Jump to content

Stereo komplekts līdz 3000 EUR


jeekabsons
 Share

Recommended Posts

 

 

JJP, vispirms Tu pats arī atbrauc pie manis ciemos paklausīties kā "atveras" labas skandas, kad tās nav iesprostotas 10+m2 mazā bunkurītī.

 

Luke, Tu jau zini, ka mani tas plauktinieču segments interesē. Uztaisi kādas labi skanošas plauktinieces, jo vairums, tomēr, mūziku kalusās 16-25 m2 telpās.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, un vēlmju/iespēju salāgošana arī ir būtiska, tāpēc pēc abu augšējo joslu pastiprinātāju nomaiņas esmu izvēlējies pārtraukt savas sistēmas aktīvu attīstību, jo beidzot esmu sasniedzis līmeni, kad ar skanējumu esmu ļoti apmierināts, un sīku uzlabojumu izmaksas vairs īsti neatbilst iegūstamajam audiālajam apmierinājumam. Varbūt kaut kad vēlāk, kad mainīsies prioritātes vai palikšu bagātāks, turpināšu.

 

Bildes studijā ar pilnīgi noslēgto projektu! :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uztaisi kādas labi skanošas plauktinieces, jo vairums, tomēr, mūziku kalusās 16-25 m2 telpās.

 

Plauktinieces no dizainēšanas viedokļa man liekas super garlaicīgas (ja vien netaisa kaut kādu DSP kontrolētu aktīvo mūdzi ar eksotiskiem draiveriem). Tajā platībā iemet iekšā Troelsa 3-way klasiķi un dzīvo laimīgs. Plauktinieces ir near-fieldam, kas principā ir glorificētas austiņas (ja piemet sabi, tad vēl kaut kā). Uz statīviem turēt kurpju kastes un sēdēt pa gabalu... kaut kā nespēju tādam komplektam līdzi just.

Link to comment
Share on other sites

Nu JJP showrūmam reāli nez vai būs tie 16m2 skaņas mērķiem izmantojamās telpas. Pie tam tā telpiņa pašaura, bet iegarena, un mazās telpās nav tik vienkārši kā sākumā liekas, it īpaši ieliekot tajā iekšā grīdinieces, kam bass ir 40Hz flatā. 

Ar tām telpām ir tā- jo atskaņojamo frekvenču viļņu garums ir tuvāks telpas sienu garumam, jo vairāk galvas sāpes tas klausītājam var sagādāt. Kaut kādi 5 vai cik tur cm biezi akmens vates panelīši zemajām frekvencēm, protams, bijuši nebijuši. Basa trapus arī tādā mazā istabiņā īpaši nesaliksi.. Tā kā bieži vien, lai neradītu nevajadzīgu "fonu", jeb putru zemajā galā, IMHO, nereti visvienkāršākais workarounds ir vienkārši nelīst dziļi midbasā. Nu vēl, protams, plauktinieces ar maziem skaļruņiem bieži vien tiek taisītas, lai "nepārpūlētu" wooferi ar pārāk lielu skaļruņa gājienu, kas uz nepiesātinātā zemo frekvenču fona, mazās telpās, bieži vien patīkami izceļ un padara labāk uztveramas vidējās un augšējās frekvences.. :)

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Bildes studijā ar pilnīgi noslēgto projektu!

Tuvākajā laikā veikšu nelielus kosmētiskus uzfrišinājumus un tad jau attiecīgajā tēmā iemetīšu bildes. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lūk, šie

 

DSP kontrolētu aktīvo mūdzi
skanēja labi. Sajūta, kā ar milzīgām austiņām, tika skatuve nevis pakausī bet priekšā , visai augsti.

ražotājs- Onda Ligera 11219586_794379904023515_35314492774711511215138_794379990690173_702393165716218

Link to comment
Share on other sites

Nē, nebija jāsēž kā piekaltam. Pat pieceļoties un paejot nedaudz tālāk skatuve bija stabīla.

 

Jāni, man jau nekas īpašs nav pret D-klasi.

Nāc ciemos, paklausīsies Devialet vēl reiz. pēc zin'ama evolūcijas posma, tas Tev varētu būt interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...