Jump to content

Android OS epasta apps


martinno
 Share

Recommended Posts

Jau labu laiku meklēju īsto epasta aplikāciju Android OS telefonam.

Nepieciešams gmail un imap atbalsts, imap push, realtime sync un unified inbox.

 

Līdz šim esmu izmēģinājis daudzus appus, bet neviens pilnībā vai kvalitatīvi nesniedz vajadzīgo...

Sīkāk:

K9 - ir viss, kas nepieciešmas, bet ļoti ēd bateriju.

Cloudmagic - nav pilnīgs realtime sync.

Outlook - gļuko uz nebēdu.

Boxer - nav IMAP push.

Gmail - samērā tizls interfeiss.

BlueMail - nav IMAP push.

Mail.ru un myMail - nav unified inbox.

 

Kāds var padalīties ar sevis lietoto epasta appu, kuram ir visas man nepieciešamās funkcijas?

 

Pateicos!

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Izmēģināti visādi, bet paliku pie gmail.

 

K9 neizjutu, ka ēstu dikti vairāk bateriju.Toties tas bija vienīgais, kurš ar PGP izcili strādāja.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Vai tad Samsung ir iebūvētais maila klients atšķiras no standarta Android? Tas visu ņem bez problēmām, man gan vairāk strādā uz Exchange, bet gmail arī tur pieklibo līdzi. 

Link to comment
Share on other sites

Es arī izmantoju androīda iebūvēto epasta klientu. Viss strādā brīnišķīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

IMAP'am ir PUSH?
Man uz telefona nav, bet klientiem ir un pauze strarp mailu sinhrohroziju ir labi minūte. 

Ja tev baigi interesē varu uz samsunga uzlikt kreiso kontu ar IMAP un pārbaudīt!

Link to comment
Share on other sites

Outlooks vismaz pc izpildījumā gļuko darbojoties ar gmailu. Kontaktus un kalendāru māk sinhronizēt tikai ar trešo pušu softu. Nojauc folderu(labeļu) struktūru. Tas protams gadījumos, ja to folderu daudz un maili tiek aktīvi pārvietoti starp tiem!

Cik lasīju - tas tāpēc ka ne goole, ne ms līdz galam neievēro imap specifikāciju un google negrib lai cilvēki outluku lietotu, tāpat kā ms negrib lai googles pastu lietotu! 

Link to comment
Share on other sites

MS un Google ir jaunu ļoti lieli konkurenti, MS Exchange pagaidām google neko piedāvāt nevar pretī, jo lielie lieto MS. Bet uz adroida visi Exchange risinājumi iet vienkārši uz ārā, symbian bija klients jāpērk, vispār lai normāli strādātu.

Link to comment
Share on other sites

Ja runājam par gmail vs exchange tad kompānijai sanāk lētāk pirkt servisu no googles, nekā likt savējo serveri. Tas tā, oftopikam.

Link to comment
Share on other sites

Nu ļoti strīdīgs jēdziens, jo ir ļoti svarīgs moments, kur dati glabājās! Es ja es sūtu tāmīti par pārcenotu datoru 400 eur vērtībā, vai cilvēki sūta datus no projektiem 10k un vairāk!

Link to comment
Share on other sites

Nu par datu glabāšanu mākonī jau bija diskusija. Bet ja kompānija nenodarbojas ar ko starptautiski nelikumīgu, domāju ka pie tantes googles dati būs lielāka drošībā nekā uz sava servera. Piemēram cik kompānijas bakupus glabā labā seifā un ārpus ofisa?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu esi pārliecināts, ka pie datu noplūdes no google, tu viņu varēsi iesūdzēt tiesā? Pārējās tas ir tikai tavas emocijas!

No MS zvaigznēm bildes aizgāja, bet tas jau lakaim bija modernais PR!

 

Jā un kāda Hu-ja pēc goolge to miljardus tērē tavam brīvajam mailam, tu taču saproti ka maksa par GB pastam, pat nevar nosegt viņu megavatus dzesēšanais?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nine ir ljoti laba programma. Lietoju nu kops One Plus One telefona laika, neko labaaku neesu atradis. Maksas gan, bet ir taa veerts: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ninefolders.hd3 Starp citu ir labs info lielaakajaa android forumaa http://androidforums.com/threads/email-which-apps-keep-it-private.935578/#post-7051405

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Nine ir ljoti laba programma.

Izksatās, ka esmu pastulbs, bet neatradu tur ne gmail, ne imap... tikai exchange...

 

Par K9 baterijas ēšanu - uzliku tikko paralēli Cloudmagicam - vakarā atrādīšu par ko es cepos...

EDIT @19:15

Viena diena ar K9...

Telefons tika noņemts no lādētāja vakar no rīta, tātad - Cloudmagic ir strādājis 36h, K9 - 10h...

 

post-66304-0-79528800-1445443764_thumb.png post-66304-0-71493800-1445443765_thumb.png post-66304-0-38368800-1445443766_thumb.png

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...