Jump to content

VPN problēma


nekonesaprot
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lietoju ExpressVPN, lai iekļūtu lapās, kurās no Latvijas ir liegta piekļuve, viss darbojās ļoti labi līdz vienam brīdim. Dažas dienas atpakaļ pazuda internets, saspaidīju visu, ko varēju saspaidīt (baidos, ka arī kaut ko, ko nevajadzēja). Problēma bija tāda, ka biju pārmocījis līniju ar dažādiem MACiem un Lattelecom attālināti to problēmu man izlaboja. Bet pēc tā sākās problēmas- vpn programma it kā strādā, bet kaut kas īsti nav kārtībā, visādi ''errori'', ''atkož'' mani utt. Lai saprastu, kur ir vaina, padarbojos no portatīvā kompja- tur viss iet ( mājās ir technicolor modems ar visu wi fi ). Pārinstalēju datoru, ieliku no jauna to vpn programmu, bet nekādu izmaiņu. Programmas vaina tā nav. Domāju, vai lattelecom man varēja tur ko izmainīt, kaut gan teica, ka tikai izdzēsa tās MAC adreses vai arī kompim pats tajā network and sharing centrā esmu kaut ko sakruķījis. Nezinu, vai uzrakstīju saprotami, vienkārši to problēmu ir grūti izskaidrot. Pievienoju attēlu, kur redzams, kā izskatās, kad palaista vpn programma. Ceru, ka tur slēpjas kaut kas pavisam vienkāršs, ātri izlabojams un ka kāds kaut ko varēs ieteikt, paldies! 

post-100978-0-33378600-1446152056_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

nekonesaprot

nu manā gadījumā stāsts nav par pokeru, tā kā nepietiek un īsti neticu, ka free addons ir rentablāks par maksas VPN. Bet varbūt kāds var paskatīties uz to bildi un pateikt, ko izdarīt, lai viņš identificētu to vpn un aizietu arī tā saite no multiple networks uz internet?

Link to comment
Share on other sites

@@nekonesaprot,Par ko tad ir stāsts? Kazino? Bukmeikeri? Tev vajadzīga pieeja lapām ( vismaz tu tā pats saki, un ja tā tad pilnīgi pietiek ar addoniem) vai kam citam? Kam tu konkrēti netiec klāt, ka tev vajag VPN? Un bilde ir tik niecīga ka her ko sapratīsi. 


P.S. Labi, bildi var arī iezūmot. Labs foderis - pupiņi

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Man uz Opera ir DotVPN addons, baigi vienkārši lietojams. Ar addon man patīk tas, ka netiek jāta visas sistēmas interneta padarīšana, bet tikai konkrētā pārlūka. Kad vajag ko nopietnāku, tad man ir maksas PureVPN, tas gan uz visu sistēmu, bet ātrumi labi un brīvi skatos Latvijas TV, piemēram tvplay.lv ārpus LV.

Link to comment
Share on other sites

nekonesaprot

tas ' foderis' nav- pupiņi un par to nav stāsts, tāpat kā nav stāsts par to, kur man jātiek ( kazino, bukmeikeri, pokers, biržas utt), bet par to, kā, lai uzdabūju, ka tai otrajai saitītei tajā attēlā nav pāri tas x un, lai pie access type nav rakstīts: no internet access. es tiešām neko no šitā visa nejēdzu, māku tikai lietot kamēr viss darbojas, un tāpēc esmu te, cerot, ka varēsiet kāds kādu padomu izmest, kā to novērst. PureVPN man daudz nav sanācis lietot, bet, spriežot pēc dzirdētā, ir nedaudz nedrošāks, bet nu kas to var zināt, visām šitām programmām ir kaut kādas nepilnības

Link to comment
Share on other sites

tāpat kā nav stāsts par to, kur man jātiek ( kazino, bukmeikeri, pokers, biržas utt),

 Ak tā? Es gan domāju ka auto īpašniekam, ja neiet auto nav jāpārzin, fizika, ķīmija un mehānika, lai auto kustētos. Viņam vajag lai auto kustētos un varētu pārvietoties no punkta A uz punktu B. Kā tev - lai nokļūtu noteiktā adresē un darītu noteiktas lietas. Izskatās ka tev palīdzību nevajag - Atklāj Ameriku 25x reizi,jājies pats vai maksā datorspeciālistam © McB Domāju ka topiku var slēgt.

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Baigie tev noslēpumi, kaķiem jāsmejas. Visiem ir smagi pajāt kur ko tu spēlē.Jo vairāk ka neviens Latvijas likums neaizliedz Latvijas rezidentam spēlēt azartspēles. Pasaki kas konkrēti tev vajadzīgs, iespējams ka tev nav jāatklāj Amerika, bet ir elementāri un pārbaudīti risinājumi. Ja galīgi čuriņa raustās rakstīt to publiski, atsūti kā PM

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

nekonesaprot

kaķi nesmejas. nav man noslēpumu un es saprotu, ka visiem ir pajāt, tieši tāpēc nemaz nav jēgas man to stāstīt un iekurināt vēl vienu offtopiku. man konkrēti ir vajadzīgs, lai tas vpn ir identified un tur ir konekšns tālāk uz internet. programmas maiņa to diez vai atrisinās, domāju, ka vaina ir kaut kur datorā vai kaut kur modemā tikai nezinu kā noteikt kur tā ir un ko tur lietas labā darīt.

Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju ka tev ir jātiek konkrētās adresēs, vajadzīgs risinājums nevis vajadzīgs, lai tas vpn ir identified. Risinājums, nokļūt kur vajag, izdarīt ko vajag -ātri, droši un bez liekas jebļas.Tur es palīdzēt visticamāk varu.

man konkrēti ir vajadzīgs, lai tas vpn ir identified

Tad tev palīdzēt tiešām nevaru, tev jāgriežas pie datorspeciālista. 

Labots - LSTP
Link to comment
Share on other sites

Paskaties ugunsmūra un antivīrusa virzienā. Pamēģini uz brīdi atslēgt abus (ja tādi ir) un tad patestē VPN.

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau Latvija (ES) bloķē apšaubamas kvalitātes lapas kuras nemaksā nodokļus, es tadiem krāpniek kantorim neuzticētos nemaz, bet darīšana  tava, 

piespraud PC ar vadu pie tehnikolora 4/1 porta lai cits IP iedodas, iespejams tavam sūda expresvpn uz tavu ip bans uzliksts  

Link to comment
Share on other sites

Nu, pieslēdzies pie tā mēsla, un iepostē šeit route print  un ipconfig /all rezultātus. Kā arī parādi savus tīkla adapterus. Tā pirmā bilde ir pilnīgi ne pa tēmu. Tikpat labi varēji screenshotu no My Computer iemest.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...