Jump to content

47 collu Tv no 4 metru atāluma


Payne
 Share

Recommended Posts

Man 47" buutu pa mazu, jau pie 250cm attaaluma prasaas 55", lai buutu ar rezervi.

4,5meetros man vispaar brilles vajadzeetu, lai tekstu izlasitu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

par SD kanaaliem vareesi teikt "kaada lieliska bilde" prieksh HD prasiitos lielaax 55-60"

 

Precīzi. Skatoties manu 46" plazmu 2,5-3m attālumā pie SD ir ok, pie HD, ja vēl 2,35:1, gribās degunu tuvāk ekrānam piebāzt. Vispār plānoju šo lietu atrisināt ar projektoru un norullējamu ekrānu - tieši kinovakaru vajadzībām, jo ar 55" ar īsti nepietiks... 

Link to comment
Share on other sites

Pašam ir 40" TV. Rīgā dzīvojot izmērs likās ok un gana liels.. tagad jau sāk prasīties mazliet lielāks un kādreiz, kad pirkšu jaunu TV, notekti skatīšos uz 48-50" Lielāku gan laikam nē.. ir draugiem liekas 55" acis no kātiem sprāgst ārā.. Protams, pierast var, bet vai vajag?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1. Man ir 42" TV, skatos no ~4m attāluma. Nav problēmas salasīt titrus ne HD ne SD gadījumos, īstenībā parasti tos pat lieku mazākus, nekā noklusētie izmēri. Ja kādam ir problēmas no 4m salasīt titrus uz 42" ekrāna - ar steigu pie okulista.

2. Kad pie manis atnāk ciemiņi, tad TV, ja TV ir ieslēgts, tas darbojas fonā, un nav galvenā dienas izklaide. Attiecīgi arī ciemiņus apmierina mans mazais TV. Ja kādam visu laiku jāpavada laiks vienalga pie kādiem, bet pie gaģetiem, arī kad ciemojaties/ciemojas pie jums - tādiem ar steigu pie narkologa.

3. Nē, negribu lielāku TV. Šis izmērs priekš manis ir tieši kāds vajadzīgs. Mēģināju arī 50", tas bija par lielu, kaut arī cena tikai par ~150EUR lielāka. Priekš manis tieši 42" ir Ok no ~4m attāluma.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Patroļļošu es arī. Es domāju ka 47" uz tādu attālumu būs par mazu. 

Man mājās ir 65" 2,6m no sienas. Labprāt arī 75 gribētu. Bet tas ir tikai mans viedoklis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

eddyboi laikam paliec akls man ar 42 pietiek 3.5m no televizora

Labots - janka71
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka dažiem (hkem, mullers un janka, khem) tiešām nepielec, ka liels ekrāns vienkārši palīdz iejusties filmā/seriālā/spēlē. Noteikti viņi var filmu skatīties arī uz planšetes ar tajā iebūvēto mono skaļruņi, un viss liekas prīmā. Vienkārši buļļkaka.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu ko var ņemties ar to okulistu, pie katra kinoteātra ko, okulista lavku atvērt?

 

Re - Vjetnamas optikas salons, piegriež brillēm stiklus taisni uz trotuāra:

 

Gandrīz gar zemi nokritu kad sapratu ka večuks klientam brilles pa taisno uz trotuāra saražo

 

emp3amwj1yf9say5k4x.jpg

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

tai lielā ekrānā jau nav nekas "jāmēģina saskatīt", bet gan jāizbauda saturs, "saplūstot" ar to, tam palīdz lielāks ekrāns, tumsa, ārēju skaņu fona neesamība u.t.t.

 

Nubetdabīgikatā.:) BET. Līdz tam vajag izaugt - visam savs laiks... Te takš cilvēki sāk skaidrot par ko citu, tb audzināt kā ar viesiem laiku pavadīt un pieminēt okulistus un narkologus, nejēdzot, ka ir reizes, kad ir laiks (parāk mazs diemžēl), kurš tiek veltīts tam, lai paskatītios tieši kvalitatīvu kino ar niansēm, nevis uz poda sēžot planšetē jaunāko seriālu "FHD" noskatoties, vai ar vienu aci skatīties TV un mēģināt vēl komunicēt ar ciemiņiem:

 

 

 

Kad pie manis atnāk ciemiņi, tad TV, ja TV ir ieslēgts, tas darbojas fonā, un nav galvenā dienas izklaide. Attiecīgi arī ciemiņus apmierina mans mazais TV. Ja kādam visu laiku jāpavada laiks vienalga pie kādiem, bet pie gaģetiem, arī kad ciemojaties/ciemojas pie jums - tādiem ar steigu pie narkologa.
 

 

Ehh, prasības aug ar laiku un izpratni.

 

P.S. Boni, izskatās, ka Vjetnama Tev plašu emociju gammu radījusi. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Es vēl joprojām esmu pilnīgā prostrācijā, Vjetnama tas vienkārši ir pilnīgs piz ec no A līdz Z, krutāk var būt vien Ziemeļkorejā

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Racer

Kaut kad progress beidzas ar regresu. Ja agrāk dzīvokļus piebāza ar stulbiem paklājiem, tad tagad to vietā bāž ekrānus, lai tik izmērs nebūtu mazāks par normu, vai to vajag, vai nevajag.

Link to comment
Share on other sites

 

 

labāk piesakies pie acu ārsta
Pats aizej pieteikties, jau gadi desmit  mājās ir 63" Samsung plazma! Esmu ļauns un dzīvoju regresā, nedzīvoju mazā dzīvoklī, nebraucu ar gāzi vai dīzeli, vispār esmu galīgi zudis cilvēks sabiedrībai! Vienmēr patīk cilvēki, kas grib mani iebāzt savas izdomātas dzīves standartos! Tas ka tu nevari vai negribi, nenozīmē, ka man ir tā jādzīvo!  :)
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

jema, vispār jau runa ir par kaut ko mazliet citu. Daudzi šeit apgalvo ka NOTEIKTI VAJAG lielu lielu TV, bez tā nav dzīvošana nevis ka katram pašam jāsaprot vai vajag, vai nē. Tu esi sapratis - Tev vajag, izmēram ir nozīme. Man arī vajag, bet ne lielāku kā pašlaik.

 

Laiki mainās, mainās arī Holy war tēmas. Tomēr patiesība paliek - vienam way to go ir tikai Intel, citam AMD, vienam Canon, citam Nikon. Citam Creative skaņas kartes ir kā sāls uz brūces, toties cits paskatās dziļāk tehniskajā un redz, ka dažās Creative kartēs lieto tos pašus DAC un vēl dažus risinājumus, kādus pielieto HiFīliķu kartēs par tūkstošiem, kā rezultātā ietaupa...

 

Katram tā kā pašam jāsaprot, absolūtā patiesība neeksistē, nevajag obligāti skriet baram līdzi, jākustina smadzenes.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Katram ir sava vērtību skala - cits vēl joprojām ir laimīgs ar savu veco CRT 51cm Vesteli, lai gan nauda turās un varētu atļauties ne to vien, savukārt cits pa pēdējo kapeiku nopirks LIELĀKO, lai kaimiņš no skaudības nosprāgst...

Link to comment
Share on other sites

 

 

jema, vispār jau runa ir par kaut ko mazliet citu. Daudzi šeit apgalvo ka NOTEIKTI VAJAG lielu lielu TV, bez tā nav dzīvošana nevis ka katram pašam jāsaprot vai vajag, vai nē. Tu esi sapratis - Tev vajag, izmēram ir nozīme. Man arī vajag, bet ne lielāku kā pašlaik. Katram tā kā pašam jāsaprot, absolūtā patiesība neeksistē, nevajag obligāti skriet baram līdzi, jākustina smadzenes. 
 

 

Manuprāt precīzi pateikts, jo Daudzi šeit apgalvo ka NOTEIKTI VAJAG lielu lielu TV, citi atkal, ka NOTEIKTI NEVAJAG lielu lielu TV. Argumenti katram savi, bet lielākoties šķiet, ka vienkārši gribās pastāstīt ka izvēlētais dzīves modelis ir VIENĪGAIS pareizais un viss  cits ir glupības. :) Āmen.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man mazais (32" LCD teļuks) tiek skatīts no apmēram 2 ar pus metriem. Pēc lielāka nemaz neprasās. Mēnesi bija iespēja no tāda paša attāluma skatīties 42" LCD. Teikšu godīgi, tā arī nevarēju pierast (tika skatīta sat-tv un HD), visu laiku likās, ka bilde par lielu, vai arī par tuvu sēžu. Laikam ar mēnesi par maz lai pierastu pie "izmēra".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nesen pārgāju no 32 collu uz 48 collu TV pie ~2,5 metriem. Pavisam cita bilde. Uz ~4 metriem gan pašam jāskatās kā ir.

Link to comment
Share on other sites

lielie speciālisti laikam nesaprot, tādu lietu, ka pie vienas un tās pašas izšķirtspējas, jo lielāks ekrāns, jo graudaināka bilde ar redzamiem pikseļiem

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

ja es ņemtu jaunu TV, ņemtu bez smart tv. kāpēc? paspaidīju mēnesi un vairs neko no tās fīčas neesmu aizticis. skatos filmas, seriālus (kvalitatīvs pirāts flashā, televīziju neskatos) un spēlēju PS4. 47", ekrāns savus 3m no sejas ir. iepriekš bija 42" 3m tālumā, pēc tam upgreidojos uz 47" pēc tā testēšanas. ja nebūtu pamēģinājis 47", 42" būtu apmierinājis manas kvēlākās vēlmes līdz šim brīdim. pagaršoju gardumu, ievajadzējās uzreiz pašam. pagaidām 47" apmierina. ja kaut kur patestēšu 50"-55", savajadzēsies arī tāds. zem 42" gan vairs palīst nevarētu. 

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

 

Sveiki, IR piedāvājumā izdevīgs 47 collu TV

Sveiki.

Pirmajā postā takš rakstīts, ka izdevīgs!!!

Vai tad "dāvinātam" zirgam zobos skatās??? Kur tad mīnusi? Notirgos un ņems lielāku...

Pats sēžu pie 26" CRT un 3 metri ir normāli. UN nejauciet vecus TV ar jauniem vienā katlā! Nu nevar salīdzināt pirkstu ar pi.....

Link to comment
Share on other sites

@aNi

labi raadoshu TV bez Smart vairs neatrast,

bet TV iebuuveetaas opcijas nav lietojamas, tas tiesa -

Philips pulti gadu neesmu njeemis rokaa,

pirms ~meenesha paliidzeeju atpakot kaiminja LG OLED, arii tpfu :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

lielie speciālisti laikam nesaprot, tādu lietu, ka pie vienas un tās pašas izšķirtspējas, jo lielāks ekrāns, jo graudaināka bilde ar redzamiem pikseļiem

Tu takšu nesēdi no televizora 10-20 cm attālumā, lai satrauktos par tiem pikseļiem uz FullHD, ne? Es, personīgi, guļamistabā neredzu tos pikseļus uz FullHD 40" no 2,5 metru attāluma. Un ceru, ka neredzēšu uz jaunā 55" FullHD/UHD viesistabā no kādu 3,5-4 metru attāluma...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Curved ir the best.

Kolēga kā reiz safanojās un iepirka pirms pāris nedēļām Samsung 50 collu 4K curved TV (cena par tādu glaunu agregātu, ja kas, tikai kaut kādas ~900 vietējās naudas) - es biju apskatīties iebraucis, un par curved'iem man tomēr laikam ir dalītas jūtas. It kā jau diezgan interesanta sajūta, bet diemžēl ļoti šaurais optimālās skatīšanās attālums un leņķis ļoti traucē, it sevišķi ja TV ir domāts kā sekundārā izklaide, ko skatīties ar acs kaktiņu.

 

Curved monitori, on the other hand, ir ļoti iespaidīgi priekš spēļu dzenāšanas - ja man gan darbā gan mājās visi lielie monitori nebūtu jādala 50/50 starp izklaidi un projektēšanu, noteikti iepirktu sev curved.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...