Jump to content

Maizes kaste ~400eur


Keytez
 Share

Recommended Posts

intervall

Cs:Go var spēlēt arī ar HD3000, runa iet par GTA V. Lasīt mākam vai arī tikai tukši gudri izrunāties?

Link to comment
Share on other sites

i5 būtu labāks tad, ja nākotnē iepirktu klāt jaunu gpu. ja nē, tad pentium + gpu hands down.

 

es lasīt protu, izteikt savu domu arī. mans citāts virs šī teikuma. citāts tieši par šo build.

 

citi šeit bļāva un konstatēja faktu, ka ar igpu paspēlēt neko nevar. (izņemot ļoti zemu prasību spēles) es to noliedzu, jo tā nav taisnība. nevertell iemeta benchmarkus, nepietiek? šis runājot vispārīgi.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

tak tev ntos linkus un video sameta, ka hd 530 iet gta V ar normālu fps. pats māki lasīt vai tikai gudri izrunāties?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Tu  vispār iemeti testus ar i7, autoram nesanāks i7, ceru tu apjēdz, ka veikstpēja nebūs atkarīga no igpu nosaukuma, bet arī proča, kurā tā iebūvēta.

Autors grib uz 1080p un vismaz mid, analfabēt. Ja neko nerubī, labāk paklusē.

Labots - intervall
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kāds sakars cpu noslodzei šeit? gta v iet uz core 2 duo, pats esmu spēlējis uz sandy bridge laptopa i5 un bottle neck bija gpu, nu nav tā spēle cpu noslogojoša, analfabēt.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

kāds sakars cpu noslodzei šeit? gta v iet uz core 2 duo, pats esmu spēlējis uz sandy bridge laptopa i5 un bottle neck bija gpu, nu nav tā spēle cpu noslogojoša, analfabēt.

Tu man gribi iestāstīt, ka i5-6600k un i7-6700k veiktspēja ar igpu neatšķirsies gta V?! Mācies lasīt, tizleni. 

Link to comment
Share on other sites

Kroop un aNi jūs tak dvīņi jau kādu laiku esmu jūs izskaitļojis!

 

Uz HD530 nekāda spēlēšana nesanāks nemaz nerunājot par GTA 5! Uz low un 25 fps tā nav nekāda spēlēšana plus vel sūdīgā optimizācija ar FPS dropiem !

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Ienācu un gandrīz apkritu. Chill veči...

 

Skatos, ka nekas prātīgs laikam nesanāks ar low budget komplektu, kgan utube bija pilns ar 350, 400, 450 USD buildiem, kas testā dzīna to GTA, varbūt jau bullshits.

Labots - Keytez
Link to comment
Share on other sites

pentiums un attiecīga videokarte to gta 5 tev vilks, no worries. te panesās tēma par igpu, jo dažs labs teica, ka igpu vispār nevar pavilkt neko sakarīgu. augstā gala igpu var. tas, ka šīs cenas 'buildam' tas neder, pat zirgam ir skaidrs.

 

toļik, manuprāt tev bračka ir ēzelis tāpat kā tu.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

toļik, manuprāt tev bračka ir ēzelis tāpat kā tu.

Nu labi ne dvīņi bet viens cilvēks kurš izliekas par diviem! 

 

Nu pārāk līdzīgi jūs runājat un pc specs jums ir vienādas mats matā!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

intervall

Bez problēmām var salikt setapu, kas šīs spēles vilks bez budžeta palielināšanas. Casual gamingam pietiks.

Link to comment
Share on other sites

kā lūdzu?  

 

Atkars eoz.lv rakstītais

 

RAM prasības ir pārspīlētas. Spēlēju uz Ultra, augstākais RAM patēriņš ~3GB. Pilnajā relīzē gals noteikti būs ap ~5GB, ne vairāk.

 

Saliku ekrānšāviņus. Var redzēt patēriņu, uzstādījumus un visu pārējo.

http://imgur.com/gallery/erIFB/new

Ekrānšāviņā RAM patēriņš ir ~7,1GB. Programma pieskaita klāt OS patēriņu, kas ir 4,2GB. Tātad, 7,1 - 4,2 = 2,9.

Es esmu pārsteigts par to, kā šī spēle ēd CPU. Pat Witcher 3 tik daudz neprasa.

 

Piemirsu pieminēt datora specifikācijas: I7-4770K @STOCK, R9 290X TRI-X 4GB OC, 16GB RAM

 

aNi boot.lv rakstītais 

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/164847-star-wars%E2%84%A2-battlefront%E2%84%A2-beta-jau-pieejama/

i7 4770K, R9 290X TRI-X 4GB, Corsair 16GB RAM

Nu ko nedaudz sakrīt dažas detaļas!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

jā, tas esmu es. ko tu ar to vēlies panākt? kāds tam sakars šeit? djebil? 

 

builds:

de1255361f.jpg

Link to comment
Share on other sites

jā, tas esmu es. ko tu ar to vēlies panākt?

Uztaisīt reklāmu ko gan citu! Tu jau kā Bleķa pauris sāc te izlikties par vairākiem cilvēkiem! Un tā arī raksti vienā topikā ar divām personībām. :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tā tik turpināt!  :mrgreen: Mani neapčakarēsi es televizoru neskatos!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs viss. Paldies par help, viedokļiem. :) Būs tāds setups, kā aNi salika, varbūt korpuss tikai cits.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...