Jump to content

IP CCTV kamera(Vai var pieslēgties pa taisno ar mobilo/planšeti?)

Recommended Posts

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• snukurins

17

• evertons

9

• kriss77

8

• J.Reinis

6

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dažreiz rodas sajūta, ka tos likumus pieņem zagļu arodbiedrība! 

:D   Normālai wifi kamerai budžetu vari taisīt x10   Nopietni saku.   Principā budžets arī izskaidro visu par topiku un autoru. Kārtējais, kas saskatījies Ēbrejā lētos ķīniešu mēslus un saka -

Nu tā datu aizsardzība ir treknākais ,,sviests,, kopš radīšanas.Cukurdupsi arī Amerikā tirpināja bezjēgā dēļ feisbuķa. Piedevām,ja es uzlieku pie loga kameru lai vērotu dabu un kaimiņš iebrauc ka

ja pērk IP kameru piemēram e-bajā, kam būtu jāpievērš uzmanība? kādiem raksturojošiem parametriem?

Jāpievērš uzmanība ka pats vari nopirkt tikai cāļa kaksi. Ja jau tik nenormāli nejēdz šajā nozarē...

1. Ir kameras kas nestrādā kā AP. IMHO lielākā daļa.

2. Priekš kam tev kamera ja gribi pat iemīlēt centus uz AP?

3. Pasaki reālo situāciju kas jārisina, un es tev atbildēšu kādā virzienā jāskatās.

jā man jāatzīst ka šajā jomā neko daudz nejēdzu...

kameru vajag lauku mājā lai var redzēt kas iebrauc sētā, kaut vai no sākuma paskatīties ar mobīlo vai planšeti reālā laikā, kad suns sāk riet... pēc tam vēlāk var jau vēl kaut ko piekombinet, kaut vai to pašu NVR... kamera atrastos no mājas kādu 50...100m attālumā laukā.. šobrīd negribas neko vairāk pirkt kā tikai šo IP CCTV kameru... vadus arī nekādu negribas vilkt, tāpēc ceru ka WiFi zona "pavilktu" tos 50...100m. Cik saprotu kamerai jāatbalsta P2P - tas laikam nozīmē arī to ka pie kameras var piekļūt pa tiešo..

Ar parastiem 2 pulķiem tev pat 50m attālumā nebūs lietojams links. Ja gribi dabūt 50 metrus bezvadā, tad vismaz vienā pusē vajadzēs paneļanteni.

Kur tad tu elektrību plāno tai kamerai dabūt? Cerams saproti ka elektrību bezvadā nevar padot?

Labāk pirkt īstu IP kameru, bez nekādiem sraniem bezvadniekiem, pieslēgt pie Nanostation un ar to planšeti slēgties pie tā.

Beigās vel sanāks izdevīgāk novilkt koaxiālo kabeli un pieslēgt analogo kameru televizoram :)

• Patīk 1

Es būtu racis 50-100m kabeli.Cik ta tur tas darbs.Nav jau jārok metru dziļumā.Pietiek lāpstas dziļumā kabeli protams ievieto gofrē.

Edited by snukurins
Es būtu racis 50-100m kabeli.Cik ta tur tas darbs.Nav jau jārok metru dziļumā.Pietiek lāpstas dziļumā kabeli protams ievieto gofrē.

Vai tas būtu sarkasms? :dornis:

Edited by nezins

Kāds vēl sarkasms,esmu uzlicis kameras gan bezvadu gan ar vadu.Otreiz bezvadu vairs nelikšu.Rokam,velkam kabeļus.

Edited by snukurins

ja runa ir par elektrību tad tā nav problēma, tur kur ir doma likt kameru ir elektrība. nekādu izlejamo/beramo elektrību nevajadzēs.. :))))

a vai nav kādi WiFi zonu pastiprinoši elementi? kādas speciālas antenas, utt....

baigās profesionālās lietas jau ar negribas pirkt, cik tas beigās neizmaksās?

Man šķiet ka #9 postā es tev uzrakstiju par antenēm...

Ja tu to nespēj sagremot, tad tu pats NEKO nevari izdarīt. Jāmaksā.

• Patīk 2
  • 3 weeks later...

pagaidām budžets tāds lai sanāktu kāda wi fi cctv kamera... 30...50 EUR..

Par Wi fi runājot, tas jau ir pieejams tagad jebkurā ierīcē...  mobīlajā, planšetē, pat televīzorā..

Kādas tad vēl ir alternatīvas bez Wi fi.. man liekas ka diez vai kas lētāks būs...

pagaidām budžets tāds lai sanāktu kāda wi fi cctv kamera... 30...50 EUR..

:D :D :D

Normālai wifi kamerai budžetu vari taisīt x10

Nopietni saku.

Principā budžets arī izskaidro visu par topiku un autoru. Kārtējais, kas saskatījies Ēbrejā lētos ķīniešu mēslus un saka - nu nevar taču kamera maksāt 200 eur ja tepat pa 50 tirgo...

• Patīk 2

Pilnīgam iesācējam, kurš pie tam grib izbraukt pa lēto es ieteiktu skatīties uz Edimax ražotāju. Wifi ip kamera maksās sākot no 80 EUR ( paredzēta iekštelpām), bet tā kā autors ir centu mīlētājs - lai naglo būri vai ko tādu priekš kameras.

Edimax IP kameras ir pilnībā neizmantojamas, ja vēlas taisīt daudzmaz nopietnu novērošanas sistēmu, (izcili gļukains firmware utt,) - toties šitādiem variantiem, kad lietotājam vienkārši gribas kautkur uzmest kameru - un lietotājs neko īsti nesajēdz - ideāls variants - pāris minūšu laikā lietotājs jau varēs priecāties par bildi telefonā.

Bez rūtera gan neiztikt.

Kā piemērs - pārbaudīts modelis ir Edimax IC-3140W. Viņā pat var iebāzt microsd karti (ņem pretī arī 64gb, manuāli gan norādīts 32gb) - un autoram par prieku viņa arī ierakstīs kustību.

Edited by LPC

Es gan Edimax vietā skatītos uz Hikvision produktiem - šitais ražotājs ar savu produkciju ir izsities kā pašlaik populārākais IP novērošanas risinājumu līderis pasaulē budžeta segmentā. Produkti ļoti kvalitatīvi, pārdomāti un lielisks supports. Ja kaut kur nākas kaut ko saistībā ar CCTV taisīt, izvēlos tagad tikai viņu dzelžus.

Edited by J.Reinis

Hikvision viennozīmīgi būs dārgāks par edimax (Hikvision ir patiešām labas IP kameras par ļoti labām cenām, arī parastās cctv dvr kastes bija forši lietojamas, stabilas) - bet man ir aizdomas,ka topika autoram vajag lēti un galvenais vienkārši :)

Kriss - tā lētā kamera ir pilnīgs sūds (0.3mpx priekš IP kameras? :) mūsdienās IP kamerām ir 3 un pat 5mpx - desmit reižu vairāk, pat analogajai kamerai ir lielāka izšķirtspēja!). Tu būsi vīlies kvalitātē un softā, nakts redzamība būs pilnīgi nelietojama.

Bija iespēja patestēt Hikvision un Dahua kameras.Dahua iepatikās labāk un ir arī lētākas.

Ja par izšķirtspēju tad ne mazāk kā 1.3MPix un optimālākais pret cenu patreiz ir 2-3 Mpix.

Var protams likt lielākas izšķirtspējas kameras bet tad tās cenas ir tik nelabas ka neredzu jēgu.Tad jau labāk par to naudu uzlikt divas 2-3 MPix kameras un pilnīgā tumsā ar divām noteikti redzēsi vairāk nekā ar vienu.

Edited by snukurins

Kriss - nu tu nesaproti, ko tev saka? Tev jāpameklē normāla brenda kamera, kādas mēs ieteicām augstāk, nevis ķīniešu sūds kuram virsū rakstīts kaut 30mpix, bet reāli tie paši 0.3 būs.

Piemēram.

http://vns.lv/index.php?productID=389

Es gan liktu ar vadu.

Piemēram.

http://vns.lv/index.php?productID=327

vai

http://vns.lv/index.php?productID=316

Ja vajag iekštelpām un ar PTZ tad neko pa lēto labāku neesmu atradis,varbūt kāds zin ko labāku?

http://www.ipcam-shop.nl/nl/foscam-fi9831p-black.html

Nu jau viena strādā kādus trīs gadus.Idiāls variants ja kādam vajag aukles kontrolei jo ir arī audio.

Edited by snukurins

0.3mpx priekš IP kameras? mūsdienās IP kamerām ir 3 un pat 5mpx - desmit reižu vairāk, pat analogajai kamerai ir lielāka izšķirtspēja!

Šito varētu mazliet sīkāk? HD izšķirtspēja ir 1920x1080, kas ir  ~2 megapikseļi. Kādai vajadzībai ir vajadzīgs lielāks mpx daudzums? Interpolācija, matricas q, vai kas cits?

P.S. Pats izmantoju caur wifi rūteri Android telefonu, kam sasists displejs, bet kamera strādā. Iestiprināju auto turētājā mājās pie loga, izmantojot šo aplikāciju. 720p režīms ir ar gana lielu izšķirtspēju. Skaidrs, ka tā ir niekošanās, lai redzētu ko suns dara pa dienu pagalmā un neaistāj nopietnu kameru, bet vismaz telefonam kāds pielietojums. :)

Nu, ja gribēs kameru skatīties uz 42", tad noteikti lielāks mpx daudzums būs jūtams. 

uz smartfona da jeb kura kamera rādīs ok (mazs izmērs)

HD izšķirtspēja ir 1920x1080, kas ir  ~2 megapikseļi. Kādai vajadzībai ir vajadzīgs lielāks mpx daudzums?

Kvalitāte stopkadram, saprotams. Man pagalmā visas kameras ir 1440p (3mpx) no Hikvision, darbā noliktavā ir 2560x1920 (5mpx) kameras no 3S lai var labi redzēt tālāk stāvošo busu numrua zīmes un kurjeru sejas. Saprotams, priekš 5mpx streama jau vajag nopitnu NVR pretī.

Edited by J.Reinis

Nu, ja gribēs kameru skatīties uz 42", tad noteikti lielāks mpx daudzums būs jūtams.  uz smartfona da jeb kura kamera rādīs ok (mazs izmērs)

Garām.

Kvalitāte stopkadram, saprotams. Man pagalmā visas kameras ir 1440p (3mpx) no Hikvision, darbā noliktavā ir 2560x1920 (5mpx) kameras no 3S lai var labi redzēt tālāk stāvošo busu numrua zīmes un kurjeru sejas. Saprotams, priekš 5mpx streama jau vajag nopitnu NVR pretī.

Paldies, skaidrs. Nemaz i nezināju, ka tik augstas izšķirtspējas kameras novērošanā izmanto. 

Nemaz i nezināju, ka tik augstas izšķirtspējas kameras novērošanā izmanto. 
Jā, es pats pirms gadiem četriem pirmo reizi pēc ilgiem laikiem ar CCTV dabūju ņemties, un, ņemot vērā, ka pēdējā saskarsme man bija vēl pāris gadus pirms tam ar 420i analogajām, tad ieraugot 1440p un pēc tam 1920p man pašam žoklis atkārās. Tādēļ arī vienmēr kopš tā brīža visiem mēģinu iestāstīt, ka mūsdienās TIKAI un vienīgi IP kameras jāliek, un vismaz 3mpx, jo beidzot tiešām no stopkadra var smuku bildi policijai izdrukāt, nevis kaut kādu miglu. 

hikam jau stopkadri ne pārāk, imho. Video to tā nevar manīt. It īpaši - ja nav izcils apgaismojums. Bet nu cena...

It īpaši - ja nav izcils apgaismojums
Kā reiz otrādi - Hikavision ir labāks nightvision kā citiem budžeta brendiem, kuri varbūt drusku kontrastaināki ir dienas laikā.  

Nu un cik tad maksāja tās 5MPix kameras?Pa to naudu man loģiskāk liekas uzlikt divas 2-3MPix kameras,otro liekot tur tālumā un nauda vēl paliktu pāri trešajai kamerai..Vienalga 2-3Mpix kamera tuvumā rādīs labāk nekā 5MPix velkot klāt.Sevišķi tas attiecas uz tumsu vai krēslu,salīdzinot bildes nebija nekādas atšķirības.

Piemēram pagalmā kamera neredz nummuru jo ir par tālu bet to arī nevajag jo nummuru lieliski redz iebraucot un izbraucot no pagalma kur arī uzstādītas kameras.

Edited by snukurins
drunk_lizard

pa gaisu ir manāma aizkave ar reālo būtību...

vieniigaa manaamaa aizkave ir tavaa attiistiibaa.

ps. kalibri taads paziistams niks. tiesjaam kuldiigas pamulkjis iemaaciijies daudz maz pareizi rakstiit?...

• Patīk 1
Anonīms Alkoholiķis

Drizak algo teksta redaktoru no indijas

Edited by Anonīms Alkoholiķis