Jump to content

Ko glabāt cietajos diskos


Kefirgalva
 Share

Recommended Posts

ja ar normālu garantiju tu domā to huiņu kas ir parastajā internetveikalā, kad ir jāgaida vismaz mēnesis kamēr sūta pa visādiem remontiem un beigās atdod atpakaļ tādu kāds bija iepriekš, tad es labāk pērku amazonē vai ebayā pērku, ir gan lētāk, gan zini ka atnāks- nevis kā kaut kāds 1a saka, ka ir uz vietas, bet beigās jāgaida 3 nedēļas, bet no amazones 7dien pasūti 4dien/5dien jau lieto. un amazonei ir daudz reizes labāka garantija par to kāda ir Latvijā.

 

consumer electronics vai nu noplīst uzreiz vai nokalpo godam savu laiku, ja nepērc kaut kādu lēto huiņu. es saprotu kka 500 eur vērtai precei labāk, lai ir garantija, bet 150 eur diskam es par to īpaši neuztraucos, nobeigsies- izmet un nopērc nākamo.

Link to comment
Share on other sites

Nav pieredzes ar taviem 1a un tamlīdzīgiem, bet kad ņemu no normāliem vairumniekiem tipa also, tad brāķis tiek samainīts parasti 2-3 dienu laikā, max nedēļa, un man nesāp galva par sūtīšanu kaut kur ražotājam/izplatītājam ar kaut kādām papildus izmaksām. Bet nu es saprotu, ka katram savs fetišs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Akris un ja disks peec 3meen nopliist, tu peerc jaunu. Taatad uz disku tu jau esi izteereejis 280eur.

Link to comment
Share on other sites

nepērku pilnīgu ķīnu, takā plīst reti un iepērkot no ārzemēm ietaupu daudz vairāk kā 280 EUR, takā joprojām esmu vinnētājs. pēdējo 5 gadu laikā vienīgā lieta, kam nepieciešams garantijas remonts bija gopro kamera, to pašu laboja pats gopro, nemaz negāju uz LV kantori, jo pieredze ar viņiem ir tik bēdīga, ka nu i nah. gopro atsūtija apmaksātu kasti ar kuru viņiem sūtīt preci, kad nosūtiju viņiem tracking numuru izsūtija uzreiz pretī jaunu kameru pat nesagaidot, kad atnāks vecā pie viņiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...