Jump to content

Programma ar kuru marķet fotogrāfijas!


Andzins
 Share

Recommended Posts

 Sveiki godātie foruma biedri!

 

Vai ir kāda vienkārša programma ar kuras palīdzību uzlikt uz foto tādu kā caurspīdīgu firmas logotipu?

 

Lieta tāda, ka fotogrāfējot padarītos objektus, nesen uzgāju ss.lv padarīto darbu fotogrāfijas, kuras piesavinājušies citi. Tātad gribētu no šī brīža marķēt vai kā to var nosaukt :)

 

Pēdējos gados esmu palicies laika trūkuma dēļ ar datoriem uz jūs, agrāk XP Barton laikos tika virstaktēts viss, kas iespējams, diemžēl tagad tam nav laika, tāpēc laicīgi atvainojos, ja jautājums ir stulbs, vienkārši vieglu programmu lietošāna ar kuru to izdarīt.

 

 

 

Ar cieņu : Andris

Link to comment
Share on other sites

Marķejums kā jau augstak minēja saucas watermark un to var paveikt ar daudzām programmām, jautājums vai ja tu noņemies ar foto, tev nav kāda Photoshop utt? kur to visu arī varētu uzlikt

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, atkal neviens lasīt neprot:

 

 

ar datoriem uz jūs, agrāk XP Barton laikos tika virstaktēts viss, kas iespējams, diemžēl tagad tam nav laika

 Kāds vēl Photoshop ? Cilvim labi ja Paint uz kastes. Protams, ka ar jebkuru nopietnu grafikas editoru, kurš atbalsta layerus, nav problēma salikt kādas tik ūdenszīmes vēlies, kaut priekšnieka portretu, bet šis nav tas gadījums.

 Vispār jā - derētu zināt, kādi softi bildēm tiek lietoti?

Link to comment
Share on other sites

Prastam lietotājam dikti labs ir FastStone Image Viever .http://www.faststone.org/FSViewerDetail.htm  Nu gan bildi var piekoreģet/mainīt izmēru utt, gan ievietot tekstu un ūdenszīmes. Pie tam var sērijai. Vajag tik Bach Convert izvēltnē ieķeksēt  Use advanced Options un tālāk..  Nu īsts ''šveices nazis''/ Pie tam mājas lietotājam bezmaksas. Kopš atradu šo, faktiski iztieku bez citām. Viss jau ir iekšā.

 Pateicoties šitādām programmam  uz datora nav nevienas maksas programmas-tīri labi iztieku ( arī bez nelegālām) . Nu Windows uzdāvināja microsofts ka testerim, bet pārējais... nav nekāda vajadzība par ko maksāt un viss legāls.

Edited by oxygen
Link to comment
Share on other sites

a priekškam parastam cilvēkam bildes vajadzētu rediģēt? kas tieši tām bildēm ir jādara? vairums sabildē visu gatavu .jpg formātā un nekādu problēmu.

 

 

 

Kāds vēl Photoshop ? Cilvim labi ja Paint uz kastes.
 

ja pats nemāk, tad var atrast attiecīgos speciālistus kas uzliks pilno photoshop pa 5 eur

Link to comment
Share on other sites

Necīnies, pamēgini FasStone.  Arī labs, kad vajag mainīt izmērus. Nu, piemēram nav jēgas kādam sūtīt bildi skatīties uz datora lielākā izmērā kā 1900x1200 pikseļi. Tāpat parastais moniators lielāku nerādīs. Toties ''svars '' ko sūti, nav desmiti MB, tik liels, cik vajag ekrānam.

Link to comment
Share on other sites

 Uzmetu aci - nu jā online režīmā tur nav iespēju mainīt ne izmēru, ne faila tipu - saglabā palielu png. Pēc viņu reklāmas izskatās, ka novelkot un uzinstalējot, iespējas ko mainīt ir, bet nav nekāda vēlme eksperimentēt.

 Nu jā - ūdenszīmes liec ar šo, bet ar ko vispār apstrādā fotogrāfijas?  Bet vispār - oxygen ieteikums ir vērā ņemams, arī ar Irfanview (bezmaksas) var ļoti daudz izdarīt.

Pats daudziem esmu uzlicis un iemācījis Photoscape - arī ļoti labs bezmaksas softs. Ūdenzīmes tur taisa tā:

 

 

a priekškam parastam cilvēkam bildes vajadzētu rediģēt?

 Jāapstrādā ir pilnīgi visas fotogrāfijas, neatkarīgi, vai bildējis tīnis ar mobilo, vai profs ar kameru par Mersedesa cenu.

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds watermark tūlis, kas maina teksta/spiedoga krāsu atkarībā no fona? Piemēram, tumšam fonam balts paraksts, bet gaišam melns. Universāls būtu kaut kas sarkans, bet tad tiek čakarētas pašas bildes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 Jāapstrādā ir pilnīgi visas fotogrāfijas, neatkarīgi, vai bildējis tīnis ar mobilo, vai profs ar kameru par Mersedesa cenu.
 

varētu uzzināt kas konkrēti būtu jādara parastam lietotājam, kas tieši ir jāapstrādā - izmērs, kontrasts vai kas?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...