Jump to content

video karte līdz 100 eiro


TrakaisKodiens
 Share

Recommended Posts

Labprāt iegādāšos videokarti lidz 100 eiro

GTX750Ti vai kaut ko līdzīgu.

Ideāli, ja būtu divi DVI un garantija.

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

 

 

interesē gtx 650 oc edition gddr5 1gb ?
 

kāds ražotājs? cik daudz "dzīta"?

Link to comment
Share on other sites

2gb un 1gb versijām atšķirībā maksimums 1 FPS. Es šo karti pirku pirms gada par 199 EUR vēl ir garantija 1 gads. Ļoti klusa un jaudīga, cs go ultra settingi full HD 200 + fps, lietota saudzīgi, tīrīta no putekļiem, man ir reta oc edition karte ar īpaši ultra dzesējošu radiatoru, tādas kartes vairs nevar nekur nopirkt, var stabili palielināt spriegumu un frekvenci, darbosies bez gļukiem cs go ultra full HD 250+ fps

Link to comment
Share on other sites

hoonda tas ko tu ieliki salidzini lv, tur nav tādas kartes kā man. Man ir MSI GTX650 NVIDIA GEFORCE GDDR5 (SAMSUNG MEMORY CHIP) OC EDITION HYPERX ULTRA EVO HIGH DURABILITY 10 YEARS LIFETIME TOP 1 IN GERMANY, šai videokartei ir augstākās kvalitātes kondensatori no Japānas, kuri izturēs vismaz 10 gadus slodzes. Pati kartiņa ir ļoti kompakta un maz patērē elektrību, ir klusa ar lielisku price/performance attiecību. Lietojis pensionārs tikai svētdienās lai uzspēlētu zoli draugiem.lv, lietota max 20 stundas

Link to comment
Share on other sites

Ļoti klusa un jaudīga, cs go ultra settingi full HD 200 + fps, lietota saudzīgi, tīrīta no putekļiem

 

 

Lietojis pensionārs tikai svētdienās lai uzspēlētu zoli draugiem.lv, lietota max 20 stundas

 

 

kaut kas neiet kopā. opis bliež cs'u? īsti nevar saprast, vai esi trollis, vai normāls bleķis. atgādina jociņus par ss.lv auto sadaļu - tikko no Vācijas, braucis pensionārs tikai svētdienās uz baznīcu.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Lietojis pensionārs tikai svētdienās lai uzspēlētu zoli draugiem.lv, lietota max 20 stundas

Jāpērk atsevišķa gpu pensionāram, lai gpu darbotos gada laikā tikai 20 stundas?!

Tas aptuveni kā ss'ā par auto - ka braucis mācītājs svētdienās uz baznīcu :D

Par kondensatoriem labāk būtu paklusējis, katrs ražotājs savu krapu reklamē kā māk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es šo karti pirku pirms gada par 199 EUR vēl ir garantija 1 gads. Ļoti klusa un jaudīga, cs go ultra settingi full HD 200 + fps, lietota saudzīgi, tīrīta no putekļiem, man ir reta oc edition karte ar īpaši ultra dzesējošu radiatoru, tādas kartes vairs nevar nekur nopirkt, var stabili palielināt spriegumu un frekvenci, darbosies bez gļukiem cs go ultra full HD 250+ fps

 

 

Diez vai tā bija. Es pirms 3 gadiem pirku Gigabyte Geforce 650ti OC kas ir kudi jaudīgāka, par 95 Ls/135 eiro.

 

Autoram jāņem Geforce 750ti vai AMD 260.

Labots - chubars
Link to comment
Share on other sites

 

 

Autoram jāņem no manis 7870
 

labs. uzspiežam ņemt no sevis lietotu videokarti. ja autors vēlēsies, paņems.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu lai tak skatās paši. Es piedāvāju vkarti, ar kuru var spēlēt lielāko daļu spēļu uz med/High par ļoti adekvātu ciparu.

 

Paskaties cik maksā R9 270 / R270x = 7870 sapratīsi cik salds cipars ir manai kartei. (Jauna maksā 160e)

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

lietota saudzīgi

Nu tas jau visu attaisno, es tač no Vaņas dzirdēju, ka noliktavās viņi katru dienu apstaigā plauktus un ar āmuru apdauza vecāko tehniku. Nu, lai ieriebtu cilvēkiem, kas nepērk jaunāko tehniku. 

Link to comment
Share on other sites

ja vēl tavai hd 7870 ir vismaz gads garantija, tad dīls ir gaužām labs, bet nu, te jau izskatās, ka autors nosvīdis. pa cik tu vispār to hd 7870 dod?

 

savu iepriekšējo postu biju domājis svaigu no veikala, ne jau 'palietotu'.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

Autors svin valsts svētkus, rīt, domājams, jautajums tiks atrisināts.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es tirgoju savu sappire vaporx 7950 pa 110eur, jo nedaudz par švaku worl of tanks uz max setingiem. Kaut gan rīt varbūt jau aizies, jo ir vairāki skatīties gribētāji.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

It kā jā, bet pa tādu cenu viņa vismaz notirgosies, nevis pus gadu krās putekļus. Man jau liekas, ka lietotām precēm jāmaksā uz pusi mazāk, kā jaunām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tā ir, bet tā tu nespeciāli kropļo tirgu, nākošais kurš pirks karti no kāda cita ņemts tavi par referenci un tad sanāk, ka par kaut kādām kartēm bez maz vai ir jāpiemaksā, ja tu gribēsi, lai no tevis nopērk :) Bet ok katrs tirgo par savu cenu.

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

slēdzam ciet. jautājums atrisināts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...