Jump to content

Budžets ir ap 500 euro. Dators spēlēm der?


Tuksnesis
 Share

Recommended Posts

Sveiki tautieši, kā jau virsrakstā minēts tuvojas šie skaistie svētki un esmu nolēmis iepriecināt savu galdu un mazo "geimerīti",kas sēž manī iekšā. Ir apnicis mocīties ar manu pašreizējo portatīvo datoru (kurš vienkārši vairs nevelk).
 

Tātad lieta ir diezgan vienkārša. Mans budžets ir 500 euro naudas ar kapeikām. Vēlētos zināt vai šis aparāts ko man palīdzēja sakomplektēt draugs būs spējīgs nodrošināt sirdsmieru līdz nākamā gada vasaras beigām. (Nākamā gada vasaras beigās plānoju UPGRADOT PC)

Case - Cooler Master Force 251 FOR-251-KKN1 (26.00 €)

Power Supply - Chieftec GPS ATX2.3 80+ 500W (37.63 €)

Graphics - Gigabyte GF GTX750 TI 2GB GDDR5 PCIE GV-N75TD5-2GI (129.19 €)

Processor - Intel® Core i3-6100 3.7GHz 3MB LGA1151 BX80662I36100 (133.29 €)

Memory (RAM) - Kingston 8GB PC17000 DDR4 HyperX Fury KIT OF 2 HX421C14FBK2/8 (60.46 €)

Motherboard - MSI B150PCMATE (94.19 €)

HDD - Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX (53.89 €)

 

Summa ir 534.65 euro
Kā jums liekas vai šis aparāts nodrošinās? Spēļu klāsts sniedzas no Arma 3 līdz GTA V (ieskaitot Mortal Kombat X; CS:GO; GRID Autosport un vēl kāda ko tagad uz sitiena neatceros.)

Paldies par sapratni. Jebkādus ieteikumus uztveršu par labiem. :)
 

Labots - Tuksnesis
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu jaudīgāku videokarti = gtx960 aptuveni 200 eur maksā.

Link to comment
Share on other sites

Tuksnesis

Lexx, ok. Ņemšu vērā. Vai ir vēl kas?

Link to comment
Share on other sites

Tuksnesis

Zuxter, man šo te nokomplektēja draugs. Ja tev ir kādi alternatīvi noteikti izskatīšu, bet ja ņem vērā, ka palūdzu viņam ar domu, ka nākotnē no mazuļa izspiedīšu dēmonu laikam tāpēc viņa tik dārga.

Labots - Tuksnesis
Link to comment
Share on other sites

http://puu.sh/lrc3b/8f6c29658d.jpg

 

Gaidu jau AMD heiterus. Vari arī samainīt uz R9 380. Es vispār būtu tā arī darījis, nedaudz lētāk, un nedaudz ātrāks. Es uz ātro 960 ieliku. Būs vairāk Fpīesu ar šito setupu nekā ar tava drauga.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Varbūt der manis tirgotais variants? Bija doma nākotnē likt kādu GTX 960 OC 4GB vai ko niknāku, bet plāni mainījās.

www.boot.lv/forums/index.php?/topic/165253-pārdod-dators-i7-4790-8gb-1tb-deepcool-smarter/

 

Izlaboju par godu nūģim.

Labots - Vito Ventura
Link to comment
Share on other sites

Nav jāspamo, es tāpat redzu. Un tev tur pat nav GPU. Kā viņš spēlēs spēlītes normāli? Un tev tas PC ir pārcenots.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

LagerLV, nez kādēļ daudzi saka, ka cena laba. Un pagaidām var normāli pageimot bez diskrētās videokartes un iekrāt niknākai kartei. Nav gluži tā, ka geimoju vai naudu pelnu pirmo dienu, tādēļ arī nedaudz ko saprotu.

 

Ļoti atvainojos Jūsu Augstībai par mana zemnieka telefona gļukiem. Jābūt normālam losim, lai domātu, ka es apzināti to visu postoju trīsreiz.

Link to comment
Share on other sites

Ir tādi cilvēki redzēti kas speciāli iesposto 2x, 3x utt lai tik redzetu.

 

Es domāju ka cilveks gribēs uzreiz geimot, spēlēt GTA V uz iebūvētās ir nāves sods, sistēmu viņš domā pirkt uz Zsvētikiem cik es sapratu pēc teksta, iespējams ka tava sistēma tiks pārdota jau līdz tam laikam, utt, cenu varētu pamazināt par kādi 20 eur, tad būtu norm.

Link to comment
Share on other sites

Tuksnesis

Jūs esat mani apvārdojuši un es vairāk neko nesaprotu. Varbūt pamēģinat nonākt pie kopīga slēdziena, jo es diemžēl neesmu tik attīstīts ar datoriem. Man pēdejoreiz stacija bija pirms 11 gadiem. Visu pārējo laiku dzīvoju ar portatīvajiem un man sāk riebties, jo viņi ir overpriced un lēni!
Paldies par jūsu sapratni cienītie. :)

Link to comment
Share on other sites

jo viņi ir overpriced un lēni!

tieši tā, viņi nav, pēc būtības, domāti geimošanai! un ja tomēr sagribās lapsi, ar kuru var dragāt jaunās spēles, tad neraudi, ka jamie ir pārcenoti līdz baltkvēlei.

Labots - Tuubijs
Link to comment
Share on other sites

Tuksnesis

Tuubij, lapsis ir apnicis. Es neraudu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...