Jump to content

Nobruka jpeg bildes - vai var atjaunot?


fluts
 Share

Recommended Posts

Labs vakars visiem!

 

Pēc tā, kad nodevu savu veco Note 3 lombardā (varbūt kāds atcerās manu bēdīgo stāstu par Note 3), iegādājos jau atkal Samsung - Samsung Galaxy S6. Tā kā atmiņas kartē palika ap pusotru tūksoti bilžu, kuras vēlējos pārlikt datorā un tad no datora telefonā. Kā jau ar visiem Samsungiem arī šīs nokļuva remontā (bija defekts un samainīja pret jaunu S6). 

Kamēr telefons bija servisā, man iedeva maiņas telefonu S2 Plus, kur ieliku atmiņas karti un viss bija labi. 

Tad, kad biju dabūjis jaunu S6, nolēmu no atmiņas kartes pārlikt bildes datorā, bet dators "gļukoja" un nesanāca nevienu bildi pārlikt (pat tagad, cenšoties pārmest 4 bildes, tas man aizņēma 15min + nācās restartēt datoru. Es pārmetu 2-3 bildes (pa vienai) viss ok, tad metu nākamās, PC sāk lādēt un nekas tālāk nekustās, bet tas jau cits stāsts). Aizgāju pie drauga, lai caur viņa datoru varētu to izdarīt, bet, atverot atmiņas karti, rāda, ka praktiski visas bildes (mūzika un dažas bildes ir normālas) ir sabojātas. Nav ne mazākās nojausmas, kā tas varēja notikt. Pat tās bildes, kuras ir "it kā" normālas, nevar nedz atvērt, nedz izdzēst. 

Vai ir kāda iespēja atjaunot, salabot, lai dabūtu kaut daļu no bildēm?

 

 

 

Untitled.png

 

 

Untitled2.png

 

 

 

Untitled3.png

 

 

Paldies :)

Labots - fluts
Link to comment
Share on other sites

Kas Tev ir noticis man īpaši liela sajēga nav. Varbūt vīruss. Bet, ja palieto internetu ilgāk, tad var atrast ko līdzīgu: http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-files/only-a-folder-on-a-flashdrive-had-a-very-strange/cde4ac03-3712-42d4-817a-ef55c394403c?auth=1

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Novēlu veiksmīgi pa d šīs bildes, lai nāktu pie prāta un izdarītu atbilstošus secinājumus! Tā paglābsi nākošās daudz svarīgākās bildes. Pa lielam informācija ierakstas nevis xxx brenda ierīcē, bet kaut kādā noteiktā atmiņas nesējā - tam tad nu izvēlies pats sev pieņemamu recovery softu

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Pirms atminjas karti njem aaraa no telefona, taa vispirms ir "jaa-atvieno", t.i.
Iestatiijumi/Kraatuve/SD karte/Atvienot SD karti

Kad grib atvenot karti no kompja, tad ir liidziiga proceduura:
Safely Remove Hardware and Eject Media

Ja sho proceduuru neieveero, tad konkreetaa situaacija ir likumsakariigs iznaakums.

Bet jaa, lai bildes atguutu, karte jaasleedz klaat pie kompja un jaaizmanto Data recovery softs.
Bija vairaaki varianti - "Get Data Back", "Recuva", "Recover my photos" u.c.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Borja

Tie recovery tūļi darbojas, ja pati karte ir bojāta? Vairākas Kingston 16GB Class 10 kartes ar šādu pašu scenāriju norāva podā tajā esošos datus. Dažas pat nebija jāpievieno pie datora, jo jau uz fotoaparāta jau tika sačakarētas. 

Link to comment
Share on other sites

ja karte ir fiziski bojāta, tad pie bildēm šā kā tā neizdosies tikt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nejēdz lietot telefonus, visus saplēš, bet vaino ražotāju, nevis savu tupumu. Standarta latvietelis.

Jebkurš datortehniķis ar to karti tiks galā pāris stundās! Un tas ir maksas pakalpojums.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kingston kartes ir kā krievu rulete. A kādreiz bija labas.

Vēl neiesaku a-data, avixe izstrādājumus. Plīst pēc velna.

 

Transcend vēl ne reizi nav pievīlis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Krievu rulete ir gana plašs jēdziens- man vienīgā pa ilgiem laikiem noplīsusī karte bija CF Lexar 1 GB- dažiem kadriem sāka taisīt kadra apakšējās daļas "nobīdi"  :beee:

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kingston kartes ir kā krievu rulete

Nu spēcīgs apgalvojums, ir kāds avots ar statistiku arī ?

 

Man visas ir tikai Kingston, flashi, kartes fotoaparātiem un tel. Nekādu problēmu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man iepriekš nebija problēmas un joprojām 1GB Ultimate karte strādā, līdz nopirku pēdējo gadu 16GB Kingston ražojumus. Piemēram, šādas 2 gab pie lielākas slodzes sāka konkrēti gļukot. 1 būtu sakritība, bet 2 jau ir diagnoze. 

61uGjCQmbUL._SX522_.jpg

 

 

Man visas ir tikai Kingston, flashi, kartes fotoaparātiem un tel. Nekādu problēmu.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Man ir aizgājuši kingstona flashi un micro sd kartes bijušas, kas vienkārši pārstāj lasīties kādā jaukā dienā. Arī pavecāka izlaiduma 2GB SD karte vienkārši pārstāja sadarboties.

Nu un protams, pats svarīgākais - datu nesējus nepirkt ebay, aliexpress - tikai normāla ražotāja, oriģinālajā iepakojumā normālā veikalā.

 

Transcendam pašlaik ir labākā price/performance attiecība - un performance galīgi nav slikta.

tagad gan ir uz brīdi pieejama 64GB 95 MB/s (lasīšanai) SONY kartiņa (lai velk 4k video) - tai, protams, performance it kā labāka.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nejēdz lietot telefonus, visus saplēš, bet vaino ražotāju, nevis savu tupumu. Standarta latvietelis. Jebkurš datortehniķis ar to karti tiks galā pāris stundās! Un tas ir maksas pakalpojums.
 

 

Tu esi stulbs vai tikai izliecies? Visus telefonus "saplēšu"? Visiem bija defekts, arī S6, ja es būtu saplēsis kaut vienu telefonu, Samsung man veiktu garantijas remontu vai mainītu pret jaunu telefonu kā tas notika ar S6? Durak.

 

VIL, esmu pārliecināts, ka pati karte nav bojāta, bet viss notika, manuprāt, tad, kad pievienoju atmiņas karti pie PC - sāk parādīties aizdomas, ka PC ir pie vainas.

Pamēģināšu tavus variantus, ceru, ka kaut kas labs gala iznākumā arī sanāks.  

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu paga, mani aizdomīgu dara moments, ka ar pievienotu karti sāk gļukot dators - vai nu vīruss, kas smuki jāj failus (daudz nevajag), vai arī defektīvs lasītājs/karte vai slikts savienojums.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

ja tur nepaliidz triviaals chkdsk /r , tad nekaada atguusjana nav iespeejama.

Nav teikts.

chkdsk var nepalīdzēt, ja ir riebīgi pārrakstīta failu tabula. Var nepalīdzēt, ja ir štruntīgs kabelis/lasītājs - ir gadījies ne reizi vien.

Link to comment
Share on other sites

 Pareizi te saka par Kingston - RAM viņiem ir  nenokaujami, bet kas attiecas uz flash kartēm - ja jābildē/jāfilmē kas nopietns - Kingston nebūs prātīga izvēle. Transcend, Lexar un obligāti Class 10.  Nu protams, nekas nav mūžīgs un arī labākās flash kartes, intensīvi lietojot, kaut kad "izbeidzas".

 Par konkrēto situāciju - var mēģināt atgūt bildes, liekot karšu lasītājā un uzrīdot Recover My Photos vai R-Studio. Esmu veiksmīgi atguvis bildes no vairāku kolēģu pusdzīvām/dzēstām/formatētām kartēm. Protams, ja kas pārrakstīts (un, kā šajā gadījumā, mētājot karti dažādos verķos, viss var būt) - tad ir kā ir. Nereti mazo ikoniņu kā bildi redz, bet, ja arī atgūst - puse bildes nav - tur pelēks vai zaļš laukums).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Google piedāvā bez maksas 10Gb bilžu glabāšanai ar auto-sync un tāpat kādam "nobrūk" - kā lai to sauc?


 

 

 Visus telefonus "saplēšu"?

Nē, bet izvēlies varen s*^īgu ražotāju.

Kingston microSD kartes videoreģistratorā ilgāk par mēnesi netur, kas liecina par skumju kvalitāte. Ar pazīstamu datorfirmu ejam uz rekordu - jau ir 8x samainīta 32Gb Class10 karte - desmitajā reizē iešu ar torti un svecītēm... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē, bet izvēlies varen s*^īgu ražotāju.

 

Man pat Nokia 101 nobruka - pats slēdzas ārā, kad ieliek 2 SIM kartes. Slinkums vest uz garantiju, jo tāpat to telefonu neviens nelieto. Varu likt galvu ķīlā, ka tur arī būtu bijis defekts. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pamēģināšu tavus variantus, ceru, ka kaut kas labs gala iznākumā arī sanāks.

Jā, gala iznākums būs formatēt karti un aizmirst par bildēm.

 

Padomā vai tik telefonu defekts neesi tu pats.

Link to comment
Share on other sites

... formatēt karti un aizmirst par bildēm...

Nu tas nebūs pareizs secinājums. No formatētām kartēm (gan CF, gan SD) bez problēmām ir atgūtas gan bildes, gan video, pat no tādām, kur info dzēsta/formatēta uz PC un pēc tam vēlreiz formatēta kamerā. Nekādu problēmu - 90% gadījumu izmantots Recover My Photos, 10% R-Studio (nav ko šaut ar kodolraķeti pa zvirbuļiem :devil: ). Atgūts arī no daļēji bojātām kartēm (neuzrāda vairs sākotnējo ietilpību un, kaut arī gan dators, gan kamera atpazīst, nedaudz pabildējot atkal nedarbojas (un atkal var izvilkt bildes). Tā kā manu kolēģu/draugu/klientu lokā ir daudzi profesionāli videooperatori un fotogrāfi - visādi brīnumi ir redzēti un diezgan veiksmīgi risināti.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...