoju HDMI un laptopu.

Ja kāds vēl domā par izmērs va. kvalitāte, iesaku kvalitāti, jo vienmēr jau tuvāk var apsēsties :D es to risināju, iepērkot 64cm garu izbīdāmu statīvu (Barkan 34f, Depo pa 60eur).

Pirkumu pagaidām nenožēloju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...