Jump to content

[Pērku] Fotoaparātu - ziepi.


D.D.D
 Share

Recommended Posts

Vispār mētājas viens Samsung. Pat mazlietots. Tā kā man dāvināts, varētu pat atdāvināt. Nu tā, par kādu Laima Lukss 100g šokolādes tāfelīti. Šķiet bija uz divām AA bačām. Jāskatās, kas ar atmiņas karti.

Link to comment
Share on other sites

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/photo-optics/digital-cameras/canon/ggjod.html

 

Neticami, bet rekur pa 7 Eur. Tik jocīgi, ka pirms kādiem 15 gadiem es tādu vēlējos sev... :)

 

Labots: upss, tas ir 2005. gada modelis. Ap 2002. gadu gribēju kaut ko tamlīdzīgu, bet 2 MPix... :)

 

Labots2: vispār te ir čupa ar aparātiem cenā līdz 20 Eur. Tik jāskatās, kurš tur atzīmēts kā neejošs un uz detaļām: https://www.ss.lv/lv/electronics/photo-optics/digital-cameras/sell/fDgSeF4belM=.html

Labots - Jorsh
Link to comment
Share on other sites

Paldies SS.lv arī māku lietot.

 

Man Vaņas goda vārds pie pakaļas, bet šeit biedriem ticamība tomēr gadiem veidota.


Cena šokolāde - pieņemu

 

SD karte nav obligāta, piepirkšu atsevišķi; galvenais, lai "babulis", nezvana man pārāk bieži. 

 

Mamma palūdza, palīdzēt (Neesmu pionieris, lai visiem kustoņiem palīdzētu, bet mamma ir mamma)

Link to comment
Share on other sites

Man Vaņas goda vārds pie pakaļas, bet šeit biedriem ticamība tomēr gadiem veidota.

Par 7 Euro pērkot - neaizmirsti vēl rakstisku garantiju paprasīt. Tas ir elementāri pārbaudāms uz vietas - iet vai neiet. Un ja nu vēlāk kāds nepamanīts gļuks atklājas - tie takš ir nieka 7 Eur. IMHO.

Labots - Jorsh
Link to comment
Share on other sites

Es saku muterei dafai es tev kādu digitālo padāvināšu, bet šī sak nē es ir vecās skolas piekritēja! Droši vien par to filmiņu naudu būtu sanākusu kāda sakarīga spogulene....

Link to comment
Share on other sites

Tas tiesa, mūsdienā ar filmiņu bildēt ir dārgi. Bet jēga ir tikai tad, ja lieto kā minimums midformātu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cena šokolāde - pieņemu

Vakar sāku meklēt, kaut kā nevaru atrast :)

Iespējams, esmu jau kādam atdevis un aizmirsis ...

Vakar gan nebija daudz laika meklēt, šodien vēl pameklēšu, lai pašam skaidrība, lai gan bija pārliecība, ka kaut kur mētājas. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...